Mecz GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. "Słonie" liczą na coś więcej. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2021-03-12 17:40

GKS Bełchatów

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec! GKS Bełchatów przegrał u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (1:2) w piątkowym meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi. Gospodarze prowadzili po bardzo dobrej pierwszej połowie, ale po zmianie stron stracili dwie bramki po stałych fragmentach. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Bezpalca za bardzo ostre wejście w nogi Łapińskiego.

• Michal Bezpalec za Zemana.

• Patryk Czarnowski za Gergela.

• A Szymon Łapiński za Żurka.

• Jakub Staszak za Hilbrychta.

• Wrzucił Zeman, a Śpiewak głową przełamał rękawice Otczenaszenki.

• GOOOOOOL!!! ŚPIEWAK PO RZUCIE ROŻNYM TRAFIA DO SIATKI!! 2:1 DLA TERMALIKI!!

• Grzelak pospieszył się ze strzałem, a mógł jeszcze dogrywać do kolegi.

• Michal Hubinek w miejsce Radwańskiego.

• Kartka dla Radwańskiego.

• Po rożnym strzelał głową Putiwcew, trafił jeszcze w Pawlika i z trudem broni bramkarz GKS-u!

• Ogromne poświęcenie Zalepy przy interwencji, który uprzedził Gergela, ale mocno ucierpiał.

• Strzelał Damian Hilbrycht i bardzo spokojnie interweniuje Budziłek.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym GKS-u i tylko cud ratuje gospodarzy przed utratą drugiego gola.

• A także Mikołaj Grzelak za Gancarczyka.

• Filip Laskowski za Batora.

• Żółta kartka dla Winsztala za ostry faul od tyłu.

• Trzeba przyznać, że decyzja o przyznaniu tego rzutu karnego była bardzo dyskusyjna.

• GOOOOOL!!! 1:1!! GERGEL UDERZYŁ W SAM ŚRODEK!!

• Rzut karny dla gości! Bartosz Żurek przewrócił Grzybka w szesnastce.

• Zeman uderza tuż obok słupka! Był jeszcze rykoszet.

• Kacper Śpiewak zastępuje Żyrę.

• Mas opuszcza boiska. Za niego wchodzi Patryk Winsztal.

• Teraz szansa dla Adama Radwańskiego, efektowne uderzenie norzycami, lecz obok bramki!

• Żyro zagrał do Samula Stefanika, który oddał szybki strzał po ziemi. Bez kłopotów broni Otczenaszenko.

• Zderzenie głowami Masa z Biedrzycki w środku pola. Bardzo niebezpieczne starcie.

• Bełchatowianie bronią się całym zespołem, ale nadal nie widać pomysłu w zespole z Niecieczy.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Mateusz Grzybek główkował i niewiele się pomylił!

• Zamykał akcję głową Marcin Grabowski, ale był szybszy niż piłka i w rezultacie uderzył wysoko nad bramką.

• Dobrze ustawiony na środku pola karnego Sebastian Zalepa, który wybił piłkę głową.

• Paweł Żyra stracił piłkę i musiał ratować się faulem na żółtą kartkę.

• 74% czasu posiadania piłki dla Bruk-Betu Termaliki. Zupełnie nie widać tego w kreowaniu sytuacji.

• Na razie gra w destrukcji gospodarzy może imponować. Piłkarze lidera Fortuna 1 Ligi nie są w stanie nic zdziałać.

• Przejęcie Jakuba Batora, który zaczął kiwać się z obrońcami. Jednak trochę przesadził, bo ostatecznie stracił piłkę.

• Celny strzał Bruk-Betu. Próbował Bonecki, piłka po koźle na raty wyłapana przez rosłego bramkarza GKS-u.

• Dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się piłkarze z Niecieczy, ale nie są w stanie wykreować groźnej sytuacji podbramkowej. Dobry pressing stosują bełchatowianie.

• Mocne, ale bardzo niecelnie uderzenie Sebastiana Boneckiego.

• Zbyt głęboko wrzucał teraz Martin Zeman i dobrze przechwycił dośrodkowanie Otczenaszenko.

• Ostra wrzutka z lewej strony gracza Bruk-Betu Termaliki, Leonid Otczenaszenko pofrunął i efektownie piąstkował piłkę.

• Idealne dośrodkowanie Waldemara Gancarczyka z rogu, Mas łatwo wygrał pojedynek powietrzny z Wiktorem Biedrzyckim.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA GKS-U!! MACIEJ MAS POKONAŁ GŁOWĄ BUDZIŁKA!!

• Bardzo ambitnie wyglądają bełchatowianie, którzy odważnie naciskają lidera.

• Bardzo groźny strzał jednego z graczy GKS-u i jak długi musiał wyciągnąć się Łukasz Budziłek!

• Początek spotkania.

• Zajmujący szesnaste miejsce GKS Bełchatów przegrał ostatnio z Miedzią Legnica (0:3), a wcześniej z Górnikiem Łęczna (1:2). We wrześniu w Niecieczy po bramce wbili mu Roman Gergel i Martin Zeman.

• Bruk-Bet Termalica zremisowała oba mecze w rundzie rewanżowej. Najpierw podzieliła się punktami z Zagłębiem Sosnowiec (1:1), potem w "derbach" z Sandecją Nowy Sącz (2:2). Co ciekawe, za każdym razem goniła wynik, a bramki na wagę punktów w doliczonym czasie strzelał Mateusz Grzybek.

• Witamy! W piątek na inaugurację 20. kolejki Fortuna 1 Ligi w Bełchatowie zagrają drużyny, które w tym roku jeszcze nie sięgnęły po komplet punktów. Relacja LIVE z meczu GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza w GOL24.

GKS Bełchatów - Termalica LIVE! Słaby start "Słoni"

GKS Bełchatów - Termalica LIVE! Słaby start "Słoni" ©Marzena Bugała

Mecz GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W piątek inauguracja 20. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Bełchatowie zagrają drużyny, które w tym roku jeszcze nie sięgnęły po komplet punktów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Bruk-Bet Termalica zremisowała oba mecze w rundzie rewanżowej. Najpierw podzieliła się punktami z Zagłębiem Sosnowiec (1:1), potme w "derbach" z Sandecją Nowy Sącz (2:2). Co ciekawe, za każdym razem goniła wynik, a bramki na wagę punktów w doliczonym czasie strzelał Mateusz Grzybek.

Pomimo braku zwycięstw Termalica nie straciła prowadzenia w lidze. Drugi w tabeli Górnik Łęczna skrócił za to dystans: z dziesięciu do sześciu punktów. Nie sposób jednak mówić, że "Słonie" są w kryzysie. W kryzysie jest ich rywal, GKS Bełchatów, który przegrał siedem meczów z rzędu, ma kłopoty finansowe i przebudowaną z tego powodu kadrę...

- GKS Bełchatów może, my musimy. Mam nadzieję, że bez stresu uda nam się grać swoją piłkę i kontrolować mecz - mówi Łukasz Budziłek. Rezerwowy bramkarz Termaliki wywodzi się właśnie z Bełchatowa. W GKS spędził pierwsze sezony swojej juniorskiej i zawodowej kariery.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Termalica - GKS Bełchatów 2:0 (1 liga, 12.09.2020)

Mecz GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (dostęp za 5 złotych). Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl od godziny 17:40.