Mecz GKS Bełchatów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Bełchatów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 4. kolejka
2020-09-19 18:00

GKS Bełchatów

1

GKS Tychy

1

• GKS Tychy przez długi czas prowadził w Bełchatowie, ale ostatecznie mecz skończył się podziałem punktów. Remis uratował gospodarzom Patryk Makuch. Punkt z pewnością jest cenny dla podopiecznych Marcina Węglewskiego. Artur Derbin nie zdołał wywieźć wygranej z terenu, który doskonale zna - jeszcze niedawno prowadził przecież bełchatowian. To już wszystko, jeśli chodzi o to spotkanie, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! GKS Bełchatów zremisował z GKS-em Tychy 1:1!

• Aż pięć minut doliczył do tego spotkania arbiter.

• Blisko gola GKS Tychy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z gości nieznacznie się pomylił!

• Schodzi strzelec bramki, Patryk Makuch. Na murawie melduje się Damian Hilbrycht.

• Jeszcze jedna roszada. Nie ma na murawie Bartosza Biela. Wszedł Sebastian Steblecki.

• Żółtą kartką upomniany Patryk Makuch.

• Kolejna roszada. Za Damiana Nowaka pojawia się Dawid Kasprzyk.

• Na boisku nie ma również Patryka Winsztala. Wszedł Przemysław Zdybowicz.

• Trener gospodarzy zdjął Łukasza Wrońskiego. Wszedł Szymon Łapiński.

• Nie ma też Jana Biegańskiego. Wszedł Oskar Paprzycki.

• Seria zmian. Schodzi Łukasz Moneta, zastępuje go Kacper Piątek.

• Spore zamieszanie w polu karnym GKS-u Tychy, Patryk Makuch zachował się tam najprzytomniej i mocnym strzałem wyrównał wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U BEŁCHATÓW! PATRYK MAKUCH!

• Żółtą kartką upomniany Damian Nowak.

• Akcja gości przerwana przez Śzymorka. Obrońca bełchatowian wybił piłkę na rzut rożny.

• Czas na drugą połowę!

• GKS Bełchatów nieźle zaczął ten mecz, bliski gola był Marcin Sierczyński, ale po 10 minutach to GKS Tychy wyszedł na prowadzenie. Paweł Lenarcik faulował w polu karnym Damiana Nowaka, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił Łukasz Grzeszczyk. Czy gospodarze zdołają odrobić straty w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Rzut karny próbował wymusić Waldemar Gancarczyk. Zarobił żółtą kartkę.

• Makuch przewrócił się w polu karnym, bełchatowianie domagają się "jedenastki", lecz milczy gwizdek arbitra.

• Patryk Winsztal znalazł się w "szesnastce", uderzył z ostrego kąta, lecz nie trafił w bramkę.

• W ostatnich minutach to tyszanie mają przewagę. GKS Bełchatów cofnięty na własną połowę.

• Pewne uderzenie kapitana GKS-u Tychy! Łukasz Grzeszczyk uderzył z rzutu karnego w górny róg bramki i nie dał szans Pawłowi Lenarcikowi!

• GOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ GRZESZCZYK!

• RZUT KARNY DLA GKS-U TYCHY! Damiana Nowaka faulował Paweł Lenarcik!

• Bliski szczęścia był Marcin Sierczyński! Uderzył bardzo mocno, ale tuż nad poprzeczką!

• Pierwsza okazja dla gospodarzy. Z dystansu uderzał Wroński, lecz świetnie broni Jałocha.

• Gramy!

• W poprzednim sezonie GKS Tychy bardzo dobrze radził sobie z bełchatowianami. Wygrał oba bezpośrednie mecze w lidze - 1:0 u siebie i aż 4:1 na terenie rywala.

• GKS Tychy także punktuje tylko przed własną publicznością - zremisował 0:0 ze Stomilem i wygrał 2:0 z Sandecją. Na wyjeździe przyszła porażka 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec.

• Bełchatowianie w pierwszych trzech kolejkach uzbierali trzy punkty. Dość niespodziewanie pokonali u siebie Miedź Legnica. Na wyjeździe przegrywali natomiast z Górnikiem Łęczna oraz Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

• Tak prezentuje się pierwszy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Tychy:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Bełcharów:

• Zapraszamy na kolejny mecz Fortuna 1 Ligi! O 18:00 rozpocznie się starcie GKS-u Bełchatów z GKS-em Tychy. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

GKS Bełchatów - GKS Tychy LIVE! Derbin w odwiedzinach

GKS Bełchatów - GKS Tychy LIVE! Derbin w odwiedzinach ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz GKS Bełchatów - GKS Tychy ONLINE. Artur Derbin i jego podopieczni Bartosz Biel oraz Krzysztof Wołkowicz wracają na GIEKSA Arenę, by sprawdzić się na tle byłego pracodawcy. - Spędziłem tam fantastyczny czas - zapewnia trener. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Bełchatów - GKS Tychy ONLINE

Trener Artur Derbin pracował w Bełchatowie przez dwa lata, a Kacper Jędrychowski przez pięć lat pełnił w tym klubie rolę asystenta. Z kolei Bartosz Biel i Krzysztof Wołkowicz łącznie zagrali w Bełchatowie w 89 spotkaniach. Teraz cała czwórka przyjedzie do swojego dawnego klubu w barwach GKS Tychy

- Dla mnie to był wspaniały czas spędzony w Bełchatowie. Mimo tych ograniczonych możliwości potrafiliśmy się wszyscy zjednoczyć i odnieść sukces w postaci awansu do I ligi. W Bełchatowie została stara gwardia z moich czasów, ale jest też wielu nowych zawodników, których nie znam. Bardziej niż na rywalu skupiamy się jednak na sobie. To my musimy wykonać tam rzetelną pracę, żeby na koniec móc się po tym meczu cieszyć - powiedział Artur Derbin, trener tyszan.

- To będzie wyjątkowy mecz dla nas wszystkich, ale na boisku na pewno nie będzie sentymentów. bo wszyscy jesteśmy profesjonalistami i każdy pracuje na swój rachunek. Miło wspominam grę w Bełchatowie i życzę mu jak najlepiej, ale na zwycięską ścieżkę niech wejdą dopiero po spotkaniu z nami - stwierdził Bartosz Biel, który grał w Bełchatowie przez dwa sezony.

Zarówno piłkarze z Bełchatowa jak i z Tychów mają w tym sezonie spore problemy ze strzelaniem bramek. Obie drużyny w trzech dotychczasowych kolejkach zdobyły w sumie tylko trzy gole, więc dziś raczej nie należy spodziewać się kanonady na Gieksa Arenie. GKS Tychy po wygranej z Sandecją na pewno jedzie na to spotkanie w dobrych nastrojach, bo drużyna wreszcie zaczyna grać tak jak wymaga tego trener Derbin. Pamiętajmy jednak, że GKS Bełchatów jedyne zwycięstwo w tym sezonie odniósł na swoim boisku w potyczce z Miedzią.

Mecz GKS Bełchatów - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w IPLA TV. Dostęp bezpłatny, ale mecz bez komentarza i z jednej kamery. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.