• Dawid Kort uderza z dystansu, ale bramkarz gospodarzy znakomicie broni.

• Dawid Kocyła dopadł do dośrodkowania i z 5 metra pakuje piłkę do bramki!

• Łukasz Załuska świetnie broni strzał z rzutu wolnego!

• Marquitos uderza głową nad poprzeczkę. Nadal mamy 0:0.

• Dawida Kocyla uderza i w ostatniej chwili został zablokowany.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Nie oglądaliśmy bramek w Bełchatowie!

• Patryk Makuch miał świetną okazję do zdobycia bramki! Zawodnik Miedzi został zablokowany w ostatniej chwili!

• Mamy spokojniejszy fragment meczu. Żadna z drużyn nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Łukasz Załuska broni strzał Krzysztofa Wołkowicza.

• Dawid Kocyła uderza niecelnie będąc w polu karnym rywala! Mogło być groźnie.

• Jakub Łukowski uderza z rzutu wolnego, ale świetnie broni golkiper gospodarzy.

• Łukasz Załuska świetnie wygrywa pojedynek sam na sam i ratuje swój zespół przed stratą gola.

• Damian Byrtek wybija piłkę spod nóg rywala! Było bardzo blisko!

• Jakub Łukowski uderza z kilkunastu metrów, ale robi to niedokładnie.

• Adrian Purzycki ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Załuska wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Gwizdek rozbrzmiał po raz pierwszy!

• GKS Bełchatów przeplata dobre wyniki tymi słabszymi. Podobnie ma Miedź Legnica, która jednak znajduje się sporo wyżej w tabeli. Teraz ma 6 oczek więcej od ekipy Brunatnych.

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Bełchatów - Miedź Legnica!

Piotr Szymański

Mecz GKS Bełchatów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©dariusz smigielski/dziennik lodzki

Mecz GKS Bełchatów - Miedź Legnica ONLINE. W piątkowym meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów podejmie na własnym boisku Miedź Legnica. Czy beniaminek po raz kolejny zgarnie pełną pulę w spotkaniu u siebie? Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Miedź live w GOL24.pl!

Mecz GKS Bełchatów - Miedź Legnica ONLINE

GKS Bełchatów po awansie do 1. ligi ewidentnie stał się zespołem własnego boiska. Ekipa beniaminka wygrała 5 z 6 meczów rozegranych na GIEKSA Arenie. Z kolei z wyjazdów nie udało się ani razu przywieźć Brunatnym kompletów punktów.
Przed tygodniem drużyna Artura Derbina musiała uznać wyższość Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (1:2). Póki co taka postawa wystarcza na 12. miejsce w tabeli, z zapasem zaledwie 2 punktów nad strefą spadkową.

Przed tygodniem piłkarze Miedzi Legnica efektownie pokonali u siebie Stomil Olsztyn (4:1) i wydawało się, że zespoł Dominika Nowaka wreszcie ustabilizował formę i zbliży się do ścisłej czołówki 1. ligi. Nic bardziej mylnego. We wtorek, w zaległym spotkaniu Miedzianka dostała lanie w Tychach (1:4) i znowu nikt w Legnicy nie wie, na czym stoi. Sytuacja w tabeli nie wygląda tragicznie dla spadkowicza - 5. miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do lidera wciąż daje nadzieję na awans.

Historia meczów GKS-u Bełchatów z Miedzią Legnica:
  • 2013-09-01 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2:1 (1. liga)
  • 2014-04-05 Miedź Legnica - GKS Bełchatów 0:2 (1. liga)
  • 2015-10-10 Miedź Legnica - GKS Bełchatów 1:1 (1. liga)
  • 2016-05-07 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 0:1 (1. liga)
  • 2016-07-23 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 1:1 pd. k. 6-7 (Puchar Polski)
  • 2018-10-31 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 0:1 (Puchar Polski)

Mecz GKS Bełchatów - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Będzie transmisja telewizyjna z meczu GKS Bełchatów - Miedź Legnica. Wstęp do spotkania od godz. 20:30 w Polsacie Sport. Początek transmisji z meczu GKS Bełchatów - Miedź online na żywo od godz. 20:40.

20:45 mecz GKS Bełchatów - Miedź Legnica na żywo