Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS Bełchatów

1

Odra Opole

0

• Koniec spotkania! Odra przegrała kolejny mecz. Trener Rumak ma duży problem...

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Nic nie wychodzi dzisiaj Odrze. Teraz Czyżycki dośrodkował do Lenarcika.

• Boneckiego zmienił właśnie Winiarczyk.

• Murawę opuszcza Grzelak. Za niego Putin.

• Mylą się także gospodarze. Piłka poszybowała nad bramką.

• W międzyczasie uderzał Skrzypczak - nad poprzeczką. Czas ucieka...

• Sobol zmienił z kolei Wdowika.

• Błanik zszedł, wszedł Mikinić.

• Odra nie ma nic do stracenia. Rusza więc do ataku. Czy piłkarze wybronią posadę trenera Rumaka? Możliwe, że ten mecz o nią już się toczy...

• Na boisku nie ma już Marca. Jest za to Flaszka.

• Mas zszedł, wszedł Kocyła.

• Trzeba powiedzieć jasno; sędzia trochę oszczędził Skrzypczaka, który dostał wcześniej kartkę.

• Chwila przerwy w grze. Ucierpiał jeden z gospodarzy.

• Sypią się kartki... Tym razem do notesu trafia Skrzypczak.

• Bonecki marnuje okazję. Kopnął nad poprzeczką.

• Trzecia kartka w meczu - trzecia dla beniaminka. Ukarany Czajkowski.

• Odra miała przed momentem czwarty lub piąty korner w meczu. Po dośrodkowaniu jeden z jej zawodników dopuścił się jednak faulu. Piłka dla GKS-u.

• Kolejne niecelne uderzenie. Z pola bramkowego rozpocznie Lenarcik.

• Niecelnie uderzyl Kamiński. Strzelając w taki sposób Odrze będzie ciężko o punkty.

• Druga połowa meczu rozpcozęta.

• Przerwa! Rumak musi wstrząsnąć drużyną, bo na razie nie wygląda to za dobrze.

• Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry.

• Warto odnotować, że Marzec w przeszłości występował w Odrze. Jego gol jest drugim dla GKS-u. W weekend trafił bowiem także przeciw GKS 1962 Jastrzębie.

• GOOOOOOOOOOOL! Marzec na 1:0 dla GKS-u!

• Odra oddaje kolejny strzał - niecelny.

• Wołkowicz ukarany żółtą kartką.

• Brakuje trochę tempa i emocji. Do końca połowy zostało nieco ponad dziesięć minut. Czy padnie tzw. "bramka do szatni"?

• Pierwsza kartka w meczu. Ukarany został Biel.

• Kolejna próba ze strony opolan. Uderzał Bonecki, ale wprost w Lenarcika.

• Piłka na połowie gości. Zawodnicy beniaminka wymieniają podania, ale nie przynoszą one skutku. Nie wyszło także z rzutu wolnego.

• Odra łatwo "zdobywa" stałe fragmenty (wolne, rożne), ale po nich nie stwarza zagrożenia. Piłka kolejny raz w rękach bramkarza GKS-u.

• Przyjezdni nie zrobili użytku z rzutu rożnego.

• Rosa interweniuje po strzale Golańskiego.

• Gra toczy się teraz w środku pola.

• Odra rozgrywa piłkę przez obrońców i bocznych defensorów.

• Pierwszy strzał za nami. Uderzał Adamec, ale do rąk Lenarcika.

• Sędzia dał znak. Zatem gramy!

• Ławka Odry: Krysiak, Żemło, Sobol, Mikinić, Winiarczyk, Wróblewski, Sparwasser, Wróbel, Trojak.

• Ławka GKS Bełchatów: Niżnik, Szymorek, Kołodziejski, Flaszka, Putin, Kocyła, Lisowski, Małachowski, Ryszka.

• Nikt specjalnie nie stawia dzisiaj na opolan. Gospodarze w końcu prezentują się lepiej i mają siedem punktów. Ostatnio zremisowali 1:1 z GKS Jastrzębie.

• Odra jest już na "musiku". Drużyna Mariusza Rumaka nie wygrała bowiem żadnego z czterech spotkań. Jej dorobek to ledwie punkt ugrany na wyjeździe z Miedzią Legnica (pierwsza kolejka).

Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©dariusz smigielski/dziennik lodzki

Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Piłkarze pierwszoligowej Odry Opole dziś (21.08) rozegrają swoje spotkanie 5. kolejki. O godz. 19 zmierzą się w nim na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek - GKS-em Bełchatów. Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Odra Opole live w GOL24.pl.

Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE

Do spotkania jednak w znacznie lepszych humorach przystąpią właśnie bełchatowianie. W dotychczasowych czterech ligowych potyczkach w tym sezonie poczynali oni sobie bez kompleksów.

Oba spotkania u siebie wygrali bardzo pewnie, ogrywając po 3-0 ekipy Stomilu Olsztyn i Radomiaka Radom. Na wyjazdach szło im nieco gorzej (0-1 z Wartą Poznań i 1-1 z GKS-em Jastrzębie), ale z dorobkiem siedmiu punktów i tak zajmują bardzo wysokie, 4. miejsce w tabeli.

Co ciekawe, w tym ostatnim meczu punkt zapewnił im celnym strzałem Mateusz Marzec, czyli wychowanek Małejpanwi Ozimek, który jeszcze nie tak dawno był piłkarzem ... Odry.

W Opolu natomiast obecnie nie mają choćby najmniejszych powodów do zadowolenia. Po ostatniej, domowej porażce 0-1 ze Stomilem kibice już głośno domagali się zwolnienia trenera Mariusza Rumaka. Opolanie tylko w jednym z czterech spotkań sezonu 2019/20 strzelili gola i z zaledwie punktem są na przedostatnim, 17. miejscu.

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Bełchatów - Odra Opole. Tekstowa relacja na żywo live w GOL24.pl.