Mecz GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

GKS Bełchatów

1

Olimpia Grudziądz

0

• Piąte zwycięstwo w sześciu meczach Brunatnych przed własną publicznością staje się faktem! Skromne zwycięstwo pozwoli bełchatowianom oddalić się od strefy spadkowej.

• Nic więcej nie wydarzy się w tym spotkaniu! Łukasz Kuźma kończy dzisiejszy mecz! GKS Bełchatów wygrywa z Olimpią Grudziądz 1:0!

• Sebastian Kamiński trafia do notesu sędziego.

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania!

• Omran Haydary dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki dopadł van Haaren. Jego uderzenie głową było jednak za lekkie. Lenarcik spokojnie złapał piłkę w ręce.

• Damian Warnecki zastępuje na boisku Macieja Masa.

• Thiakane postanowił uderzyć na bramkę Olimpii z dystansu. Efekt niestety dla niego identyczny jak w przypadku poprzednich prób jego kolegów. Trzeba popracować nad celnością.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Elvir Maloku.

• Strzelec bramki, Mateusz Marzec opuszcza plac gry. Zastępuje go Bartłomiej Bartosiak.

• Zawodnik Brunatnych otwiera wynik spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• GOOOOOOOOL! GKS Bełchatów wychodzi na prowadzenie! Sapelę pokonuje Mateusz Marzec!

• Sędzia Łukasz Kuźma upomina żółtą kartką Mariusza Magierę.

• Szybka odpowiedź gości również kończy się niepowodzeniem! Strzał głową Joao Criciumy mija bramkę o kilka centymetrów!

• Bartosz Biel marnuje znakomitą okazję na bramkę dla Brunatnych! Zawodnik gospodarzy pomylił się z kilku metrów!

• Viktor Putin opuszcza plac gry. Trener bełchatowian zdecydował się wpuścić na murawę Emilie Thiakane.

• Ostatnia zmiana w ekipie z Grudziądza. Za Konrada Handzlika wchodzi Ricky van Haaren.

• Maloku od razu po wejściu na murawę bierze się do roboty! Indywidualna akcja piłkarza Olimpii zakończyła się strzałem. Bramka co prawda nie padła, ale goście mają rzut rożny.

• Łukasz Bogusławski opuszcza plac gry. Zastępuje go Robert Ziętarski.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Elvir Maloku zmienia Omara Monterde.

• Piłkarzom z Bełchatowa udało się przeciąć dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka minęła bramkę Sapeli.

• Kolejna sytuacja na otwarcie wyniku! Brunatni będą wykonywać rzut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki!

• Kartkę ogląda również Remigiusz Szywacz.

• Sędzia upomina żółtą kartką Mikołaja Grzelaka.

• Atmosfera na boisku w Bełchatowie robi się coraz gęstsza! Piłkarze obu drużyn rzucili się do siebie z pięściami!

• Goście widocznie naładowani przez trenera! Handzlik wystawił piłkę do Joao Criciumy, jednak strzał Brazylijczyka został zablokowany!

• Piłkarze wybiegli na murawę! Zaczynamy drugą część meczu!

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania i zaprasza piłkarzy do szatni! GKS Bełchatów remisuje zatem do przerwy z Olimpią Grudziądz 0:0.

• Zapachniało bramką do szatni! Joao Criciumyk mógł otworzył wynik meczu, ale piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę!

• Po niemałym zamieszaniu do piłki dopada Szywacz i uderza na bramkę! Strzał jest jednak za lekki, żeby zaskoczyć bramkarza i piłka ląduje w rękach Lenarcika.

• Okazja dla gości! Z rzutu wolego dogrywać w pole karne będzie Handzlik.

• Maciej Mas również spróbował pokonać Sapele uderzeniem z dystansu. Piłka znów nie zagroziła bramce Sapeli.

• Trenerzy obu drużyn zdecydowanie będą mieli o czym rozmawiać w szatni ze swoimi podopiecznymi. Gdyby celowniki piłkarzy były lepiej nastawione, ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

• Viktor Putin przyjął piłkę w polu karnym rywala, obrócił się i uderzył na bramkę! Sapela mógł odetchnąć, ponieważ rywal znów posłał piłkę ponad bramką.

• Omran Haydary znów stanął przed dogodną sytuacją! Udało mu się ograć defensora rywali i uderzyć na bramkę. Strzał był jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć Lenarcika.

• Haydary mógł pokonać bramkarza rywali, ale niestety tego nie zrobił! Podobnie jak rywale z Bełchatowa musi on popracować nad celnością.

• Małachowski znów zdecydował się na uderzenie z dystansu! Skutek identyczny jak przy pierwszej próbie - piłka minęła bramkę.

• Gospodarze wciąż w natarciu! Victor Putin ograł na skraju "szesnastki" Kamieńskiego i od razu uderzył na bramkę. Niestety dla gospodarzy strzał był bardzo niecelny.

• Marzec poszedł w ślady Małachowskiego i uderzył z dystansu. W przeciwieństwie do swojego kolegi uderzył w światło bramki, jednak nie udało się pokonać Sapeli.

• Obrońcy gości pokazali, że również potrafią złapać rywala na spalonym. Sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Od rzutu wolnego zacznie Olimpia.

• Małachowski pokusił się na strzał z dystansu, ale jego próba mija bramkę Sapeli nie stwarzając zagrożenia.

• Defensywa Bełchatowa dobrze trzyma linię. Dwukrotnie w ciągu kilku minut na spalonym zostali złapani piłkarze z Grudziądza.

• Swoją szansę na sprawdzenie bramkarza rywali miała również Olimpia. Strzał Wawszczyka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pewnie jednak broni Lenarcik.

• Gospodarze mieli już okazję, aby zaskoczyć bramkarza gości! Sapela z problemami, ale poradził sobie ze strzałem głową zawodnika Brunatnych.

• Obie drużyny spokojnie rozpoczęły to spotkanie. Trwa walka o zdominowanie środka pola.

• Piłkarze gotowi do rozpoczęcia spotkania. Sędzia spogląda na zegarek i gwiżdże po raz pierwszy! Zaczynamy!

• - Miejsce, które zajmuje Bełchatów w tabeli nie odzwierciedla tego, jak gra ta drużyna. Oni powinni znajdować się o wiele wyżej. Ich jakość gry jest na bardzo wysokim poziomie. Na swoim boisku zawodnicy z Bełchatowa są niesamowicie skuteczni, co przekłada się na bramki i punkty. Na pewno GKS będzie chciał podtrzymać dobrą passę meczów u siebie.

- stwierdził przed meczem trener Olimpii, Jacek Trzeciak.

• W całym sezonie to jednak goście z Grudziądza prezentują się o wiele lepiej. Z dorobkiem 20 punktów zajmują 6. miejsce w tabeli. Ekipa z Bełchatowa ma natomiast obecnie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania to zdecydowanie ekipa własnego boiska. W pięciu ostatnich meczach przed własną publicznością, Brunatni aż cztery razy zgarniali komplet punktów. Bełchatowianie są również najlepszą defensywą na swoim obiekcie, jak dotąd stracili oni tylko dwie bramki, w przegranym meczu z Chrobrym.

• Witamy! Już niebawem zajmujący 14. miejsce w tabeli GKS Bełchatów podejmie Olimpię Grudziądz, która znajduje się na 6. pozycji w ligowej klasyfikacji.

Piotr Szymański

Mecz GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO © dariusz smigielski/dziennik lodzki

Mecz GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz ONLINE. W sobotnim meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów podejmie przed własną publicznością Olimpię Grudziądz. Kto będzie górą w pojedynku beniaminków? Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz w GOL24.pl!

Mecz GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz ONLINE

GKS Bełchatów imponuje formą na własnym boisku. Piłkarze trenera Artura Derbina wygrali 4 z 5 meczów na GIEKSA Arenie. W poprzedniej kolejce "Brunatni" dostali tęgie lanie od Podbeskidzie w Bielsku-Białej.
Wynik 0:4 to duża wpadka, zwłaszcza, że wszystkie bramki padły w drugiej połowie. A przed tym spotkaniem wydawało się, że forma wraca, gdyż udało się pokonać u siebie Wigry Suwałki (3:0). Bełchatowianie są obecnie 14. miejscu w tabeli (14 punktów).

Lepiej wygląda sytuacja Olimpii Grudziądz, która z 20 "oczkami" w dorobku plasuje się na wysokim, 6. miejscu. Zespół jest niepokonany od 31 sierpnia. Pod wodzą Jacka Trzeciaka jeszcze nie przegrał. W ostatniej kolejce beniaminek wygrał przed własną publicznością ze Stomilem Olsztyn (1:0), a dwa tygodnie temu w dramatycznych okolicznościach ograł GKS Tychy (3:2).

Mecz GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz na żywo. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.