Mecz GKS Bełchatów - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Bełchatów - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 19. kolejka
2019-11-23 12:40

GKS Bełchatów

1

Warta Poznań

2

• Koniec spotkania! Komplet punktów jedzie do Poznania!

• Flaszka chciał ruszyć na bramkę Warty, ale sędzia powstrzymał jego zapędy. Spalony

• Dawid Flaszka wchodzi za Pawła Czajkowskiego.

• Łukasz Spławski ukarany kartką

• Sędzia dolicza 4 minuty

• Napołow wrzuca w pole karne, Magiera przepuszcza piłkę do której dopada Spławski i pokonuje bramkarza.

• GOOOOOL! Warta znów na prowadzeniu!

• Napołow przewraca się na skrzydle, ale gwizdek milczy

• Warta wychodzi z kontrą!

• Po rzucie wolnym gospodarze wykonywać będą rzut rożny

• Adrian Laskowski ogląda żółtą kartkę.

• Łukasz Spławski wchodzi w miejsce Gracjana Jarocha.

• Mateusz Marzec opuszcza plac gry. Jego miejsce Maciej Mas

• Wrzutka Warty w pole karne, ale nikt nie zamyka tego dośrodkowania.

• Grolik trafia do siatki, ale radość gospodarzy nie trwa długo. Sędzia pokazuje, że był spalony

• Serhij Napołow w miejsce Mariusza Rybickiego.

• Niżnik wyszedł z bramki i nie trafił w piłkę. Na jego szczęście obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej

• Grolik się rehabilituje i blokuje strzał rywali!

• Okazja z drugiej strony boiska. Grolik faulował 25 metrów przed swoją bramką.

• Magiera nie popisał się podaniem. Aut dla gości.

• Kocyła faulowany przez Kielibę. Będzie dośrodkowanie.

• Zamieszanie w polu karnym bełchatowian, Adrian Laskowski uderza głową na bramkę, ale sam środek. Niźnik spokojnie łapie futbolówkę w ręce

• Biel dostał piłkę na 16. metrze i nie zastanawiając się uderzył na bramkę. Piłka od poprzeczki wpadła do siatki.

• GOOOOOL! Gospodarze wyrównują!

• Robert Janicki schodzi. W jego miejsce Adrian Laskowski

• Tym razem to Michał Jakóbowski faulował i obejrzał kartkę

• Jakóbowski znów faulowany, tym razem przez Grzelaka.

• Kiełb wpadł w pole karne GKS'u, poszedł do linii końcowej boiska i podał w jego głąb. Próba jednak zbyt czytelna. Bramkarz gospodarzy łapie piłkę w ręce.

• Akcję kończy Jaroch z woleja. Niźnik broni ten strzał

• Zamieszanie w polu karnym GKS'u!

• Jaroch prawie urwał się rywalom, ale niezbyt dobrze opanował piłkę, co pozwoliło rywalom wrócić i zneutralizować atak Warty.

• Viktor Putin wchodzi w miejsce Emile Thiakane

• Piłka na Trałkę, który jest niepilnowany, ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla Warty

• Grzelak fauluje Jakóbowskiego w środkowej strefie boiska.

• Kieliba podaje do bramkarza. Nie spieszy się gościom.

• Trałka ucierpiał w starciu z Wołkowiczem. Sędzia przerywa grę.

• Jaroch wbiegł w pole karne, poczekał do ostatniej chwili i gdy wydawało się, że nic nie będzie z tej akcji postanowił przelobować bramkarza. Próba zaskoczyła Niźnika, który wyciąga piłkę z siatki.

• GOOOOOL! Jaroch otwiera wynik spotkania!

• Jakóbowski próbował zamknąć dośrodkowanie z ostrego kąta. Był jednak bez szans i piłka wyszła poza boisko.

• Biel nie podnosi się z murawy i sędzia zmuszony jest przerwać grę.

• Wrzutka gości w pole karne. Obrońcy GKS'u spokojnie zażegnali niebezpieczeństwo

• Marzec źle opanował piłkę. Defensorzy Warty z problemami, ale wybijają piłkę na aut.

• Gospodarze wychodzą z kontrą

• Niźnik ryzykownie próbował cofnąć się z piłką we własne pole karne naciskany przez Rybickiego. Na szczęście gospodarzy futbolówka skończyła w rękach bramkarza.

• Paweł Czajkowski ostro rozpoczął drugie 45 minut i został ukarany kartką.

• Bełchatowianie rozpoczęli drugą połowę meczu!

• Biel próbował dograć w pole karne, ale przesadził. Od bramki Lis

• Magiera tuż nad murem i Lis musiał wyciągnąć się jak struna!

• Mateusz Kupczak ukarany kartką.

• Zagranie ręką przed polem karnym Warty. Będzie szansa bezpośrednio z rzutu wolnego

• Marzec do Wołkowicza, ten zamiast uderzać szuka kolegi w polu karnym i podaje do rywala

• Kieł traci piłkę i GKS wychodzi z kontrą!

• Wołkowicz wrzuca w pole karne, Kocyła główkuje, ale piłka ląduje w rękach Lisa

• Kiełb z pierwszej piłki do Rybickiego. Próba nieco za głęboka i od bramki rozpocznie golkiper bełchatowian

• Gospodarze uspokajają grę. Grolik klatką do Niźnika.

• Thiakane znów uderza sprzed pola karnego na długi słupek. Ta próba gorsza od poprzedniej.

• Trałka z dystansu ponad bramką

• Zamieszanie przy linii bocznej. Kiełb dogrywa do partnerów, a w konsekwencji Warta wznowi od autu na wysokości pola karnego Bełchatowa.

• Świetne uderzenie Grolika ląduje na poprzeczce. Adrian Lis może mówić o dużym szczęściu, że piłka nie poszybowała nieco niżej.

• Grolik technicznie z 30 metrów!

• Jakóbowski na wślizgu ratuje Wartę przed stratą bramki!

• Małachowski przed szansą z najbliższej odległości!

• Szybka kontra bełchatowian i rzut rożny

• Thiakane technicznie na długi słupek. Lis na posterunku łapie piłkę.

• Janicki uderza sprzed pola karnego z woleja. Pomysł niezły, wykonanie nieco gorsze. Od bramki Niźnik

• Trałka w roli skrzydłowego. Jego dośrodkowanie zostaje jednak wybite przez obrońców z Bełchatowa.

• Trałka czysto przerywa kontratak gospodarzy

• Kartką za wcześniejszy faul ukarany Robert Janicki

• Małachowski uderzył sprzed pola karnego. Piłka poszybowała obok bramki.

• Gospodarze wychodzą z kontrą!

• Thiakane podaje prostopadle do Biela, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę zmuszając rywali do biegania.

• Marzec znalazł się przed polem karnym Warty i od razu zdecydował się uderzyć. Jego próba poszybowała nad bramką.

• Sędzia odgwizduje faul na zawodniku Bełchatowa. Jest chwila na uspokojenie gry

• Jaroch nie był w stanie skierować piłki do siatki

• Jakóbowski wrzuca na Jarocha, okazja dla gości!

• Po odzyskaniu piłki gospodarze próbują uspokoić grę, ale goście wychodzą wysoko pressingiem.

• Cały czas atakują goście. Po strzale z bardzo ostrego kąta Warta znów wykona rzut rożny.

• Jaroch mógł pokonać bramkarza, ale nie dokręcił wystarczająco piłki do bramki.

• Krótkie rozegranie kornera. Goście nie ćwiczyli chyba tego wariantu na treningu. Bełchatowianie wybijają.

• Rzut rożny dla Warty.

• Jakóbowski centruje, ale niecelnie.

• Goście pędzą prawym skrzydłem.

• Sędzie Damian Sylwestrzak rozpoczyna dzisiejszy mecz!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę!

• Gdy oba zespoły spotkały się po raz pierwszy w tym sezonie, Warta okazała się lepsza od bełchatowian. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 1:0.

• Goście dzisiejszego spotkania to najlepsza ekipa w lidze pod względem puntów przywiezionych z wyjazdów. Na ich konto wpadło 18 punktów w 10 meczach.

• Witamy! Już za kilka minut GKS Bełchatów podejmie Wartę Poznań.

MAC, DD

03.08.2019 poznan ww warta poznan gks belchatow. glos wielkopolski. fot. waldemar wylegalski/polska press ©Waldemar Wylegalski

Mecz GKS Bełchatów - Warta Poznań ONLINE. Warta Poznań bronić będzie pozycji lidera w sobotę w spotkaniu z GKS-em w Bełchatowie. W pierwszej rundzie Zieloni wygrali 1:0 po golu Tomasza Boczka i co najmniej liczą na powtórzenie tego rezultatu. Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Warta Poznań LIVE w GOL24.pl!

Mecz GKS Bełchatów - Warta Poznań ONLINE

Piłkarze Warty jadą do Bełchatowa bardzo skoncentrowani, z silnym postanowieniem zdobycia trzech punktów i rehabilitacji za przegrany w niedzielę w Grodzisku Wielkopolskim mecz ze Stalą Mielec.

– Wśród zawodników daje się odczuć pozytywną złość po tamtym nieudanym meczu.
Podobnie było po przegranym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Wtedy przełożyło się na kolejne zwycięstwa. Wszyscy mamy nadzieję, że tak samo będzie tym razem – mówi Karol Majewski, kierownik drużyny Warty.

Do składu wracają kapitan zespołu Bartosz Kieliba oraz Michał Grobelny, którzy w niedzielę pauzowali z powodu żółtych kartek, co na pewno wzmocni linię defensywną zespołu trenera Piotra Tworka.

To ważne, bowiem beniaminek z Bełchatowa dobrze spisuje się w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi - w tabeli zajmuje ósmą pozycję (24 punkty – 7 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek, u siebie 16 punktów, 5 zwycięstw, remis i 2 porażki). Wprawdzie w ostatnim meczu przed własną widownią bełchatowianie przegrali z GKS Tychy aż 1:4, ale na pewno nie można ich lekceważyć. Zespół, którego trenerem jest Artur Derbin, do łatwych rywali nie należy.

Warta Poznań mogła sobie "pozwolić" na porażkę ze Stalą Mielec, która nie poskutkowała utratą pozycji lidera Fortuna 1. Ligi. Jeśli Zieloni stracą punkty w Bełchatowie, to jest duża szansa, że osuną się w ligowej tabeli. W czołówce panuje duży tłok, ale Piotr Tworek nie patrzy za bardzo w tabelę.