Mecz GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gospodarze...

Mecz GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gospodarze bez gola w 2020 roku. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Sierczynski za wszelka cenę chciał zatrzymać rywala z piłka i ogląda żółtą kartkę.

• Chwilowa dominacja gości. Są w posiadaniu piłki na połowie rywali, ale nie zawiązują żadnej klarownej akcji. Nie mają pomysłu, a pośpiech działa na ich niekorzyść, bo popełniają proste błędy.

• Szwed i Nawotka zamieniają się rolami. Koniec występu tego pierwszego na dziś.

• GOL! Małachowski pewnie wykorzystał jedenastkę.

• Co ciekawe, decyzja sędziego nie dotyczy ręki, a faulu na atakującym piłkę zawodniku GKS-u.

• Rzut karny! Do piłki podchodzi Adrian Małachowski!

• Gospodarze dopatrzyli się zagrania ręka któregoś z obrońców. Jaka decyzja arbitra?

• To pierwszy gol GKS-u w tym roku!

• Koziara wypatrzył wybiegającego za plecy obrońców Czajkowskiego, wrzutka za cała linie obrony i strzał głową zakończony golem.

• GOOOOOOL! Paweł Czajkowski!

• Drugi strzał Karbowego w tym meczu, po raz kolejny z dystansu i po raz kolejny niecelnie.

• Pół godziny dostaje Maciej Koziara. Zmienił Artura Golańskiego.

• Wojciech Słomka z kartką.

• Koniec występu Mularczyka na dziś. Wchodzi Hołota.

• Prostopadłe zagranie, piłka w gąszczu nóg trafiła do Winsztala, ale ten nie oddał strzału, bo sedzia widział wcześniej nieprzepisowe zachowanie w walce o pozycję.

• Trener Marcin Węglewski zbyt żywiołowo reaguje na pracę sędziego, dlatego został ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie, był tam Thiakane, Magiera i inni, ale nawet nie zanotowaliśmy strzału.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Grzelak ukarany kartką.

• A teraz słupek po uderzeniu jednego z zawodników gospodarzy!

• Strzał Grolika głową na bramkę Chorążki i mamy poprzeczkę!

• Thiakane pobiegł do linii końcowej z piłką, chciał dryblingiem minąć rywala, ale został zatrzymany.

• Mularczyk chciał zaskoczyć bramkarza. Potężne uderzenie na bramkę, ale za wysoko.

• Winsztal kopnął bramkarza gości. Nie zrobił tego celowo, ale kartkę musiał dostać.

• Uderzenie Karbowego i obok bramki.

• Piasecki strzela gola, ale wcześniej sędzia dopatrzył się jego zagrania ręką.

• Prostopadłe zagranie do Piaseckiego. Piłka nie miała prawa przejść ustawionych w linii obrońców, ale niefortunną interwencję zaliczył Magiera, który wpakował piłkę do własnej bramki.

• GOOOOOL! SAMOBÓJ MARIUSZA MAGIERY!

• Piasecki uderzył na bramkę Lenarcika, ale bramkarz gospodarzy nie musiał interweniować.

• Dośrodkowanie w pole karne, Grolik odnalazł się w polu karnym, uderzył głową i obok bramki.

• Zaczęli goście długą piłką na Piaseckiego, ale nic z tego nie wyszło.

• Zaczynamy spotkanie!

• Wszystko to sprawia, że Zagłębie jest faworytem tego meczu. Sosnowiczanie w ostatnim spotkaniu pokonali u siebie Stomil Olsztyn 2:1 i wciąż liczą się w walce o baraże o ekstraklasę. Podopieczni trenera Krzysztofa Dębka problemów ze zdobywaniem goli nie mają, bo w ich szeregach jest Fabian Piasecki. Po restarcie rozgrywek 25-letni napastnik strzelał bramki w każdym meczu i został współliderem rankingu snajperów Fortuna 1. Ligi mając na koncie 12 trafień.

• Kłopoty beniaminka ze zdobywaniem goli po pochodna odejścia zimą dwóch zawodników, którzy w sumie strzelili ponad połowę goli dla GKS. Mateusz Marzec (11 goli) przeniósł się do Podbeskidzia, a Dawid Kocyła (3 gole) do Wisły Płock.

• GKS Bełchatów jest jedyną drużyną Fortuna 1. Ligi, która w tym roku nie strzeliła jeszcze gola. Na bramkę w Bełchatowie czekają od 466 meczowych minut i mamy nadzieję, że w spotkaniu z Zagłębiem gospodarze się nie przełamią.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec!

GKS Bełchatów - Zagłębie LIVE! Gospodarze bez gola w 2020 r.

GKS Bełchatów - Zagłębie LIVE! Gospodarze bez gola w 2020 r. ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą dokończymy w łódzkiem. Czy gospodarze za piątym podejściem zdobędą pierwszą bramkę w 2020 roku? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Jeszcze niedawno spotkanie GKS Bełchatów z Zagłębiem Sosnowiec miałoby dodatkowy smaczek w postaci Artura Derbina. Były piłkarz i trener sosnowiczan wywalczył z Bełchatowem awans do I ligi, ale pod koniec maja zrezygnował z pracy w przeżywającym kłopoty organizacyjne klubie i jego miejsce na ławce gospodarzy zajął Marcin Węglewski. Celem jaki przed nim postawiono jest utrzymanie beniaminka, ale nie będzie to łatwe, bo przewaga GKS nad strefą spadkową wynosi w tej chwili tylko punkt, a gra druzyny nie napawa optymizmem.

Sosnowiczanie w Bełchatowie zagrają bez Piotra Polczaka. Stoper Zagłębia musi pauzować za cztery żółte kartki. Na środku obrony mogą zastąpić go Rafał Grzelak albo Kacper Łopata.

Zawody poprowadzi sędzia Dominik Sulikowski (Gdańsk). W rundzie jesiennej w meczu tych drużyn padł remis - 1:1.

Mecz GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz dostępny w IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40. Zapraszamy!