Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście...

Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście są na musiku. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• Koniec! Czwarta kolejna porażka przed własną publicznością GKS-u Jastrzębie. Dzisiaj zdecydowanie lepsza okazała się Chojniczanka Chojnice, która pewnie wygrała (3:1). Dziękujemy za uwagę.

• Z narożnika pola karnego strzelał Surdykowski, ale tylko w boczną siatkę.

• Skurcze łapią Michała Bojdysa.

• Urazu nabawił się Daniel Liszka, który jest opatrywany poza boiskiem.

• Bartosz Wolski ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOL!! MAREK MRÓZ TRAFIA DLA JASTRZĘBIAN!!

• Janukiewicz sfaulował Kamila Adamka. Jeszcze obejrzał żółtą kartkę.

• Będzie rzut karny dla gospodarzy!

• Bardzo spokojnie broni się Chojniczanka, którą już za 20 minut dopisze bardzo ważny dla siebie komplet punktów.

• Blisko strzału szczupakiem jeden z graczy Jastrzębia, ale zabrakło mu centymetrów, by sięgnąć futbolówkę.

• Paprzycki sfaulował Tronta i obejrzał żółtą kartkę.

• A za Petra Galuskę pojawia się Kamil Jadach.

• Schodzi Mikołajczak. Zastępuje go Marcin Trojanowski.

• Robert Ziętarski za Aleksandra Jagiełłę.

• Wysoko wyskoczył Paprzycki do piłki wrzucanej z rogu, uderzył celnie, ale zbyt słabo.

• Damian Tront ukarany żółtym kartonikiem.

• Farid Ali celnie z linii pola karnego, ale pewnie wyłapuje uderzenie Radosław Janukiewicz.

• Po zmianie stron gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

• Oskar Papczycki melduje się na murawie za Jana Mudrę.

• Znowu zaczyna intensywnie padać nad Jastrzębiem.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

• Farid Ali wchodzi za Patryka Skóreckiego.

• Marek Mróz zastępuje Daniela Szczepana.

• Koniec pierwszej połowy. Totalna dominacja Chojniczanki.

• Zablokowane uderzenie Dominika Kulawiaka.

• Zabójcza skuteczności Chojniczanki, która oddała 3 celne strzały, które w dodatku znalazły drogę do siatki.

• Niesamowita bierność jastrzębian. Mikołajczak wystawił piłkę do Kuzimskiego, który przycelował i nie dał szans bramkarzowi.

• GOOOOOOL!! KUZIMSKI NA 3:0!!

• Wznawiamy mecz.

• Na murawie lądują kule gradu wielkości niemalże piłeczek ping-pongowych.

• Mecz został przerwany. Gradobicie w Jastrzębiu. Ogromne kule spadają na boisko.

• GOOOOOL!! GOŚCIE PODWYŻSZAJĄ NA 2:0!! PONOWNIE SURDYKOWSKI!!

• Spokojnie chojniczanie budują kolejną akcję na własnej połowie.

• Trzeba przyznać, że wynik jest zasłużony. Póki co, to Chojniczanka jest zespołem lepszym.

• Wzorowa kontra Chojniczanki, którą rozprowadził Tomasz Mikołajczak. Będący w polu karnym Surdykowski uderzył z lewej nogi, był jeszcze rykoszet i futbolówka wylądowała w siatce.

• GOOOOOOL!!! 1:0!! JANUSZ SURDYKOWSKI I CHOJNICZANKA PROWADZI!!

• Świetna sytuacja Mateusza Kuzimskiego! Napastnik gości uderzył z woleja, piłka po koźle wylądowała tylko na górnej siatce.

• Próba z dystansu Patryka Skóreckiego, ale nie mogło to zagrozić bramce Chojniczanki.

• Bardzo ostro potraktowany Bartosz Jaroszek, ale nie ma kartki.

• Początek spotkania.

• Na pierwszy rzut oka to jastrzębianie powinni być faworytem. Mizerny sposób, w jaki GKS prezentuje się na boiskach zaplecza Ekstraklasy w ostatnim czasie sprawił jednak, że nawet najzagorzalsi kibice kilka razy zastanowiliby się przed postawieniem swoich pieniędzy na Jastrzębie. Tym bardziej, że Chojniczanka potrafi urywać punkty przeciwnikom, nawet tym lepiej sytuowanym.

• Zaledwie cztery punkty w pięciu grach po wznowieniu rozgrywek i niekorzystne z punktu widzenia jastrzębian wyniki rywali sprawiły, że piłkarze Jarosława Skrobacza po ostatniej kolejce zmuszeni są oglądać plecy konkurentów w walce o barażowe miejsca (3-6).

• Tak fatalnej serii przed własną publicznością GKS Jastrzębie nie miał od lat. Porażka w ostatnim ligowym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec była trzecią z rzędu. Sympatycy klubu z Harcerskiej zachodzą w głowę i zadają sobie pytanie: co dzieje się z drużyną prowadzoną przez Jarosława Skrobacza?

• Dzień dobry. W piątkowym meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo.

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - Chojniczanka LIVE! Chojniczanie na musiku

GKS Jastrzębie - Chojniczanka LIVE! Chojniczanie na musiku © Marzena Bugała

Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Przyjezdni nie mają już marginesu błędu. Jeżeli nie przerwą swojej złej serii to następny sezon spędzą w 2 lidze. Kryzys trapi też gospodarzy, którzy słabo grają na własnym boisku. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Wiosenne gry nigdy nie były domeną piłkarzy z Jastrzębia. Patrząc na wyniki osiągane nawet w najlepszych sezonach ostatnich lat przez GKS rachunek zawsze pokazuje, że potężna składowa ostatecznej sumy punktów zdobywana była jesienią.

Słaba gra i brak zdobyczy punktowych mocno komplikuje sytuację klubu, który przed przerwą spowodowaną koronawirusem plasował się na 5. miejscu w tabeli Fortuna I Ligi i miał realne szanse na awans do Ekstraklasy za sprawą baraży.

Czy miła dla kibiców odmiana nadejdzie w spotkaniu 28. ligowej kolejki z Chojniczanką Chojnice? Na pierwszy rzut oka to jastrzębianie powinni być faworytem. Mizerny sposób, w jaki GKS prezentuje się na boiskach zaplecza Ekstraklasy w ostatnim czasie sprawił jednak, że nawet najzagorzalsi kibice kilka razy zastanowiliby się przed postawieniem swoich pieniędzy na Jastrzębie. Tym bardziej, że Chojniczanka potrafi urywać punkty przeciwnikom, nawet tym lepiej sytuowanym.

Na własnej skórze odczuli to piłkarze GKS-u, którzy doświadczyli w Chojnicach bolesnej porażki 1:3. W wygranej nie pomogło nawet szybkie prowadzenie po golu Damiana Tronta z „jedenastki” i gra w przewadze przez blisko całą drugą połowę.

Po piątkowym meczu w Jastrzębiu kibice nie powinni się spodziewać fajerwerków. Obie drużyny przystąpią do niego z nożem na gardle. Nikt nie może sobie pozwolić na porażkę. Wyjazd z Jastrzębia z zerowym dorobkiem punktowym dla Chojniczanki będzie oznaczał spadek jedną nogą z I ligi. Zaś brak zwycięstwa jastrzębian jeszcze bardziej zirytuje fanów, a i zarządowi, trenerom i kibicom świecąca się czerwona lampka rozbłyśnie jeszcze jaśniej.

Jastrzębsko-chojnickie starcie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu, przy ulicy Harcerskiej 14b. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:40. Sędzią głównym spotkania będzie Marek Opaliński z Lubina. W rolę asystentów wcielą się Adam Karasewicz i Michał Hnatkiewicz, zaś sędzią technicznym będzie Daniel Kruczyński.

Mecz GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA
Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport. W internecie płatna transmisja w IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40. Zapraszamy.