Mecz GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Gospodarze budują twierdzę

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2021-03-20 14:30

GKS Jastrzębie

0

Chrobry Głogów

1

• Koniec meczu! Zasłużone zwycięstwo Chrobrego w Jastrzębiu-Zdroju. Dziękujemy za uwagę.

• Marcel Ziemann ukarany żółtą kartką.

• Kartka dla wprowadzonego chwilę wcześniej Zejdlera.

• Patryk Bryła zastępuje Mikołaja Lebedyńskiego.

• Dominik Piła za Dominika Dziąbka.

• Dominik Szczęch w miejsce Lukasa Bielaka.

• Niebezpiecznie zderzenie zawodników obu zespół w środku pola. Wbiegają służby medyczne.

• Teraz piłkarze Chrobrego oddali plac gospodarzom. Głogowianie nastawiają się na kontry, co jest w pełni zrozumiałe.

• Robert Mandrysz obejrzał żółtą kartkę.

• A Jakub Apolinarski zmienia Kamila Jadacha.

• Damian Piotrowski za Machaja.

• Łukasz Zejdler zastępuje Daniela Ferugę.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Machaj, tym razem wprost na głowę jednego z kolegów. Strzał z trudem na słupek sparował Drazik, ale wobec dobitki Bougaidisa był już bezradny.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA CHROBREGO!! BOUGAIDIS DOBIJA PIŁKĘ PO ODBICIU OD SŁUPKA!!

• Szczepan wpadł sam z prawej strony w pole karne, ale fatalnie zagrywał do środka. I zdaje się, że niepotrzebnie.

• Daniel Szczepan w miejsce Daniela Rumina.

• Obraz gry się nie zmienia. To głogowianie dyktują warunki na boisku. Niewiele jednak są w stanie zdziałać, bo GKS dobrze broni się na swojej połowie.

• Praznovsky łapie niepotrzebną kartkę za niesportowe zachowanie.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dominik Kulawiak obejrzał żółtą kartkę.

• Oliver Praznovsky o włos od szczęścia! Obrońca Chrobrego główkował po rzucie rożnym i z najwyższym trudem broni Grzegorz Drazik!

• Ciekawie rozegrany stały fragment przez gospodarzy. Piłka wystawiona na strzał do Marka Mroza, który został przyblokowany. Tylko korner.

• Od początku dominują piłkarze Chrobrego, jednak nie potrafią przełożyć tego na sytuacje podbramkowe.

• Słychać głośny doping kibiców gospodarzy, którzy zgromadzili się przed stadionem i wspierają swój zespół.

• Ostry faul Dawida Witkowskiego i żółta kartka.

• Znowu z rogu niezbyt dobrze Machaj, piłka trafiła jednak idealnie na woleja Mikołaja Lebedyńskiego, który kropnął na wiwat.

• Nieudane dośrodkowanie Mateusza Machaja z rzutu rożnego. Piłka posłana za nisko i faulował w ataku jeden z graczy Chrobrego.

• Początek spotkania.

• W tabeli jastrzębianie zajmują 15. miejsce z dorobkiem 19 punktów. Chrobry zgromadził 26 "oczek" i plasuje się na 11. lokacie.

• Wiosną Chrobry rozegrał trzy spotkania, wszystkie na wyjazdach. Sięgnął po cztery punkty. Na początku rundy zremisował na wyjeździe z Koroną Kielce (2:2), a następnie w Radomiu pokonał Radomiaka (2:1). Natomiast w zeszłym tygodniu z drużyną Ivana Djurdjevicia rozprawił się Widzew (0:1).

• GKS w obecnym sezonie gra bezkompromisowo. Wygrał sześć spotkań, przegrał trzynaście i tylko jedno zremisował. W tym roku jastrzębianie na własnym terenie rozegrali jeden mecz. Dwa tygodnie temu pokonali Koronę Kielce 2:0, przedłużając serię zwycięstw na stadionie przy ul. Harcerskiej do trzech. Z kolei z dwóch wyjazdowych starć wracali bez punktów. Przegrali z Arką 0:1 i z Radomiakiem 0:2.

• Witamy! W meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie stanie naprzeciw Chrobrego. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju wygrała trzy ostatnie mecze u siebie i teraz chciałaby zapisać na swoim koncie czwarte zwycięstwo. Relacja na żywo w GOL24.pl

GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Jacek Bombor / Polska Press

Mecz GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. W meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie stanie naprzeciw Chrobrego. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju wygrała trzy ostatnie mecze u siebie i teraz chciałaby zapisać na swoim koncie czwarte zwycięstwo. Relacja na żywo w GOL24.pl od godz. 14:30.

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE

GKS Jastrzębie w obecnym sezonie gra bezkompromisowo. Wygrał sześć spotkań, przegrał trzynaście i tylko jedno zremisował.

W tym roku jastrzębianie na własnym terenie rozegrali jeden mecz.
Dwa tygodnie temu pokonali Koronę Kielce 2:0, przedłużając serię zwycięstw na stadionie przy ul. Harcerskiej do trzech. Z kolei z dwóch wyjazdowych starć wracali bez punktów. Przegrali z Arką 0:1 i z Radomiakiem 0:2.

Najlepszym egzekutorem w drużynie gospodarzy jest Daniel Rumin, który zdobył 7 bramek. W ekipie przyjezdnych najczęściej trafia Maksymilian Banaszewski (również 7 goli).

Z powodu nadmiaru żółtych kartek w ekipie gospodarzy zabraknie golkipera Mariusza Pawełka. Pierwszy gwizdek arbitra Sebastiana Krasnego o godzinie 14.

GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu GKS Jastrzębie - Chrobry wyłącznie w internecie (bez komentarza, z jednej kamery). Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 14:00 - zapraszamy!