Mecz GKS Jastrzębie - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Jastrzębie - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pod napięciem

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2019-03-16 17:00

GKS Jastrzębie

1

GKS Katowice

2

• 90+6. Koniec meczu! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:2!

• Mateusz Mączyński ukarany żółtą kartką.

• Wojciech Lisowski zmienił Kacpra Tabisia.

• GKS Katowice jest zamknięty na własnej połowie.

• Arkadiusz Jędrych ukarany żółtą kartką.

• Patryk Skórecki zmienił Macieja Spychałę.

• Adrian Łyszczarz ukarany żółtą kartką.

• Adrian Łyszczarz zmienił Davida Anona.

• Dominik Szczęch zmienił Farida Aliego.

• GOOOOOOL! Adrian Błąd popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu i GKS Katowice obejmuje prowadzenie!

• Daniel Rumin zmienił Tymoteusza Puchacza.

• GOOOOOOL! Kamil Szymura pewnie wykorzystał rzut karny! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:1!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Zakotłowało się pod bramką gości, ale ostatecznie obrońcy z Katowic wybijają futbolówkę!

• Tymoteusz Puchacz ukarany żółtą kartką za symulowanie.

• Kamil Adamek zmienił Bartosza Jaroszka.

• Rozpoczynamy II połowę meczu!

• Koniec I połowy! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:0!

• Bartłomiej Poczobut ukarany żółtą kartką.

• Jakub Wróbel ukarany żółtą kartką.

• Pewnie w bramce Pawełek, który obronił uderzenie z dystansu.

• GOOOOOOOL! Adrian Błąd pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny po zagraniu ręką jednego z graczy gospodarzy!

• Niecelne uderzenie na bramkę GKS-u Katowice. Gospodarze coraz mocniej dochodzą do głosu.

• Habusta zbyt mocno zagrał w kierunku Anona.

• Dobrą okazję miał Szymura, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gości!

• GKS Katowice prowadzi atak pozycyjny. Gospodarze są cofnięci na własną połowę i czekają na wyprowadzenie kontrataku.

• Puchacz próbował dryblować, ale "zamotał się" i piłka opuściła boisko.

• Niepewnie w bramce Mariusz Pawełek, ale dobrze asekurował go Tabiś.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Warto odnotować, że meczem z GKS-em Jastrzębie, na ławce drużyny z Katowic ponownie zasiądzie zatrudniony przed kilkoma dniami trener mentalny, Rafał Kubów, którego zadaniem jest poprawienie nie najlepszych nastrojów w drużynie spowodowanych słabymi wynikami.

• W sobotnim meczu na pewno nie zabraknie emocji na trybunach. Kibice obu zespołów od dawna są ze sobą zwaśnieni, a ostatnie wydarzenia, do których doszło podczas spotkania GKS-u Jastrzębie z Odrą Opole dodatkowo podsycają nastroje fanów obu dr.użyn

• Przed meczem wydaje się, że o wiele więcej do udowodnienia mają piłkarze GKS-u Katowice, zawodzący w tym sezonie, co zdecydowanie odzwierciedla sytuacja w tabeli. Ponadto sobotnie starcie będzie dla podopiecznych Dariusza Dudka okazją do rewanżu za jesienną porażkę z GKS-em Jastrzębie na własnym obiekcie. Pewnym jest jednak, że oba zespoły tanio skóry nie sprzedadzą i zaciekle powalczą o trzy punkty.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice!

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - GKS Katowice LIVE! Mecz pod napięciem

GKS Jastrzębie - GKS Katowice LIVE! Mecz pod napięciem ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Jastrzębie - GKS Katowice ONLINE. Czy Jastrzębianie znów utrą nosa silniejszemu na papierze zespołowi z Katowic? Czy Katowiczanie odniosą w końcu zwycięstwo i rozpoczną marsz w górę tabeli? Czy znów emocje wezmą górę i dojdzie do stadionowych burd? Między innymi takie i sporo innych pytań rodzi się w głowach kibiców przed najbliższym meczem GKS-u Jastrzębie z GKS-em Katowice. Jedno jest pewne sobotnie derby będą najciekawszym spotkaniem nadchodzącej kolejki Fortuna 1. Ligi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz GKS Jastrzębie - GKS Katowice ONLINE

Sobotnie spotkanie pomiędzy GKS Jastrzębie a GKS Katowice będzie innym niż wszystkie rozegrane przez oba zespoły aż do końca sezonu.

Derby rządzą się bowiem swoimi prawami, dlatego nie dziwi bojowe nastawienie zawodników. Nie ma co ukrywać, że derby są najważniejsze zarówno dla nas, zawodników, jak i dla kibiców. Na takie mecze czeka się z wielką niecierpliwością - powiedział w rozmowie z klubowymi mediami, obrońca GKS-u Jastrzębie, Dominik Kulawiak.

Na bojowe nastawienie możemy liczyć także ze strony sobotniego rywala Jastrzębian, który trzech punktów potrzebuje jak tlenu, a zwycięstwo w derbach zdecydowanie poprawiłoby nastroje w zespole GieKS-y.

W sobotnim meczu na pewno nie zabraknie emocji na trybunach. Kibice obu zespołów od dawna są ze sobą zwaśnieni, a ostatnie wydarzenia, do których doszło podczas spotkania GKS-u Jastrzębie z Odrą Opole dodatkowo podsycają nastroje fanów obu drużyn.

Warto odnotować, że meczem z GKS-em Jastrzębie, na ławce drużyny z Katowic ponownie zasiądzie zatrudniony przed kilkoma dniami trener mentalny, Rafał Kubów, którego zadaniem jest poprawienie nie najlepszych morali drużyny spowodowanych słabymi wynikami. Początek tego pełnego niewiadomych spotkania w sobotę o godzinie 17:00. Sędzia głównym będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice?

Ostatnie mecze bezpośrednie

GKS Katowice - GKS Jastrzębie 0:1 (1 liga, 25.08.2018)

Mecz GKS Jastrzębie - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.