Mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce ONLINE. Komu wreszcie...

Mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce ONLINE. Komu wreszcie dopisze szczęście? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 19. kolejka
2021-03-06 14:30

GKS Jastrzębie

2

Korona Kielce

0

• Koniec meczu. GKS Jastrzębie bardzo pewnie pokonał u siebie Koronę Kielce (2:0). Dziękujemy za uwagę.

• Strzał po ziemi GKS-u i z najwyższym trudem broni nogami Zapytowski!

• Schodzi Farid Ali. Zastępuje go Jakub Niewiadomski.

• Jeszcze Zvonimir Petrović zastępuje Filipe Oliveirę.

• Dominik Kulawiak obejrzał żółtą kartkę.

• GOOOOOL!! DANIEL SZCZEPAN BARDZO PEWNIE I JEST 2:0!!

• Będzie rzut karny dla GKS-u Jastrzębie!

• Oraz Dawid Lisowski za Jacka Podgórskiego.

• Zvonimir Petrović za Grzegorza Szymusika.

• Fantastyczna parada Marcela Zapytowskiego, który ratuje Koronę po strzale głową zmierzającym pod poprzeczkę!

• Szybka kontra jastrzębian, rozciągnięcie na lewo i zablokowany strzał zawodnika gospodarzy. Tylko korner.

• I Zejdler za Ferugę.

• Szczepan za Rumina.

• Akcja GKS zapowiadała się nieźle, ale w kluczowym momencie piłka odbiła się od murawy.

• Korona próbuje wrócić do gry, ale nie jest jej łatwo. GKS na większym luzie. Często gości na jej połowie.

• Szybka akcja kończy się golem! Ogromna radość w szeregach gospodarzy. Z bliska akcję wieńczy Rumin.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla GKS-u!

• Nie tak! Podgórski za słabo uderza z ostrego kąta. Powinien był zrobić więcej w tej akcji.

• Murawa wydaje się być całkiem dobrze przygotowana do meczu.

• Rumin! Zagościł w szesnastce, jednak uderzył kiepsko! Z prawej nogi obok lewego słupka.

• Pada w polu karnym zawodnik GKS-u, ale nie ma decyzji o karnym.

• Kulawiak dwa razy wjechał w pole karne, ale niewiele zdziałał. Róg dla GKS-u.

• Pawełek broni strzał Pervana! Dobra próba, jeszcze lepsza obrona. Róg dla Korony.

• Wrzutka z rożnego. Futbolówka pada łupem Pawełka.

• Nieeee... Mróz uderza nad bramką po błędzie Korony.

• Kartkę otrzymał również Podgórski.

• Zapytowski spokojnie łapie piłkę po centrze Ferugi z rzutu wolnego.

• Zebić ukarany za faul. Żółta kartka.

• Urwał się Podgórski, jednak jego wrzutka została zatrzymana. Aut dla Korony.

• Obie drużyny bez roszad. Korona stara się utrzymywać przy piłce.

• Gramy dalej. Druga część właśnie się rozpoczęła. Od środka Korona

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bezbramkowy remis. Brakuje trochę klarownych sytuacji.

• Yilmaz łapie za koszulkę i dostaje kartkę.

• Zdaniem sędziego Pervan nie został sfaulowany pod bramką GKS-u.

• Na boisku opatrywany jest z graczy GKS.

• Kolejny strzał Korony, ale nad bramką.

• Trener Ściebura dostał kartkę.

• Sześciu piłkarzy Korony sunęło na bramkę. Zabrakło tylko strzału.

• Komor dostał kartkę za faul.

• Gra jest dość wyrównana, a tempo nie za wysokie.

• Szansa dla gospodarzy, lecz piłka mija prawy słupek.

• Pawełek w starciu z zawodnikiem Korony. Sędzia odgwizduje faul na korzyść GKS-u. Sytuacja działa się na 30. metrze

• Mróz! Mocno z pierwszej piłki. I też mocno niecelnie.

• Konsekwentnie Feruga szuka kolegów w polu karnym. Tym razem jego dośrodkowanie z wolnego zostało wybite na róg.

• Sprzed stadionu dobiegają... "pozdrowienia do więzienia". Wzmaga się też doping dla samego GKS-u.

• - Dawaj, dawaj! - ławki zachecają piłkarzy do wysiłku.

• Pawełek wypuścił piłkę z rąk, ale obok siebie miał tylko partnerów z zespołu.

• Feruga wrzuca po koźle z rzutu wolnego. Sędzia odgwizduje spalonego.

• Trzeba przyznać, że piłka częściej znajduje się na połowie gospodarzy. Przyjezdni aktywni, ale bez efektu w postaci gola.

• Tylko jęk zawodu po dośrodkowaniu. Od bramki zacznie Pawełek, którego oślepia słońce.

• Zablokowany strzał Korony. Będzie róg.

• Dość mocno wieje. To może mieć wpływ na przebieg niektórych akcji.

• Ajj! Yilmaz trochę za mocno odgrywał do wbiegającego kolegi. Później jeszcze strzał zza szesnastki, lecz nad bramką.

• Feruga za krótko dośrodkował z rzutu wolnego. GKS jeszcze dorzucał piłkę z prawej flanki, ale pierwszy obrońca oddalił zagrożenie.

• Brakuje zrozumienia pod bramką GKS-u. Do odegranej piłki nie dobiegł jeden z graczy Korony.

• W dalszym ciągu to Korona proponuje atak pozycyjny.

• Pierwsze sytuacje Korony nieudane. Kolejny raz z piątego metra wznawia Pawełek.

• Sunął atak Korony, ale obrońca wybił głową w aut.

• Sprzed stadionu dobiega doping kibiców.

• Atakowali gospodarze, ale sędzia dopatrzył się przewinienia.

• Nad stadionem wyłania się słońce.

• Gospodarze na czarno z żółtymi wstawkami, goście na żółto-czerwono.

• Za chwilę sędzia rozpocznie mecz.

• Zatem GKS wychodzi w takim samym składzie jak na Arkę. W Koronie Łysiak zamiast wykartkowanego Thiakane.

• Ławka rezerwowych GKS: Bondarenko, Drazik, Słodowy, Szczęch Zalewski, Niewiadomski, Zejdler, Jadach, Szczepan.

• Ławka rezerwowych Korony: Kozioł, Kiełb, Łukowski, Petrović, Szpakowski, Prętnik, Lisowski, Gąsior, Szywacz.

• GKS mimo dobrej gry wrócił z Gdyni z niczym. Przegrał z Arką 0:1.

• Korona zaczęła rok od porażki z Widzewem Łódź (0:2) i remisu z Chrobrym Głogów (2:2).

• Ostatnio zrobiło się głośno o Macieju Bartoszku. Posada trenera Korony wisiała ponoć na włosku. Kiedy informacja wyszła na jaw, zarząd wycofał się.

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - Korona LIVE! Komu wreszcie dopisze szczęście?

GKS Jastrzębie - Korona LIVE! Komu wreszcie dopisze szczęście? ©Przemyslaw Swiderski

Mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce ONLINE. Przyjezdni czekają na zwycięstwo od 28 listopada, gospodarze też zaczęli rok od porażki. Kto dziś zgarnie trzy punkty? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce ONLINE

Zawodnicy zarówno GKS-u Jastrzębie, jak i Korony Kielce nie rozpoczęli rozgrywek piłkarskiej wiosny na zapleczu PKO BP Ekstraklasy w sposób, jaki sami tego oczekiwali. Podopieczni trenera Pawła Ściebury na stadionie w Gdyni walczyli z faworytem (Arką) jak równy z równym.
Szkoleniowiec drużyny z Jastrzębia uznał nawet, że to jego zespół był stroną dominującą i najzwyczajniej w świecie, to jemu należały się trzy punkty. Na konto jastrzębian nie powędrowało jednak ani jedno oczko.

Jeden punkt został za to w Kielcach, gdzie Korona podejmowała Chrobrego Głogów. Gospodarze choć dwukrotnie prowadzili, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry dali się zaskoczyć Mateuszowi Banaszewskiemu, który zapewnił tym samym cenną zdobycz głogowianom.

Obie ekipy, które spotkają się w sobotę w Jastrzębiu mogą zatem mówić o braku szczęścia. GKS grając z Arką na pewno nie zasłużył na porażkę. Gdyby tylko zawodnicy tej drużyny wyregulowali celowniki – w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Feruga, a po strzale Rumina, Kajzer strącił piłkę na słupek – mogliby wracać znad morza w lepszych nastrojach. Zaś stracona w jednej z ostatnich akcji meczu bramka Korony mówi sama za siebie.

Wobec niesprzyjającej fortuny w pierwszych starciach jastrzębian i kielczan, można się spodziewać, że jedni i drudzy zrobią wszystko, by w drugiej potyczce zgarnąć komplet punktów.

Dodatkowo, domowy mecz GKS-u z Koroną dla miejscowych będzie okazją do rewanżu za sierpniową porażkę z Suzuki Areny. W stolicy województwa Świętokrzyskiego goście dali sobie wyrwać remis po niepotrzebnym faulu w polu karnym w 89. minucie gry, wcześniej dwukrotnie doprowadzając do wyrównania po golach Daniela Rumina i Marka Mroza.

W rywalizacji z kielczanami, piłkarze Pawła Ściebury dostaną też od losu szansę podreperowania niekorzystnego bilansu spotkań ze spadkowiczami z piłkarskiej elity w Polsce. Na cztery ostatnie mecze z takimi zespołami, GKS zawsze uznawał wyższość rywala. Czy górnicza jedenastka znajdzie wreszcie sposób na spadkowicza?

- Wierzę, że tym razem dopiszemy do swojego konta trzy punkty - mówi młody obrońca jastrzębian, Kryspin Szcześniak.

Początek sobotniego meczu o godzinie 14:30 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Harcerskiej 14b. Sędzią głównym spotkania będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w serwisie IPLA TV. Dostęp jest darmowy, ale bez komentarza i z jednej kamery. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 14:00 - zapraszamy!