Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie...

GKS Jastrzębie

1

Puszcza Niepołomice

1

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie dzieli się punktami z Puszczą Niepołomice i notuje 4 remis z rzędu!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Bartosz Żurek ukarany żółtą kartką.

• Jakub Bąk zmienia Huberta Tomalskiego.

• Kamil Adamek wchodzi na murawę w miejsce Marka Mroza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Puszcza doprowadza do remisu, a strzelcem bramki jest Jose Embalo!

• Dominik Szczęch zmienia Kamila Jadacha.

• Jose Embalo wchodzi w miejsce Łukasza Szczepaniaka.

• Jakub Serafin zmienia Marcina Stefanika.

• Druga połowa przebiega niemal identycznie co pierwsza. Najpierw przeważali gospodarze, teraz do głosu dochodzi Puszcza, która jednak nie potrafi zagrozić bramce Mariusza Pawełka.

• Druga połowa również rozpoczęła się bardzo spokojnie. Jak na razie tylko gospodarze zdołali oddać strzał na bramkę rywala.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Jastrzębie zdobyło gola do szatni i na przerwę schodzą z korzystnym wynikiem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marek Mróz tuż przed przerwą daje prowadzenie gospodarzom!

• GKS Jastrzębie znowu przejęło inicjatywę, a udowadnia to statystyka posiadania piłki - 64% - 36% na korzyść gospodarzy.

• Longinus Uwakwe ukarany żółtą kartką.

• Puszcza próbuje mocniej zaatakować rywala, ale jak na razie oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Pawełka.

• Kamil Szymura ogląda żółtą kartkę.

• Początek meczu bardzo przebieg bardzo spokojnie. Lepiej wygląda GKS Jastrzębie. Gospodarze zdołali oddać już dwa celne strzały.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Jakub Bąk, Michał Czarny, Jose Embalo, Łukasz Furtak, Mateusz Górski, Marcin Orłowski, Jakub Serafin, Maksymilian Sitek, Bartosz Widejko.

• GKS Jastrzębie dość niespodziewanie okupuje miejsce premiowane grą w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Ostatnie 3 spotkania to jednak passa remisów, która trochę komplikuje sytuację podopiecznych Jarosława Skrobacza. Wszystkie ostatnie spotkania to wyniki 2:2. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice!

Piotr Chrobok

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Trzy dni po remisie w śląskich derbach z GKS-em Tychy (2:2), piłkarze GKS-u Jastrzębie ponownie wybiegną na boisko. W meczu 18. kolejki Fortuna 1 Ligi podopieczni Jarosława Skrobacza podejmą u siebie Puszczę Niepołomice, z którą w oficjalnych spotkaniach jeszcze nigdy nie wygrali. Początek meczu o godzinie 17:00. Relacja na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza w GOL24.pl!

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE

Piłkarze GKS-u Jastrzębie niezbyt często w tym sezonie mają okazję grać przed własną publicznością. Częstotliwość spotkań jastrzębian przy Harcerskiej polepszy się trochę w końcówce 2019 roku, kiedy to dwukrotnie zagrają u siebie.
Na pierwszy ogień podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie, które pierwotnie miało zostać rozegrane 16 listopada (termin zmieniono ze względu na powołania zawodników Puszczy do reprezentacji młodzieżowych) będzie zarazem meczem inaugurującym z kalendarzowego punktu widzenia rundę wiosenną.

W ostatniej kolejce żaden z zespołów nie zdobył kompletu punktów. Więcej powodów do zadowolenia mieli jednak gospodarze dzisiejszego meczu. Jastrzębianie zremisowali bowiem na trudnym terenie w Tychach (2:2), a bohaterem spotkania został Farid Ali, strzelec obu bramek. Piłkarze Puszczy natomiast, w meczu drużyn z dołu tabeli przegrali u siebie z Odrą Opole (1:2). We wtorkowym meczu swoich szans goście mogą upatrywać w korzystnej dla nich historii oficjalnych gier pomiędzy Puszczą a GKS-em. Na trzy rozegrane do tej pory spotkania drużyna z Niepołomic dwukrotnie wygrywała i raz remisowała. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem (0:0).

Początek meczu 18. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Puszczą Niepołomice o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu przy ulicy Harcerskiej 14b. Sędzią głównym spotkania będzie Piotr Urban z Legionowa.

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.