Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Wziąć się...

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Wziąć się w garść. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2021-04-03 12:40

GKS Jastrzębie

1

Puszcza Niepołomice

2

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice pokonuje na wyjeździe GKS Jastrzębie (2:1). Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie w ciągu 8 minut.

• Po dośrodkowaniu z narożnika zakotłowało się przed bramką Puszczy, ale nie udało się stworzyć zagrożenia.

• Rzut rożny dla gospodarzy. To może być ostatnia szansa na remis.

• Mateusz Złotnicki dolicza co najmniej 5 minut do drugiej połowy.

• Longinus Uwakwe upomniany żółtą kartką.

• Mateusz Bondarenko zastępuje Dominika Kulawiaka.

• Mateusz Wyjadłowski zmienia Jakuba Bartosza, strzelca pierwszej bramki w dzisiejszym meczu.

• Daniel Rumin zmienia Daniela Ferugę.

• Łukasz Spławski zastępuje Szymona Kobusińskiego.

• Michał Rakoczy zmienia Huberta Tomalskiego.

• Zakotłowało się pod bramką gości po rzucie rożnym jastrzębian. Ostatecznie piłkarzom Tomasza Tułacza udało się wyjść z opresji.

• Jakub Apolinarski zmienia Dominika Szczęcha.

• Spokojnie zaczęła się druga połowa.

• Jakub Serafin upomniany żółtą kartką.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Farid Ali zmienia Kamila Jadacha.

• Koniec pierwszej połowy. GKS Jastrzębie przegrywa na z Puszczą Niepołomice 1:2.

• Dwie pewne i udane interwencje Drazika we własnym polu karnym. Najpierw piąstkuje po dośrodkowaniu, a po chwili broni uderzenie.

• Górski na raty broni strzał z rzutu wolnego. Do bramki było ok. 30 metrów.

• Po stałym fragmencie gry przytomnie w polu karnym jastrzębian zachował się Michał Czarny, który kieruje piłkę do siatki z bliskiej odległości!

• GOL DLA PUSZCZY! STRZELCEM MICHAŁ CZARNY!!!

• Aleksandar Komor upomniany żółtą kartką za faul blisko swojego pola karnego.

• DANIEL SZCZEPAN WYRÓWNUJE!!!

• Mateusz Złotnicki wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla gospodarzy!

• To na pewno będzie bramka kolejki, a może i całej rundy! Bartosz kieruje piłkę do siatki... przewrotką! Grzegorz Drazik był bezradny!

• GOL DLA PUSZCZY! STRZELCEM JAKUB BARTOSZ!!!

• Przerwa w grze wynikająca z urazu zawodnika GKS-u. Wydaje się, że będzie on w stanie grać dalej.

• Mateusz Złotnicki gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• W rundzie jesiennej Puszcza Niepołomice wygrała u siebie z GKS-em 2:1. Bramki strzelili Tomalski i Spławski, a honorowe trafienie dla jastrzębian zanotował Szczepan z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

• Z kolei Puszcza, która uzbierała 29 punktów (w 21 meczach), jest na 10. miejscu. Do 6. Arki traci 6 punktów, a przy dzisiejszej wygranej może awansować na 8. lokatę, wyprzedzając Odrę Opole (31 punktów) i Miedź Legnica (32).

• Rezerwowi GKS-u: Mariusz Pawełek – Mateusz Bondarenko, Mateusz Słodowy, Szymon Zalewski, Farid Ali, Jakub Apolinarski, Jakub Niewiadomski, Łukasz Zejdler, Daniel Rumin

Rezerwowi Puszczy: Krzysztof Wróblewski – Gabriel Kobylak, Łukasz Spławski, Jewhen Radionov, Michał Klec, Edgaras Zarskis, Michał Rakoczy, Mateusz Wyjadłowski, Tomasz Mucha.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Piłkarze Pawła Ściebury nad Resovią mają 2 punkty przewagi, a nad Zagłębiem Sosnowiec i będącym na miejscu spadkowym GKS-em Bełchatów - po 3.

• Witamy i zapraszamy na wielkie granie w Wielka Sobotę w Fortunie 1. lidze! Już za 20 minut GKS Jastrzębie podejmie na własnym stadionie, w ramach 23. kolejki, Puszczę Niepołomice!

GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! Muszą wziąć się w garść

GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! Muszą wziąć się w garść ©Piotr Chrobok

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Sobota to prawdziwy maraton z Fortuna 1 Ligą. Na ten dzień zaplanowano sześć spotkań. W porze obiadowej spotkają się piętnasta z dziesiątą drużyną. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE

To tak naprawdę trzeci mecz tych drużyn w sezonie. W obu poprzednich górą była Puszcza. Wygrała u siebie i na wyjeździe, w lidze i Pucharze Polski. Za każdym razem zdobyła po dwie bramki.

Na tym etapie rozgrywek Puszcza zgromadziła o dziesięć punktów więcej od GKS-u. W zeszłej kolejce pokonała Chrobrego Głogów. Obie bramki zdobył przed przerwą Jakub Bartosz.

GKS nie ma dobrej serii. Przegrał trzy razy z rzędu. Ostatnio uległ Widzewowi Łódź (0:2), a zadecydowała o tym druga połowa. GKS musi wziąć się w garść, bo nad zamykającym tabelę GKS Bełchatów ma ledwie trzy punkty przewagi.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS - Puszcza 0:2 (Puchar Polski, 04.11.2020)
Puszcza - GKS 2:1 (1 liga, 30.09.2020)

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Mecz za darmo w internecie w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!