Mecz GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 19. kolejka
2018-11-17 17:00

GKS Jastrzębie

1

Raków Częstochowa

5

• Koniec! W sobotnim meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrał u siebie z Rakowem Częstochowa (1:5). Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli bardzo dobre spotkanie, którego ozdobą było kilka pięknych bramek. Bohaterem spotkania został Maciej Domański, który zanotował dwie asysty i dwa gole (w tym jednego bezpośrednio z rzutu wolnego).

• Ostatnia zmiana w meczu. Schodzi Patryk Skórecki, a w jego miejsce desygnowany do gry Oskar Mazurkiewicz.

• Sebastian Musiolik za Listowskiego na ostatnie minuty.

• GOOOOOOL!!! 5:1!!! KOPIA PIERWSZEJ BRAMKI W MECZU!!!

• A w miejsce Szczepańskiego pojawia się Kamil Kościelny.

• Bartosz Jaroszek zastępuje Kamila Jadacha.

• Grzegorz Drazik ratuje GKS i wybija piłka po strzale na rzut rożny!

• Jastrzębianie posłani na kolana. To prawdziwy koncert piłkarzy Rakowa, którzy są dzisiaj zabójczo skuteczni.

• GOOOOOOL!!! 4:1 DLA RAKOWA!!! KOLEJNA BRAMKA DOMAŃSKIEGO!

• Marcin Listkowski obejrzał żółtą kartkę.

• Akcja GKS-u Jastrzębie, ale piłka trafia w ręce Gliwy.

• Adam Żak wchodzi za Kamila Adamka.

• Adam Radwański wchodzi w miejsce Noiszewskiego.

• W trudnym dla siebie momencie Raków podwyższył prowadzenie. Nie do zatrzymania był Patryk Kun, który zagrał do Piotra Malinowskiego. Ten obsłużył Szczepańskiego, który kropnął nie do obrony.

• GOOOOOOL!!! 3:1 DLA RAKOWA!! MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI!!

• Po szybkiej pierwszej odsłonie, teraz tempo nieco spadło.

• Gospodarze w ataku. Piłkarze Jarosława Skrobacza za wszelką cenę chcą wyrównać stan rywaliacji na początku drugiej połowy.

• Jeden z zawodników Rakowa potrzebuje pomocy służb medycznych.

• Słupek ratuje Raków! Ależ było zamieszanie, ale ostatecznie udało się częstochowianom wybić piłkę.

• Karol Noiszewski ukarany żółtą kartką.

• Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu zespołach.

• Sędzia kończy emocjonujące pierwsze 45 minut. Wracamy za kwadrans.

• Cudowne uderzenie środkowego obrońcy GKS-u sprzed pola karnego. Piłka wpadła idealnie. Trzeba przyznać, że gospodarze zasłużyli na to trafienie. Będzie jeszcze ciekawie.

• GOOOOOOL!!! JUŻ TYLKO 2:1!!! GKS JASTRZĘBIE ŁAPIE KONTAKT!! STRZELCEM KAMIL SZYMURA!!

• Uderzał w dobrej sytuacji Szymon Lewicki z lewej nogi, ale zablokowali to obrońcy GKS-u.

• Sytuacja miejscowych jest już naprawdę trudna. Dwa stałe fragmenty i dwa stracone gole.

• W roli głównej wystąpił Maciej Domański. Najpierw został sfaulowany przed polem karnym, a następnie sam fantastycznie przymierzył w samo okienko!

• GOOOOOL!! RAKÓW PODWYŻSZA NA 2:0!! DOMAŃSKI PROSTO Z RZUTU WOLNEGO!!

• Pół godziny za nami. Obraz gry się nie zmienia, oba zespoły grają otwartą piłkę i na pewno na jednym golu się dzisiaj nie skończy.

• Marcin Listkowski wrzucał, ale uderzenie głową prosto w ręce bramkarza GKS-u Jastrzębie.

• Ależ strzał! Nawet nie drgnął Gliwa po uderzeniu z dalszej odległości. Był rykoszet i kończy się na kornerze.

• Groźnie! Po kolejnym dośrodkowaniu strzał głową jednego z piłkarzy Rakowa, ale futbolówka przeszła obok słupka.

• Gospodarze zabrali się do odrabiania strat, ale lider 1. ligi broni się bardzo dobrze i nie pozwala na wiele.

• Żółtą kartką ukarany Ali.

• To powinna być teraz bramka wyrównująca dla jastrzębian, ale jakimś cudem wybronił się Raków!

• Idealnie z prawej strony dośrodkował Maciej Domański, a głowę dostawił wysoki Czech.

• GOOOOOL!!!! 1:0 DLA RAKOWA!! BRAMKĘ GŁOWĄ ZDOBYŁ PETRASEK!!

• Szybki kontratak Rakowa, ale piłka przeniesiona ponad bramką Grzegorza Drazika.

• Rzut wolny z wysokości pola karnego dla gospodarzy. Dośrodkowywał Farid Ali, ale została wybita.

• Warto zwrócić uwagę na młodego Karola Noiszewskiego (19 lat), które debiutuje dzisiaj zarówno w kadrze meczowej, jak i pierwszym składzie zespołu Marka Papszuna.

• Żywe, szybkie tempo tych początkowych minut meczu.

• Duży błąd Tomasa Petraska w pierwszej akcji meczu, ale sytuację uratował Michał Gliwa.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Rezerwowi Raków: Jakub Szumski, Adam Radwański, Kamil Kościelny, Karol Mondek, Łukasz Góra, Sebastian Musiolik, Mateusz Zachara.

• Rezerwowi GKS: Bartosz Szelong, Bartosz Jaroszek, Kacper Kawula, Krzysztof Gancarczyk, Oskar Mazurkiewicz, Łukasz Krakowczyk, Adam Żak.

• W 18. kolejce Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie mierzył się na wyjeździe z Wigrami, które jak już wspomnieliśmy, będą rywalem Rakowa w 1/8 finału Pucharu Polski. Beniaminek był lepszy, wygrał 3:1 i do domu przywiózł komplet punktów. Lider natomiast, także na wyjeździe, grał w Niepołomicach i co ciekawe, takim samym wynikiem, bo 3:1 pokonał Puszczę.

• Zespół z Jastrzębia-Zdroju plasuje się na piątej pozycji, a do lidera traci aż 11 punktów. Ponadto, piłkarze Jarosława Skrobacza nie dość, że strzelili mniej goli niż Raków (22), to stracili dwa razy więcej od rywala (19). Każdy, inny wynik niż zwycięstwo lidera będzie ogromną niespodzianką.

• Choć GKS Jastrzębie to drugi po ŁKS-ie Łódź najlepiej radzący sobie beniaminek, to zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia będzie drużyna z Częstochowy. Piłkarze Papszuna w 18 spotkaniach zgarnęli 39 punktów i prowadzą w tabeli. 11 zwycięstw i tylko jedna porażka, a ponadto bilans bramkowy 28-9 robią wrażenie.

• Witamy. O godz. 17 GKS Jastrzębie podejmie u siebie lidera tabeli Fortuna 1. Ligi. Będzie to jeden z czterech meczów, które odbędą się dziś w ramach 19. kolejki. Zapraszamy na relację na żywo.

Joanna Sobczykiewicz

GKS Jastrzębie powalczy o punkty z liderem z Częstochowy

GKS Jastrzębie powalczy o punkty z liderem z Częstochowy ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa ONLINE. O godz. 17 GKS Jastrzębie podejmie u siebie lidera tabeli Fortuna 1. Ligi. Będzie to jeden z czterech meczów, które odbędą się dziś w ramach 19. kolejki. Pozostałe zostały przełożone ze względu na powołania zawodników do młodzieżowych reprezentacji. Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

Mecz GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa ONLINE

Przed kilkoma dniami lider z Częstochowy poznał rywala w 1/8 finału Pucharu Polski. Raków po zakończeniu rundy w Fortuna 1. Lidze, 6 grudnia pojedzie do Suwałk, gdzie zmierzy się z Wigrami.
Z tego powodu podopieczni Marka Papszuna popracują kilka dni dłużej. GKS Jastrzębie bardzo szybko zakończyło swoją przygodę z rozgrywkami organizowanymi przez Polski Związek Piłki Nożnej. Beniaminek nie poradził sobie z ekstraklasowym Piastem Gliwice.

Choć GKS Jastrzębie to drugi po ŁKS-ie Łódź najlepiej radzący sobie beniaminek, to zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia będzie drużyna z Częstochowy. Piłkarze Papszuna w 18. spotkaniach zgarnęli 39 punktów i prowadzą w tabeli. 11 zwycięstw i tylko jedna porażka, a ponadto bilans bramkowy 28-9 robią wrażenie.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS 1962 Jastrzębie - Raków Częstochowa?

Arbiter
Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi. W obecnym sezonie był rozjemcą w dziewięciu spotkaniach, w których trakcie pokazał 44 żółte kartki, jedną czerwoną i podyktował trzy rzuty karne.

Mecz GKS Jastrzębie - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Tym samym zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godzinie 17:00, relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.