Mecz GKS Jastrzębie - Warta Poznań ONLINE. Grają drużyny z...

Mecz GKS Jastrzębie - Warta Poznań ONLINE. Grają drużyny z czołówki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2020-06-03 18:10

GKS Jastrzębie

1

Warta Poznań

2

• Koniec meczu! Warta Poznań rzutem na taśmę pokonała GKS Jastrzębie!

• Mateusz Szczepaniak dośrodkował z prawej strony do będącego na siódmym metrze Michała Jakóbowskiego, a zawodnik Warty głową wpakował piłkę do siatki! Zieloni o krok od zwycięstwa.

• GOOOOOOOOOOOOL! MICHAŁ JAKÓBOWSKI! 2:1 DLA WARTY!

• Michał Grobelny pociągał za koszulkę Damiana Tronta. Arbiter ukarał go żółtą kartką.

• Arbiter doliczył aż pięć minut do drugiej części gry.

• Damian Tront uderzył lewą nogą pod poprzeczkę! Adrian Lis z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

• Adrian Laskowski pojawił się na boisku w miejsce Roberta Janickiego.

• Dwa razy z prawej strony dogrywał Robert Janicki. Za każdym razem skutecznie interweniował Kamil Szymura.

• W miejsce Petra Galuski na boisku zameldował się Daniel Szczepan.

• Bartosz Kieliba ukarany żółtą kartką.

• Farid Ali uderzył z rzutu wolnego ponad murem. Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

• Mateusz Szczepaniak zameldował się na boisku w miejsce Gracjana Jarocha.

• Dawid Gojny ukarany żółtą kartką. To dopiero pierwsza indywidualna kara tego zawodnika w trwającym sezonie.

• Damian Tront silnie uderzył z rzutu wolnego. Golkiper Warty Adrian Lis odbił piłkę.

• W miejsce Kamila Jadacha na boisku pojawił się Michał Mydlarz.

• Bartosz Kieliba pociągał za koszulkę skaczącego do główki Kamila Szymurę. Sędzia nie dostrzegł przewinienia w polu karnym.

• Dawid Gojny dobrze dośrodkował na dalszy słupek. Michał Jakóbowski wybił na rzut rożny.

• Kamil Adamek wpakował piłkę do siatki gości. Był jednak na pozycji spalonego. Bramka nie została uznana.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Bartosza Jaroszka wszedł Michał Bojdys.

• Akcję Warty zakończył Łukasz Trałka. Doświadczony zawodnik odchylił się przy strzale i piłka poszybowała kilka metrów nad poprzeczką.

• Obu ekipom wyraźnie brakuje płynności. Sporo walki w środkowej strefie boiska. Żaden z zespołów nie jest w stanie przejąć inicjatywy.

• Kamil Jadach wstrzelił piłkę z prawej strony wzdłuż pola karnego. Żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął tej akcji.

• Mateusz Kupczak potrzebował pomocy sztabu medycznego, ale już wrócił do gry.

• Mateusz Kupczak bardzo ostro potraktowany przez Bartosza Jaroszka. Sędzia upomniał gracza gospodarzy żółtą kartką.

• Gramy! Druga połowa już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy spotkania!

• Zakotłowało się na polu karnym GKS-u Jastrzębie po rzucie rożnym. Interweniujący Dominik Kulawiak trafił w poprzeczkę własnej bramki!

• Kornel Paszkiewicz doliczył trzy minuty do pierwszej części spotkania.

• Łukasz Norkowski obejrzał żółtą kartkę.

• Po akcji Kamila Jadacha piłkę do siatki wepchnął Petr Galuska. Piłkarze Warty reklamowali u sędziego zagranie ręką Galuski, ale arbiter uznał bramkę.

• GOOOOOOOOOOOL! PETR GALUSKA! 1:1!

• Michał Jakóbowski wywalczył rzut rożny. Po kornerze bez zagrożenia pod bramką GKS-u Jastrzębie.

• Gospodarze mają coraz większe problemy z konstruowaniem akcji. Szkoleniowiec GKS-u Jarosław Skrobacz ma zafrasowaną minę.

• Faulowany był Gracjan Jaroch, ale na murawę upadł także Mateusz Kupczak. Obaj zawodnicy będą mogli kontynuować grę.

• Po błędzie Łukasza Trałki okazję mieli gospodarze. Petr Galuska w dogodnej sytuacji uderzył jednak prosto w Adriana Lisa.

• Składna akcja Warty. Robert Janicki odegrał do Jakuba Apolinarskiego, który uderzył tuż zza pola karnego. Strzał niecelny.

• Mariusz Pawełek wyczuł intencję Mateusza Kupczaka, który uderzył płasko w lewy róg. Mimo to piłka wylądowała w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ KUPCZAK! 1:0 DLA WARTY!

• Damian Tront zagrał ręką w polu karnym! Arbiter podyktował jedenastkę.

• Próba prostopadłego podania w kierunku Farida Aliego. Zawodnik gospodarzy złapany na pozycji spalonej.

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Żółta kartka dla Tomasza Boczka, który przerwał kontratak gospodarzy.

• Damian Tront ucierpiał po interwencji Bartosza Kieliby. Inicjatywa w pierwszych minutach należy do GKS-u.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła do Farida Aliego. Uderzenie zawodnika gospodarzy słabe i niecelne.

• W miejsce kontuzjowanego Jakuba Kiełba na boisku zameldował się Patryk Stępiński.

• Wygląda to na poważny uraz. Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

• Jakub Kiełb wbiegł w pole karne i naciskany przez obrońcę gospodarzy oddał strzał. Piłkarz Warty nieczysto trafił w piłkę, a do tego doznał urazu.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się zaczęło!

• Spotkanie poprowadzi Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Na liniach asystować mu będą Jakub Zalewski oraz Michał Hnatkiewicz.

• Rezerwowi Warta: T. Laskowski, Danielewicz, Spławski, A. Laskowski, Ławniczak, Stępiński, Rybicki, Szczepaniak, Napołow.

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Drazik, Słodowy, Bojdys, Skórecki, Szczepan, Gajda, Karmański, Liszka, Mydlarz.

• Ostatnie trzy spotkania między GKS-em Jastrzębie i Wartą kończyły się podziałem punktów. W jesiennym meczu tych zespołów padł wynik 1:1, a obie bramki padły z rzutów karnych. Na trafienie Roberta Janickiego w samej końcówce odpowiedział Adam Wolniewicz.

• W ostatnim meczu przed wymuszoną przerwą oba zespoły schodziły z murawy w odmiennych nastrojach. GKS Jastrzębie po szalonym meczu pokonał drużynę Radomiaka Radom 3:2, mimo że na kwadrans przed końcowym gwizdkiem przegrywał już 0:2.

Warta w spotkaniu na szczycie musiała uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała, które ograło poznaniaków 2:0.

• W jednym najciekawszych meczów kolejki na zapleczu Ekstraklasy piąty w tabeli GKS Jastrzębie na własnym obiekcie zmierzy się z zajmującą przed tą serią gier drugą pozycję Wartą Poznań. Początek spotkania o godzinie 18.10. Witamy w relacji LIVE!

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - Warta LIVE! Grają drużyny z czołówki

GKS Jastrzębie - Warta LIVE! Grają drużyny z czołówki ©Łukasz Klimaniec

Mecz GKS Jastrzębie - Warta Poznań ONLINE. Kolejne zespoły wracają po blisko trzymiesięcznej przerwie. Ciekawie powinno być w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie obecnie piąty GKS sprawdzi się na tle trzeciej Warty. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:10.

Mecz GKS Jastrzębie - Warta Poznań ONLINE

Dwa i pół miesiąca zmuszeni byli czekać kibice sympatyzujący z zespołami zaplecza Ekstraklasy na powrót Fortuna I Ligi do gry. Rozbrat z rozgrywkami został im jednak sowicie wynagrodzony. Już w pierwszej kolejce po przymusowej koronaprzerwie, a jednocześnie 23.
od początku sezonu zaplanowano rozegranie kilku wyjątkowo atrakcyjnych spotkań. Jednym z nich było starcie w Jastrzębiu, gdzie miejscowy GKS plasujący się na 5. miejscu w tabeli podejmował wicelidera z Poznania.

W ostatnim meczu przed wymuszoną przez pandemię przerwą oba zespoły schodziły z murawy w odmiennych nastrojach. Podopieczni Jarosława Skrobacza po szalonym meczu przed własną publicznością zdołali pokonać drużynę Radomiaka Radom 3:2, mimo że na kwadrans przed końcowym gwizdkiem przegrywali już 0:2.

Warta z kolei w spotkaniu na szczycie musiała uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała, które ograło poznaniaków 2:0. Porażkę z Góralami Warciarze przypłacili utratą fotela lidera rozgrywek.

Historia jastrzębsko-poznańskich pojedynków na pierwszoligowych boiskach pokazuje, że w meczu GKS-u z Wartą niełatwo wskazać faworyta. Ostatnie trzy spotkania między tymi drużynami kończyły się podziałem punktów. W pierwszym meczu tych zespołów w sezonie 19/20 w Poznaniu padł wynik 1:1, a obie bramki padły z rzutów karnych. Na trafienie Roberta Janickiego w samej końcówce odpowiedział Adam Wolniewicz.

Ilość niewiadomych potęguje brak odpowiedzi na pytania o przygotowanie drużyn, które przed wznowieniem rozgrywek nie miały okazji rozegrać żadnego meczu sparingowego. Atutem, z którego nie będzie mógł skorzystać GKS jest publiczność. W dotychczasowych spotkaniach tego sezonu przy Harcerskiej jastrzębianie przegrali tylko raz, jednak zawsze dopingowali ich miejscowi fani.

Mecz GKS Jastrzębie - Warta Poznań TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Dostęp kosztuje 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 18:10.