Mecz GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

2

Chojniczanka Chojnice

2

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje. Dobranoc.

• Uderzenie Jędrycha głową nad bramką gości, a po chwili sędzia główny zagwizdał po raz ostatni w tym spotkaniu. GKS ambitnie walczył do końca i zdobył punkt, który może okazać się bezcenny w walce o utrzymanie

• Tym razem Janukiewicz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piąstkuje piłkę poza pole karne.

• Gooool!!! GKS doprowadza do remisu! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, którego nie przeciął żaden z graczy gości, a przytomnie dopadł do niej Śpiączka i wyrównał stan meczu.

• Sędzia Krasny przedłuża mecz o 4 minuty.

• Janukiewicz przecina dośrodkowaniu Puchacza spod linii końcowej, ale robi to na tyle źle, że umożliwia próbę oddania strzału głową Woźniakowi. Na jego szczęście gracz GKS-u uderzył obok bramki.

• Żółta kartka dla Puchacza.

• Strzelec drugiej bramki dla gości, Janusz Surdykowski opuszcza plac gry. W jego miejsce Paweł Żyra.

• Jęk niezadowolenia przy Bukowej po próbie uderzenia na bramkę z linii pola karnego w wykonaniu Mączyńskiego.

• Zmiana w Chojniczance. Boisko opuszcza Przybecki, a w jego miejsce wchodzi Podgórski.

• Tym razem szansa Mikołajczaka, Uderzenie nad bramką.

• W dogodnej sytuacji znalazł się Przybecki, lecz fatalnie skiksował próbując uderzać lewą nogą.

• Dużo dziś przerw medycznych, ale już piłkarze wrócili do gry.

• Przybecki bardzo bliski asysty, jego zagranie w kierunku Surdykowskiego w ostatniej chwili przecięte przez Jędrycha.

• Błąd opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Śpiączka

• Rzut rożny dla gospodarzy. Błąd dośrodkowuje z narożnika boiska. Piłka wybita głową przez Danielewicza

• To już któraś kolejna próba dośrodkowania piłki w pole karne przez gospodarzy, która nie trafia do nikogo w polu karnym. Tym razem nie popisał się Błąd.

• Wskutek kontuzji z boiska schodzi Wołąkiewicz, a w jego miejsce Tomasz Boczek

• Zagranie Mikołajczaka w kierunku wybiegającego na czystą pozycję Przybeckiego okazało się za mocne dla pomocnika Chojniczanki.

• Pierwsza indywidualna kara w tym meczu. Ukarany kartką gracz gospodarzy, Callum Rzonca

• Lisowski wywalczył rzut rożny dla GKS-u. Puchacz nie popisał się jednak przy wykonaniu stałego fragmentu gry.

• Inicjatywa po stronie gospodarzy, lecz w poczynaniach GKS-u dużo chaosu.

• Uderzenie Danielewicza z rzutu wolnego i podobnie jak w pierwszej części gry Pawełek radzi sobie bez zarzutu.

• W przerwie w zespole gospodarzy doszło do zmiany. W miejsce Habusty pojawił się Rzonca.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy niezłe widowisko przy Bukowej, 3 bramki i kilka dobrych sytuacji bramkowych. Czekamy na więcej w drugiej połowie!

• Błąd dobrze zagrał do ustawionego w polu karnym Woźniaka. Gracz GKS-u ni to uderzał, ni to centrował, a generalnie z całej akcji wyszły nici.

• Błąd przestrzelił!! Fatalne wykonanie rzutu karnego!

• Sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy po faulu na Puchaczu!

• Niezła akcja gospodarzy, która jednak zakończyła się niepowodzeniem po fatalnym dośrodkowaniu Mączyńskiego.

• Pawełek bez problemów łapie piłkę po uderzeniu Zawistowskiego z rzutu wolnego.

• Niezła prostopadła piłka od Danielewicza w kierunku Przebyckiego. Pomocnikowi gości zabrakło jednak trochę centymetrów by móc opanować piłkę.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska w wykonaniu gości, do piłki dochodzi Mikołajczak, lecz uderza niecelnie główką.

• Kolejna przerwa w grze. Mączyński leży na własnej połowie opatrywany przez lekarzy.

• Gooool!!! Chojniczanka na prowadzeniu. Kolejny stały fragment gry i Surdykowski strzałem głową pokonuje Pawełka.

• Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Pietruszki przedłuża Mikołajczak, piłka trafia w ręce Pawełka.

• Cały stadion domaga się podyktowania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką we własnym polu karnym przez Danielewicza. Gwizdek sędziego Krasnego milczy.

• Kolejna próba gospodarzy. Tym razem uderzał Anon. Jednak podobnie jak kilka minut wcześniej, zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.

• Z ostrego kąta, z lewej nogi uderzał Puchacz. Kilka metrów nad poprzeczką.

• Błąd uderzył z okolic 20. metra. Niewiele brakowało, by Janukiewicz musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

• Gospodarze w natarciu. Rozpędzony Mączyński zagrywa do Puchacza, który starał się zagrać w kierunku Woźniaka. We wszystko wmieszała się obrona gości i przerwała atak.

• Gooool!!! Remis w Katowicach! Podanie z prawej strony boiska trafia do Danielewicza, który z 4 metrów pakuje ją do bramki!

• Uderzenie Surdykowskiego zza pola karnego gospodarzy. Pawełek spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem, gdyż zmierzała ona daleko od jego słupka.

• Dłuższa przerwa w grze spowodowana kontuzją Wołąkiewicza. Piłkarz przez kilka minut był opatrywany, ale już wrócił do gry.

• Po faulu Mączyńskiego na Przybeckim goście wykonywali rzut wolny. Centra Zawistowskiego trafiła na głowę Jędrycha, który wybił ją na rzut różny. Sędzia, ku zdziwieniu wszystkich nakazał rozpocząć grę od piątego metra.

• Akcja gości, prawą stroną boiska popędził Przybecki, który mając sporo miejsca i czasu niedokładnie zagrał w kierunku partnerów w polu karnym.

• Goooooool!!!! Ależ początek w wykonaniu gospodarzy! Długa piłka od obrońców trafia do rozpędzonego Puchacza, który nie daje szans Janukiewiczowi!

• Początek spotkania! Rozpoczęli gospodarze.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Sebastian Krasny z Krakowa.

• W rozegranym jesienią spotkaniu górą byli piłkarze z Chojnic, którzy pokonali rywala 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli wtedy Zawistowski i Mikołajczak, dla GKS-u bramkę zdobył Adrian Błąd.

• Podopieczni trenera Macieja Bartoszka zajmują przed dzisiejszym spotkaniem miejsce w samym środku ligowej stawki. Katowiczanie mimo poprawy wyników wciąż są na przedostatniej pozycji w tabeli.

• Fortuna I liga nadrabia ligowe zaległości! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice. Początek meczu o godzinie 19.30!

Rafał Musioł

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Dwie wygrane z rzędu mocno poprawiły nastroje w GKS Katowice. W środę o 19.30 zespół Dariusza Dudka rozegra zaległy mecz z Chojniczanką i stanie przed szansą na zaliczenie zwycięskiego hat-tricka. Relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Chojniczanka w GOL24.pl!

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Sytuacja GKS Katowice w tabeli Fortuny 1 Ligi nadal jest trudna, ale bez dwóch kolejnych wyjazdowych zwycięstw w Jastrzębiu i Opolu byłaby tragiczna. Teraz ekipa Dariusza Dudka poczuła wiatr w żaglach i w środę o 19.30 zmierzy się u siebie z Chojniczanką Chojnice.

Chojniczanka przeżywa ostatnio kryzys i nie wygrała od trzech spotkań. W efekcie zespół Marcina Bartoszka zajmuje w tabeli ósme miejsce, a jego przewaga nad strefą spadkową stopniała do siedmiu punktów.

Jesienią w Chojnicach górą byli gospodarze, którzy wygrali 2:1 po golu zdobytym w ostatniej minucie przez Tomasza Mikołajczaka. GKS prowadził w tym meczu o 7 minuty po trafieniu Adriana Błąda, a oba zespoły kończyły spotkanie w dziesiątkę. Katowiczanie nigdy wcześniej nie przegrali z tym rywalem.

W zespole GKS nie zagra pauzujący za kartki Jakub Habusta, który w meczu z Odrą zobaczył czerwony kartonik.

Kibiców czeka też nie lada atrakcja - na swoje miejsce powróci zabytkowy zegar, który przeszedł renowację.

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa.

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice?

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Mecz GKS Katowice - Chojniczanka nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.