Mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2018-08-25 20:00

GKS Katowice

0

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Goście z Jastrzębia-Zdroju wygrywają spotkanie derbowe na Bukowej po golu Gancarczyka z 21. minuty! Dziękujemy za uwagę!

• Znów Błąd uderzał z dystansu. Tym razem niecelnie.

• Złe zagranie Gancarczyka zakończyło kontratak gości.

• Kulawiak faulował Piesia.

• Arbiter doliczył 5 minut.

• Po raz kolejny z dystansu strzela Błąd! Niewiele zabrakło!

• Zbyt głęboka centra Kulawiaka.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Aliego wchodzi Szczęch.

• Ali za mocno podawał do Żaka i piłkę przechwycił Pawełek.

• Tabiś zagrał do Woźniaka, ale jego strzał został zablokowany. Błąd próbował jeszcze z dystansu, ale niecelnie.

• Ostatnia zmiana w zespole GKS-u Katowice: zszedł Słomka, wszedł Tabiś.

• Ali obok bramki! Było blisko!

• Kolejny raz na strzał zdecydował się Błąd! Piłka w rękach Drazika.

• Znów dobrze Drazik! Golkiper jastrzębian wypiąstkował piłkę, dośrodkowaną w pole karne przez jednego z katowiczan.

• Druga zmiana w zespole gości. Zszedł Jadach, wszedł Kawula.

• Mocny strzał oddał Błąd! Futbolówka przeleciała obok słupka!

• Czujnie teraz Drazik. Uprzedził Rumina.

• Błąd złapany na pozycji spalonej.

• Znów Ali dobrze w defensywie. Zablokował strzał Woźniaka.

• Jadach przedarł się w pole karne i ograł dwóch obrońców, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany!

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Zejdzie Adamek, który zanotował dziś asystę, a w jego miejsce pojawi się Żak.

• Wracamy do gry.

• Arbiter zaprosił zawodników do linii bocznej na krótką przerwę, ze względu na dym, który unosi się nad stadionem.

• Nieporozumienie pomiędzy Gancarczykiem i Pacholskim, w skutek czego goście tracą piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Drazika, wyskoczył Woźniak, ale radzą sobie obrońcy jastrzębian.

• Faul Kulawiaka i rzut wolny dla GKS-u Katowice. Piłkę ustawił Błąd.

• Żółta kartka dla Błąda.

• Żółta kartka dla Wawrzyniaka.

• Poprzeczka ratuje Drazika i zespół z Jastrzębia-Zdroju od straty gola po strzale Rumina!

• Żółta kartka dla Gancarczyka za faul na Kamińskim.

• Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Gancarczyk.

• Jadach obok bramki!

• Na strzał z dystansu zdecydował się Piesio! Niewiele brakowało!

• Druga ze zmian w zespole Paszulewicza: zszedł Añon, wszedł Rumin.

• W przerwie nastąpiły dwie zmiany w GieKSie. Pierwsza: zszedł Łyszczarz, a w jego miejsce zameldował się Bronisławski.

• Wracamy do Katowic na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Goście z Jastrzębia-Zdroju zasłużenie prowadzą 1:0 z GKS-em Katowice po golu Krzysztofa Gancarczyka. Na Bukową wracamy za kwadrans!

• Szansę na kontratak miała GieKSa, jednak Błąd potknął się na piłce, a ta uciekła za linię. Od autu jastrzębianie.

• Ależ okazja dla jastrzębian! Ali z rzutu wolnego w pole karne, piłka spadła pod nogi wbiegającego Pacholskiego, ale ten uderzył obok słupka!

• Żółta kartka dla Lisowskiego.

• Tym razem przepisy przekroczył Wawrzyniak, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie kartonika.

• Żółta kartka dla Tronta.

• Krótka przerwa po faulu Błąda na Kulawiaku.

• Żółta kartka dla Łyszczarza za faul na Spychale.

• Ali poradził sobie po raz kolejny z Añonem, ale zatrzymał się Poczobucie. Rzut wolny dla gości.

• Ali ograł Añona i dośrodkował piłkę w pole karne, ale poradzili sobie katowiczanie i oddalili na chwilę zagrożenie.

• Żółta kartka dla Spychały.

• Na spalonym złapany Woźniak.

• Z dystansu, z pierwszej piłki uderzał Tront. Bardzo niecelnie.

• Tym razem Ali dobrze w defensywie i goście na chwilę oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Szybko chcieli odpowiedzieć gospodarze. Piłkę utrzymał Łyszczarz, wykorzystując błąd Szymury, lecz świetną interwencją popisał się Gojny. GieKSa wciąż przy piłce - mamy rzut rożny.

• Wznowienie gry z autu, goście rozklepali GieKSę, a Gancarczyk z około czwartego metra wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOL! Goście z Jastrzębia-Zdroju obejmują prowadzenie po bramce Gancarczyka!

• Jadach dośrodkował w pole karne, ale piłkę głową wybił Kamiński.

• Fatalny strzał Aliego z dystansu. Od bramki Pawełek.

• Szybkie wznowienie z autu na wysokości pola karnego GieKSy przez gości. Piłka trafiła do Aliego, a ten oddał zaskakujący strzał. Tym razem obok bramki.

• Błąd do Łyszczarza, który zdecydował się na mocny, techniczny strzał. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki Drazika.

• Dwie, dobre okazje dla gości! Najpierw jeden z obrońców nie zrozumiał się z Pawełkiem i przed jastrzębianami była tylko pusta bramka! Drugiej sytuacji, także po błędzie w defensywie GieKSy nie wykorzystał Adamek!

• Słabe rozegranie przez Aliego rzutu wolnego, ale i tak nic by z tego nie było - arbiter odgwizdał faul Spychały.

• Tym razem Wawrzyniak nieprzepisowo powstrzymał Gancarczyka. Od rzutu wolnego goście z Jastrzębia.

• Ali sfaulował Łyszczarza. Piłka dla katowiczan.

• Mocne dośrodkowanie Kamińskiego, ale bez problemów piłkę chwyta Drazik.

• Do wykonania rzutu wolnego przygotowywał się Błąd. Tym razem przekombinował i uderzył wysoko nad murem złożonym z jastrzębian, jak i nad bramką Drazika.

• Spychała faulował Piesia. Arbiter bez wahania przyznał rzut wolny gospodarzom.

• Tront wypatrzył jednego z kolegów, wbiegającego w pole karne katowiczan z prawej strony, ale zagrał do niego za mocno. Od bramki Pawełek.

• Faul w ataku Woźniaka. Grę wznowią jastrzębianie.

• Dziś w barwach GKS-u Katowice debiutuje Jakub Wawrzyniak.

• Zaczynamy spotkanie!

• Arbitrem w dzisiejszym spotkaniu jest Tomasz Marciniak z Płocka.

• Tak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn.

• Żak
  • Z ośmiu meczów pomiędzy tymi zespołami aż cztery zakończyły się remisami, a trzy zwycięstwem Katowic.

• Goście w Katowicach są osłabieni brakiem Patryka Skóreckiego oraz Bartosza Jaroszka, którzy mieli spory udział w pięciu zdobytych do tej pory golach. Gospodarze nie mogą natomiast skorzystać z Sebastiana Nowaka, Mateusza Mączyńskiego i Rafała Remisza.

• Zespół Jacka Paszulewicza przystąpi do dzisiejszego meczu zraniony porażką z Rakowem Częstochowa. Jastrzębianie przeżywają natomiast trudne chwile i w pięciu pierwszych meczach wygrali tylko raz, co przełożyło się na miejsce w strefie spadkowej.

• Witamy w relacji LIVE z meczu GKS-u Katowice z GKS-em 1962 Jastrzębie. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 20.

Rafał Musioł

21.07.2018  katowice1 ligagks katowice - podbeskidzie bielsko bialalucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** gks katowice -

21.07.2018 katowice 1 liga gks katowice - podbeskidzie bielsko biala lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** gks katowice - podbeskidzie bielsko biala ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. GKS Katowice z GKS Jastrzębie po raz ostatni zmierzył się dziewięć lat temu i mecz ten na długo zapadł w pamięci osób na trybunach. W sobotę oba zespoły znów spotkają się w I lidze. Początek derbowego meczu o godzinie 20. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

26 października 2008 GKS Katowice objął prowadzenie już w 11 minucie po golu Łukasza Janoszki. Gospodarze zmierzali po zwycięstwo do 52 minuty. Wtedy ich kibice obrzucili boisko serpentynami, a jedna z nich, nierozwinięta, trafiła w głowę sędziego Mariusza Złotka.
Arbiter stracił przytomność. Mecz został przerwany, a w czasie narady nad jego wznowieniem rozpoczęły się awantury szalikowców z ochroną. Na murawę wjechała armatka wodna i wkroczyły siły policyjne z bronią gładkolufow. Tak zakończył się ostatni do tej pory mecz GKS Katowice z GKS Jastrzębie na Bukowej, zweryfikowany później jako walkower dla gości.

Po tamtym sezonie jastrzębianie nie uzyskali licencji na kolejny i wylądowali w II lidze, z której spadli, by zatrzymać się dopiero w okręgówce. Osiem lat póżniej znów wrócili na zaplecze Ekstraklasy, gdzie niezmiennie występują z kolei katowiczanie. W sobotę o 20 oba zespoły znów zmierzą się na tym szczeblu rozgrywek.

Zespół Jacka Paszulewicza przystąpi do meczu zraniony porażką z Rakowem Częstochowa. Jastrzębianie przeżywają natomiast trudne chwile i w pięciu pierwszych meczach wygrali tylko raz, co przełożyło się na miejsce w strefie spadkowej. Sobotnie spotkanie ma zatem dużą wagę dla obu ekip.

Goście w Katowicach wystąpią osłabieni brakiem Patryka Skóreckiego oraz Bartosza Jaroszka, którzy mieli spory udział w pięciu zdobytych do tej pory golach. Gospodarze nie mogą natomiast skorzystać z Sebastiana Nowaka, Mateusza Mączyńskiego i Rafała Remisza.

Z ośmiu meczów pomiędzy tymi zespołami aż cztery zakończyły się remisami, a trzy zwycięstwem Katowic. Jastrzębie jedyną wygraną zaliczyło wspomnianym walkowerem.

Sędzią meczu będzie Tomasz Marciniak z Płocka, brat Szymona, eksportowego polskiego arbitra.

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie?

Mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie od godz. 19:45 w Polsacie Sport. Początek spotkania o godz. 20:00. Transmisja w Polsacie Sport

20:00 mecz GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie