Mecz GKS Katowice - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Katowice - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu. Remis 2:2.

• Weinzettel wyszedł z bramki i zlapał prostopadłą piłkę lecącą w pole karne.

• Rybicki przewrócony na połowie przeciwnika. Arbiter przerwał grę.

• Rumin uderzał z prawej strony wbiegając w pole karne. Piłka wybita na korner.

• Rumin nie zdołał oddac strzału po dośrodkowaniu z rogu. Piłka wybita z pola karnego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło katowiczanom strzału. Będzie jednak kolejny korner.

• Daniel Rumin już na boisku. Opuścił je Arkadiusz Woźniak

• Rybicki ruszył z rajdem i podał piłkę do Janasika Ten zagrał równolegle do linii pola karnego. Piłkę przejęli gospodarze.

• Janasik długo był opatrywany na boisku, ale już z bandażem na głowie wrócił do gry.

• Odra dłuższą chwilę spędziła pod polem karnym rywala. Najpierw wrzucał Rybicki, później Janasik. Zamiary obu odczytane przez rywali.

• Grę zakończył także Kamil Kurowski. Zastąpił go Damian Michalik

• Ostatnia zmiana w Odrze. Marcin Wodecki w miejsce Mateusza Czyżyckiego

• GOL! Samobójcze trafienie Bartłomieja Poczobuta po dośrodkowaniu Modera

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Odry wyjaśnił Weinzettel. Delikatny strzał jednego z kłębiących się pod bramką rywali.

• Weinzettel spokojnie wyłapał piłkę, która wcześniej odbiła się od Baranowskiego

• GOL! Ivan Martin Gomez mocnym uderzeniem zdobywa kontaktową bramkę.

• Dobry powrót Rybickiego. Przejął piłkę pod samym polem karnym.

• Pawełek odważnie wyszedł z bramki i poradził sobie ze strzałem Niziołka

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego przyniosło strzał Śpiączki. I z nim poradzili sobie opolanie.

• Kacper Tabiś pierwszym rezerwowym GieKSy. Boisko opuścił Adrian Błąd

• GieKSa długo walczyła na skrzydle, ale nie zdecydowała się dośrodkowywać w pole karne.

• Moder przejął piłkę na prawym skrzydle, obiegł pole karne i sam zdecydował się wykończyć sytuację. Piłka wybita za linię końcową.

• Remisz wybił piłkę spod własnej bramki i uratował zespół przed groźną sytuacją

• Janasik uderzał z pola karnego. Piłka odbiła sie od jednego z rywali i przeleciała nad poprzeczką.

• Janus długo zwlekał, aż w końcu zdecydował się uderzyć z dystansu. Piłka wysoko nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony i piłka łatwo wybita.

• Gomez zahamowany po rajdzie skrzydłem. Piłka wybita za linię boczną.

• Weinzettel dostał podanie z lewej strony, ale poradził sobie z piłkę. Niemniej jednak inicjatywa wciąz po stronie gospodarzy

• Druga połowa rozpoczęta

• A Łukasza Winiarczyka zmienił Dudu Paraiba

• Jakub Moder zmienił Serafina Szotę

• Koniec pierwszej połowy. GieKSa prowadzi 2:0

• GOL! Tymoteusz Puchacz bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Serafin Szota ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Rajd prawą stroną tym razem nie przyniósł wrzutki w pole karne opolan.

• Długa piłka na połowę GieKSy, lecz żaden z gości jej nie przejął.

• Wrzutka z prawej strony w pole karne wybita przez katowiczan.

• GOL! Arkadiusz Woźniak głową pokonuje bramkarza Odry po dośrodkowaniu z prawej strony.

• GieKSa mocno przycisnęła. Dośrodkowania w pole karne są jednak sukcesywnie wybijane przez gości.

• Rybickidośrodkował w pole karne. Bez strzału.

• Woźniak wdarł się w pole karne i próbował zawiązać akcję swojej drużyny. Piłka wybita za linię boczną.

• Janus z rzutu rożnego podał po ziemi do tyłu. Winiarczyk dośrodkował, ale piłka przejęta przez rywali.

• Janasik wrzucał w pole karne Gomez nie zdołał oddac celnego strzału.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową uderzał Bodzioch. Obok bramki.

• Gomez uderzał na bramkę po prostej stracie Poczobuta przed polem karnym.

• Frańczak uprzedził Janusa i przejął lecące w jego stronę podanie

• Błąd dośrodkowywał z rogu. Śpiączka minimalnie minął się z piłką i obyło się bez strzału.

• |Spiączka próbował z dystansu. Niecelna próba napastnika.

• Pawełek złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

• Szota nie pozwolił gospodarzom na rozegranie akcji i wybił piłkę za linię boczną.

• Woźniak uderzał, ale jego próba została zablokowana. Futbolówka wyleciała za linię końcową i mamy korner.

• Piesio ruszył do przodu. Wymiana podań pod polem karny opolan na nic się nie zdała.

• I kolejna wrzutka gości pod bramkę. Pawełek przejął piłkę nim doszła do któregoś z rywali.

• Dośrodkowanie pod bramkę GieKSy zostało wybite prosto pod nogi Janasika. Strzał z dystansu odbił się od jednego z rywali i piłka poleciała nad poprzeczką.

• Poczobut przewrócony na własnej połowie. Potrzebna interwencja medyków.

• Rybicki wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam zajęli się nią rywale.

• Dośrodkowanie z kornera wybite i teraz goście spróbują rzutu rożnego z drugiej strony.

• Odra ruszyła prawą stroną. Pod linią końcową piłka została wybita przez jednego z katowiczan. Będzie rzut rożny

• Goście wykonywali rzut rożny, ale próba krótkiego rozegrania zakończyła się prostą stratą.

• Akcja gospodarzy lewą stroną i spokojna interwencja obrony gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze!

• Obie ekipy już na murawie Stadionu Miejskiego! Arbitrem głównym spotkania jest Sebastian Krasny z Krakowa.

• Gospodarze, którzy przed tym spotkaniem notują serię czterech z rzędu porażek zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Odra w tej chwili z dorobkiem 14. punktów zajmuje szóste miejsce.

• Gospodarze do tego spotkania przystępują po wyjazdowej porażce z Chrobrym Głogów 0:2. Podopieczni Mariusza Rumaka przyjeżdżają na Bukową po domowej wygranej z Termalicą 4:1.

• Witamy serdecznie z Katowic! Zapraszamy na zaległy mecz 9. kolejki I ligi, w którym to gospodarze GKS Katowice podejmie Odrę Opole.

Kaja Krasnodębska

GKS Katowice - Odra LIVE! Paszulewicz uratuje swoją posadę?

GKS Katowice - Odra LIVE! Paszulewicz uratuje swoją posadę? ©Lucyna Nenow

Mecz GKS Katowice - Odra Opole ONLINE. Porażka z Odrą Opole kosztowała pracę Jacka Zielińskiego. Teraz jego drogi nie będzie chciał powtórzyć Jacek Paszulewicz. Szkoleniowiec GKS-u Katowice od połowy sierpnia nie zdobył nawet punktu. Dziś przełamanie? Jeśli nie dziś, to nigdy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz GKS Katowice - Odra Opole ONLINE

Wynikiem 4:1 zakończyło się domowe spotkanie Odry ze spadkowiczem Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Gole zdobywane przez Krzysztofa Janusa, Mariusza Rybickiego, Rafała Niziołka i Jakuba Modera pozbawiały Słoni szans na zwycięstwo i odbicie się od ligowego dnia.
Czwarta porażka z rzędu jeszcze mocniej zagnieździła niecieczan na ostatnim miejscu w tabeli, a Jacka Zielińskiego pozbawiła pracy. Decyzją włodarzy zastąpił go już Marcin Kaczmarek. Teraz w ślady byłego szkoleniowca m.in. Cracovii czy Lecha Poznań nie chce pójść Jacek Paszulewicz. Jego podopieczni, podobnie jak piłkarze Bruk-Betu grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Przed środowym starciem mają na swoim koncie zaledwie siedem punktów i plasują się na 17. miejscu.

Na to ogromny wpływ ma seria czterech porażek. Katowiczanie kolejno nie podołali Rakowowi, GKS-owi Jastrzębie, Chojniczance, a w weekend także Chrobremu Głogów. Wyjazdowe starcie zakończyło się wynikiem 0:2, a goście nie dali żadnych argumentów pozwalających im na optymizm. Zwłaszcza w środę, kiedy to mierzą się ze znacznie wyżej plasującą się w tabeli Odrą. Opolanie jak dotąd zebrali dwa razy więcej punktów niż ekipa ze Śląska i od przedostatniego weekendu sierpnia jeszcze nie przegrała. Poprzednie dwie kolejki dały wysokie zwycięstwa oraz odblokowanie Rafała Niziołka. Środkowy pomocnik nie zdobył ani gola w pierwszych sześciu kolejkach, natomiast w ostatnich dwóch golkiperów rywali pokonał trzykrotnie.

Tylu goli w obecnych rozgrywkach nie zdobył żaden z gospodarzy. Najwięcej, bo po dwa trafienia, zanotowali jak na razie Adrian Błąd i Daniel Rumin. Ich środowi rywale są znacznie skuteczniejsi. Zwycięstwem w Katowicach chcą ruszyć w pogoń za czołówką. Do plasującej się na drugiej pozycji Bytovii tracą pięć oczek, zaś aż siedem do aktualnego lidera Rakowa Częstochowa.

Pierwotnie to spotkanie miało odbyć się w drugi weekend września. Z uwagi na powołania zawodników Odry do młodzieżowych reprezentacji został przełożony właśnie na środowy wieczór.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Katowice - Odra Opole?

Forma w poprzednich meczach:
Chrobry Głogów - GKS Katowice 2:0
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2:1 (Błąd)
GKS Katowice - GKS Jastrzębie 0:1
Raków Częstochowa - GKS Katowice 2:0
GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0 (Bronisławski, Błąd)

Odra Opole
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:1 (Janus, Rybicki, Niziołek, Moder)
Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0 (Janus, Niziołek x2)
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (Martin)
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 4:1 (Bonecki)
Odra Opole - GKS Jastrzębie 1:2 (Bonecki)

Ostatnie bezpośrednie starcia:
27 sierpnia 2017: GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (Midzierski - Wodecki)
25 marca 2018: Odra Opole - GKS Katowice 1:2 (Habusta - Kamiński, Błąd)

Mecz GKS Katowice - Odra Opole TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Komentuje duet Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.