Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie...

GKS Katowice

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• A zatem Podbeskidzie wywozi z Katowic 3 punkty, a dla GKS-u to kolejna z rzędu porażka na inaugurację ligi w ostatnich latach. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

• Pawełek wybiegł w pole karne rywala chcąc pomóc kolegom zdobyć bramkę ze stałego fragmentu gry. Gośćie przejęli piłkę, Sierpina z lewej strony wrzucił w kierunku Bąka, ale ten z kolei nie trafił już do pustej bramki. Chwilę później sędzia zakończył to spotkanie!

• Zablokowane uderzenie Lisowskiego z linii pola karnego.

• Sędzia ukarał również gracza gospodarzy Daniela Rumina

• Kolejna szarpanina w tym spotkaniu. Kartką ukarany Jończy w ekipie gości.

• Za wstrzymywanie gry żółtą kartką ukarany został Jaroch.

• Aż o 6 minut przedłużył drugą część gry arbiter tego spotkania.

• Rumin nie zdołał opanować piłki w polu karnym. Zadanie miał utrudnione tym bardziej, iż był kryty przez 2 graczy gości.

• Strzelec gola Sabala opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Guga.

• Goście szybko wznowili grę ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie z lewej strony boiska trafia na nogę Jończego, który źle złożył się do strzału i piłka poszybowała wysoko nad bramką Pawełka.

• Mocne uderzenie Grzegorza Piesio. Ponownie jednak piłka szybuje w sam środek bramki Leszczyńskiego.

• Goncerz opuszcza boisko przy brawach ze strony kibiców GKS-u. W jego miejsce Jakub Bąk.

• Kartka dla Kamińskiego za przepychanki przed własnym polem karnym.

• ...i w drużynie gości Moskwik

• Rękoczyny na boisku. Kartkami ukarani odpowiednio Błąd...

• Tabiś pojawia sie na boisku zastępując Łyszczarza.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w dogodnej sytuacji w polu karnym znalazł się Lisowski, ale nie trafił czysto w piłkę głową i ta poszybowała obok bramki.

• Spore zamieszanie na boisku. Jeden z graczy gości leżał na murawie. Kilku piłkarzy zaczęło przepychać się między sobą. Sędzia wkroczył do gry, choć nie pokazał żadnej kartki.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Mystkowski zastępuje na boisku Kostorza.

• I oto rezerwowy już w pierwszej swojej akcji był bliski zdobycia bramki. Zabrakło mu kilku centymetrów by wślizgiem uderzyć piłkę na bramkę rywala.

• Volas opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Rumin.

• Bardzo nieudana próba strzału z woleja w wykonaniu Michalika.

• Piesio zszedł z piłką do środka boiska, oddał strzał, ale i tym razem Leszczyński poradził sobie bez zarzutu.

• Dośrodkowanie Sierpiny z rzutu rożnego. Piłka wybita przez obronę z Katowic, gospodarzom nie udało się wyprowadzić jednak kontry.

• Bougardis fauluje Łyszczarza. Rzut wolny dla GKS-u. Błąd dośrodkowuje, do piłki dopada Lisowski, ale uderza obok bramki. Nawet gdyby trafił do siatki, gol nie zostałby uznany, gdyż liniowy wskazał pozycję spaloną.

• Na strzał z ostrego kąta zdecydował się Sabala. Jego uderzenie bardzo niecelne, a w polu karnym czekali lepiej ustawieni partnerzy.

• W przerwie nastąpiła zmiana w ekipie gospodarzy. Wojciecha Słomkę na boisku zastąpił Grzegorz Piesio.

• Zaczynamy drugą część gry. Tym razem od środka gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy po bramce Sabali, Podbeskidzie zasłużenie prowadzi z GKS-em Katowice 1:0!

• Błąd fatalnie dośrodkował w pole karne. Od bramki zaczął Leszczyński.

• O dwie minuty przedłużył arbiter Tarnowski pierwszą część gry.

• Sabala szukał w polu karnym Sierpiny, ale to było zbyt głębokie podanie, wiec Pawełek mógł spokojnie złapać piłkę. Lewa obrona GKS-u nie funkcjonuje.

• Pawełek ponownie bohaterem. Tym razem Sabala świetnie zagrał do Kostorza, ale i on przegrał pojedynek z doświadczonym bramkarzem!

• Sabala wyszedł sam na sam z Pawełkiem i przegrał pojedynek z nowym golkiperem GKS-u. To powinna być druga bramka dla gości!

• Dobra interwencja Pawełka, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego starał się szybko uruchomić kontrę. Słomka nie otrzymał jednak dobrego podania i gracze gości przejęli piłkę.

• Błąd wycofał piłkę do Lisowskiego, który zdecydował się na strzał na bramkę. Leszczyński nie musiał interweniować, gdyż futbolówka poszybowała wysoko nad bramką.

• Akcja gości prawą stroną. Dośrodkowanie Kostorza w pole karne. Piłka nie dotarła jednak ani do Goncerza, ani do Sabali.

• Kopia akcji GKS-u sprzed kilku minut. Tym razem Leszczyński łapie piłkę po centrze Lisowskiego.

• Goście ciekawie rozegrali rzut rożny. Ostatecznie strzał Sierpiny zablokowany wślizgiem.

• Leszczyńskie skutecznie na piątym metrze wyłapuje dośrodkowanie Słomki.

• Goool!!! Podbeskidzie na prowadzeniu! Doskonałe dośrodkowanie Sierpiny na głowę Sabali, który dobrze złożył się do strzału. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Pawełka!

• Leszczyński broni uderzenie Łyszczarza z 20. metrów. Piłka szybowała w sam środek bramki, co ułatwiło interwencję.

• Dośrodkowanie Sierpiny z rzutu wolnego. Kamiński skutecznie wybija piłkę poza pole karne.

• Błąd zdecydował się na uderzenie z dalszej odłegłości, ale strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Pierwszy kiks Mariusza Pawełka w nowym sezonie. Bramkarz GKS-u nieczysto trafił w piłkę przy próbie wybicia jej poza pole karne. Na jego szczęście poszybowała ona na aut.

• Volas podaje do Michalika, a ten oddaje strzał na bramkę Leszczyńskiego. Golkiper gości łapie piłkę bez najmniejszych problemów.

• Niezła wrzutka Lisowskiego i dobra interwencja Jończego, który uprzedził Volasa.

• Słomka otrzymał dobrą piłkę od partnera, ale wdał się w drybling w polu karnym gości i stracił piłkę.

• Michalik dobrze znalazł się na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie minęło wszystkich graczy GKS-u Katowice. Tylko jęk zawodu na trybunach.

• Pierwszy stały fragment gry. Gracze goście chcieli nieszablonowo rozegrać rzut wolny, ale szybko stracili piłkę.

• Początek meczu! Od środka goście!

• Przed meczem jeszcze miła uroczystość. Grzegorz Goncerz otrzymał pamiątkowy prezent przy aplauzie publiczności.

• Gracze obu drużyn wychodzą właśnie na murawę. Arbitrem głównym dzisiejszych zawodów będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

• Latem w obu ekipach doszło do wielu przetasowań. Czas pokaże kto, wyjdzie na tym lepiej. Dzisiejsze spotkanie jest powrotem Grzegorza Goncerza na "stare śmieci". Przy Bukowej liczą, że dziś Goncerz nie będzie w stanie pokonać Mariusza Pawełka, który z kolei jest jednym z letnich nabytków gospodarzy.

• Oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

GKS: Baran (B), Midzierski, Kurowski, Piesio, Tabiś, Bronisławski, Rumin.

Podbeskidzie: Fabisiak (B), Komor, Guga, Mystkowski, Płacheta, Oleksy

• Nowy sezon, nowe nadzieje na lepszy sezon. Z takim nastawieniem rozpoczną nowy sezon gracze GKS-u Katowice oraz Podbeskidzia Bielsko-Białej, którzy punktualnie o 18.00 rozpoczną starcie na Stadionie Miejskim.

Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow

Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W Katowicach zmierzą się drużyny, w których latem doszło do kadrowej rewolucji. Który zespół lepiej rozpocznie nowy sezon? Początek meczu GKS Katowice - Podbeskidzie o godzinie 18. Relacja LIVE w GOL24.PL!

Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Pierwszy mecz nowego sezonu zawsze stanowi niewiadomą, jednak w tym przypadku jest ona nawet znacznie większa niż zazwyczaj. W obu zespołach doszło do dużych zmian kadrowych. W Katowicach zawodników wymieniono niemal hurtowo.

Jednym z najgłośniejszych transferów Podbeskidzie było pozyskanie Grzegorza Goncerza, niechcianego w Katowicach byłego króla strzelców i jednego z najlepszych napastników w historii klubu.

- Fajnie byłoby przywitać się z Bukową golem - nie ukrywa nowy piłkarz Górali.

Obaj trenerzy mają do dyspozycji wszystkich zawodników. Na trybunach w Katowicach, gdzie sprzedano nieco ponad 1000 karnetów, pojawią się też kibice gości.

Sobotni mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko- Biała będzie dwunastym meczem tych zespołów w pierwszej lidze. Co ciekawe, nigdy nie padł w nich remis. Siedem spotkań wygrali Górale, pięć katowiczanie. Na Bukowej gospodarze zwyciężyli dwukrotnie, a cztery razy schodzili z boiska pokonani.

Spotkanie GKS - Podbeskidzie poprowadzi Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Mecz nie zostanie pokazany na sportowych antenach Polsatu. Spotkanie będzie dostępne w formie tekstowej relacji LIVE! Szczegółowa relacja w GOL24.pl. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.