Mecz GKS Katowice - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

GKS Katowice

0

Warta Poznań

2

• Koniec meczu! Po przerwie wynik nie uległ już zmianie. Warta Poznań pokonuje GKS Katowice 2:0 i wywozi cenne punkty z Bukowej! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• Wypych dobrze interweniuje po dośrodkowaniu z lewej strony Puchacza.

• Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty.

• Janicki mierzył w okienko bramki Pawełka, zabrakło niewiele.

• Kontra gości. Fiedosewicz starał się zagrać do Janickiego. We wszystko wmieszał się Remisz.

• Kartką ukarany również kolejny gracz GKS-u, Arkadiusz Woźniak.

• Druga żółta w tym spotkaniu dla Poczobuta. GieKSa w osłabieniu.

• Fiedosiewicz w miejsce Fadeckiego. Kolejna zmiana w Warcie.

• Błąd dośrodkowuje z rzutu wolnego. Lis łapie piłkę.

• Tym razem kartką ukarany Wojciech Fadecki.

• Uderzenie Janickiego lewą zbyt lekkie, by zaskoczyć Pawełka.

• Piłka dotarła w pole karne gości do Woźniaka, który uderzył na bramkę Lisa. Obrońcy Warty skutecznie blokują próbę uderzenia.

• Marciniak w miejsce Spławskiego. To pierwsza zmiana w ekipie gości.

• Strzał Śpiączki z okolic 25 metra. Daleko od bramki Lisa.

• Kartka dla gracza gości, Michała Grobelnego.

• Próby dośrodkowań graczy GKS-u z bocznych stref boiska są zbyt mocne dla graczy znajdujących się w polu karnym. Ta sytuacja co rusz się powtarza.

• Cierpka ukarany kartką. Faulowany Błąd.

• Próba dośrodkowania z prawej strony Lisowskiego. Piłka wychodzi na aut bramkowy.

• Dośrodkowanie Łyszczarza z rzutu wolnego. Piłka trafia wprost w ręce bramkarza Warty.

• Śpiączka w miejsce Rumina, druga zmiana w GKS-ie.

• Łyszczarz ukarany żółtą kartką przez arbitra.

• Z trudnej pozycji głową uderzał Tabiś. Piłka w rękach Lisa.

• Pawełek z problemami ostatecznie łapie piłkę po uderzeniu gracza Warty.

• Dośrodkowanie w pole karne Puchacza, Lis szybszy od Rumina łapie piłkę i stara się uruchomić kolejną akcję gości.

• Dobra interwencja Pawełka na przedpolu i szybkie uruchomienie kontrataku. Wypych skutecznie interweniuje we własnym polu karnym.

• Dośrodkowanie z prawej strony Rumina, do którego nie miał szans dojść ani Woźniak ani Błąd.

• Uderzenie głową jednego z graczy gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka nad bramką Lisa.

• Uderzenie Łyszczarza zza pola karnego. Rykoszet, piłka opuszcza boisko.

• W przerwie w drużynie GKS-u nastąpiła zmiana. Błąd zastąpił Piesio.

• Gospodarze rozpoczęli od środka drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Warta zasłużenie prowadzi przy Bukowej 2:0! Czekamy na drugą część gry!

• Dośrodkowanie Poczobuta okazało się za mocne dla Rumina.

• 2 minuty doliczone do pierwszej części gry.

• Szymusik ukarany kartką przez arbitra.

• To mógł być nokaut! Janicki przelobował Pawełka, ale piłka minęła o centymetry bramkę gospodarzy!

• Gooool!!! Warta prowadzi dwoma bramkami! Szybka kontra gości, Spławski nie doszedł do piłki, ale dopadł do niej Fadecki i silnym strzałem skierował piłkę do siatki!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łyszczarza dobrym piąstkowaniem popisał się Lis.

• Chwilę wcześniej kartką ukarany został gracz Warty, Mateusz Wypych.

• Zaostrzyło się spotkanie przy Bukowej. Kartką ukarany Piesio.

• Uderzenie Tabisia zza pola karnego. Ponownie dobrze interweniuje Lis.

• Lisowski bliski przedwczesnego opuszczenia boiska, po faulu na Jasińskim sędzia Małyszek nie zdecydował się jednak na pokazanie drugiej kartki.

• Kartką koloru żółtego ukarany gracz GKS-u, Wojciech Lisowski.

• Puchacz w pełnym biegu dośrodkował w pole karne Warty, nie było tam żadnego z partnerów.

• Pierwsza kara indywidualna w tym spotkaniu. Ukarany nią Poczobut.

• Gospodarze starali się szybko odpowiedzieć. Uderzenie Woźniaka broni Lis.

• Gooool!!!! Goście wychodzą na prowadzenie. Do strzału doszedł Janicki, którego próbę wyblokowała obrona gospodarzy, piłka poszybowała jednak szczęśliwie dla Spławskiego, który z bliska pokonał Pawełka!

• Tym razem bramkarz Warty zachował się co najmniej dziwnie. Nie będąc pod presją żadnego z graczy rywala minął się z dośrodkowaniem. Na jego szczęście w pobliżu nie było żadnego z graczy GKS-u.

• Składna akcja gospodarzy zakończona uderzeniem Tabisia zza pola karnego. Lis nie miał problemów z obroną płaskiego uderzenia.

• Do sytuacji strzeleckiej doszedł Wożniak, dobrze blokował go jednak Wypych, w związku z czym Lis spokojnie złapał piłkę.

• Akcja prawą stroną GKS-u. Przedrzeć w pole karne starał się Lisowski, ale wcześniej faulował Jasińskiego.

• Niezła próba podania w kierunku Woźniaka, który jednak znajdował się na pozycji spalonej. Przy okazji doszło do zderzenie z bramkarzem gości, któremu na szczęście nic się nie stało.

• Poznaniacy bliscy szczęścia już na samym początku. Piłka po uderzeniu jednego z graczy gości minimalnie minęła słupek bramki Pawełka.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęli gracze Warty!

• Goście wystąpią dziś w zielono-białych strojach. Gospodarze żółte koszulki i czarne spodenki.

• Arbitrem głównym spotkania będzie dziś Jacek Małyszek z Lublina.

• Obie drużyny w środku tygodnia nadrabiały ligowe zaległości. GKS przegrał u siebie z Garbarnią 1:2. W takim samym stosunku Warta uległa w Opolu miejscowej Odrze.

• Witamy serdecznie. W Katowicach już za 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em a Wartą Poznań. Pogoda na Górnym Śląsku fatalna, lecz liczymy na dobre widowisko w wykonaniu obu drużyn.

psz, Rafał Musioł

Mecz GKS Katowice - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Pawel Miecznik/Polskapresse

Mecz GKS Katowice - Warta Poznań ONLINE. Po serii fatalnych występów zespół GKS Katowice utknął w strefie spadkowej, a bezpieczne miejsca oddaliły się już na trzy punkty. Spotkanie z Wartą Poznań stanowi więc dla podopiecznych Dariusza Dudka bardzo ważny punkt w jesiennym finiszu. Początek sobotniego spotkania o godzinie 17.45.

Mecz GKS Katowice - Warta Poznań ONLINE

Ostatnia domowa porażka z Garbarnią Kraków (1:2) była dla GieKSy lodowatym prysznicem. W sobotę na Bukową przyjeżdża kolejny rywal, z którym jakakolwiek strata punktów może się wiązać dla katowiczan się z opłakanymi skutkami - Warta Poznań. Piłkarze Dariusza Dudka na dobre osiedli w strefie spadkowej (17. miejsce) i obecnie do bezpiecznego miejsca tracą aż 4 punkty. Dzisiejszy rywal ma ich o 5 więcej (13. lokata).

- W spotkaniu z Garbarnią, gdybym miał szukać pozytywów, zwróciłbym uwagę na strzelonego gola i dwa kolejne trafienia, nie uznane przez sędziego ze względu na minimalne spalone. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale wierzę, że praca, jaką wykonujemy, zacznie przynosić efekty w postaci zwycięstw - mówi trener GKS-u Dariusz Dudek.

GKS Katowice i Garbarnia grały ze sobą dotychczas 16 razy. Dziewięć z tych spotkań wygrał GKS. Ostatni mecz miał miejsce 5 lat temu, w sezonie 2012/2013. Wtedy katowiczanie wygrali 2:0 po golach Grzegorza Fonfary i Denissa Rakelsa.

- Nie możemy spuszczać głów i się załamywać. Szukamy drogi, by poprawić sytuację - mówi Arkadiusz Woźniak. - Wierzę w naszą drużynę. Widzę chłopaków na co dzień i wiem, że porażki mocno się na nas odkładają. Z Wartą wychodzimy walczyć o trzy punkty, nie widzę innej możliwości - dodaje.

Warta w ostatnich meczach złapała oddech. Przegrała co prawda z Odrą w Opolu (1:2), ale przed tygodniem zgarnęła komplet punktów z Chrobrym Głogów (2:1). A wcześniej udało się zremisować z Chojniczanką Chojnice (1:1) i GKS-em Jastrzębie (0:0), także udało się złapać oddech. Zieloni na wyjazdach zwyciężyli w dwóch z ośmiu meczów, przegrali trzy z nich. GKS z kolei wygrał u siebie tylko raz na osiem prób.

Sonda

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS Katowice - Warta Poznań?

Mecz GKS Katowice - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu GKS Katowice - Warta o godz. 17:30 w Polsacie Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 17:45 w Polsacie Sport. Mecz komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński (z Katowic).

17:45 mecz GKS Katowice - Warta Poznań