Mecz GKS Katowice - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Katowice - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka
2018-08-18 20:00

GKS Katowice

2

Wigry Suwałki

0

• Musimy przyznać, że był to bardzo dobry mecz w wykonaniu GKS-u, który odniósł zasłużone zwycięstwo. Nie dość, że katowiczanie dwukrotnie pokonali Węglarza, to przeskoczyli z ostatniej pozycji na czwartą! Dziękujemy za uwagę!

• Koniec spotkania! GKS Katowice wygrał z Wigrami Suwałki 2:0 po golach Bronisławskiego i Błąda!

• Wigry w ataku pozycyjnym, jeden z zawodników oddał strzał, ale obok bramki Pawełka.

• Arbiter z Łodzi doliczył 3 minuty.

• Żółta kartka dla Woźniaka.

• Tylko słupek ratuje Wigry przed stratą kolejnego gola! Świetny strzał Łyszczarza!

• Bronisławski przedarł się w pole karne i oddał strzał! Znów łapie Węglarz!

• Przed szansą Olszewski, ale świetną interwencją popisał się Pawełek!

• Lisowski w pole karne na głowę Bronisławskiego, ten zdołał oddać strzał, lecz zbyt lekki, a piłka wylądowała w rękach Węglarza.

• Ależ okazję zmarnował Łyszczarz! Wystarczyło tylko dołożyć nogę. Zawodnik GKS-u źle jednak obliczył tor lotu piłki.

• Zmiana także w zespole z Suwałk. Zszedł Pawłowski, a w jego miejsce Polkowski.

• Zmiana w GKS-ie. Zszedł Błąd, a w jego miejsce na murawie zameldował się Andrzejczak.

• Ależ szansę miał teraz Sabiłło! Dostał świetne podanie od Olszewskiego i strzelił wprost w Pawełka!

• Woźniak sam na sam z Węglarzem! Strzela obok słupka!

• Fenomenalna obrona Węglarza po strzale Woźniaka!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Tabisia wszedł Łyszczarz.

• Rzut rożny dla GKS-u. Błąd powędrował w narożnik boiska i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie skakał Lisowski, ale zawodnikowi gospodarzy nie udało się nawet oddać strzału na bramkę Węglarza.

• Gospodarze mieli rzut wolny, który bardzo dobrze rozegrali. Błąd oddał strzał z około 25. metra, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i spadła za plecy Węglarza!

• GOL! GKS Katowice podwyższa prowadzenie na 2:0! Piękną bramkę zdobył Błąd!

• Druga zmiana w zespole Wigier. Schodzi Kwaśniewski, a w jego miejsce Mackiewicz.

• Zmiana w zespole z Katowic. Schodzi Rumin, a w jego miejscu pojawia się debiutujący w barwach GKS-u Woźniak.

• Zbyt mocne podanie Karbowego do Sabiłło. Od bramki Pawełek.

• Dobra akcja Wigier. Urwał się prawą stroną Olszewski i dośrodkował do Sabiłło. Ten wywalczył jeszcze rzut rożny.

• Kupec z autu, dobrze zastawił się Piesio, lecz zawodnicy GKS-u zdecydowali się wycofać piłkę i spróbować zagrać prawą stroną.

• Rumin wygrał pojedynek z Olszewskim i zagrał do Piesio, jednak ten został w porę uprzedzony przez Karankiewicza. Mamy jeszcze stały fragment gry dla gospodarzy.

• Skiksował Olszewski i Węglarz ratował sytuację, wybijając na rzut rożny.

• Atak na bramkę Węglarza, jednak górą wyszedł golkiper, który złapał piłkę.

• Zawodnicy obu drużyn popełniają sporo błędów po powrocie na boisko.

• W przerwie doszło do pierwszej zmiany w zespole Wigier. Boisko opuścił Piekarski, a w jego miejsce wszedł Karbowy.

• Wracamy na drugą połowę meczu pomiędzy GKS-em Katowice a Wigrami Suwałki!

• Arbiter kończy pierwszą połowę! GKS Katowice prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0 po golu Bronisławskiego z 26. minuty. Do Katowic wracamy za kwadrans!

• Błąd Węglarza, który chciał daleko zagrać na połowę GKS-u, lecz źle uderzył w piłkę i ta wyszła na aut na wysokości jego pola karnego.

• Szukał sobie miejsca Rumin, w końcu zdecydował się na strzał, lecz zupełnie nie wyszła ta próba zawodnikowi GKS-u. Od bramki Węglarz.

• Bartczak wszedł w drybling z rywalem, lecz zdecydował zagrać się do kolegi na środek boiska. Adamec oddał strzał, lecz w taki sposób goście na pewno nie stworzą zagrożenia pod bramką Pawełka.

• Midzierski oddał zbyt lekki strzał na bramkę Węglarza. Golkiper bez trudu złapał piłkę.

• Znów zbyt nerwowo i za szybko chcą grać zawodnicy Wigier. Prosta strata piłki. Lisowski z autu.

• Rumin zdecydował się na oddanie strzału i niewiele dzieliło piłkę od poprzeczki bramki Węglarza. Dobra próba.

• Kwaśniewski złapany na spalonym.

• Gospodarze wciąż naciskają, chcąc szybko podwyższyć prowadzenie. Mieliśmy przed chwilą rzut rożny dla GKS-u. Błąd zagrał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału na bramkę. Z kontrą chciał ruszyć Sabiłło, lecz nie znalazł wsparcia w partnerach z drużyny.

• Najpierw na bramkę Węglarza uderzał Błąd, ale golkiper Wigier poradził sobie z tym strzałem. Był jednak bezradny przy dobitce Bronisławskiego. Przy Bukowej mamy 1:0 dla GKS-u!

• GOL! GKS Katowice obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Bronisławski!

• Tym razem goście postraszyli. Straus dośrodkował w pole karne zamiast zgrać do Bartczaka, który był niepilnowany na lewej stronie. Poradzili sobie obrońcy GKS-u, ale tylko na chwilę. Kwaśniewski starał się uderzać z dystansu, lecz zrobił to za lekko i piłka spoczęła w rękach Pawełka.

• Żółtą kartką ukarany Poczobut.

• Faul na Bartczaku. Piłkarz po chwili sam podniósł się z murawy.

• Lisowski do Rumina, ale dobrze asekurował Najemski.

• Kolejna, bardzo dobra interwencja Węglarza! Tym razem ratuje zespół po strzale Rumina!

• Najemski przyblokował Lisowskiego, lecz wciąż przy piłce gospodarze. Aut dla GKS-u.

• Dośrodkowanie w pole karne Pawełka, strzał oddał Piekarski, jednak obok bramki.

• Karankiewicz powalczył o piłkę z Poczobutem i mamy rzut rożny dla Wigier.

• Tabiś zagrał do Lisowskiego, ten zagrał w pole karne, ale piłka przeleciała na drugą stronę. Gdy do niego wróciła, oddał strzał, ale znów świetnie broni Węglarz!

• Groźnie zrobiło się teraz pod bramką Wigier, ale dobrze, dwukrotnie interweniował Węglarz!

• Ciekawa akcja Wigier. Piłkarze Sochy przechwycili piłkę na połowie gospodarzy, zagrali na prawą stronę do Kwaśniewskiego, a ten zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Z lewej strony zamykał Bartczak, lecz minimalnie się pomylił, a piłka przeleciała obok słupka!

• Midzierski zgrał głową do Pawełka.

• Lewym skrzydłem przedzierał się Bronisławski, jednak faulował w ataku jednego z zawodników z Suwałk.

• Rzut wolny dla GKS-u po faulu Najemskiego. Piłkę ustawił Błąd, przymierzył i uderzył na bramkę Węglarza, lecz zrobił to trochę niecelnie.

• Żółta kartka dla Najemskiego.

• Faul Kamińskiego i od rzutu wolnego na własnej połowie Wigry.

• Zaczynamy spotkanie! Od środka gospodarze!

• Piłkarze zeszli już do szatni. Za kilka minut zaczynamy ostatni mecz 5. kolejki w Fortuna 1 Lidze!

• Sytuacja na "Blaszoku" na 10 minut przed rozpoczęciem spotkania.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 20 minut.

• Gospodarze spadli na ostatnie miejsce w tabeli, a do tej pory na swoim koncie zgromadzili cztery punkty. Wigry plasują się na 14. lokacie i mają pięć "oczek".

• W poprzednim spotkaniu podopieczni Jacka Paszulewicza przegrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz (0:1).

• Zagrożeni pauzą w kolejnym meczu będą Kacper Tabiś (GKS Katowice) oraz Robert Bartczak (Wigry Suwałki). Obaj zawodnicy mają po trzy, żółte kartki na swoich kontach.

• Dzisiejszy rywal GKS-u z przytupem wszedł w nowy sezon, pokonując na inaugurację beniaminka z Jastrzębia-Zdroju (2:1). Potem podopieczni Kamila Sochy w 2 i 3 kolejce dzielili się punktami najpierw z Chojniczanką Chojnice (1:1), a potem z Odrą Opole (2:2). Przed tygodniem Wigry uległy Chrobremu Głogów (0:1).

• Witamy w relacji LIVE prosto z Bukowej. Dziś o godz. 20 GKS Katowice zmierzy się z Wigrami Suwałki.

Joanna Sobczykiewicz

Wzmocnienia jak na awans. A co z wynikami?

Wzmocnienia jak na awans. A co z wynikami? ©Dziennik Lodzki

Mecz GKS Katowice - Wigry Suwałki ONLINE. Czas na ostatnie mecze w 5. kolejce Fortuna 1 Lidze. O godz. 20 GKS Katowice podejmie przy Bukowej Wigry Suwałki. Arbitrem będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24, ponieważ mecz nie został przewidziany do transmisji telewizyjnej. Która z drużyn okaże się dziś lepsza?

Mecz GKS Katowice - Wigry Suwałki ONLINE

Dzisiejszy rywal GKS-u z przytupem wszedł w nowy sezon, pokonując na inaugurację beniaminka z Jastrzębia-Zdroju (2:1). Potem tak dobrze nie było. Podopieczni Kamila Sochy w 2 i 3 kolejce dzielili się punktami najpierw z Chojniczanką Chojnice (1:1), a potem z Odrą Opole (2:2).
Przed tygodniem Wigry uległy Chrobremu Głogów (0:1), choć okazji do strzelenia gola nie brakowało. Okazało się, że bramka do szatni, zdobyta przez Damiana Kowalczyka była jedyną, jaką obejrzeli kibice w Suwałkach. Dziś mocno przebudowany w trakcie letnich przygotowań zespół Sochy, zmierzy się z GieKSą, borykającą się kolejny rok z rzędu z problemami.

Teoretycznie, patrząc na wzmocnienia, jakich dokonał Jacek Paszulewicz, nie można się nadziwić, że katowiczanie zajmują dopiero 17. lokatę w tabeli, a w czterech meczach zdobyli cztery punkty (zwycięstwo, remis, dwie porażki). Na dniach GKS zakontraktował jeszcze dwóch piłkarzy: Jakuba Wawrzyniaka z Lechii Gdańsk i Arkadiusza Woźniaka z Zagłębia Lubin.

Arbitrem w dzisiejszym meczu będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi. W obecnym sezonie był rozjemcą w dwóch spotkaniach, w których trakcie pokazał dziewięć żółtych kartek, a także podyktował rzut karny.

GKS Katowice - Wigry Suwałki: kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - GKS Katowice 0:2 (1 liga, 07.04.2018)
GKS Katowice - Wigry 0:1 (1 liga, 09.09.2017)
Wigry - GKS Katowice 3:2 (1 liga, 19.11.2016)

Mecz GKS Katowice - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w Polsacie Sport. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00.