Mecz GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Na...

Mecz GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Na szczycie 1 ligi. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2021-05-22 12:40

GKS Tychy

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica przerywa serię trzech porażek z rzędu w Tychach i wraca do domu z kompletem punktów po pokonaniu, w meczu na szczycie, trzeci GKS! Bramki strzelili Patryk Czarnowski i rezerwowy Kacper Śpiewak.

• W walce o górną piłkę ucierpiał Mateusz Żytek. Szybko się otrząsnął się i pokazał, że dokończy to spotkanie na murawie.

• Zupełnie nieudany strzał Bartosza Szeligi zza "szesnastki". Tomasz Loska wznawia grę z "piątki".

• Po straconej drugiej bramce z piłkarzy Artura Derbina "szuło powietrze".

• Patryk Gryckiewicz dolicza aż 6 minut!

• Maciej Mańka upomniany żółtą kartką za skoszenie Piotra Wlazło.

• Finalizacja akcji w wykonaniu Kacpra Śpiewaka to była formalność Kacper Śpiewak na 2:0

• Bardzo dobre prostopadłe podanie Piotra Wlazło ze środka boiska na wolne pole do rozpędzonego Kacpra Śpiewaka, który poradził sobie z Łukaszem Sołowiejem i płaskim uderzeniem z "szesnastki" wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA BRUK-BETU!!! STRZELCEM KACPER ŚPIEWAK!!!

• Próba dalekiego wyrzutu z autu w wykonaniu Bartosza Szeligi. Sporo brakowało mu do... linii bocznej "szesnastki".

• ... a w miejsce Jakuba Piątka pojawia się Łukasz Norkowski.

• Podwójna zmiana w GKS-ie. Dawid Kasprzyk zastępuje Kacpra Piątka...

• Gra szybko wznowiona. Strzał Jakuba Piątka z 18 metrów, który był na wprost bramki, został zablokowany.

• Kamil Kargulewicz poszedł do końca i został przyblokowany w polu karnym do Marcina Grabowskiego. Do tego ruszył z pełną mocą Tomasz Loska i doszło do kolizji. Opatrywany jest bramkarz "Słoników".

• ... a za Samuela Stefanika pojawia się Michal Bezpalec.

• Podwójna zmiana: Kacper Śpiewak za Patryka Czarnowskiego...

• Goście w "dziesiątkę". Patryk Czarnowski nie jest w stanie grać i opuścił boisko. Do wejścia gotowy był Michal Bezpalec, ale zmiana została wstrzymana.

• Przerwa w grze. Patryk Czarnowski potrzebuje pomocy medycznej.

• "Żółtko" na koncie Łukasza Sołowieja za faul bez piłki.

• Martin Zeman jeszcze na zostaje upomniany żółtą kartką za "schodzenie na czas".

• Romn Gergel melduje się na murawie, zastępując Martina Zemana.

• W odpowiedzi składny atak piłkarzy Mariusza Lewandowskiego. W jego finalnej części podanie w "szesnastkę" do Adama Radwańskiego okazało się za mocne.

• Tu na razie jest ściernisko, ale będzie Ekstraklasa (?)

• Kacper Piątek dostaje piłkę od brata i decyduje się na strzał z ok. 25 metrów. Tomasz Loska spokojnie obserwował, jak piłka w bezpiecznej odległości mija jego bramkę.

• ... a w miejsce Bartosza Biela pojawia się Łukasz Moneta.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Kamil Kargulewicz w miejsce Sebastiana Stebleckiego...

• Po chwili kolejna kapitalna interwencja bramkarza "Słoników"! Paruje piłkę na korner po uderzeniu Macieja Mańki z prawego narożnika pola bramkowego!

• Tomasz Loska z najwyższym trudem paruje strzał Jakuba Piątka! Piłka uderzona wolejem, po koźle, ale bramkarz Bruk-Betu nie dał się zaskoczyć!

• Mateusz Grzybek upomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Korner dla "Słoników". Gospodarze radzą sobie z dośrodkowaniem Piotra Wlazło.

• Paweł Żyra zmienia Michala Hubinka.

• Adam Radwański huknął wysoko nad poprzeczką.

• Marcin Grabowski opatrywany przez sztab medyczny. Ucierpiał w starciu z Sebastianem Stebleckim blisko linii bocznej pola karnego.

• Mateusz Grzybek centruje na dalszy słupek do Patryka Czarnowskiego, który osaczony przez dwóch rywali nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Wiktor Żytek uderza z dystansu wysoko nad poprzeczką.

• Strzał z dalszej odległości Samuela Stefanika zablokowany. Korner nie przynosi zagrożenia.

• Jakub Biel wrzuca w pole karne na dalszy słupek, skąd Kacper Piątek zagrał na 12. metr do brata. Jego uderzenie zostało zablokowane przez Wiktora Biedrzyckiego! Piłka leciała w bramkę i Tomasz Loska miałby duży problem!

• Łukasz Grzeszczyk uruchomił na prawej stronie Macieja Mańkę, który ciut za mocno wypuścił sobie piłkę. Wykorzystał to Artem Putiwcew, który nabił rękę rywala.

• Druga połowa rozpoczęta przez sędziego... na dwa gwizdki. Niemniej jednak obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Tychów, gdzie dobiega przerwa w meczu GKS - Bruk-Bet. Po pierwszej połowie prowadzą goście. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. GKS Tychy przegrywa z Bruk-Bet Termalicą po bramce Patryka Czarnowskiego w doliczonym czasie.

• +2' Klasyczny "gol do szatni"! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na dalszy słupek i zgraniu na środek pola karnego, gdzie Patryk Czarnowski przyjął piłkę, po czym uderzył po koźle nie do obrony tuż przy lewym słupku!

• Przyjęcie TOP, strzał TOP

Gol Patryka Czarnowskiego

• +2' GOL DLA BRUK-BETU! STRZELCEM PATRYK CZARNOWSKI!!!

• Przewinienie Łuksza Grzeszczyka ok.30 metrów od własnej bramki.

• Rykoszet po uderzeniu Wiktora Biedrzyckiego przynosi rzut rożny. Po chwili Mateusz Grzybek - będący na prawej stronie pola karnego - zwlekał z strzałem. W końcu uderzył i... zyskał rzut rożny.

• Marcin Grabowski nie zdołał dośrodkować w pierwsze tempo, a mając okazję do poprawki, zagrał do Michala Hubinka. Ten wrzuca do nikogo.

• Umorusany po "szczupaku" Sebastian Steblecki na spalonym.

• Nie powiódł się atak gości. Konrad Jałocha chwyta bezpańską piłkę w polu bramkowym.

• Dośrodkowanie na bliższy słupek, skąd Martni Zeman wyjaśnia sytuację wybiciem na uwolnienie.

• I jeszcze jeden po tym, jak trafiony został Mateusz Grzybek.

• Maciej Mańka w roli prawoskrzydłowego powstrzymany, ale zyskał rzut rożny.

• Sebastian Steblecki cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. Połowicznie się udało - zyskał rzut wolny.

• Po chwili dośrodkowanie w "szesnastkę". Tomasz Loska pewnie piąstkuje. Jeszcze Mateusz Żytek został staranowany.

• Łukasz Grzeszczyk "łamie" akcję z lewego skrzydła do środka i huknął zza pola karnego minimalnie nad poprzeczką!

• Dośrodkowanie na dalszy słupek... do nikogo.

• Rzut wolny dla gości z lewej strony. Artem Putiwcew został zablokowany na dalszy słupku. Rzut rożny dla zawodników Mariusza Lewandowskiego.

• Jakub Piątek źle opanował piłkę na linii 16. metra po błędzie obrony Bruk-Betu. Skończyło się na strachu.

• Michal Hubinek pada w lewym narożniku "szesnastki" gospodarzy po kontakcie z rywalem. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Piotr Wlazło upomniany żółtą kartką za faul na Jakubie Piątku.

• Ależ kapitalną okazję nie wykorzystał Sebastian Steblecki! Rzucił się "szczupakiem" w polu karnym do piłki wrzuconej z lewej strony, ale nie trafił w nią, bo odbiła się od murawy!

• Po początkowej dominacji Bruk-Betu, siły wyrównały się. Jednak obie strony nie są za bardzo się "odkryć", wiedząc jaki jest ciężar gatunkowy tego meczu.

• Gorąco było pod bramką Tomasza Loski po dośrodkowaniu Łuksza Grzeszczyka. Goście wyszli z opresji z szybszym biciem serca.

• Coraz częściej atakują tyszanie. Maciej Mańka ruszył prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

• Jakub Piątek upomniany żółtą kartką za faul na Mateuszu Grzybku.

• Dyskusyjna sytuacja w 16. minucie Czy tu był faul? Zdaniem sędziego - nie.

• Seria dośrodkowań w pole karne Bruk-Betu nie przynosi zagrożenia. Jeszcze zagranie na prawo do Macieja Manki, który po kontakcie ciało w ciało z rywalem pada na murawę! Sędzia Patryk Gryckiewicz nie miał podstaw do podyktowania rzutu karnego!

• Ostre wstrzelenie w okolice bliższego słupka, skąd Michal Hubinek główkuje daleko od bramki.

• Po chwili kolejne przewinienie na zawodniku "Słoników". Przewinił Bartosz Biel blisko prawej linii bocznej pola karnego.

• Spóźniony wślizg Jakuba Piątka w środku pola powoduje upadek rozpędzonego Mateusza Grzybka. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• W odpowiedzi atak piłkarzy Artura Derbina. Szeroko ustawiony Maciej Mańka przejmuje piłkę, po czym wrzuca w pole karne do Sebastiana Stebleckiego. Ten ostał uprzedzony przez Wiktora Biedrzyckiego, który wybija piłkę głową.

• Dośrodkowanie Martina Zemana z głębi pola w "szesnastkę" gospodarzy. Michal Hubinek nawet nie ruszył do tego zagrania.

• Po krótkim rozegraniu dośrodkowanie na dalszy słupek do Piotra Wlazło, ale za wysokie i ten nie zdołał "zamknąć" akcji. Dodatkowo był skutecznie blokowany przez Macieja Mańkę.

• I jeszcze jeden. Piłkę w narożniku ustawia Adam Radwański, obok którego jest Mateusz Grzybek.

• Strata tyszan w środku pola i dośrodkowanie Mateusza Grzybka z prawej strony zostało zablokowane. Drugi korner nie przynosi powodzenia.

• Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Konrada Jałochy. Gospodarze ruszyli z kontrą, ale w środku pola powalony został Łukasz Grzeszczyk.

• Patryk Czarnowski dostaje piłkę na lewej stronie i chciał dośrodkować w pole karne. Zablokował go jednak Łukasz Sołowiej. Rzut rożny dla "Słoników".

• Patryk Gryckiewicz gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• A kiedy ostatnio "Słonikom" udało się wywieźć z Tychów komplet punktów? Miało to miejsce 21 września 2013 r. Wówczas bramki strzelili Rafał Kujawa, Jakub Kiełb i Łukasz Pielorz.

• W rundzie jesiennej obie strony musiały zadowolić się punktem po bezbramkowym remisie.

Co ciekawe, ostatnie 3 spotkania ligowe na tym stadionie kończyły się jednobramkowymi wygranymi GKS-u. Czy ta seria zostanie podtrzymana?

• Skład Bruk-Betu

Rezerwowi: Łukasz Budziłek - Michal Bezpalec, Vlastimir Jovanović, Marcin Wasielewski, Paweł Żyra, Sebastian Bonecki, Kacper Śpiewak, Roman Gergel.

• Jak wskazuje tytuł zapowiedzi tego spotkania, będzie ono toczyć się o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Niecieczanie po 30 rozegranych spotkaniach zajmują fotel lidera z dorobkiem 61 punktów. Nad drugim Radomiakiem (wczoraj po "przygodach" pokonał GKS Bełchatów 1:0) ma 2 "oczka" przewagi.

Najniższy stopień podium, gwarantujący obecnie grę w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, zajmują właśnie gospodarze dzisiejszego meczu. Z 56 punktami na koncie wyprzedzają o punkt będącą ostatnio na fali wznoszącą Arkę, a nad ŁKS-em i Górnikiem Łęczna mają odpowiednio 5 i 7 punktów przewagi.

• Skład gospodarzy

Rezerwowi: Kacper Odyjewski - Oskar Parzycki, Nemanja Nedić, Dawid Kasprzyk, Krzysztof Wołkowicz, Łukasz Moneta, Dominik Połap, Kamil Kargulewicz, Łukasz Norkowski.

• Do pierwszego gwizdka pozostało jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi:

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• Witamy i zapraszamy do Tychów, gdzie już za 25 minut trzeci w tabeli GKS podejmie lidera zaplecza Ekstraklasy, Bruk-Bet Termalicę Nieciecza! Spotkanie poprowadzi Patryk Gryckiewicz...

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica LIVE! Mecz na szczycie 1 ligi

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica LIVE! Mecz na szczycie 1 ligi ©Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecz GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Sobotę w Fortuna 1 Lidze zaczynamy od hitu 31. kolejki, czyli spotkania lidera z dotychczasowym wiceliderem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Ewentualne zwycięstwo pozwoli Termalice umocnić się na pozycji lidera, co w praktyce oznaczać będzie niemal pewny, bezpośredni awans do ekstraklasy. Drużyna Mariusza Lewandowskiego ostatnio gra jednak w kratkę. Potrafi wygrać na wyjeździe z Radomiakiem Radom (1:0), by potem dzielić się punktami z niżej notowanym Widzewem Łódź (1:1) oraz Chrobrym Głogów (0:0).

- GKS Tychy to ciężki rywal. Zrobimy wszystko by wygrać i zrealizować cel - zapowiada kapitan Termaliki, Piotr Wlazło. - Mecze gramy co trzy dni, więc ten natłok jest duży. Myślę jednak, że damy radę. Jesteśmy dobrze do tego przygotowani.

Po raz pierwszy od października na stadionie pojawią się kibice GKS Tychy. Pod ich nieobecność piłkarze wznieśli się na wyżyny, czego dowodem są ostatnie wyniki. Podopieczni Artura Derbina zaliczyli passę czterech zwycięstw. Ostatnio uporali się z Miedzią Legnica (3:2).

Na GKS Tychy presję wywarł wczoraj Radomiak Radom, który pokonał GKS Bełchatów (1:0) i wskoczył na pozycję wicelidera.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Tychy - Termalica 2:0 (sparing, 10.02.2021)
Termalica - GKS Tychy 0:0 (1 liga, 28.11.2020)

Mecz GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz odpłatnie na stronie i w aplikacji IPLA TV (za 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!