Mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Żądni rewanżu za 1:4

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-30 19:00

GKS Tychy

1

Bytovia Bytów

0

• Koniec! Trzy punkty zostają w Tychach. Dziękujemy za uwagę.

• Mocne uderzenie Abramowicza i słupek po raz drugi ratuje Bytovię!

• Jeszcze kartka dla Mateusza Grzybka.

• Na ostatnie minuty Jakub Vojtus za Monterde.

• Bramkarz Bytovii ogląda kartkę.

• Wbiegł w pole karne gości Grzeszczyk i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Kartonik dla Łukasza Wróbla.

• Skiksował Jaroch w dobrej sytuacji. Szczęście po stronie tyszan.

• Fabian Hiszpański zastępuje Wojciecha Wilczyńskiego.

• Żółta kartka za faul dla Keona Daniela.

• Artur Siemaszko zastępuje Piątkowskiego.

• W dobrej sytuacji piłkarz Bytovii zagrał z prawej strony do nikogo. Zmarnowana szansa.

• Swoich sił spróbował Gracjan Jaroch, ale uderzył niecelnie w kierunki bramki GKS-u.

• Z dystansu uderzał Sebastian Steblecki, piłka po rykoszecie wyszła za końcową linię.

• Zabrakło finalizacji tyszanom po ciekawie wyglądającej akcji.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• I od razu druga. Jakub Kuzdra za Sebastiana Kamińskiego.

• Będzie zmiana w Bytovii. Maksymilian Hebel wchodzi za Bartosza Wolskiego.

• Koniec pierwszej połowy. GKS Tychy jak na razie prowadzi z Bytovią Bytów 1:0.

• Z trudnej pozycji uderzał Piątkowski, ale łapie Witan.

• Mateusz Kuzimski ukarany żółtą kartką.

• Monterde trafia w słupek! Ależ pecha ma dzisiaj Hiszpan. To była już jego trzecia znakomita sytuacja.

• Dużo nieprzepisowych zagrań z obu stron w tym fragmencie gry.

• Bardzo mocny strzał Filipa Burkhardta z rzutu wolnego przeleciał niewiele nad poprzeczką!

• Ucierpiał Witan, który potrzebuje pomocy służb medycznych.

• Zablokowana próba Łukasza Monety.

• Mateusz Piątkowski dogrywał z prawej strony do Monterde, ale Hiszpan znowu przestrzelił.

• Omar Monterde uderzył minimalnie obok słupka!

• Spokojnie bronią się tyszanie, którzy mają ten mecz pod kontrolą.

• GOOOOOL!!! 1:0!!! NIEZAWODNY GRZESZCZYK KROPNĄŁ W SAMO OKIENKO Z DALEKA!!

• Powalony w polu karnym Bytovii Mateusz Grzybek, ale sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

• Tym razem celnie strzelał Hubert Adamczyk, ale bramkarz Bytovii broni.

• Z ostrego kąta próbował zaskoczyć bramkarza Łukasz Grzeszczyk, ale Andrzej Witan na posterunku.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Kibice GKS-u Tychy mają w sobotę podwójną dawkę emocji, bo po hokeistach zagrają piłkarze. Klub zachęca ich do przyjścia na oba mecze za pomocą specjalnej promocji. Każdy kto będzie na spotkaniu hokeja zobaczy mecz Fortuna 1. Ligi GKS Tychy – Bytovia za złotówkę. Wystarczy w stadionowej kasie pokazać hokejowy bilet lub karnet.

• Bytovia nie grała, a jej mecz z ŁKS-em Łódź został przeniesiony na 3 kwietnia. Wcześniej ekipa Adriana Stawskiego przegrała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 1:3. Bytovia nie wygrała od 9. kolejki, kiedy 8 września pokonała u siebie … GKS Tychy 4:1. Tyszanie w 25 meczach zdobyli 31 punktów, a ich sobotni rywale 28 punktów w 24 spotkaniach (Bytovia ma najwięcej remisów w lidze – 13, w tym 9 na wyjazdach).

• Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza w poprzedniej kolejce zremisowali w Poznaniu z Wartą 1:1. Punkt uratował tyszanom kapitan drużyny Łukasz Grzeszczyk trafiając do siatki w 89. minucie.

• Witamy! O godz. 19 GKS Tychy podejmie u siebie Bytovię Bytów w ramach 26. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zapraszamy na relację na żywo.

Tomasz Kuczyński, red

GKS Tychy - Bytovia LIVE! Żądni rewanżu za 1:4 z Bytowa

GKS Tychy - Bytovia LIVE! Żądni rewanżu za 1:4 z Bytowa ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów ONLINE. To spotkanie zakończy 26. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Na pięknym stadionie zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Kto będzie górą? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów ONLINE

Tyscy działacze postanowili pójść na rękę kibicom GKS-u i umożliwić zdążenie na mecz piłkarzy po spotkaniu hokeistów. W półfinale Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy rozgrywa w sobotę decydujący, siódmy mecz z Podhalem. Po ostatnim maratonie w Krakowie, zakończonym dopiero w czwartej dogrywce (w sumie 126 minut gry), trudno wyrokować, ile dziś potrwa starcie na lodzie…

- Ten punkt trzeba szanować, bo został utrzymany dystans między nami a ekipą goniącą. Z przebiegu meczu sytuacji na pewno mieliśmy więcej, to my kreowaliśmy grę, to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu – ocenił Tomasz Wolak, asystent trenera Tarasiewicza. - Czasami tak jest w meczach, że ciężko wyrwać całą pulę i trzeba się cieszyć z punktu, tym bardziej, że drużyny z dołu tabeli nie składają broni.

Podczas przerwy związanej z meczami międzynarodowymi Bytovia rozegrała sparing w Chojnicach. Z miejscową Chojniczanką wygrała 3:1. Po bramce zdobyli kolejno Mateusz Kuzimski, Łukasz Moneta i Gracjan Jaroch.

- Wiemy, że ostatni zwycięski mecz Bytovii w lidze był akurat z nami – potwierdził trener Wolak. - Rywale mają długą serię bez wygranej i my musimy zrobić wszystko, aby u nas to się nie zmieniło. Nie ma w tej lidze drużyny, która położyłaby się na murawie. Czeka nas ciężki bój i musimy naszą determinacją i jakością gry, którą mamy, zapunktować.

W GKS Tychy zabraknie pauzującego za kartki Jakuba Piątka. Pod znakiem zapytania stoi występ Macieja Mańki. Mecz GKS Tychy – Bytovia sędziować będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów?

Mecz GKS Tychy - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.