Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Ostatni raz w Polsce...

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Ostatni raz w Polsce z kibicami na trybunach. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-10-16 20:30

GKS Tychy

4

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! GKS Tychy efektownie rozbił Chrobrego Głogów 4:0!

• Michał Ilków-Gołąb uderzył z czternastu metrów po podaniu Tomasza Cywki. Odbił na rzut rożny Konrad Jałocha.

• Druga połowa potrwa co najmniej trzy minuty dłużej.

• Krzysztof Wołkowicz został napomniany żółtą kartką.

• Jakub Piątek zagrał prostopadłą piłkę do Damiana Nowaka. Napastnika gospodarzy w ostatniej chwili uprzedził Kacper Bieszczad.

• Piłka dotarła w pole karne do Mikołaja Lebedyńskiego, ale ten faulował Kamila Szymurę.

• Marcel Stefanik wszedł w miejsce Sebastiana Stebleckiego.

• Jakub Piątek wszedł na boisko. Opuścił je Łukasz Grzeszczyk.

• Michał Michalec wszedł w miejsce Olivera Praznovsky'ego.

• Szansa na kolejnego gola dla tyszan. Uderzał po dalszym słupku Łukasz Moneta, ale obok słupka.

• Urazu doznał Oliver Praznovsky. Obrońca Chrobrego opatrywany przez sztab medyczny.

• Damian Nowak zszedł z prawej strony do środka. Minął Kamila Juraszka i Olivera Praznovsky'ego, a następnie świetnie uderzył zza pola karnego tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:0! DAMIAN NOWAK!

• Mateusz Machaj wszedł w miejsce Roberta Mandrysza.

• Łukasz Moneta z pierwszej piłki odegrał do wbiegającego w pole karne Łukasza Grzeszczyka. Kapitan gospodarzy wyprzedził obrońcę i posłał futbolówkę pod nogami bramkarza Chrobrego.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ GRZESZCZYK!

• Łukasz Moneta zameldował się na boisku w miejsce Bartosza Biela.

• Paweł Oleksy dośrodkował z lewej flanki, ale nie było to zagranie najwyższych lotów.

• Chrobry w ostatnich minutach dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie jest w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

• Damian Nowak wszedł na plac gry. Zastąpił schodzącego z urazem Szymona Lewickiego.

• Głową z kilku metrów uderzył Kamil Juraszek. Piłka odbiła się jeszcze przed Konradem Jałochą, ale nie sprawiła mu problemów.

• Ostre dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Grzeszczyka w kierunku Kamila Szymury. Kacper Bieszczad nie bez trudu uprzedził zawodnika gospodarzy.

• Sebastian Steblecki rozegrał piłkę z Krzysztofem Wołkowiczem. Ten drugi wywalczył rzut rożny.

• Z rzutu wolnego uderzył Tomasz Cywka. Piłka poleciała ponad bramką Konrada Jalochy.

• Jedna zmian w ekipie Chrobrego. Patryk Bryła zastąpił Dominika Piłę.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Tychy prowadzi z Chrobrym 2:0 po dublecie Szymona Lewickiego.

• Kamil Szymura główkował po rzucie rożnym, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Zbigniew Dobrynin dołożył minutę do pierwszej części gry.

• Po rzucie rożnym piłka w polu karnym trafiła do Szymona Lewickiego. Po chwili snajper gospodarzy został zablokowany.

• Bartosz Biel wpadł w pole karne z prawej strony, ale zwlekał zbyt długo z podaniem i został zablokowany przez ofiarnie interweniującego Pawła Oleksego.

• Kamil Juraszek przyjął piłkę w polu karnym tyłem do bramki, szybko odwrócił się i oddał silny strzał. Trafił jednak prosto w Konrada Jałochę.

• Szybko wymienili piłkę gracze Chrobrego. Paweł Oleksy wszedł w pole karne z lewej strony, ale został zablokowany przez Oskara Paprzyckiego.

• Tomasz Cywka przymierzył po ziemi zza pola karnego. Konrad Jałocha z pewnymi problemami odbił piłkę do boku.

• Szymon Lewicki w polu karnym dopadł do prostopadłej piłki i uderzył przy bliższym słupku obok interweniującego Kacpra Bieszczada. Świetną asystę zanotował 20-letni Łukasz Norkowski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! SZYMON LEWICKI!

• Łukasz Grzeszczyk dorzucił piłkę z rzutu wolnego. Futbolówkę strącił wzdłuż linii piątego metra Bartosz Szeliga, a Szymonowi Lewickiemu pozostało tyko dołożyć nogę i wpakować piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA GKS-U TYCHY! SZYMON LEWICKI!

• Atak gospodarzy. Odgwizdana pozycja spalona Bartosza Biela.

• Tomasz Cywka przedzierał się z prawej strony pola karnego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyskoczył do piłki Michał Ilków-Gołąb, ale nie zdołał oddać strzału.

• Tomasz Cywka zwiódł w polu karnym dwóch zawodników gospodarzy. Jego strzał w ostatniej chwili zablokował Krzysztof Wołkowicz.

• Sebastian Steblecki opatrywany przez sztab medyczny.

• Potężnie z rzutu wolnego z ponad 25 metrów uderzył Tomasz Cywka. Odbija do boku Konrad Jałocha.

• Krzysztof Wołkowicz ciągnął za koszulkę Dominika Piły. Skończyło się na ustnym upomnieniu.

• Szymon Lewicki główkował po dalszym rogu. Z najwyższym trudem piłkę odbił Kacper Bieszczad! Podawał Bartosz Biel.

• Kamil Szymura źle strącił piłkę w polu karnym. Mógł ją przejąć Mikołaj Lebedyński, ale popełnił błąd techniczny.

• Kamil Juraszek nieco ryzykownie, ale skutecznie wybił wślizgiem piłkę wstrzeloną przez Bartosza Biela.

• Zablokowane dośrodkowanie Sebastiana Stebleckiego z lewej strony. Tyszanie będą mieli rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie w Tychach już się rozpoczęło!

• GKS Tychy w zeszłej kolejce przegrał z Koroną Kielce 0:1. Tym samym dobiegła końca jego seria czterech meczów bez porażki. Chrobry zaliczył ostatnio słabszy moment. Po porażce z Puszczą Niepołomice, dzielił się punktami z Górnikiem Łęczna i w derbach z Miedzią Legnica, tracąc drugą bramkę po trafieniu bramkarza.

• Z uwagi na obostrzenia wchodzące w całej Polsce z dniem 17 października, mecz w Tychach będzie tak naprawdę ostatnim z udziałem kibiców. Na trybunach będzie mogło zasiąść 3,8 tys. widzów, bo tyle wynosi 25 procent pojemności stadionu.

• Wyjściowy skład Chrobrego Głogów:

• Oto podstawowy skład GKS-u Tychy:

• GKS Tychy ostatnio przegrał, ale w tabeli i tak jest wyżej od rywali. Początek spotkania GKS Tychy - Chrobry Głogów o godzinie 20:30. Witamy w relacji LIVE!

GKS Tychy - Chrobry LIVE! Ostatni mecz w Polsce z kibicami na trybunach

GKS Tychy - Chrobry LIVE! Ostatni mecz w Polsce z kibicami na trybunach ©Przemyslaw Swiderski

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gospodarze ostatnio przegrali, ale w tabeli i tak są wyżej od dzisiejszych rywali. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE

Z uwagi na obostrzenia wchodzące w całej Polsce z dniem 17 października (sobota), mecz w Tychach będzie tak naprawdę ostatnim w Polsce z udziałem kibiców. Na trybunach zasiądzie około 3,8 tys. widzów, bo tyle wynosi 25 procent pojemności. Zawody poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin (Łódź).

GKS Tychy w zeszłej kolejce przegrał z Koroną Kielce 0:1. Tym samym dobiegła końca jego seria czterech meczów bez porażki (trzy zwycięstwa i remis).

- Mieliśmy trochę czasu, by popracować nad pewnymi aspektami gry. Był też czas na regenerację - mówi Bartosz Szeliga. - Owoce zobaczymy w piątek. Z trenerem zrobiliśmy podsumowanie ostatnich spotkań, mamy pewny obraz, chcemy kontynuować dobrą postawę. Przegraliśmy z Koroną, ale nawet w tym meczu były dobre zalążki - dodał.

Chrobry zaliczył ostatnio słabszy moment. Po porażce z Puszczą Niepołomice (0:2) dzielił się punktami z Górnikiem Łęczna (1:1) i w derbach z Miedzią Legnica (2:2), tracąc drugą bramkę po trafieniu bramkarza.

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30. Zapraszamy!