Mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2018-08-22 20:30

GKS Tychy

5

Garbarnia Kraków

0

• Koniec meczu! GKS Tychy gromi Garbarnię Kraków przed własną publicznością aż 5:0! Gole strzelali Daniel Tanżyna, Jacek Piątek i Kacper Piątek, których trafienia oddzielały trafienia samobójcze Krzysztofa Kalemby i Szymona Kobusińskiego.

• Płaski strzał Węsierskiego nie mógł zaskoczyć Jałochę. Ten odbija piłkę do boku.

• Paweł Pskit dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

• Czy będzie honorowa bramka dla beniaminka? Na pewno nie po tej akcji, a dokładniej - nie po rzucie rożnym. Tyszanie radzą sobie w opresji.

• Mateusz Węsierski wchodzi za Dawida Nowaka.

• Troszkę czekaliśmy na wznowienie gry ze stałego fragmentu przez gospodarzy i już jesteśmy świadkami "manity". Kobusiński uprzedził czyhającego na piłkę Zapollnika, ale niefortunnie pokonał własnego bramkarza.

• CO TU SIĘ DZIEJE?! SAMOBÓJ SZYMONA KOBUSIŃSKIEGO!!!

• Rzut wolne dla gospodarzy na prawej stronie. Może być groźnie, bo dośrodkowanie będzie na wysokości pola karnego gości.

• Jałocha bez wysiłku broni strzał Krykuna. Zapewne mocniejsze piłki łapie na treningach.

• Prawie 4,5 tysiąca widziów w Tychach

• Sebastian Steblecki wchodzi w miejsce Edgara Bernardta - od niego zaczął się chaos przed (ostatnią) bramką.

• Rezerwowy piłkarz GKS-u zachował się najprzytomniej w "szesnastce" gości i zamieszaniu zdołał skierować piłkę do siatki!

• KACPER PIĄTEK RÓWNIEŻ TRAFIA, TYCHY 4, GARBARNIA 0!!!

• Serhij Krylun zmienia Filipa Wójcika.

• Nie ma czwartej bramki dla tyszan! Cabaj wygrywa pojedynek sam na sam z Kacprem Piątkiem!

• Pechowa interwencja kapitana Garbarni. Chciał przeciąć podanie kierowane do Zapolnika, a posłał piłkę do własnej bramki obok zaskoczonego Cabaja!

• TO NIE JEST WIECZÓR KRZYSZTOFA KALEMBY! SAMOBÓJ!!!

• Kombinacyjna akcja Garbarni na niewiele się zdała. Futbolówkę dostał Nowak, który w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę GKS-u.

• Jak śmiał tego nie wykorzystać Zapolnik?! Będąc 5 metrów od bramki dostał bardzo dobre podanie od Grzeszczyka, ale... nie trafił w piłkę! To powinna być trzecia bramka dla tyszan, która "zabiłaby" to spotkanie!

• Łukasz Grzeszczyk centruje z rzutu wolnego... do nikogo. Chyba ma co poćwiczyć na treningach.

• Goście spróbowali zaatakować skrzydłem. Dośrodkowania nie było, ale zawodnicy Mirosława Hajdo nada są w posiadaniu piłki.

• .. i od razu druga: Kacper Piątek wchodzi za Jakuba Piątka. Zatem strzelcy bramek w dzisiejszym spotkaniu poza placem gry.

• Maciej Mańka zmienia Marcina Biernata...

• Tanżyna nie jest w stanie grać. Krótko po powrocie usiadł na murawie. Będzie konieczna zmiana.

• Tyszanie i krakowianie będą przez moment grali w "dziesiątkę". Za moment będą w komplecie.

I tak też dzieje się.

• I szybko sędzia Paweł Pskit gwiżdże - Kiebzak i Biernat zderzyli się i konieczna jest pomoc medyczna dla obu zawodników.

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian personalnych.

• Może będą grać na trawie? ;)

• Wracamy do Tychów, gdzie dobiega końca przerwa w meczu GKS-u z Garbarnią Kraków. Po pierwszych trzech kwadransach prowadzą gospodarze po golach Daniela Tanżyny oraz Jakuba Piątka. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. GKS Tychy prowadzi z Garbarnią po golach Tanżyny i Piątka w ciągu 4 minut. A to spotkanie mogło inaczej się ułożyć, gdyby w 18. minucie Kolemba wykorzystał rzut karny..

• Wójcik na prawej stronie chciał ograć Abramowicza. Zdecydował się jednak na podanie, które było dalekie od ideału. Od bramki Jałocha.

• Do trzech razy sztuka? Nie tym razem - Kalemba bezpośrednim uderzeniem z rzutu... rożnego chciał zaskoczyć Jałochę. Obija słupek!

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie na dalszy słupek do Kowalczyka, lecz ten nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Żółta kartka dla Mateusza Grzybka za faul taktyczny. Przerwał groźną kontrę rywali

• W wyśmienitym stylu zawodnik gospodarzy odkupił winę za sprokurowany rzut karny! Po centrze z lewej flanki (co ważne, z gry) uderzył z woleja z ok. linii 16. metra nie do obrony! Piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce!

• JAKUB PIĄTEK PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Goście dążą do strzelenie choćby jednego gola. Po uderzeniu Wójcika z dalszej odległości piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową. Korner nie przynosi zagrożenia.

• Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza spokojnie utrzymują się przy piłce. Goście nie kwapią się do szybkiego odbioru.

• Po centrze z rzutu wolnego (a jakże) na 5. metrze znajduje się Tanżyna, który uderzeniem głową pokonuje Cabaja!

• GOL DLA GKS-U! DANIEL TANŻYNA!!!!

• Żółta kartka dla Łukasza Pietrasa

• Teraz Grzeszczyk w roli prawoskrzydłowego centruje na bliższy słupek do...

No właśnie, do nikogo. Kontra spaliła na panewce.

• W odpowiedzi próbował przewrotką uderzyć Zapolnik. Ten nawet nie trafił w piłkę...

• Kalemba znowu musi uznać wyższość Jałochy. Ostatni z wymienionych broni atomowe uderzenie z dystansu kapitana Garbarni

• Gospodarze mądrze oddalają grę od własnej połowy. Wywalczyli aut na wysokości pola karnego beniaminka. Nie stworzyli zagrożenia pod bramką Cabaja.

• NIE MA GOLA!!!
    Jałocha broni anemiczne, płaskie uderzenie Kalemby zmierzające w stronę lewego rogu!

• Rzut karny dla Garbarni! Kiebzak uruchomił Wójcika kapitalnym podaniem na prawe skrzydło, który pada w "szesnastce" po tym, jak skosił go Piątek!

• W początkowej fazie meczu mamy sporo rzutów wolnych i, przede wszystkim, rożnych. Próba Garzła po kornerze mija bramkę Jałochy w bezpiecznej odległości.

• Żółta kartka dla Abramowicza za faul.

• Bliższy szczęścia był Nowak! Doszedł do doskonałej pozycji strzeleckiej po zagraniu z bocznego sektora, ale fatalnie pudłuje z bliskiej odległości!

• Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Biernat wychodzi (bo nawet nie musiał wyskakiwać) do centry z rzutu rożnego, ale uderza głową obok bramki.

• Tyszanie spokojnie poradzili sobie z centrą z narożnika.

• W odpowiedzi groźna próba Ogara. Jałocha zdołał odbić piłkę poza linię końcową.

• Po chwili Piątek zdecydował się na strzał. Sporo brakowało gości.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Jednak rzut wolny nie przynosi zagrożenia - piłkę wrzuconą z rzutu wolnego spokojnie chwyta Cabaj.

• Paweł Pskit gwiżdże i pierwsza połowa rozpozęta!

• VIP-y w Tychach Podpatrują przeciwników, a może kandydatów doi swoich drużyn?

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Stadion Miejski w Tychach! Za moment obie "jedenastki" wyjdą na murawę. Kapitanami są Łukasz Grzeszczyk i Krzysztof Kalemba.

• Pięć - tyle punktów do tej pory zgromadził GKS i Garbarnia. Dzięki lepszemu bilansowi bramek tyszanie są na 17. miejscu, a beniaminek zamyka stawkę (odpowiednio 5:8, Garbarnia 4:8). Jak tlen potrzebne jest dzisiaj zwycięstwo, ale tylko jedna drużyna zaczerpnie sporo świeżego powietrza. Która? Przekonamy się niebawem.

• I rezerwowi GKS-u Tychy: Marek Igaz - Maciej Mańka, Paweł Giel, Sebastian Steblecki, Michał Staniucha, Kacper Piątek, Łukasz Bogusławski.

• Znamy wyjściowe składy obu drużyn. Pora zobaczyć, kogo obaj trenerzy mają w obwodzie. Zacznijmy od gości, czyli rezerwowi Garbarni Kraków: Aleksander Kozioł - Patryk Serafin, Marek Masiuda, Serhij Krykun, Norbert Piszczek, Mateusz Węsierski, Grzegorz Gawle.

• Tak do tej pory prezentują się obie drużyny

• Ostatnie starcie 6. kolejki Fortuna 1. ligi przypada w Tychach, gdzie za 20 minut GKS zmierzy się z beniaminkiem, czyli Garbarnią Kraków. Czeka nas zatem starcie dwóch ekip zamykających tabelę. Która ze stron przełamie się i zgarnie komplet punktów?

red

GKS Tychy - Garbarnia LIVE! Chcą się zrehabilitować za 0:3

GKS Tychy - Garbarnia LIVE! Chcą się zrehabilitować za 0:3 ©Karina Trojok

Mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków ONLINE. Środę z Fortuna 1 ligą dokończymy na pięknym stadionie w Tychach. GKS, który w poprzedniej kolejce przegrał ze Stomilem Olsztyn aż 0:3, spróbuje zmazać plamę w spotkaniu z beniaminkiem, Garbarnią Kraków. Relacja LIVE w GOL24 od 20:30.

Mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków ONLINE

Problemem GKS Tychy jest gra w kratkę. Zespół, zresztą nie tylko w tym sezonie, ma kłopot z ustabilizowaniem formy. Do tej pory zdążył wygrać, dwa razy zremisować i dwa razy przegrać. W mocno spłaszczonej tabeli daje to miejsce spadkowe ze stratą... dwóch oczek do pozycji wicelidera.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza liżą rany po meczu ze Stomilem Olsztyn. Chociaż grali u siebie to stracili trzy bramki, nie zdobywając ani jednej. - Mam nadzieję, że taki dzień, z takimi błędami już się nie powtórzy - powiedział szkoleniowiec. - To dobrze, że gramy tak szybko z Garbarnią. Liczę, że podejmiemy więcej pojedynków jeden na jeden w bocznych sektorach - dodał.

Łatwo jednak nie będzie. Garbarnia po trudnym początku zaczęła punktować. Z ŁKS-em Łódź wygrała 3:2, zaliczając pierwszy komplet punktów. Decydującą bramkę w 87 minucie zdobył z rzutu karnego Krzysztof Kalemba. - Z kolejki na kolejkę przyzwyczajamy się do warunków panujących w pierwszej lidze i cały czas się jej uczymy. Najtrudniejsze dla nas jest chyba to, że rywale są doświadczeni, ograni, każda drużyna ma w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników, grających wcześniej także w ekstraklasie - wyjaśnia zawodnik.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Garbarnia - GKS Tychy 1:2 (sparing, 11.02.2017)
GKS Tychy - Garbarnia 2:1 (sparing, 20.01.2016)
Garbarnia - GKS Tychy 2:0 (Puchar Polski, 22.07.2015)

Mecz GKS Tychy - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:30.