Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów ONLINE. Kłopoty z realizacją...

Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów ONLINE. Kłopoty z realizacją celów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2020-07-25 17:40

GKS Tychy

1

GKS Bełchatów

0

• Koniec spotkania i całego sezonu. GKS Tychy bez baraży o ekstraklasę, GKS Bełchatów z utrzymaniem w 1 lidze.

• Jeszcze Lewicki, ale przegrywa pojedynek z Lenarcikiem!

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Lewicki za Kasprzyka.

• Grzeszczyk wrzucił, ale prosto do rąk bramkarza. Zostało może z pięć minut gry.

• Kasprzyk leży na boisku. Nie wytrzymuje chyba kondycyjnie.

• Grzeszczyk dostał kartkę.

• Tychy na tym nie chcą poprzestać. Walczą o drugiego gola. Całkiem otwarta końcówka ostatniego meczu w sezonie.

• Moneta źle zabrał się z futbolówką. Była realna szansa na akcję bramkową.

• Bełchatowianie ambitnie walczą o bramkę w tym meczu. Brakuje szczęścia i trochę dokładności w okolicach szesnastki.

• Zasłużone brawa dla schodzącego Stebleckiego. Wchodzi Moneta.

• Biegański dostał kartkę za wślizg.

• Daniel przerwał akcję, potem piłkę przejął Odyjewski.

• Lenarcik nie dał się pokonać! Uderzał bodajże Steblecki. Blisko drugiego gola dla gospodarzy.

• Winsztal strzela, Odyjewski broni.

• Dużo stykowych akcji. Faulowany był m.in. Grzeszczyk.

• Na razie GKS Tychy nie ma baraży, a GKS Bełchatów ma utrzymanie.

• Kondracki za Zdybowicza.

• Lenarcik odprowadził piłkę z wolnego wzrokiem. Przeszła obok prawego słupka.

• Ajjj! Świetne zachowanie Stebleckiego. Przełożył w polu karnym, uderzył i... nie ma drugiej bramki. Futbolówka przeszła obok prawego słupka.

• Szymorek! Uderza obok po podaniu Winsztala. Dobra akcja gości.

• Suną kolejne ataki gości. Na razie bez powodzenia.

• Biegański z wolnego, ale w mur. Zła próba.

• Gospodarze spokojnie wymienają kolejne podania. Nie forsują tempa.

• Druga odsłona zaczęła się.

• Trzy doliczone minuty upłynęły. Przerwa. GKS Tychy prowadzi 1:0. Jest to wynik zasłużony.

• Na trybunach transparent: Od lat nic się nie zmienia, dość tego przedstawienia.

• GKS Tychy prowadzi, ale w wirtualnej tabeli nie ma miejsca barażowego. Nie zachodzą inne ważne okoliczności, jak np. porażka Termaliki czy Chrobrego.

• Biegański uderzył obok. Był rykoszet, jest rzut rożny.

• Szeliga złapany na ewidentnym ofsajdzie.

• Kasprzyk zagrał ręką we własnej szesnastce. Nie ma decyzji o karnym.

• Odyjewski! Dobra interwencja. To był groźny strzał przyjezdnych - zza szesnastki.

• Zablokowany strzał Połapa.

• Lenarcik zebrał piłkę. Grzeszczyk trochę za głęboko ją wrzucił.

• Tylko Sołowiej ma opatrunek na głowie. Obaj piłkarze zbili piątkę. Twarda walka, ale zachowanie fair!

• Thiakane z żółtą kartką.

• Dużo krwi na boisku. Thiakane zderzył się z Sołowiejem.

• Znakomita akcja tyszan. Szeliga kiwnął dwóch na skrzydle, wjechał w pole karne, wycofał do lepiej ustawionego Kacpra Piątka, no i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla gospodarzy!

• W odpowiedzi za krótkie dośrodkowanie na Grzeszczyka. Róg dla tyszan.

• Chwilę wcześniej dobra akcja bełchatowian. Podanie w kierunku Zdybowicza, ale ten na wślizgu minimalnie spóźniony.

• Czajkowski bardzo niecelnie z dystansu.

• Na razie jeden celny strzał na bramkę - ze strony gospodarzy.

• Grzeszczyk uderzył bezpośrednio z wolnego. Piłka zmierzała przy słupku, ale głową wybił Sierczyński, uprzedzając bramkarza. Efektowna interwencja.

• Schemat się powtarza: Grzeszczyk do Stebleckiego i... akcja przerwana. Tym razem będzie jednak wznowienie z autu. Duży ścisk na lewej flance GKS-u Tychy.

• Tyszanie chętnie atakują skrzydłami, zwłaszcza lewym. Do podań wybiega raz po raz Steblecki.

• Celny strzał Szeligi. Lenarcik broni bez najmniejszych problemów.

• Głupia strata Thiakane na 30 metrze. Na jego szczęście bez konsekwencji.

• Nie ma zorganizowanego dopingu. Kibice są źii, że zespół kolejny raz nie powalczył o awans.

• Piłkę powoli wymieniają gospodarze. Nie szarżują z pierwszymi akcjami.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Gospodarze na czarno, goście na zielono-biało.

• W Tychach świetna pogoda. Jest powyżej 20 stopni, świeci słońce.

• Sytuacja GKS-u nie jest wcale lepsza. Cel inny, bo chodzi o utrzymanie, a przewaga mizerna. Tu porażka może oznaczać spadek do 2 ligi.

• Minuty dzielą nas od rozpoczęcia meczu w Tychach. Gospodarze mają tylko matematyczne szanse na baraże o ekstraklasę.

GKS Tychy - GKS Bełchatów LIVE! Kłopoty zwłaszcza z licencją

GKS Tychy - GKS Bełchatów LIVE! Kłopoty zwłaszcza z licencją ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów ONLINE. Pora na dokończenie sezonu w Fortuna 1 Lidze. Istnieje cień szansy na to, że w ostatniej kolejce tyszanie wywalczą prawo gry w barażach o ekstraklasę. Bełchatowianie sportowo mogą zapewnić sobie utrzymanie, ale nie wiadomo czy w ogóle przetrwają jako klub z powodu problemów organizacyjno-finansowych. Relacja LIVE z meczu w sobotę od godziny 17:40 w GOL24.

Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów ONLINE

Na 99 procent GKS Tychy zostanie na kolejny sezon w 1 lidze. Szansę na baraże zaprzepaścił w ostatnich meczach. Na finiszu ugrał ledwie dwa punkty na dwanaście możliwych. Jest świeżo po porażce ze Stomilem Olsztyn (1:2).

Co musiałoby się stać, żeby GKS Tychy jednak wywalczył miejsce barażowe?
Po pierwsze, musiałby wygrać z imiennikiem z Bełchatowa. Po drugie, Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Chrobry Głogów musieliby przegrać swoje spotkania, a Puszcza Niepołomice zremisować lub przegrać. Tych warunków, jak widać, jest za dużo, by misja miała się udać.

W nieco lepszym położeniu (z akcentem na "nieco") wydaje się być GKS Bełchatów, który walczy o utrzymanie. Na razie ma punkt zapasu nad Olimpią Grudziądz. Jeżeli zatem wygra w Tychach to zapewni sobie byt. Remis w przypadku wygranej Olimpii tego nie da.

Sytuacja GKS-u Bełchatów jest tak naprawdę gorsza z innego powodu. Chodzi o sprawy organizacyjno-finansowe, które toczą ten klub. PZPN przyznał licencję na kolejny sezon, ale nałożył karę w wysokości dwóch ujemnych punktów (sezon 2020/21), 7,5 tys. grzywny i zobligował do "do realizacji ugód zawartych z obecnymi i byłymi pracownikami, w tym piłkarzami i sztabem szkoleniowym, w terminach zawartych w tych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania".

Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport Extra. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o 17:40.