Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS Tychy

2

GKS Jastrzębie

2

• Nic więcej nie wydarzy się w tym meczu! GKS Tychy dzieli się punktami z GKS'em Jastrzębie po remisie 2:2.

• Dawid Kasprzyk otrzymuje kartkę.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Łukasz Moneta zastępuje Kacpra Piątka.

• Bartosz Jaroszek ukarany kartką za opóźnianie gry.

• Łukasz Norkowski schodzi. W jego miejsce Kamil Adamek.

• Dawid Kasprzyk melduje się na placu gry za Mateusza Piątkowskiego.

• Kallaste walczy o piłkę i fauluje rywala. Rzut wolny dla gości.

• Grzeszczyk główkuje i przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Kolejna akcja gospodarzy. Rzut wolny w niebezpiecznej odległości!

• Dario Kristo główkuje na bramkę Jastrzębia i trafia w słupek!

• Bartosz Jaroszek wchodzi w miejsce Marka Mroza.

• Kallaste ukarany kartką.

• Mateusz Piątkowski oddaje strzał z linii pola karnego! Jego próba zostaje jednak zablokowana.

• Na stadionie w Tychach zameldowało się dziś 4413 widzów.

• Gospodarze zadomowili się na chwile w polu karnym gości z Jastrzębia, ale wszystkie strzały blokowali obrońcy gości.

• Na strzał z dystansu zdecydował się także Mróz. Skutek taki sam jak w akcji rywali. Piłka mija bramkę.

• Grzeszczyk po raz kolejny pokusił się o strzał. Tym razem trudna sytuacja sprawiła, że próba poszybowała nad bramką

• Daniel Liszka wchodzi w miejsce Kamila Jadacha.

• Krótkie rozegrania rzutu rożnego przez gości. Strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

• GOOOOOOL! Farid Ali po raz drugi doprowadza do wyrównania!

• Farid Ali od razu próbuje wyrównać stan meczu i oddaje strzał. Piłka jednak trafia w słupek!

• Grzeszczyk po raz kolejny próbuje pokonać golkipera Jastrzębia, tym razem górą bramkarz rywali.

• Jakub Piątek dogrywa do Łukasza Grzeszczyka, a ten pokonuje Mariusza Pawełka.

• GOOOOL! Gospodarze po raz kolejny wychodzą na prowadzenie!

• Sędzia wstrzymuje grę. Piątkowski faulował rywala w walce o piłkę.

• Obie drużyny zaczęły drugą połowę w niezmienionych składach.

• Czas na drugą część spotkania!

• Arbiter zaprasza piłkarzy do szatni!

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• GOOOOOL! Goście trafiają do szatni!

• Gospodarze różnymi sposobami próbowali pokonać defensywę i bramkarza gości, ale ostatecznie futbolówka trafiła w ręce golkipera Jastrzębia.

• Grzeszczyk po raz kolejny uderza na bramkę Jastrzębia! Znów broni Pawełek!

• Tyszanie wybijają dośrodkowanie Farid Aliego

• Rzut rożny dla gości.

• Dario Kristo upomniany kartką.

• Jakub Piątek faulowany na własnej połowie.

• Steblecki uderza z dystansu! Broni golkiper gości!

• Dwójkowa akcja piłkarzy z Tychów, ale futbolówka ostatecznie wychodzi na aut bramkowy. Grę wznowi Mariusz Pawełek

• Dominik Kulawiak ukarany kartką.

• Grzeszczyk zdecydował się na strzał z ostrego kąta! Borni Pawełek

• Piątkowski fauluje w ataku. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Grzeszczyk wrzuca piłkę, Sołowiej główkuje i piłka mija o centymetry bramkę Jastrzębia.

• Sędzia potruje się przewinienia. Gospodarze będą mieli okazje do dośrodkowania z rzutu wolnego.

• Mocny strzał gości na bramkę Jałochy! Golkiper gospodarzy broni!

• Steblecki podaje do Piątkowskiego, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• Farid Ali pada w polu karnym gospodarzy! Gwizdek sędziego milczy. Gramy dalej.

• Kamil Jadach spróbował zaskoczyć bramkarza z dystansu! Jego strzał mija bramkę tyszan

• Goście przytomnie zatrzymują rywali na linii własnego pola karnego.

• Gospodarze wychodzą z dobrze zapowiadającą się akcją!

• Kolejna próba Jastrzębia. Tym razem Kowalczyk zażegnał zagrożenie

• Goście dośrodkowują w pole karne, ale Biernat wybija piłkę z pola karnego tyszan.

• Paweł Pskit daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Obie ekipy mają na swoim koncie 28 punktów. Goście dzisiejszego spotkania mają natomiast rozegrane jedno spotkanie mniej.

• Dzisiejsi rywale to nie tylko sąsiedzi na mapie, ale też w tabeli. Ekipa z Jastrzębie znajduje się na 5. miejscu w kwalifikacji, a tyszanie zajmują miejsce tuż za nimi.

• Witamy! Już za kwadrans GKS Tychy podejmie GKS Jastrzębie!

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Derbowy mecz GKS Tychy z GKS Jastrzębie to jedno z najciekawszych spotkań 19. kolejki Fortuna 1. Ligi. W pojedynku sąsiadów w tabeli można spodziewać się dużo walki i jeszcze więcej goli, bo to właśnie w meczach tyszan pada ich najwięcej na zapleczu Ekstraklasy. Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie rozpocznie się o godz. 17. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE

Drużyny z Tychów i Jastrzębie najczęściej rywalizują w hokeju na lodzie, ale na piłkarskim boisku spotkają się już po raz drugi w tym sezonie. W pierwszym meczu obu GKS-ów w Jastrzębiu górą byli gospodarze wygrywając 3 sierpnia 2:1 po golach Kamil Adamek i Damian Tront.
Honorowe trafienie dla gości było dziełem Mateusza Piątkowskiego. W Tychach marzą o udanym rewanżu, ale biorąc pod uwagę dyspozycję podopiecznych trenera Jarosława Skrobacza nie będzie to wcale łatwe.

Zarówno tyszanie jak i jastrzębianie zgromadzili do tej pory po 28 pkt i zajmują odpowiednio szóste i piąte miejsce w Fortuna 1. Lidze. Warto jednak zaznaczyć, że GKS z Jastrzębia, bo na swoim koncie o jeden mecz mniej od rywali, bo w środę czeka go zaległy pojedynek z Puszczą Niepołomice.

Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza są niepokonani w lidze od 18 października, kiedy to przegrali z Puszczą. W pięciu kolejnych spotkaniach tyszanie zdobywali punkty, a mecze z ich udziałem zwykle są bardzo atrakcyjne, bo pada w nich najwięcej bramek w całej lidze - średnio 3.5 gola na jeden pojedynek. Jeszcze dłuższą serię spotkań bez porażki mają jastrzębianie, którzy po raz ostatni schodzili pokonani z boiska 4 października (1:3 ze Stalą w Mielcu).

Spotkanie GKS Tychy z GKS Jastrzębie to jedyne typowo śląskie derby w Fortuna 1 Lidze. Dla jastrzębian to także najbliższy wyjazd w tym sezonie. Obydwa miasta dzieli zaledwie 50 km, więc nic dziwnego, że na mecz do Tychów wybiera się około 300 kibiców drużyny Jarosława Skrobacza.

Tyszanie do derbowej potyczki przystąpią poważnie osłabieni. Po ostatnim meczu z Radomiakiem pechowo zremisowanym 2:2 ze składu wypadli Maciej Mańka, Bartosz Szeliga, Dominik Połap i Keon Daniel. Dobrą wiadomością dla gospodarzy jest natomiast powrót na ostatni w tym roku meczu u siebie kapitana zespołu, Łukasza Grzeszczyka oraz Wojciecha Szumilasa i Kena Kallaste.

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Tychy - GKS Jastrzębie na żywo. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.