Mecz GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Nie wygrali od 1 września

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Monterde, wszedł Bogusławski.

• GOL! 4:2 i znowu Vojtus!

• Zmiana w Odrze. Zszedł Mikinić, wszedł Rybicki.

• Zmiana w Odrze. Zszedł Janus, wszedł Bonecki.

• GOL! Vojtus wyprowadza GKS na prowadzenie!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Daniel, wszedł Steblecki.

• Strzela Monterde, jednak golkiper Odry wybija na korner.

• Rzut wolny dla GKS-u Tychy.

• Zły strzał Dudu z rzutu wolnego – piłka poszybowała bardzo wysoko nad bramką.

• Żółta kartka dla Tanżyny.

• Jałocha broni strzał Niziołka.

• Adamczyk piętą i mamy wyrównanie w Tychach. To jeszcze nie koniec...

• GOL! Adamczyk na 2:2!

• Niecelny strzał Grzybka zza pola karnego.

• Piątek otrzymał cios w nos.

• Bardzo niedokładny strzał Daniela zza pola karnego.

• Jeden z piłkarzy GKS-u nabił własnego zawodnika, Abramowicza, piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki. 2:1 dla Odry.

• Samobójczy gol Abramowicza!

• Żółta kartka dla Dudu.

• GOL! Skrzypczak na 1:1!

• Adamczyk oddał niecelny strzał na bramkę gości.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Tychy prowadzi 1:0 z Odrą Opole po golu Łukasza Grzeszczyka z 20. minuty. Na drugą część spotkania zapraszamy za 15 minut!

• Groźna wrzutka w pole karne Odry, jednak próbujący przeciąć piłkę na wślizgu Vojtus i Adamczyk minęli się z nią. Zagrożenie oddalone.

• Daniel strzela zza pola karnego, ale piłka ląduje w rękach Szromnika.

• Zmiana w Odrze. Zszedł Martin, wszedł Skrzypczak.

• Bardzo dobra interwencja Jałochy!

• Bardzo złe dośrodkowanie Abramowicza.

• Martin strzela z dystansu, piłka w rękach Jałochy.

• Najpierw na strzał zdecydował się Monterde, dobijał Grzeszczyk. Golkiper Odry był bez szans.

• GOL! Grzeszczyk na 1:0 dla GKS-u Tychy!

• Żółta kartka dla Baranowskiego.

• Sprawdzony Jałocha, piłka znalazła się w jego rękach.

• Rzut rożny dla GKS-u Tychy.

• Janus uderzył lewą nogą. Jeszcze będzie korner dla Odry.

• Adamczyk ruszył prawą stroną boiska, lecz został zatrzymany przez jednego z obrońców Odry.

• Rzut rożny dla Odry.

• Grzeszczyk faulował w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Zawody w Tychach poprowadzi sędzia Robert Marciniak z Krakowa.

• Trener Tarasiewicz nie ukrywa, że "ma deficyt punktowy" i chciałby wygrać " jedno spotkanie na farcie". Dziś rywalem jego zespołu będzie Odra Opole, która jest świeżo po pogromie z ŁKS-em Łódź (1:5). W 1/8 finału Pucharu Polski los skojarzył ją z trzecioligową Wisłą Sandomierz.

• Sytuacja GKS Tychy jest co najmniej niepokojąca. Okazuje się bowiem, że ostatniego zwycięstwa w lidze minęły przeszło dwa miesiące. Przez ten czas zespół zanotował pięć porażek (w tym jedną w Pucharze Polski z niżej notowaną Legionovią Legionowo) oraz tyle samo remisów. Ostatnio zespół Ryszarda Tarasiewicza uległ Chojniczance Chojnice 0:1.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 18. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym GKS Tychy podejmie Odrę Opole. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 20:45.

JCZ

GKS Tychy - Odra LIVE! Nie wygrali od 1 września

GKS Tychy - Odra LIVE! Nie wygrali od 1 września ©Oliwer Kubus

Mecz GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. Umowna jesień w Fortuna 1 Liga jeszcze trwa i trwać będzie, ale dzisiaj tak naprawdę rozpoczynamy rewanże. W ramach 18. kolejki zostatnie rozegrany jeden piątkowy mecz. Naprzeciw siebie staną piętnasta i dziesiąta drużyna tabeli. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:45.

Mecz GKS Tychy - Odra Opole ONLINE

Ostatnio zespół Ryszarda Tarasiewicza uległ Chojniczance Chojnice 0:1. Trener tak tłumaczył wynik: - Jest mi żal zawodników. Każdy włożył dużo serca w ten mecz. Do 85 minuty byliśmy dobrze zorganizowani. Stworzyliśmy sobie wystarczającą liczbę sytuacji, by zdobyć bramkę. Zdarzyły się jednak błędy taktyczne (...)

Trener Tarasiewicz nie ukrywa, że "ma deficyt punktowy" i chciałby wygrać "jedno spotkanie na farcie". Dziś rywalem jego zespołu będzie Odra Opole, która jest świeżo po pogromie z ŁKS-em Łódź (1:5). W 1/8 finału Pucharu Polski los skojarzył ją wczoraj z trzecioligową Wisłą Sandomierz.

Zawody w Tychach poprowadzi sędzia Robert Marciniak z Krakowa. Stowarzyszenie Kibiców "Tyski Fan" przygotowało oprawę z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. Na płycie boiska zostanie bowiem rozwinięta stumetrowa biało-czerwona flaga. Tak jak na pozostałych stadionach pierwszy gwizdek arbitra poprzedni hymn narodowy.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Tychy - Odra Opole?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Odra - GKS 2:1 (1 liga, 21.07.2018)
GKS - Odra 3:0 (1 liga, 27.05.2018)
Odra - GKS 1:0 (1 liga, 04.11.2017)

Mecz GKS Tychy - Odra Opole TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny dzięki platformie IPLA TV. Komentuje duet Grzegorz Michalewski – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie Mariusz Hawryszczuk. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:45.