Mecz GKS Tychy - Radomiak Radom ONLINE. Gra podrażniony...

Mecz GKS Tychy - Radomiak Radom ONLINE. Gra podrażniony beniaminek

Radomiak Radom

2

• Koniec meczu, GKS Tychy remisuje ostatecznie z Radomiakiem 2:2!

• Dominik Połap z żółtą kartką.

• W samej końcówce goście doprowadzają do wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zapanowało spore zamieszanie, a Damian Nowak został bohaterem, z bliska trafiając do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! DAMIAN NOWAK!

• Konrad Jałocha z żółtą kartką za grę na czas.

• Aż pięć minut doliczył do tego meczu arbiter.

• Przez sędziego kartonikiem upomniany również Mateusz Michalski.

• Maciej Mańka faulował rywala. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

• Konrad Jałocha gra dziś bardzo pewnie na przedpolu. Znów złapał piłkę po dośrodkowaniu.

• Przez miejscowych kibiców brawami żegnany Łukasz Moneta. Wchodzi Wojciech Szumilas.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Kończy występ Rafał Makowski, zastępuje go Patryk Winsztal.

• Damian Nowak zagrał piłkę ręką i zarobił żółtą kartkę.

• Co za zwrot akcji w Tychach! Radomiak nie wykorzystał rzutu karnego, strzał Leandro obronił Konrad Jałocha, ale wobec uderzenia z dystansu Patryka Mikity bramkarz gospodarzy był już bezradny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! PATRYK MIKITA!

• Nie ma bramki! Konrad Jałocha broni uderzenie Leandro!

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

• Radomiak miał rzut rożny, lecz piłka po dośrodkowaniu wylądowała w rękach Jałochy.

• 5.236 kibiców ogląda dziś spotkanie na stadionie w Tychach.

• Piłka po raz kolejny w bramce Radomiaka, tym razem był jednak spalony!

• Gospodarze podwyższają prowadzenie! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Maciej Mańka, a Łukasz Sołowiej pewnym strzałem głową pokonał Mateusza Kochalskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ SOŁOWIEJ!

• Pierwsza zmiana w GKS-ie Tychy. Za Jakuba Piątka wchodzi Dario Kristo.

• Kolejna żółta kartka w drużynie Radomiaka. Zarobił ją Dawid Abramowicz.

• Michał Grudniewski nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Kacper Pietrzyk.

• Żółtą kartką upomniany Mateusz Cichocki.

• Michał Grudniewski długo nie podnosi się z boiska. Mamy przerwę w grze.

• Moneta miał sporo miejsca przed polem karnym, lecz posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Na spalonym złapany Mateusz Piątkowski.

• Meik Karwot zagrał w pole karne w kierunku Mikity, ale ten drugi nie zdołał dojść do piłki.

• Akcja gospodarzy lewą stroną przyniosła rzut rożny. Po kornerze nie było zagrożenia.

• Radomiak domagał się rzutu karnego po rzekomym faulu jednego z gospodarzy. Milczy jednak gwizdek arbitra.

• Keon Daniel upomniany przez sędziego żółtą kartką za wykopanie piłki po gwizdku.

• Mamy zmianę w drużynie Radomiaka. Opuszcza boisko Maciej Górski, za niego Damian Nowak.

• GKS o krok od drugiego gola! Maciej Mańka trafił jednak tylko w poprzeczkę!

• Moneta zablokował Abramowicza, Radomiak ma rzut rożny.

• Wreszcie mamy celny strzał Radomiaka - dopiero pierwszy w tym meczu. Konrad Jałocha obronił uderzenie Meika Karwota.

• Dawid Abramowicz dośrodkował z lewej strony, piłka przeszła przez całe pole karne i wyszła poza boisko.

• Mateusz Michalski próbował szczęścia z dystansu. Po raz kolejny niecelnie.

• Znów gramy!

• Sporo działo się na razie w Tychach. Goście rozpoczęli ten mecz z dużym animuszem, dobre okazje na gola mieli Rafał Makowski oraz Patryk Mikita, lecz obaj sprzed pola karnego uderzali tuż obok słupka. W końcówce pierwszej połowy GKS wyszedł za to na prowadzenie. Dominik Połap świetnie dośrodkował z prawej strony na głowę niepilnowanego Łukasza Monety, który umieścił piłkę w siatce. Radomiak mógł odpowiedzieć za sprawą Dawida Abramowicza, lecz także gospodarze mieli szansę na podwyższenie prowadzenia, gdyby Jakub Piątek wygrał pojedynek z Mateuszem Kochalskim. Druga połowa zapowiada się bardzo interesująco - wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Mogło być 2:0! Jakub Piątek wyszedł sam na sam z Kochalskim, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją bramkarz!

• Odpowiada Radomiak! Dawid Abramowicz bardzo mocno uderzył sprzed pola karnego, piłka przeszła tuż obok słupka!

• Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Dominik Połap świetnie dośrodkował z prawej strony, a Łukasz Moneta strzałem głową umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ MONETA!

• Rafał Makowski przerwał groźnie wyglądającą akcję GKS-u. Żółta kartka dla gracza gości.

• W polu karnym Radomiaka zapanowało spore zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niecelnie uderzał jednak Szeliga.

• Damian Jakubik uderzył zza pola karnego. Jemu także do bramki sporo zabrakło.

• Przewagę ma teraz Radomiak, ale Górski faulował rywala w walce o piłkę.

• Michalski celnie przymierzył z daleka. Strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć Jałochę.

• Maciej Mańka zgrał piłkę do Połapa, który strzelał nad bramką Radomiaka.

• Nieudana kontra gospodarzy. Z piątego metra zacznie Kochalski.

• Z dystansu uderzał Rafał Makowski, lecz nie była to dobra próba. Od bramki Konrad Jałocha.

• Sebastian Steblecki wpadł z piłką w pole karne, został jednak zatrzymany przez obrońców.

• Bartosz Szeliga faulował rywala - pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu.

• Z prawej strony dośrodkowywał piłkę Dominik Połap. Spokojnie łapie ją Mateusz Kochalski.

• Patryk Mikita dobrze strzelał zza pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

• Bartosz Szeliga wywalczył kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Nie przyniósł on jednak większego zagrożenia.

• Łukasz Moneta dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, poradzili sobie z tym obrońcy gości.

• Maciej Górski zgrał piłkę do Rafała Makowskiego, ten przymierzył sprzed pola karnego, a piłka przeszła tuż obok słupka!

• Mateusz Michalski dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Mateusz Piątkowski wybił piłkę poza pole karne.

• Pierwsza groźniejsza akcja gości, Leandro faulowany na wysokości pola karnego.

• Zaczynamy!

• Obie drużyny wychodzą już na boisko. Za moment początek spotkania!

• Spotkanie GKS-u Tychy z Radomiakiem poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy.

• Mecz zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki, czyli pierwszej serii gier rundy rewanżowej. Na inaugurację tego sezonu w Radomiu beniaminek pokonał GKS Tychy 2:1. Trzy miesiące później tyszanie zrewanżowali się Radomiakowi wygrywając z nim w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski (2:1).

• Rezerwowi Radomiak: Kryczka, Banasiak, Pietrzyk, Kaput, Winsztal, Nowak.

• Rezerwowi GKS Tychy: Igaz, Kowalczyk, Kasprzyk, Kristo, Biegański, K. Piątek, Szumilas.

• W Tychach dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku, w którym rozpędzony ostatnio GKS zmierzy się z trzecim w tabeli Radomiakiem Radom. Początek spotkania o godz. 17. Witamy w relacji LIVE!

red, Leszek Jaźwiecki

GKS Tychy - Radomiak LIVE! Gra podrażniony beniaminek

GKS Tychy - Radomiak LIVE! Gra podrażniony beniaminek ©Karina Trojok

Mecz GKS Tychy - Radomiak Radom ONLINE. To jedno z najciekawszych sobotnich spotkań 18. kolejki Fortuna 1 Ligi. Rozpędzony zespół Ryszarda Tarasiewicza podejmie beniaminka, który ostatnio spuścił z tonu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz GKS Tychy - Radomiak Radom ONLINE

Na inaugurację tego sezonu pod koniec lipca w Radomiu przy wypełnionych po brzegi trybunach gospodarze pokonali zespół z Tychów 2:1. Trener Tarasiewicz uważał, że jego zespół był lepszy a o porażce decydowały indywidualne błędy zawodników. Trzy miesiące później tyszanie zrewanżowali się Radomiakowi wygrywając z nim w 1/16 Totolotek Pucharu Polski (2:1). Teraz dojedzie do kolejnej konfrontacji.

- Czeka nas bardzo trudne spotkanie - uważa Dariusz Banasik, trener Radomiaka. - Zagramy z jedną z najlepszych drużyn w tej lidze - chwali rywali szkoleniowiec beniaminka.

Tyszanie będą musieli sobie poradzić w tym meczu bez swojego kapitana i wyróżniającego się piłkarza Łukasza Grzeszczyka. Pomocnik tyskiej drużny w ostatnim meczu w Bełchatowie został ukarany po raz czwarty żółtą kartka. - To ważna postać w naszej drużynie i jego brak będzie dużym osłabieniem - przyznał trener Tarasiewicz.

Zespół GKS prezentuje ostatnio dobra formę, ostatni raz przegrał 18 października na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Strzelili do tej pory też najwięcej bramek w rozgrywkach Fortuna 1. Liga (36 goli), a 16 z nich uzyskali ze stałych fragmentów gry. - Pracujemy nad tym i nie jest przypadkiem że te bramki wpadają - tłumaczy szkoleniowiec tyskiej drużyny.

Beniaminek z Radomia w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył tylko 1 punkt i widać było w tych starciach, że ma problem ze skutecznością. Czy piłkarze GKS to wykorzystają?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Radomiak - GKS Tychy 1:2 (Puchar Polski, 29.10.2019)
Radomiak - GKS Tychy 2:1 (1 liga, 27.07.2019)

Mecz GKS Tychy - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!