Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

0

• Koniec spotkania! 3 punkty zostają w Tychach!

• Sędzia upomina również Lukasa Kubania

• Marcin Biernat upomniany kartką.

• Goście mają okazję do zmiany wyniku w ostatnich sekundach! Będą wykonywać rzut rożny.

• Sędzia dolicza cztery minuty.

• Protesty gospodarzy pod adresem sędziego! Piłkarze GKS'u domagają się karnego po odbiciu piłki ręką w polu karnym Stomilu, ale arbiter jest niewzruszony.

• Łukasz Moneta opuszcza boisko. Zastępuje go Dawid Kasprzyk.

• Zamieszanie pod polem karnym Tyszan! Ostatecznie piłkę jak najdalej wybił Keon Daniel.

• Oktawian Skrzecz melduje się w miejsce Macieja Pałaszewskiego.

• Gancarczyk uderzył z linii pola karnego na bramkę GKS'u, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Szymon Lewicki wchodzi w miejsce Mateusza Piątkowskiego.

• Keon Daniel upomniany przez sędziego.

• Na stadionie w Tychach pojawiło się dziś 3955 kibiców!

• Grzeszczyk wrzuca na głowę Biernata, ten strzela, ale broni Leszczyński.

• Gospodarze wykonywać będą rzut wolny w okolicach 30 metra od bramki rywala!

• Tyszanin nie ma do kogo zagrać piłki. Goście odzyskują.

• Moneta wpada w pole karne! Będzie okazja dla gospodarzy!

• Grzeszczyk zdecydował się na strzał z daleka. Jego próba została jednak zablokowana.

• Jakub Piątek melduje się na placu gry w miejsce Dario Kristo.

• Waldemar Gancarczyk zastępuje Grzegorza Lecha.

• Sędzia przerywa grę. Biernat faulowany we własnym polu karnym.

• Dario Kristo ukarany kartką.

• Artur Siemaszko opuszcza plac gry. W jego miejsce Szymon Sobczak.

• Łukasz Moneta powstrzymuje rywala w swoim polu karnym! Mogło być groźnie.

• Gospodarze dośrodkowują w prawej strony boiska! Niestety dla nich nikt nie zamyka akcji.

• Kolejny rzut rożny dla Stomilu. Tarasenko główkuje na bramkę, ale dobrą interwencją popisuje się Jałocha.

• Nic z tego. Gospodarze wybijają piłkę z własnego pola karnego.

• Stomil będzie miał okazję z rzutu rożnego.

• Wojciech Hajda ukarany żółtą kartką.

• Piłkarze gotowi na drugą część meczu!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Tyszan z rzutu rożnego, ale sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku gości.

• Mańka wyszedł sam na sam z Leszczyńskim i nie dał szans bramkarzowi Stomilu na interwencję.

• GOOOOL! Mańka otwiera wynik meczu!

• Rzut rożny dla Tyszan. Wrzutka w pole karne, Biernat uderza i... przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką!

• Bartłomiej Niedziela zdecydował się na strzał z bardzo ostrego kąta! Strzał został jednak zblokowany.

• Walka o piłkę w środku pola.

• Wrzutka w szesnastkę, ale Keon Daniel przytomnie wybija piłkę głową.

• Goście będą mieli okazję dośrodkować z rzutu wolnego w pole karne Tyszan.

• Maciej Mańka ukarany kartką.

• Lech po raz kolejny spróbował zaskoczyć Jałochę z dystansu, ale tym razem jego strzał był bardzo niecelny.

• Lech nie myśląc zbyt długo huknął na bramkę gospodarzy! Piłka minęła jednak słupek GKS'u.

• Łukasz Grzeszczyk uderza z ostrego kąta! Leszczyński broni jednak ten strzał.

• Bartłomiej Niedziela zdecydował się na strzał z dystansu! Na jego nieszczęście piłka poszybowała centymetry nad bramką rywala.

• Siemaszko oddał strzał na bramkę, ale broni Jałocha.

• Szansa dla Stomilu. Goście wykonywać będą rzut wolny na wysokości pola karnego Tyszan.

• Goście wychodzą z kontrą, długie podanie do Lecha, ale zawodnik gości nie mógł opanować piłki i wyrzucił się z nią poza boisko.

• Dośrodkowanie gospodarzy w pole karne, główkuje Sołowiej, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Mańka dostał podanie na skrzydło, ale nie opanował piłki w boisku i wyszedł z nią na aut bramkowy.

• Maciej Mańka pada w polu karnym Stomilu, ale sędzia nie ma zamiaru dyktować rzutu karnego.

• Sędzia daje znak - zaczynamy!

• Celem gospodarzy będzie w tym meczu przedłużenie serii meczów bez porażki do trzech. Goście natomiast będą chcieli się w końcu przełamać i wygrać pierwsze spotkanie ligowe od 28 września.

• Obie ekipy dzieli tylko punkt, jednak o wiele większa jest różnica w bilansie bramkowym obu drużyn. Stomil ma na swoim koncie jedynie 13 strzelonych bramek, co jest jednym z najgorszych wyników w lidze. Tyszanie to wciąż najlepsza ofensywa, mająca 31 bramek.

• To spotkanie będzie pojedynkiem pomiędzy sąsiadami z tabeli. Tyszanie znajdują się na 10. miejscu w tabeli, a goście z Olsztyna zakotwiczyli jedną pozycję wyżej.

• Witamy! Już na kilka chwil GKS Tychy podejmie przed własną publicznością Stomil Olsztyn.

Leszek Jaźwiecki

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©karina trojok

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. W meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy gościć będą sąsiada w tabeli zespół Stomilu Olsztyn. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Tychach, którego sędzią będzie Paweł Malec z Łodzi, rozpocznie się o godzinie 15. Relacja na żywo z meczu GKS Tychy - Stomil w GOL24.pl!

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE

Tyszanie nie najlepsze występy w lidze, remis i porażka, powetowali sobie w Totolotek Pucharze Polski wygrywając z na wyjeździe Radomiakiem i awansowali do 1/8 finału. Zrewanżowali się liderowi Fortuna 1 Ligi za porażkę poniesioną w pierwszej kolejce. - Zagraliśmy w innym ustawieniu, ale najważniejsze jest zwycięstwo - powiedział po meczu Łukasz Moneta.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zagrali trójką środkowych obrońców. To miało być elementem zaskoczenia rywala. - Nie jest to obce ustawienie dla mnie, w innych klubach też teak graliśmy - mówi Łukasz Sołowiej, który do tyskiej drużyny trafił ze Stomilu. - Fajnie będzie spotkać swoich dawnych kolegów, ale na boisku nie będzie taryfy ulgowej - dodał obrońca GKS-u.

Zespół z Olsztyna, tak jak tyszanie w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył tylko jeden punkt. Zremisował z Puszczą Niepołomice u siebie 0:0, i przegrał w Legnicy z Miedzią 1:4. Olsztynianie sprawili jednak niespodziankę w Totolotek Puchar Polski, eliminując lidera PKO Ekstraklasy Wisłę Płock.

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn poprowadzi jako sędzia główny Paweł Malec z Łodzi. Początek spotkania na Stadionie Miejskim Tychy o godzinie 15.

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Tychy - Stomil live w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.