Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2018-09-01 18:00

GKS Tychy

1

Warta Poznań

0

• KONIEC MECZU. GKS Tychy męczył się dziś z Wartą, ale zasłużenie wygrał 1-0 po golu Kacpra Piątka. Dziękujemy za uwagę!

• Grzeszczyk wdał się w pyskówkę z rywalem i został ukarany żółtą kartką.

• Aż pięć minut dolicza sędzia. Ale jeśli ktoś ma tu jeszcze zdobyć bramkę, to na ten moment bliższy drugiego trafienia jest GKS Tychy.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie. Łukasz Bogusławski zmienia Bernhardta.

• Wypych ukarany żółtą kartką.

• Kolejny atak gospodarzy przyniósł duże zamieszanie pod bramką Warty, do piłki doszedł Kacper Piątek i mocnym strzałem pokonał Adriana Lisa!

• GOOOOOOOOL!!!!! KACPER PIĄTEK DAJE PROWADZENIE GKS-OWI!!

• I od razu trzecia zmiana Warty. Schodzi Biegański, wchodzi Nikodem Fiedosewicz.

• Kontuzjowanego Onsorge zmienia Mateusz Wypych.

• Mecz w Tychach ogląda 4826 widzów.

• Coraz bardziej zmęczonych piłkarzy Warty zaczynają łapać skurcze, co przedłuża grę i wzbudza niezadowolenie tyskich kibiców.

• Teraz Vojtus próbował uderzenia wolejem plecami do bramki, ale przy asyście obrońców nie zdołał oddać dokładnego strzału.

• Grzeszczyk wyłożył piłkę w polu karnym Vojtusowi, ale ten strzela bardzo niecelnie.

• Fadecki uderza z dystansu, ale zbyt słabo i prosto w Jałochę.

• Marciniak przerywa faulem taktycznym akcję GKS-u i otrzymuje żółtą kartkę.

• Ładne wejście Tanżyny, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale zablokowali go obrońcy Warty.

• Rośnie napór tyszan. GKS zamknął teraz Wartę na własnej połowie.

• Pierwsza zmiana trenera Nemca. Za Jasińskiego wchodzi Adrian Cierpka.

• Krótkie rozegranie wolnego Grzeszczyka z Abramowiczem, ten drugi mocno uderzył, piłka odbiła się po drodze od jednego z zawodników, ale Lis instynktownie odbija ją nogą!

• Grzeszczyk faulowany tuż przy linii pola karnego przez Fadeckiego. Może być groźnie!

• Druga zmiana GKS-u. Jakub Vojtus zmienia Stebleckiego.

• Szybkie wznowienie gry z autu, Spławski przedarł się w pole karne i z ostrego kąta uderzył wolejem! Jałocha jak na razie jest jednak bezbłędny.

• Abramowicz groźnie uderzył z dystansu, piłkę odbija przed siebie Lis!

• Fadecki uderza głową, ale broni Jałocha. Zieloni coraz groźniej kontratakują.

• Pierwsza zmiana trenera Tarasiewicza. Bezproduktywnego dziś Mateusza Grzybka zmienia Maciej Mańka.

• Groźnie pod bramką tyszan! Kieliba był bliski skierowania piłki do bramki głową, ale w ostatniej chwili ubiegł go jeden z piłkarzy gospodarzy.

• GKS Tychy próbuje od początku napierać na Wartę, ale na razie bez żadnego efektu.

• Grobelny wbiegł z piłką w pole karne, atakował go jednak do końca Daniel i nie pozwolił piłkarzowi Warty oddać strzału na bramkę.

• Grzeszczyk płasko wstrzelił piłkę w pole karne, ale bez problemów interweniuje Lis.

• Fadecki miał idealną okazję, by zakończyć kontrę Warty wolejem z pola karnego, ale wyraźnie zabrakło mu umiejętności technicznych i uderzył bardzo niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę! Obie drużyny bez zmian w składach.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy w Tychach bezbramkowy remis.

• Grzeszczyk niepotrzebnie przed polem karnym odegrał Bernhardtowi, choć sam miał wystarczająco dużo miejsca, by wejść z piłką w szesnastkę. W efekcie z dobrze zapowiadającej się akcji GKS-u nic nie wyszło.

• Grzeszczyk dwa razy bardzo dobrze dośrodkował przed bramkę Warty, było groźnie, ale obrońcy Warty zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

• Ostry faul Kiełba na Abramowiczu i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Niesamowita sytuacja! Zaspała obrona Warty, po podaniu Grzeszczyka Abramowicz znalazł się sam na sam z bramkarzem, próbował go przelobować, ale piłkę tuż przed linią na poprzeczkę zbił głową Bartosz Kieliba!

• Znów było blisko! Kolejna strata gospodarzy, do piłki doszedł Biegański, dośrodkował przed bramkę do Wojciecha Onsorge, a temu zabrakło centymetrów, by sięgnąć futbolówki i skierować ją do siatki!

• Biernat ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska.

• Biegański ładnie uderzył zza pola karnego, a Jałocha musiał wyciągnąć się jak struna, by odbić piłkę! Coraz śmielej poczynają sobie w Tychach goście.

• Fadecki zagrał mocną piłkę w pole karne, ale Tanżyna wybija ją na rzut rożny. Warta pokazuje, że nie zamierza się tylko bronić.

• Kolejna próba Grzeszczyka z rzutu wolnego, ale tym razem żaden z jego kolegów w polu karnym nie sięgnął piłki i złapał ją Adrian Lis.

• Akcję tyszan w środku pola napędził Keon Daniel, Steblecki dostał piłkę przed polem karnym, ale podał dokładnie między swoich kolegów czekających w szesnastce...

• Gdy GKS jest przy piłce, Warta broni się dziesięcioma zawodnikami na swojej połowie. Tyszanie grają na razie zdecydowanie zbyt wolno, by zaskoczyć Zielonych.

• Grzeszczyk dośrodkował z rzutu wolnego precyzyjnie na głowę Kowalczyka, ale ten miał trudną pozycję do oddania strzału i uderzył bardzo niecelnie.

• Steblecki próbował się przedrzeć w pole karne, ale zaliczył nieudaną próbę dryblingu i przegrał pojedynek z rywalem. Gospodarze na razie bez okazji na gola.

• Po strzale Kiełba piłka odbija się od muru tyskich zawodników i wychodzi na rzut rożny. Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Dobre wejście Jakuba Kiełba, który jest faulowany przed polem karnym. Goście mają okazję z rzutu wolnego.

• GRAMY! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Igaz, Biegański, Bogusławski, Mańka, Staniucha, Vojtus

• Ławka rezerwowych gości: Laskowski, Cierpka, Fiedosewicz, Janicki, Sanocki, Zulciak, Wypych

• Dopiero w piątkowy wieczór Izabella Łukomska-Pyżalska zgodziła się ustąpić z funkcji prezesa KS Warta Poznań. Był to warunek postawiony przez Bartłomieja Farjaszewskiego, który zgodził się przejąć sekcję piłkarską klubu.

• Funkcjonowanie Warty w pierwszoligowych realiach wciąż stoi pod znakiem zapytania, ale piłkarze udali się do Tychów i zagrają z GKS-em

• Trudno znaleźć logikę w wynikach, które osiąga w tym sezonie GKS Tychy. Najlepszy zespół rundy wiosennej poprzedniego sezonu ma walczyć o awans, ale póki co zajmuje miejsce w środku tabeli, bo zaliczył kiepski start.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Tychy - Warta Poznań!

Przemysław Drewniak

GKS Tychy - Warta LIVE! Wszystko się może zdarzyć

GKS Tychy - Warta LIVE! Wszystko się może zdarzyć ©Karina Trojok

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Nie sposób przewidzieć wyniku na stadionie w Tychach. Nieobliczalny GKS podejmie borykającą się z problemami (i natury sportowej, i organizacynej) Wartę Poznań. Początek o godzinie 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE

Tyszanie obudzili się w 4. kolejce, gdy wygrali swoje pierwsze spotkanie ze spadkowiczem, Bruk-Betem Termaliką. Co z tego, skoro w następnej serii gier GKS niespodziewanie przegrał u siebie ze Stomilem Olsztyn aż 0-3. Z kolei kilka dni później z Tychów z bagażem aż pięciu goli wyjeżdżała Garbarnia Kraków... Kibice GKS-u mają nadzieję, że w starciu z kolejnym beniaminkiem ich drużyna pokaże tą lepszą twarz.

Trener Tarasiewicz nie może już liczyć na Kamila Zapolnika. W ostatnim dniu okienka transferowego napastnik GKS-u, który strzelił w tym sezonie dwie bramki, został sprzedany do Górnika Zabrze. Kilka godzin wcześniej tyszanie wzmocnili ofensywę, wypożyczając z Wisły Płock Huberta Adamczyka, ale na dziś trudno powiedzieć, czy 20-letni pomocnik wniesie do zespołu tyle jakości, co Zapolnik.

O transferach "last minute" nie myśleli w Poznaniu, gdzie głowy zawodników i działaczy Warty zajmowały inne sprawy. Zakończył się wreszcie trwający od wielu tygodni serial dot. sprzedaży klubu przez dotychczasowego właściciela. Zawodnicy Zielonych, którzy narzekają na opóźnienia w wypłatach, ogłosili, że nie wyjadą do Tychów na mecz z GKS-em, dopóki prezes Izabella Łukomska-Pyżalska nie ogłosi swojej rezygnacji. Ostatecznie w piątek wieczorem pani prezes uległa presji, a klub został przejęty przez Bartłomieja Farjaszewskiego, właściciela firmy promocyjnej z Lubonia.

Funkcjonowanie Warty w pierwszoligowych realiach wciąż stoi pod znakiem zapytania, ale piłkarze udali się do Tychów i zagrają z GKS-em. Beniaminek po pięciu rozegranych spotkaniach (dwa zostały przełożone) ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

Mecz GKS-u Tychy z Wartą Poznań poprowadzi sędzia Jacek Małyszek z Lublina.

Sonda

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: GKS Tychy - Warta Poznań?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - GKS 1:2 (sparing, 11.07.2017)
Warta - GKS 1:0 (sparing, 15.02.2017)
Warta - GKS 2:0 (sparing, 06.07.2016)

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.