Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź ONLINE. Tyszanie długo czekają...

Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź ONLINE. Tyszanie długo czekają na zwycięstwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 15. kolejka
2020-12-03 18:00

GKS Tychy

2

Widzew Łódź

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Dzięki temu zwycięstwu GKS Tychy awansował na szóstą pozycję w tabeli Fortuna 1. Ligi, natomiast Widzew pozostaje na dopiero dwunastym miejscu.

• Koniec meczu w Tychach! GKS zasłużenie pokonuje Widzew Łódź 2:1.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Damian Nowak ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• W barwach GKS-u Tychy Sebastian Steblecki pojawia się w miejsce Bartosza Biela.

• Natomiast Henrik Ojamaa zastąpił Karola Czubaka.

• Dwie zmiany w szeregach Widzewa Łódź. Robert Prochownik zmienił Dominika Kuna

• Znakomita akcja gospodarzy, a na jej końcu Dominik Połap zdecydował się na strzał zza pola karnego. Jednak kolejną skuteczną interwencją popisał się Miłosz Mleczko!

• Miłosz Mleczko skutecznie piąstkuje dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka z rzutu rożnego. Piłka leciała w światło bramki Widzewa.

• Czwarta zmiana w zespole GKS-u Tychy. Łukasz Norkowski zastępuje Oskara Paprzyckiego.

• Kolejna zmiana w szeregach Widzewa Łódź. Daniel Mąka zastąpił Michaela Ameyawa.

• Natomiast Damian Nowak zastąpił Łukasza Monetę.

• Kacper Piątek zmienia Szymona Lewickiego.

• Aż trzy zmiany w barwach GKS-u Tychy! Za kontuzjowanego Kamila Szymurę na placu gry melduje się Łukasz Sołowiej

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w szeregach Widzewa Łódź. Patryk Mucha zmienił Bartłomieja Poczobuta.

• Michael Ameyaw oddał strzał głową, ale zrobił to zbyt lekko i piłkę w ręce złapał Konrad Jałocha.

• Kamil Szymura potrzebuje pomocy medycznej po starciu z jednym z przeciwników.

• Ładna, kombinacyjna akcja gości, ale w decydującym momencie Michael Ameyaw stracił piłkę będąc już w polu karnym rywali.

• Marcin Robak oddał strzał głową po dośrodkowaniu ze środka pola, ale napastnik Widzewa uderzył bardzo niecelnie.

• Po zdobyciu bramki wciąż to gospodarze prezentują się lepiej. Tyszanie utrzymują się przy piłce co mądrze ogranicza gonienie wyniku przez Widzew.

• Po rzucie wolnym dla GKS-u Tychy do piłki przez polem karnym rywali dopadł Bartosz Biel i przepięknym wolejem zdobył bramkę na 2::1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie za sprawą trafienia Bartosza Biela!

• Żółtą kartką za faul pod własną bramką ukarany Krystian Nowak.

• Znakomita akcja gospodarzy! Łukasz Grzeszczyk ruszył prawą stroną boiska, zagrał przed pole karne Widzewa, gdzie był Jan Biegański, a ten oddał mocny strzał! Piłkę z ogromnymi problemami wybił Miłosz Mleczko!

• Łukasz Moneta ukarany żółtą kartką za ostre wejście w Dominika Kuna.

• Druga część meczu nie jest tak intensywna jak pierwsza. Gospodarze próbują atakować, ale nie potrafią dojść do dobrej sytuacji strzeleckiej. Z kolei Widzew ogranicza się do spokojnego rozgrywania piłki w środku pola.

• Dominik Połap wpadł z prawej strony w pole karne Widzewa, jednak gracz gospodarzy faulował przeciwnika przy stykowym starciu.

• Ładna, koronkowa akcja gospodarzy, jednak żaden z graczy GKS-u nie zdołał oddać strzału na bramkę Widzewa.

• Dominik Kun ostro faulowany w środkowej strefie boiska, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie kartki.

• Pierwszy ruch w drugiej części meczu wykonał GKS! Łukasz Moneta popędził lewą stroną boiska, ale jego wrzutka została zablokowana przez interwencję Daniela Tanżynę.

• Druga część spotkania rozpoczęta nieco bardziej spokojnie przez jednych i drugich. Oba zespoły czekają na ruch przeciwnika.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Bardzo dobre spotkanie w Tychach! Miejmy nadzieję, że zawodnicy obu drużyn utrzymają poziom i tempo również w drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Tychach. Do przerwy w meczu GKS-u z Widzewem Łódź mamy remis 1:1.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• Dominik Kun zagrał w pole karne gospodarzy gdzie był Karol Czubak, ale ten strzałem głową minimalnie się pomylił!

• W odpowiedzi znakomita szansa tyszan na objęcie prowadzenia! Po błędzie obrony gości sam na sam z Miłoszem Mleczko wyszedł Szymon Lewicki, jednak napastnik GKS-u uderzył wprost w bramkarza rywali!

• Po cudownym dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy piłkę do bramki Konrada Jałochy wpakował Karol Czubak, ale arbiter po raz kolejny dopatrzył się spalonego!

• Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony boiska w pole karne Widzewa do strzału głową doszedł Łukasz Moneta, ale gracz gospodarzy uderzył zbyt lekko i Miłosz Mleczko skutecznie interweniował.

• Po rzucie z autu pod bramką rywali GKS nie zdołał stworzyć zagrożenia.

• Skuteczny pressing gospodarzy i Widzew oddał piłkę rywalom pod własnym polem karnym.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne tyszan do strzału głową doszedł Marcin Robak, ale najlepszy strzelec Widzewa uderzył niecelnie.

• Po rzucie rożnym dla tyszan zakotłowało się w polu karnym Widzewa. Jeden z graczy gospodarzy wpakował piłkę do bramki rywali, ale był on na wyraźnym spalonym i arbiter tego gola nie mógł uznać.

• Michael Ameyaw popędził lewą stroną boiska i mocno wstrzelił piłkę w pole karne tyszan. Tam jednak ponownie Konrad Jałocha skutecznie interweniował.

• Oskar Paprzycki ukarany żółtą kartką za spóźnioną próbę interwencji.

• Karol Czubak nie podnosi się z murawy po ostrym starciu z Bartoszem Szeligą.

• Łukasz Moneta zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka o centymetry minęła słupek bramki gości!

• Świetna kombinacyjna akcja gospodarzy! Oskar Paprzycki z prawej strony wpadł w pole karne Widzewa i idealnie wyłożył piłkę do Szymona Lewickiego, który z najbliższej odległości zdobył bramkę wyrównującą!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Szymon Lewicki doprowadza do wyrównania!

• Michael Ameyaw efektownie dośrodkował na pole karne gospodarzy, ale piłka ponownie w rękach Konrada Jałochy.

• Gospodarze w natarciu, ale żaden z zawodników nie zdecydował się na oddanie strzału i w konsekwencji tyszanie stracili piłkę.

• Dominik Kun próbował oddać strzał z nieprzygotowanej pozycji i piłka powędrowała bardzo daleko od bramki gospodarzy.

• W odpowiedzi Bartosz Biel ruszył prawą stroną boiska, ale jego wrzutka trafiła wprost w ręce Miłosza Mleczko.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne tyszan do strzału głową doszedł Krystian Nowak, ale gracz Widzewa trafił wprost w Konrada Jałochę.

• Dominik Kun próbował wstrzelić piłkę w pole karne gospodarzy, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Po stracie bramki nieco ofensywniej ruszyli gospodarze, jednak na razie nie potrafią zbliżyć się pod bramkę Miłosza Mleczko.

• Ładna, kombinacyjna akcja Widzewa. Piłkę przed polem karnym gospodarzy przyjął Mateusz Możdżeń i zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka wpadła do bramki GKS-u tuż przy słupku bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Widzew obejmuje prowadzenie za sprawą trafienia Mateusza Możdżenia!

• Marcin Robak próbował przelobować Konrada Jałochę z dużej odległości, jednak najlepszy strzelec Widzewa zrobił to bardzo niedokładnie.

• W odpowiedzi ładną, szybką akcję przeprowadził GKS, jednak wrzutkę Łukasza Grzeszczyka poda obręb własnego pola karnego wybił Miłosz Mleczko.

• Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne tyszan, ale skuteczną interwencją popisał się Konrad Jałocha.

• Karol Czubak dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Pierwsza ofensywna akcja gości, ale Mateusz Możdżeń zagrał niedokładnie w pole karne tyszan.

• Marek Opaliński gwizdkiem rozpoczyna rywalizację w Tychach!

• Już za kilka minut początek spotkania w Tychach!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Odyjewski (Br.), Kozlenko, Norkowski, Nowak, J.Piątek, K.Piątek, Sołowiej, Steblecki, Stefaniak.

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Pawłowski (Br.), Mąka, Mucha, Ojamaa, Prochownik, Rudol.

• Coraz bliżej pierwszy gwizdek w dzisiejszym spotkaniu, a więc to najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

• Po raz ostatni oba zespoły w oficjalnych rozgrywkach mierzyły swoje siły w sezonie 2014/15. Wtedy również w rozgrywkach 1. Ligi w Tychach gospodarze wygrali 1:0 po bramce Macieja Kowalczyka na początku drugiej połowy meczu. Natomiast w Łodzi padł remis 1:1.

• W zeszły weekend GKS Tychy bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza,natomiast Widzew niespodziewanie wygrał w Łodzi z Arką Gdynia 2:1.

• GKS Tychy jest drużyną, która zanotowała najwięcej remisów w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Piłkarze z Tychów zremisowali aż sześć spotkań w tym sezonie ligowym.

• GKS Tychy z dorobkiem dwudziestu jeden punktów zajmuje dziewiątą pozycję w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi, natomiast Widzew Łódź z dwoma punkami mniej zajmuje miejsce o trzy pozycję niżej.

• W meczu 15. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

21.11.2020  tychy1 liga stadion miejski tychygks tychy - miedz legnicalucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** 1 liga stadion

21.11.2020 tychy 1 liga stadion miejski tychy gks tychy - miedz legnica lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** 1 liga stadion miejski tychy gks tychy - miedz legnica ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź ONLINE. Interesująco zapowiada się drugie czwartkowe spotkanie 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zagrają drużyny z podobną zdobyczą punktową, drużyny, które w niedalekiej przyszłości widzą się w ekstraklasie. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź ONLINE

GKS Tychy na szóstą wygraną czeka od przeszło miesiąca. Przez ten czas o dziwo przegrał tylko jedno spotkanie - z Miedzią Legnica (0:2). Pozostałe cztery kończyły się remisami. Ostatnio udało się podzielić punktami z faworyzowaną Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:0). Świetnie bronił Konrad Jałocha.

W tabeli GKS Tychy ma 21 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce. Widzew posiada 19 punktów, wobec czego jest dwunasty. Ostatnio po ciekawym meczu wygrał z Arką Gdynia (2:1). Przedtem jednak dostał lekcję od Termaliki (0:2).

- Sprawdziłem w terminarzu kiedy gramy z Widzewem. Na pewno pojawi się dreszczyk emocji. Nie zabraknie dodatkowej motywacji - przekonuje Marcel Stefaniak, dziś zawodnik GKS Tychy, a przedtem Widzewa.

Mecz GKS Tychy - Widzew Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport Extra. W internecie mecz za 5 złotych w IPLA TV. Początek o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy!