Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Hołota w miejsce Kozulja.

• Rzut rożny po strzale z 16 metrów Nunesa.

• Kolejny faul przed polem karnym! Michał Koj wylatuje z boiska!

• Potwierdzenie kartki dla Ambrosiewicza.

• Błanik wychodził do prostopadłego podania, ale faulował go Ambrosiewicz. Na stadionie słychać gwizdy, bo chwilę wcześniej arbiter nie podyktował rzutu karnego dla Górnika. Tak twierdzą kibice gospodarzy. Ze strony sportowej była to czysta interwencja.

• Urynowicz przedłużył górne podanie do Angulo, ale ten nie sięgnął piłki. Po chwili Jimenez faulował obrońcę Pogoni.

• Adrian Benedyczak zastąpił Matynię.

• Nunes precyzyjnie dorzucił piłkę na głowę Błanika, a ten w znakomitej sytuacji fatalnie przestrzelił!

• Wcześniej Drygas mógł wykończyć świetne dośrodkowanie, ale nie przygotował się do tego uderzenia i posłał piłkę w trybuny.

• 11 261 widzów w Zabrzu.

• Kosta Runjaic odpowiada na straconą bramkę. Błanik zastąpi Majewskiego.

• Hiszpan uderzył w lewy dolny róg Łukasza Załuski. Bramkarz Pogoni zdołał odczytać intencje napastnika, ale nie zdążył do piłki. Precyzyjne uderzenie Angulo i mamy 1:1!

• ... I GOOOOL!

• Igor Angulo podchodzi do piłki...

• Arbiter otrzymał sygnał z wozu VAR, że jego decyzja jest prawidłowa.

• Kozulj faulował przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Wojciech Myć dyktuje rzut karny oraz pokazuje kartkę pomocnikowi Pogoni!

• RZUT KARNY DLA GÓRNIKA ZABRZE!

• Ostatnia zmiana w Górniku: Ambrosiewicz za Nowaka.

• Suarez ostro faulował Frączczaka i sędzia dyktuje faul na napastniku Pogoni. Jest szansa ze stałego fragmentu gry.

• Angulo! Znalazł się z piłką w polu karnym, ale pewnie chwyta jego uderzenie Załuska!

• Kamil Drygas skarży się na ból pleców. Klubowi lekarze muszą interweniować.

• Nunes mocno uderzył z narożnika pola karnego. Piąstkuje Loska.

• Marcin Urynowicz pojawia się na boisku. Zastąpił Wiktora Biedrzyckiego.

• Był to oficjalnie pierwszy celny strzał Pogoni w tym meczu.

• Drygas wycofał przed polem karnym do Majewskiego, a ten pokonał Loskę! Mamy prowadzenie dla Pogoni!

• GOOOOOL! MAJEWSKI!

• W przerwie doszło do zmiany. Jimenez zastąpi Smugę.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Kończymy pierwszą połowę. Na gole będziemy musieli poczekać. Kto wie, może i do następnego spotkania...

• Skuteczność z obu stron na marnym poziomie.

• Majewski próbował zaskoczyć Loskę strzałem z rzutu wolnego, ale ten nie dał się przelobować.

• Ryczkowski zagrał w pole karne, ale żaden z trzech zawodników Górnika w nią nie trafił

• Kontynuujemy grę. Z rzutu rożnego posłał piłkę Nunes i wybijają ją obrońcy.

• Mamy przerwę w grze. Zawodnicy gości domagają się rzutu karnego. Podejrzewają, że Matuszek interweniował ręką w polu karnym.

• Znów Nunes z próbą dośrodkowania, ale nie dociera ta piłka pod nogi ofensywnych zawodników Pogoni.

• Drygas z Nunesem starali się zdziałać coś przy linii końcowej, jednak Wiśniewski przewidział zwód pomocnika Pogoni.

• BRONI ZAŁUSKA! Igor Angulo wyszedł niemal sam na sam z bramkarzem Pogoni, ale ten wyczuł jego intencje i znakomicie sparował to uderzenie! Podawał Ryczkowski.

• Nowak chciał wycofać z linii końcowej przed pole karne, ale przewidział to zagranie Stec.

• Rzut wolny z lewej strony boiska. Nunes wrzucił w pole karne, drugą piłkę zebrał Podstawski, ale oddaje niecelny strzał.

• Michał Koj z kartką za taktyczny faul.

• Kamil Drygas przejął futbolówkę na połowie rywala, lecz niecelnie uderzył na bramkę.

• Teraz inicjatywę przejęli goście

• Dwójkowa akcja Frączczaka z Majewskim, przerzut na lewą stronę, dośrodkowanie Matyni i blisko zdobycia gola był napastnik Pogoni! Zapachniało golem pod bramką Loski

• Walukiewicz zamarkował strzał przed polem karnym Pogoni i zdecydował się na uderzenie z lewej nogi. Obok bramki

• Bramkarz Pogoni dwukrotnie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniach

• Koj zagrał górą do Angulo, jednak Hiszpan nie ma czasu na dobre przyjęcie piłki.

• Górnicy prowadzą grę, ale rzadko kończą akcję przed bramką Załuski.

• Zablokowany strzał Ryczkowskiego

• Wrzutka przed pole karne na Smugę, ale Pogoń wyjaśnia sytuację wybiciem piłki z boiska.

• ZACZYNAMY!

• Na 43 spotkania w Zabrzu Pogoń wygrała tylko... raz!

• Przywitanie obu drużyn. Przypominamy, że głównym arbitrem jest Wojciech Myć

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Bielica, Ambrosiewicz, Gryszkiewicz, Jimenez, Liszka, Michalski, Urynowicz

• Ławka rezerwowych gości: Budziłek, Benedyczak, Błanik, Hołota, Kowalczyk, Rudol, Wawrzynowicz

• Ciekawostką jest fakt, że mecz Górnik - Pogoń będzie ostatnim przed rozpoczęciem wyburzania starej części trybun Areny Zabrze.

• W zespole Pogoni zadebiutuje dziś Tomas Podstawski - To jest piłkarz o profilu jakiego potrzebowaliśmy. Widać dużą jakoś w jego grze, a przy tym ma ogromne rezerwy. Aklimatyzację ułatwia znajomość języka polskiego - uważa Kosta Runjaic

• Zero puntów, zero strzelonych goli i pięć straconych - taki bilans osiągnęli piłkarze Górnika Zabrze w dwóch ostatnich kolejkach Lotto Ekstraklasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin!

Rafał Musioł, Jakub Lisowski

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. Po dwóch porażkach z rzędu mecz z Pogonią Szczecin nabrał dla Górnika Zabrze dodatkowego znaczenia. Początek meczu na Roosevelta o godzinie 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE

Oglądaj mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin na żywo online w Player.pl >>>

Piątkowy mecz z zamykającą tabelę Pogonią Szczecin stanowi więc okazję do przerwania impasu. Zwłaszcza, że szczecinianie też nie imponują formą, zwłaszcza na wyjazdach, w których przegrali trzy z czterech spotkań.

W zespole gospodarzy wciąż pod znakiem zapytania stoi gra Szymona Żurkowskiego, bez którego zespół Marcina Brosza ma spore problemy z rozgrywaniem piłki. Goście również mają swoje problemy - na liście nieobecnych figurują Jarosław Fojut, Spas Delev, Soufian Benyamin, Adam Buksa, Lasza Dwali i Dawid Niepsuj. - To spotkanie jest szansą na zapunktowanie i zrobimy wszystko, żeby poprawić swój bilans - zapowiada trener Marcin Brosz.

- Wiemy, że będziemy musieli sporo zainwestować w Zabrzu. Górnik po letnich transferach też ma swoje problemy – uważa szkoleniowiec szczecińskiej drużyny Kosta Runjaic. - Ten młody zespół chętnie biega, walczy, a mając wsparcie wielu kibiców będzie bardzo zmotywowany. My się dobrze przygotujemy. Spróbujemy zagrać odważnie, aktywnie, w tyłach musimy ustabilizować grę, unikać prostych błędów. Wiemy, o co gramy. Będziemy chcieli sprzedać to, nad czym pracujemy na treningach.

Całkiem możliwe, że już w Zabrzu zadebiutuje 23-letni Tomas Podstawski. Portugalczyk (ojciec Polak) w poniedziałek podpisał kontrakt, we wtorek rozpoczął treningi z zespołem. Jak klub dopełni formalności i zawodnik zostanie zarejestrowany – pewnie zagra.

- To jest piłkarz o profilu jakiego potrzebowaliśmy. Widać dużą jakoś w jego grze, a przy tym ma ogromne rezerwy. Aklimatyzację ułatwia znajomość języka polskiego - uważa trener Portowców. Runjaic widzi w nim centralną postać środkowej strefy, ale nie jest pewny, czy tę rolę przejmie już od pierwszego występu.

Atak wymaga uzupełnień, bo kontuzje leczą Adam Buksa i Soufian Benyamina. Pierwszy może wróci do treningów w czasie reprezentacyjnej przerwy, drugi najwcześniej za miesiąc. W kadrze został niespełna 18-letni Adrian Benedyczak. Był jeszcze Morten Rasmussen, ale z nim Pogoń rozwiązała we wtorek kontrakt.

W środę do treningów wrócił Iker Guarrotxena, ale jego występ w piątek stoi pod znakiem zapytania. W ostatnim meczu miał trochę problemów zdrowotnych. Więcej ich mają Lasza Dwali i Spas Delew. Obaj zostali powołani do swoich reprezentacji, ale nie zagrają z powodu kontuzji. Nie są to poważne problemy i też powinni wrócić do klubowych zajęć tydzień przed meczem z Koroną.

Kto wygra mecz Lotto Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin?

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Górnik - Pogoń od godz. 17:30 na kanale Eurosport 2. Początek transmisji ze spotkania o godz. 17:55 w Eurosport 2.

18:00 mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin