Mecz Górnik Zabrze -Wisła Płock ONLINE. W oczekiwaniu na...

Mecz Górnik Zabrze -Wisła Płock ONLINE. W oczekiwaniu na gola Podolskiego. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Piłka znów w siatce Wisły, ale podanie Jimeneza do Nowaka było spalone.

• Kolejne dwie zmiany w ekipie Górnika. Dadok i Manneh już na ławce. Wchodzą Mvondo i Pawłowski.

• Janża i Kubica schodzą. Wchodzą Wojtuszek i Cholewiak.

• Akcja zabrzan lewą stroną. Nowak zagrał w pole karne na wysokości kolan, Jimenez zagarnął futbolówkę, ale uderzył prosto w Kamińskiego.

• Jimenez za wszelką cenę chce oddawać sytuacje strzeleckie Podolskiemu, a ten na siłę szuka podania do Hiszpana. W efekcie każda z ostatnich trzech akcji Górnika zakończyła się prostą stratą.

• Arbiter doliczył 8 minut.

• Wolski zakołysał obrońcą, ale jego strzał zablokował kolejny z piłkarzy Górnika.

• Kubica znalazł się przed bramką. Nie podawał na skrzydło, nie grał do napastnika. Minął rywala dryblingiem, ale jego strzał lewą nogą był już niecelny.

• Górnik nie wypuści już tego z rąk! Pozornie wolny kontratak Górnika, Nowak zagrał na środek do Jimeneza, ten delikatnie zagrał prostopadłą piłkę do Kubicy, który wykorzystał sytuację sam na sam z Kamińskim!

• GOOOOOOOL! KRZYSZTOF KUBICA!

• Tuszyński za Warchoła.

• Jorginho w miejsce Sekulskiego.

• Rzeźniczak powstrzymał Jimeneza. Jest kartka.

• Fatalnie wykonany wrzut z autu przez Wisłę. Górnicy odzyskali piłkę w bocznym sektorze, podanie do Krawczyka, który precyzyjnym strzałem pokonał Kamińskiego! Zabrzanie ruszyli po rzucie karnym do przodu i niewiele wskazuje na to, że stracą w tym spotkaniu punkty.

• GOOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK!

• Korner dla Górnika, ale tym razem niewiele z tego wynika.

• Nowak za Krawczyka.

• Złapali wiatr w żagle górnicy! Piłka do Jimeneza na skraj pola karnego, ale Hiszpan uderzył prosto w ręce Kamińskiego!

• Górnik idzie za ciosem! Kolejne zamieszanie, mocno bił piłkę w pole karne Dadok. Kamiński jakimś cudem wybił ją przed siebie. Trafiła ona do Podolskiego, który z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka!

• Co za chaos w polu karnym Wisły! Dośrodkowanie Dadoka przeszło obok wszystkich zawodników. Piłka trafiła do Erika Janży, który potężnie strzelił na bramkę. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i wypadła ze światła bramki. Główką na 2:2 doprowadził Jimenez.

• GOOOOOOL! JESUS JIMENEZ!

• Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzą Fryderyk Gerbowski i Piotr Tomasik. Vallo i Błachewicz wchodzą na plac.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne, Kamiński wypiąstkował piłkę. Po chwili zbiera ją Podolski i mocno uderza na bramkę. Znów przytomnie zachował się bramkarz Wisły.

• 7.438 widzów na meczu Górnika. Najmniej w tym sezonie.

• Tomasik wywalczył piłkę na połowie Górnika. Faulował go Dadok.

• Lekkie uderzenie w lewy róg bramki Sandomierskiego. Bramkarz nie wyczuł uderzenia pomocnika Wisły.

• GOL! RAFAŁ WOLSKI Z 11 METRÓW!

• Dadok ukarany kartką.

• Rzut karny! Furman był jednak faulowany! Wykazały to powtórki VAR, którym przyjrzał się Tomasz Musiał.

• Sekulski dostał kartkę.

• Potrzebna jest pomoc medyczna dla Furmana.

• Co za sytuacja dla Wisły! Obrona Górnika kompletnie pogubiła się, Warchoł uderzał z 13 metrów, ale huknał prosto w obrońcę. Dobitki nie było, bo dopadający do futbolówki Furman wpadł na obrońcę.

• Dużo walki w środkowej strefie boiska po wznowieniu gry.

• Gryszkiewicz ucierpiał w starciu z rywalem. Mamy przerwę w grze.

• Zmiana w przerwie. Krywociuk w miejsce Lagatora.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Górna piłka z prawej strony na lewą. Niecelnie uderzał Rasak.

• Manneh miękko wrzuca w pole karne. Niecelnie.

• Aut zagrany do Rzeźniczaka, ten uderzył daleko od bramki i za wysoko.

• Strzał Gerbowskiego. Ma pretensje do niego Furman, bo uderzenie było niecelne, a można było tę akcję przedłużyć o kilka podań.

• Kolejna kontra Górnika, Jimenez wyłuskał futbolówkę spod nóg obrońcy, zagrał prostopadle do Podolskiego, ale ten uciekł ze światła bramki i chciał obsłużyć podaniem Krawczyka. Kamiński wyczuł intencje i interweniował.

• Ależ uderzenie Kubicy! Wycofana piłka od Krawczyka, próbował interweniować jeden z obrońców Wisły, ale ostatecznie dopadł do niej Kubica. Pomocnik Górnika huknął na bramkę, ale trafił jedynie w słupek!

• Podanie do Lagatora, ale ten nie zdołał oddać strzału na bramkę Sandomierskiego.

• Gerbowski wpadł na Janżę. Nie ma mowy o faulu, ale ucierpiał zawodnik z Zabrza.

• Niecelne dośrodkowanie Rzeźniczaka. Górnik odzyskuje piłkę.

• Kontratak gości, po którym wywalczyli tylko rzut rożny.

• Znów dwójkowa akcja tych zawodników, ale uderzał Podolski! Strzał z ok. 20 metrów nad bramką.

• Szybko wyrównują gospodarze. Piłka na lewą stronę pola karnego, tam ustawiony był Lukas Podolski. Mistrz świata z 2014 roku ujrzał w świetle bramki Krawczyka, a ten mocnym strzałem po ziemi pokonał Kamińskiego.

• GOOOOOOOL! PIOTR KRAWCZYK!

• Sandomierski wyłapał dośrodkowanie Tomasika.

• Przejęcie piłki w środku pola, ta szybko trafiła pod nogi Rafała Wolskiego, który uderzył na dalszy słupek! Grzegorz Sandomierski pokonany.

• GOOOOOOOL! RAFAŁ WOLSKI!

• Wrzutka Podolskiego z rzutu wolnego, obrońcy radzą sobie z tym dośrodkowaniem. Dobitka Manneha niecelna.

• Janża powalony przez Gerbowskiego. Kolejna kartka.

• Kubica faulował taktycznie przeciwnika.

• Wolski faulował Janickiego, ale to zawodnik Wisły ucierpiał mocniej w tym starciu. Mamy chwilę przerwy.

• Niedokładne dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego.

• Zbyt wysokie dośrodkowanie w pole karne Płocka. Krawczyk nie miał szans przejąć piłki.

• Wolski wyłożył piłkę Rasakowi, ten ze skraju pola karnego uderzał na bliższy słupek. Interweniował Kamiński!

• Kamiński niecelnie wybijał piłkę. Naciskany był przez Sekulskiego.

• Strzał z pierwszej piłki Warchoła zablokowany.

• Zaczynamy spotkanie!

• Maciej Bartoszek, trener Wisły: - Górnik nie zaczął tego sezonu tak, jak sobie zapewne w Zabrzu zakładano. Ale to nadal mocna drużyna, która w swoich szeregach ma sporo indywidualności. W ostatnim meczu przegrali 1:3 z Bruk-Bet Termaliką, więc przed własną publicznością będą chcieli zrobić wszystko, by pokazać się z dobrej strony. My z kolei nadal mamy problem z punktowaniem na wyjazdach, więc zapowiada się zacięty pojedynek.

• Jan Urban, trener Górnika: - Wiemy, że Wisła Płock nie punktuje na wyjazdach tak jak u siebie. Każde spotkanie jest jednak inne. Ostatnio wygrali przecież w Zabrzu. Widać, że tej drużynie też brakuje stabilności; potrafi wygrać wysoko z Jagiellonią, by przegrać w Łęcznej.

• Górnik to dzisiaj sąsiad Wisły w tabeli. Oba zespoły zgromadziły po ledwie dziesięć punktów. Trzeba jednak zaznaczyć, że płocczanie punktowali jedynie na własnym stadionie. Na wyjazdach przegrali dosłownie z wszystkimi: Legią Warszawa (0:1), Lechią Gdańsk (0:1), Piastem Gliwice (3:4), Górnikiem Łęczna (3:2), Śląskiem Wrocław (1:3), a nawet w Pucharze Polski z Koroną Kielce (4:3 pd.).

• Ten sezon jak na dłoni potwierdza dość smutną dla zasłużonego klubu prawdę: Górnik posiada przeciętny skład i gra też do bólu przeciętnie. Z tym składem i z taką grą każde wyższe miejsce niż w połowie stawki będzie sporym sukcesem. Tym bardziej że nie błyszczy ten, na którego liczono najbardziej. Lukas Podolski wciąż nie strzelił gola ani nie zapisał asysty. Na jego koncie jest jedynie sprokurowany rzut karny...

• Sobotę z PKO Ekstraklasą dokończymy przy Roosevelta. Gospodarze nastawiają się na zwycięstwo, bo goście w delegacji przegrali dotąd wszystkie mecze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Górnik Zabrze - Wisła Płock!

Górnik - Wisła Płock LIVE! W oczekiwaniu na gola Podolskiego

Górnik - Wisła Płock LIVE! W oczekiwaniu na gola Podolskiego ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Górnik Zabrze -Wisła Płock ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą dokończymy przy Roosevelta. Gospodarze nastawiają się na zwycięstwo, bo goście w delegacji przegrali dotąd wszystkie mecze. Relacja LIVE od godziny 20:00.

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock ONLINE

Nie zagrają w meczu Górnik Zabrze - Wisła Plock:
Górnik: Sanogo
Wisła: Szwoch

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Górnik - Wisła 0:2 (Ekstraklasa, 24.04.2021)
Wisła - Górnik 0:1 (Ekstraklasa, 07.12.2020)

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński – Radosław Majdan. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00 - zapraszamy!