Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock ONLINE. Zabrzanie wpadli w...

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock ONLINE. Zabrzanie wpadli w pułapkę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 16. kolejka
2019-11-22 18:00

Górnik Zabrze

2

Wisła Płock

2

• Koniec meczu! Górnik Zabrze i Wisła Płock dzielą się punktami! Zabrzanie przedłużają swoją serię bez zwycięstwa do 10 spotkań!

• Damian Rasak ukarany żółtą kartką.

• Kolejny fatalny błąd bramkarza Wisły Płock... Niemiec znowu ma bardzo dużo szczęścia!

• David Kopacz miał na nodze piłkę meczową! Młody zawodnik źle ułożył sobie jednak piłkę i trafił w przeciwnika!

• Giorgi Merebaszwili zmieniony przez Olafa Nowaka.

• Sędzia dolicza 5 minut!

• Mateusz Matras świetnie główkuje i piłka trafia w słupek! Górnik jest coraz bliżej zdobycia gola!

• Minimalnie niecelny strzał głową Igora Angulo!

• Paweł Bochniewicz powinien teraz skierować piłkę do bramki, ale nieczysto trafił w piłkę!

• Zakotłowało się pod bramką Wisły Płock, jednak Igor Angulo nie zdołał zdobyć bramki.

• Dośrodkowanie Kopacza zostało zablokowane. Górnik jest dzisiaj bardzo zdeterminowany.

• Alan Uryga jest kolejnym graczem, który ogląda żółtą kartkę.

• Boris Sekulić ukarany żółtą kartką.

• Bardzo ładna akcja gospodarzy! Łukasz Wolsztyński wyłożył piłkę Hiszpanowi, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo i mamy remis!

• Ricardinho z powodu urazu opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Grzegorz Kuświk.

• Ricardinho świetnie opanował piłkę w polu karnym rywala, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

• Schodzi też Filip Bainović, a zmienia go Alasana Manneh.

• Podwójna zmiana w Górniku. Ishmael Baidoo zostaje zmieniony przez Łukasza Wolsztyńskiego.

• Alan Uryga wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał mija bramkę Martina Chudego.

• Strzał Dominika Furman został zablokowany.

• Jesus Jimenez oddaje bardzo niecelny strzał.

• Piotr Tomasik doznał urazu i musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Suad Sahiti.

• Jeden z zawodników Górnika w ostatniej chwili wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Piotra Tomasika!

• Świetna interwencja Thomasa Daehne! Niemiec ratuje swój zespół!

• Wracamy do Zabrza! Czas na drugą połowę!

• Koniec tej długiej, ale też bardzo emocjonującej pierwszej połowy. Teraz czas na odpoczynek i liczym, że piłkarze obu drużyn wrócą ze zdwojoną siłą!

• David Kopacz ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo brzydko wyglądające zderzenie głowami dwóch zawodników Wisły... Znowu sztab medyczny musiał szybko interweniować.

• Sędzia dorzucił 5 minut.

• Fatalny błąd bramkarza Wisły Płock. Niemiec ma dużo szczęścia, że Igor Angulo nie zdołał tego wykorzystać.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak! Giorgi Merebaszwili nie był na spalonym i Wisła Płock wychodzi na prowadzenie!

• Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR. Czy na pewno było spalony?

• Giorgi Merebaszwili z dużymi problemami pakuje piłkę do bramki, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę do góry.

• Igor Angulo próbował uderzyć z dystansu, ale świetnie blokuje Marcjanik.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Wisły! Najpierw świetnie bronił Thomas Daehne, a później Jesus Jimenez nie trafił czysto w piłkę.

• Szybka interwencja sztabu medycznego pomogła. Stoper Górnika wraca do gry.

• Bardzo źle wyglądająca sytuacja. Thomas Daehne wpadł w Pawła Bochniewicza, który bezwładnie spadł na murawę. Miejmy nadzieje, że będzie wszystko dobrze.

• W ostatnich kilku minutach oba zespoły grają bardzo zachowawczo. Wygląda to przerażająco...... nudnie.

• Igor Angulo wykłada piłkę Davidowi Kopaczowi, jednak młody zawodnik nie trafia w światło bramki.

• Ishmael Baidoo ukarany żółtą kartką.

• Dominik Furman posłał świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Marcjanik, który zgrał piłkę do Ricardinho. Brazylijczyk musiał tylko dostawić nogę i wpakować futbolówkę do pustej siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybkie wyrównanie! Ricardinho!

• Martin Chudy w świetnym stylu ratuje swój zespół! Zakotłowało się pod jego bramką i dwukrotnie musiał popisać się nie lada refleksem, aby odbić piłkę!

• Hiszpan przejął piłkę na 25 metrze i bez zastanowienia posłał ją w stronę bramki! Thomas Daehne próbował jeszcze ratować sytuację, ale strzał był zbyt precyzyjny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo otwiera wynik meczu!

• Martin Chudy czujnie wychodzi z bramki i spokojnie zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Nieźle bita piłka przez Erika Janżę, tylko że świetnie interweniuje Alan Uryga.

• Pierwszy stały fragment gry po stronie Wisły. Do piłki podszedł oczywiście Dominik Furman, ale z dośrodkowaniem radzi sobie defensywa gospodarzy.

• Paweł Gil dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Wisła Płock po znakomitej serii wygranych notuje mała zniżkę formy. Ostatnie dwa mecze to tylko jeden zdobyty punkt. Czy przerwa reprezentacyjna wpłynie na zawodników Radosława Sobolewskiego pozytywnie?

• Górnik Zabrze notuje fatalną serię 9 meczów bez zwycięstwa. Ostatni pojedynek wygrali 25 sierpnia. Czy dzisiaj przyjdzie czas na przełamanie?

• Dzień dobry Państwu! Czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami PKO Ekstraklasy! 16 kolejkę Ekstraklasy zainaugurują zawodnicy Górnika Zabrze i Wisły Płock! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Górnik - Wisła Płock LIVE! Zabrzanie wpadli w pułapkę

Górnik - Wisła Płock LIVE! Zabrzanie wpadli w pułapkę ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock ONLINE. Wracamy do ligowej rzeczywistości. 16. kolejkę zainaugurujemy na Górnym Śląsku. Czy zespół Marcina Brosza przełamie sie w spotkaniu przeciw rewelacji półmetka? Relacja LIVE w piątek od godziny 18:00.

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock ONLINE

W Zabrzu odżył temat kontraktu dla Łukasza Podolskiego. Były reprezentant Niemiec w grudniu zakończy przygodę w japońskim Vissel Kobe i z chęcią podjąłby się jeszcze gry w Górniku - co obiecał wielokrotnie. Zespołowi przydałby się "na wczoraj", bo sytuacja w tabeli znowu nie wygląda kolorowo.

Jeżeli szukamy drużyn ze słabą serią to Górnik jest w czołówce - razem z Lechią Gdańsk i przede wszystkim Wisłą Kraków. Nad morzem trenera Piotra Stokowca nie zwolnią. Pod Wawelem natomiast już pogonili Macieja Stolarczyka, zastępując go Arturem Skowronkiem (ostatnio Stal Mielec). Czy Marcin Brosz powinien obawiać się tego samego w przypadku kolejnych niepowodzeń?

Od ostatniego ligowego zwycięstwa Górnika minęły prawie... trzy miesiące. Tak, to prawda, po raz ostatni zespół z Zabrza wygrał 25 sierpnia, w domowym spotkaniu z Koroną Kielce (3:0). Potem przegrał trzy razy i aż sześciokrotnie dzielił się punktami. Aktualnie posiada tylko trzy punkty zapasu w stosunku do strefy spadkowej.

Rywalem Górnika będzie teraz Wisła Płock, która zaliczyła serię na tyle dobrą, że na moment wskoczyła nawet na fotel lidera. Przed 16. kolejką drużyna Radosława Sobolewskiego zajmuje jednak szóste miejsce, ze stratą trzech oczek do Legii Warszawa. Ostatnio zremisowała z Cracovią (0:0), a przedtem przegrała ze Śląskiem Wrocław (1:3).

Piątkowe spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Gil (Lublin). VAR obsłużą Paweł Raczkowski i Konrad Sapela.

Oglądaj mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Górnik Zabrze - Wisła Płock:

Górnik: Dawid K., Wiśniewski
Wisła: Adamczyk, Rzeźniczak

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wisła - Górnik 1:1 (Ekstraklasa, 22.07.2019)
Górnik - Wisła 0:1 (Ekstraklasa, 14.05.2019)

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Cezary Olbrycht - Marcin Baszczyński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.