krk
Mecz Grecja - Chorwacja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO East News
Baraże MŚ 2018: Grecja - Chorwacja ONLINE. Reprezentacja Chorwacji po pierwszym meczu barażowym jest o krok od MŚ 2018. W Zagrzebiu Chorwaci zwyciężyli 4:1 i w niedzielnym rewanżu będą bronić okazałej zaliczki. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Baraże MŚ 2018: Grecja - Chorwacja ONLINE

Wiele wskazywało na to, że Chorwaci zwyciężą w swojej grupie i oszczędzą sobie konieczności gry w barażach. Porażka w końcówce eliminacji w starciu z Turcją i remis przed własną publicznością z Finlandią spowodowały, że wyprzedzili ich Islandczycy. Z kolei reprezentacja Grecji w grupie H okazała się gorsza jedynie od Belgii, dystansując m.in. Bośnię i Hercegowinę.

W Zagrzebiu w pierwszym barażu Chorwaci rzucili Greków na kolana. Wygrana 4:1 stawia ich w znakomitej sytuacji przed niedzielnym rewanżem. Już do przerwy "Vetrani" prowadzili 3:1 po trafieniach Luki Modricia, Nikoli Kalinicia i Ivana Perisicia. Wynik spotkania ustalił tuż po przerwie Andreja Kramarić. A zwycięstwo drużyny z Półwyspu Bałkańskiego mogło być jeszcze bardziej okazałe.

W Pireusie podobnie jak w Zagrzebiu zabraknie kibiców gości. Federacje piłkarskie Chorwacji i Grecji postanowiły, że w meczach wyjazdowych zabraknie sympatyków obu drużyn. Decyzja spowodowana była obawami przed wywołanie zamieszek przez chorwackich fanatyków.

Bezpośrednie pojedynki:

Chorwacja - Grecja 4:1 (9 listopada 2017)
Grecja - Chorwacja 2:0 (7 października 2011)
Chorwacja - Grecja 0:0 (7 września 2010)

Baraże MŚ 2018: Grecja - Chorwacja TRANSMISJA TV

Transmisja rewanżowego meczu barażowego Grecja - Chorwacja od 20:35 w Polsacie Sport.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Grecja - Chorwacja w GOL24!