Mecz Hellas Verona - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

Hellas Werona

1

SSC Napoli

3

• Arbiter kończy spotkanie. Napoli zwycięża i dołącza do Juventusu, który również zdobył dziś trzy punkty.

• Sędzia dolicza cztery minuty.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i groźne uderzenie Caceresa!

• Do jedenastki podszedł Pazzini i skutecznie uderzył w sam środek bramki! 3:1!

• Faul Hysaja w polu karnym i rzut karny dla gospodarzy!

• Mocny strzał z boku pola karnego, ale kolejny raz Insigne zatrzymany przez bramkarza gospodarzy.

• Mertens uderzał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała daleko od słupka.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości: Giaccherini za Callejona.

• Na boisku pojawia się Il Pazzo! Zmieni on Alessio Cerciego.

• Napoli zwolniło tempo gry i wymienia wiele podań na połowie przeciwnika, ale nie zagraża bramce gospodarzy.

• Marek Hamsik opuszcza boisko, zastąpi go Allan.

• Pierwsza zmiana również w drużynie gospodarzy: Fares za Zaccagniego.

• Doskonała kombinacja Mertensa z Insigne doprowadziła do tego, że bramka była niepilnowana, a Ghoulam dopadł do odbitej piłki i mocno uderzył w górny róg bramki i zdobył gola! 3:0!

• Polak opuszcza boisko, a w jego miejsce Dries Mertens!

• Ależ błąd defensywy Hellasu! Jeden z obrońców zagrał piłkę do Milika, który bez przyjęcia uderzył w środek bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego zakończone groźnym strzałem Vlada Chirichesa.

• Groźna szybka akcja Hellasu zakończona strzałem Verde, ale świetną paradą popisał się Reina!

• Za spóźnioną interwencję żółtą kartką ukarany Elseid Hysaj.

• Na rozgrzewkę ruszył już Dries Mertens.

• Groźne dośrodkowanie w pole karnego Napoli, ale ostatecznie defensywa gości radzi sobie z zagrożeniem.

• Sędzia wznawia mecz!

• Piłkarze już wracają na murawę nad którą przechodzi ulewa.

• Arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę.

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Kolejna dobra kombinacja zawodników Napoli zakończona nieudanym strzałem Zielińskiego.

• Zabójcza kontra Napoli! Lewą stroną ruszył Insigne, dograł do Milka, a ten wewnętrzną częścią stopy z pierwszej piłki pokonał bramkarza płaskim strzałem tuż przy słupku.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, z piłką minął się bramkarz gospodarzy, a piłka odbija się od nogi Samuela Souprayena i wtacza się do pustej bramki.

• Płaska wrzutka Hysaja, a do piłki doszedł Insigne i oddał kolejny strzał, który obrońcy odbili na rzut rożny.

• Piłkę odbiera Hamsik, szybko dogrywa do Jose Callejona, który zakończył akcję bardzo słabym strzałem.

• Wreszcie pierwsza akcja gospodarzy. Szybka kombinacją po prawej stronie boiska, ale wykończenie tej sytuacji zdecydowanie nieudane.

• Marek Hamsik pokusił się o strzał sprzed pola karnego, ale była to nieudana próba, bo futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Trzecia próba skrzydłowego Napoli, ale tym razem dobrze interweniuje Nicolas Andrade!

• Lorenzo Insigne chciał zaskoczyć bramkarza przeciwników strzałem z dystansu. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• Przyspiesza Napoli, ale dobrze organizuje się defensywa gospodarzy i nie dopuszcza do większego zagrożenia pod swoją bramką.

• Jak na razie spokojne tempo rozgrywania akcji z obu stron i bez groźniejszych sytuacji podbramkowych.

• Pierwszy sprawdzian dla bramkarza gospodarzy po strzale Lorenzo Insigne.

• Sędzia daj znak, ruszamy!

• Minuta ciszy dla uczczenia pamięci ofiar zamachu terrorystycznego w Barcelonie.

• Kapitanowie już wyprowadzają swoje drużyny na murawę.

• Za kilka minut rozpocznie się drugie spotkanie tego sezonu Serie A, oba zespoły już w tunelach.

• Maurizio zdecydował się dać odpocząć dziś Driesowi Mertensowi i to Arkadiusz Milik wystąpi dziś od początku. Na murawie od pierwszego gwizdka zobaczymy również Piotra Zielińskiego.

• Hellas: Nicolas, Ferrari, Caceres, Heurtaux, Souprayen; Romulo, Buchel, Zaccagni; Cerci, Bessa, Verde

• Napoli: Reina - Hysaj, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diawara, Hamsik; Callejon, Milik, Insigne

• Witamy w relacji na żywo z drugiego dzisiejszego meczu ligi włoskiej. Beniaminek Hellas Verona podejmie jednego z faworytów do tytułu - Napoli.

Tomasz Pszonak

Mecz Hellas Verona - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartek Syta

MECZ Hellas Verona - Napoli ONLINE Bardzo trudne zadanie czeka beniaminka, który już na starcie rozgrywek będzie mierzyć się z jednym z faworytów do scudetto. Napoli przyjeżdża do Verony w najsilniejszym zestawieniu i nikt w Neapolu nie myśli o odpuszczeniu tego meczu. Czy beniaminek rozpocznie sezon od sensacji?

MECZ Hellas Verona - Napoli ONLINE

Fabio Pecchia zapowiada, że jego zespół nie będzie się tylko bronił i wyprowadzał kontrataków. Można to też zauważyć po odważnym ustawieniu 4-3-3, które jest nastawione na ofensywną grę. Taką też prezentuje Napoli, które dziś będzie chciało rozegrać kolejny dobry mecz. Maurizio Sarri w swoim trzecim sezonie pracy w zespole spod Wezuwiusza chce sięgnąć po tytuł mistrzowski więc można spodziewać się mocnego startu ze strony jego piłkarzy.

W wyjściowym składzie ma pojawić się Piotr Zieliński, który w ostatnim spotkaniu z Niceą wszedł dopiero w drugiej połowie. Arkadiusz Milik ma rozpocząć mecz na ławce, ale niewykluczone, że dostanie swoją szansę.

Drużyna gospodarzy nie ma w tym meczu nic do stracenia, dlatego powinniśmy spodziewać się otwartego meczy, gdyż każda zdobycz punktowa będzie w Veronie odbierana jako sukces. Zawodnicy Napoli nie mogą sobie pozwolić na wpadkę już w pierwszym spotkaniu i to w starciu z beniaminkiem, więc z pewnością będą chcieli szybko rozwiązać losy tego spotkania.

Kto lepiej rozpocznie sezon? Czy dojdzie do niespodzianki?

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Hellas: Nicolas - Souprayen, Herteaux, Caceres, Romulo - Valoti, Zaccagni, Bessa - Verde, Pazzini, Cerci
Napoli: Reina - Ghoulam, Koulibaly, Albiol, Maggio - Hamsik, Jorginho, Zieliński - Insigne, Mertens, Callejon

Sonda

Jak zakończy się mecz Hellas - Napoli

Mecz transmitowany będzie w stacji Eleven Sports. Spotkanie Hellas - Napoli rozpocznie się o 20:45.