Mecz Hertha Berlin - FC Koeln ONLINE. Gdzie oglądać w...

3 1 połowa

• Koniec meczu! Hertha zostaje rozgromiona przez FC Koeln!

• Dobre dośrodkowanie Daridy, ale obrona Koeln spokojnie interweniuje.

• Marco Hoger zmienia Ismaila Jakobsa.

• Mało brakowało a padłaby 6 bramka dla gości! Tym razem jednak świetnie broni bramkarz Herthy!

• Simon Terodde zanotował pierwszą akcję w tym meczu, jednak został skutecznie powstrzymany przez defensorów Herthy.

• Simon Terodde zmienia strzelca dwóch bramek - Jhona Cordobę.

• Zablokowany strzał Lukebakio.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mark Uth strzela cudownego gola z rzutu wolnego! Kanonady ciąg dalszy!

• Santiago Ascacibar fauluje rywala pod swoim polem karnym i ogląda za to żółtą kartkę.

• Hertha zasypuje rywala dośrodkowaniami, które nie przynoszą żadnego efektu.

• Hertha gra dużo lepiej niż w pierwszej połowie, ale znowu traci gola! Defensywa praktycznie w ogole nie funkcjonuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Florian Kainz na 4:0 dla FC Koln!

• Krzysztof Piątek w ostatniej chwili został zablokowany!

• Dodi Lukebakio oddał znakomity strzał! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Krzysztof Piatek marnuje sytaucje sam na sam! Ależ było blisko!

• Darida ofiarnie walczył o piłkę pod polem karnym rywala, ale został skutecznie powstrzymany.

• Dodi Lukebakio rozruszał grę Herthy! Teraz mało brakowało a strzeliliby pierwszą bramkę w tym meczu!

• Swój występ zakończył też Arne Maier, którego zmienił Vladimir Darida.

• Matheus Cunha nie wyszedł na drugą część meczu. W jego miejsce pojawił się Dodi Lukebakio.

• Wracamy po przerwie do Berlina! Czy Hertha zacznie w końcu grać w piłkę?

• Koniec pierwszej połowy. Hertha w tym meczu nie istnieje co dobitnie pokazuje statystyka - 0 jakiekolwiek strzału.

• Ellyes Skhiri nie trafia z 2 metrów w światło bramki!

• Niklas Stark zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rafael Czichos doznał bardzo poważnie wyglądającej kontuzji. W jego miejsce pojawia się Jorge Mere.

• Bardzo poważnie wyglądające zderzenie pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Potrzebna jest pilna pomoc medyczna.

• Najpierw sędzia nie uznał gola, ale po weryfikacji wskazał na środek boiska! Hertha jest dzisiaj bardzo słaba.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Florian Kainz na 3:0 dla FC Koeln!

• Hertha jest całkowicie zagubiony. Gospodarze nie mają pomysły na grę.

• Tym razem Cordoba był na spalonym. FC Koeln straciło szansę na gola.

• Hertha jest całkowicie bezradna. Pasywny Dedryk Boyata przegrał pojedynek główkowy, a napastnik gości wbił piłkę głowę z bliskiej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jhon Cordoba po raz drugi!

• Jak na razie Krzysztof Piątek jest zupełnie niewidoczny. Spowodowane to jest m.im. bardzo słabą postawą jego kolegów.

• Rune Jarstein znakomicie odbija strzał Cordoby! Znowu było bardzo groźnie!

• Teraz gospodarze mieli szansę na dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale ostatecznie od bramki zacznie Timo Horn

• Zakotłowało się pod bramką Herthy, ale tym razem świetnie broni Rune Jarstein.

• Strata Herthy, kontra gości i pewne wykończenie Cordoba = 0:1 dla FC Koeln!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jhon Cordoba otwiera wynik meczu!

• Słabe dośrodkowanie zawodnika Herthy. Szybka strata.

• Ruszyli!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawie!

• W pierwszym składzie Herthy wyjdzie dzisiaj Krzysztof Piątek. Polak nadal czeka na premierowe trafienie w Bundeslidze.

• Zmierzą się ze sobą sąsiedzi w tabeli. Hertha ma 3 oczka więcej od FC Koln i aktualnie plasuje się na 13 pozycji.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Hertha Berlin - FC Koeln!

Piotr Szymański

Mecz Hertha Berlin - FC Koeln ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Hertha Berlin - FC Koeln ONLINE. W sobotnim meczu 23. kolejki Bundesligi Hertha Berlin zagra u siebie z FC Koeln. To będzie idealna okazję na pierwszego ligowego gola Krzysztofa Piątka w nowych barwach. Relacja na żywo z meczu Hertha - Koeln live w GOL24.pl!

Mecz Hertha Berlin - FC Koeln ONLINE

Będzie to pojedynek sąsiadów w tabeli, gdyż Hertha jest obecnie na 13. miejscu (26 punktów), a FC Koeln znajduje się jedną pozycję niżej (23 punkty).

Po tym jak z posady trenera berlińczykó nieoczekiwanie zrezygnował Juergen Klinsmann, zespół przejął Alexander Nouri. Efekt nowej miotły zadziałał w poprzedniej kolejce, gdy Hertha pokonała na wyjeździe SC Paderborn (2:1).

Z kolei kibice drużyny z Kolonii przeżywają w ostatnich tygodniach prawdziwy rollercoaster. Świetne mecze i wysokie zwycięstwa (3:1 z VfL Wolfsburg i 4:0 z SC Freiburg) przeplatąją z równie wysokimi porażkami (1:5 z Borussią Dortmund i 1:4 z Bayernem Monachium).

Na pierwszego ligowego gola w barwach Herthy liczy Krzysztof Piątek. Dotychczas reprezentant Polski zanotował tylko jedno trafienie, w Pucharze Niemiec przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen.

Mecz Hertha Berlin - FC Koeln TRANSMISJA TV

Mecz Hertha Berlin - FC Koeln będzie transmitowany w telewizji w Canal+. Początek spotkania o godz. 15:30. W rolę komentatorów wcielą się Adam Marchliński i Tomasz Ćwiąkała.

15:30 mecz Hertha Berlin - FC Koeln live