Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Inter Mediolan

1

FC Barcelona

2

• Koniec meczu! Inter przegrywa z osłabioną FC Barceloną i na wiosnę zagra tylko w Lidze Europy!

• Lautaro jeszcze próbuje uratować choćby punkt dla swojego zespołu, ale broni Neto.

• 4 minuty doliczone!

• Stefan De Vrij ukarany żółtą kartką.

• Urodzony w 2002 roku zawodnik FC Barcelony zabiera Interowi marzenia! Uderzył z 25 metra nie do obrony! Załamani kibice opuszczają stadion!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wejścia smoka! Ansu Fati!

• Carles Perez zmieniony przez Ansu Fatiego.

• Niewiarygodne! Romelu Lukaku pakuje piłkę do bramki i...... jest spalony! To już 3 raz, gdy Interowi zabrany jest gol!

• Antonio Conte korzysta także z ostatniej zmiany. Borja Valero zmieniony przez Sebastiano Esposito.

• Matteo Politano zmienia Danilo D'Ambrosio.

• Lautaro pakuję piłkę do bramki, ale jednocześnie był na sporym spalonym! Nadal mamy remis!

• Romelu Lukaku uderza mocno, ale prosto w ręce Neto.

• Znakomity drybling Lautaro Martineza! Argentyńczyk przerzucił sobie piłkę nad Lengletem, a później huknął z woleja! Zabrakło niewiele!

• Valentino Lazaro wchodzi na murawę, a schodzi z niej Cristiano Biraghi.

• Mocny, płaski strzał Arturo Vidala! Znowu zabrakło niewiele!

• Moussa Wague huknął z dystansu i piłka minimalnie mija spojenie słupka z poprzeczką bramki Handanovicia!

• Romelu Lukaku zdołał minąć bramkarza, ale za bardzo się wyrzucił i wypadł poza pole gry.

• Schodzi także Ivan Rakitić, gdyż zmienia go Frenkie De Jong.

• Luis Suarez pojawia się na murawie, a schodzi z niej Antoine Griezmann.

• Potężne uderzenie Romelu Lukaku, ale znowu Neto popisuje się znakomitą paradą!

• Świetnie broni Samir Handanović! Bramce Interu próbował zagrozić Antoine Griezmann!

• Junior Firpo podaje niedokładnie do Griezmanna. Goście tracą okazję do zdobycia bramki.

• Indywidualna akcja Ivana Rakiticia, który minął rywala, ale jego strzał został zablokowany.

• Junior Firpo zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rozpędzony Lautaro Martinez w ostatniej chwili został powstrzymany przez rywala!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Inter jak na razie remisuje z Barceloną B. Czy uda im się wygrać?

• Borja Valero ogląda żółtą kartkę.

• Świetne uderzenie Belga z 17 metra! Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy FC Barcelony i mija bezradnego Neto!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Romelu Lukaku doprowadza do remisu!

• Cristiano Biraghi potrzebuje pomocy medycznej.

• Lautaro huknął sprzed pola karnego i znowu znakomicie interweniuje Neto!

• Clement Lenglet ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko a Clement Lenglet podwyższyłby prowadzenie Barcelony! Zabrakło centymetrów!

• Carles Perez faulowany przed polem karnym Interu.

• Fatalny błąd Borjy Valero! Hiszpan podał pod nogi Ivana Rakiticia, ale Chorwat uderza zbyt mocno.

• Arturo Vidal został zablokowany przez defensora Interu.

• Dosyć niespodziewanie goście obejmują prowadzenie! Zawodnik FC Barcelony z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Calres Perez otwiera wynik meczu!

• Cristiano Biraghi uderza głowa z 5 metra, ale świetnie broni Neto! Brazylijczyk broni dzisiaj bardzo dobrze!

• Ależ cudowna interwencja Neto! Inter znakomicie rozpracował obronę rywala, Lukaku huknął z 16 metra, a Brazylijczyk zdołał odbić lecącą futbolówkę!

• Marcelo Brozović dośrodkowuje prosto w ręce Neto.

• Lautaro Martinez wywalczył rzut rożny.

• Niewiarygodne jaką okazję zmarnował teraz Romelu Lukaku! Doświadczony Belg wpadł w pole karne, miał już przed sobą tylko Neto, ale zbyt długo zbierał się do strzału i rywalem zabrali mu piłkę!

• Samir Handanović końcówkami palców odbił strzał Carlesa Aleny!

• Romelu Lukaku pakuję piłkę do bramki, ale Belg był na wyraźnym spalonym! Nadal bez bramek w Mediolanie!

• Danilo D'Ambrosio zauważył wysuniętego bramkarza, tylko że jego strzał szybuje nad bramką.

• Zaczynamy to wielkie widowisko!

• Zawodnicy obu drużyn meldują się na murawie! Czas na hymn Champions League!

• Inaczej sytuacja wygląda w Mediolanie. Inter aby marzyć o awansie do 1/8 finału musi dzisiaj pokonać swojego rywala. Antonio Conte na pewno nie odpuści i wypuszcza w bój swój najmocniejszy skład. Czy to wystarczy na "rezerwy" Barcelony?

• Zdecydowanym faworytem tego mecz jest...... Inter Mediolan. FC Barcelona już zapewniła sobie awans z pierwszego miejsca. Ernesto Valverde zdecydował więc, że jego najważniejsi gracze dzisiaj odpoczną. Od pierwszej minuty zobaczymy tylko kilka głośnych nazwisk w tym m.in. Antoine Griezmann, Ivana Rakiticia czy Samuela Umtitiego.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na kolejne emocje związane z ostatnią kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów! Na relację LIVE z meczu Inter Mediolan - FC Barcelona zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE. Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ciekawie zapowiada się pojedynek w grupie F, gdzie zmierza się Inter Mediolan i FC Barcelona. Katalończycy są już pewni 1. miejsca, a Włosi walczą o awans z Borussią Dortmund. Relacja na żywo z meczu Inter - Barcelona live w GOL24.pl!

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE

Ernesto Valverde ma zamiar wystawić rezerwowy skład na mecz z Interem, który - razem z Borussią Dortmund - nadal walczy o awans. Powodem jest zbliżający się ligowy mecz Barcy z Realem Madryt. Trener Dumy Katalonii będzie chciał oszczędzić swoich najlepszych zawodników - uważają dziennikarze "AS" i wystawi eksperymentalny skład. To niedobra informacja dla BVB. Tego samego dnia zagra ona ze Slavią Praga i musi liczyć na to, że Barca odbierze punkty Interowi.

W pierwszym meczu (2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów) Barcelona wygrała u siebie z Interem 2:1. Zespół z Katalonii oddał więcej strzałów na bramkę i przeważał w posiadaniu piłki (66 procent). Barca wygrała, chociaż to Inter pierwszy zdobył gola. W drugiej minucie obrońcom urwał się Lautaro Martínez i strzałem z bardzo trudnej pozycji na długi słupek dał prowadzenie swojemu zespołowi. W drugiej połowie Luis Suarez zdobył jednak dwie bramki i przypieczętował zwycięstwo Katalończyków.

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona LIVE. Przewidywane składy

Inter: Handanović - Godin, Skriniar, De Vrij, Candreva - Borja Valero, Vecino, Brozović, D'Ambrosio - Lukaku, Lautaro

Barcelona: Neto - Wague, Araujo, Umtiti, Firpo - Vidal, Busquets, Alena - Perez, Griezmann, Ansu

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Mecz Ligi Mistrzów Inter Mediolan - FC Barcelona live pokaże na żywo Polsat Sport Premium 1. Dostęp do tego kanału jest płatny. Jeśli chcecie obejrzeć mecz online, to potrzebny będzie dostęp kanału poprzez usługę IPLA TV (również płatny). Początek meczu Inter - Barcelona o godzinie 21.00. Komentować będą Bożydar Iwanow i Piotr Czachowski (z Mediolanu).

21:00 mecz Inter Mediolan - FC Barcelona transmisja tv
Polsat Sport Premium 1

Tekstowa relacja na żywo z meczu Inter Mediolan - FC Barcelona online w GOL24.pl!