Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Ten sezon jest...

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Ten sezon jest przegrany. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 24. kolejka
2021-04-09 18:00

Jagiellonia Białystok

2

Cracovia

1

• W meczu rozpoczynającym 24. kolejkę Jagiellonia Białystok ograła Cracovię 2:1 (2:1). Przyjezdni prowadzili po trafieniu Thiago, ale gospodarze odpowiedzieli dwoma celnymi główkami. Z porażki "Pasów" najbardziej cieszą się walczące o ligowy byt Stal Mielec oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała.

• Koniec meczu! Jagiellonia pokonała w Białymstoku Cracovię 2:1!

• Posypały się kartki. Sędzia napomniał Jesusa Imaza.

• Florian Loshaj został napomniany żółtą kartką.

• Bartosz Kwiecień został ukarany żółtą kartką.

• Cztery minuty doliczył do drugiej części gry Paweł Gil.

• Maciej Makuszewski uderzył po błyskawicznej kontrze. Broni Karol Niemczycki.

• Cornel Rapa w pole karne do Marcosa Alvarez. Ten z woleja fatalnie przestrzelił.

• Sergiu Hanca faulem skasował kontratak Macieja Makuszewskiego. Żółta kartka.

• Okazja Pasów! Zagranie do zamykającego akcję Sebastiana Strózika. Zawodnik Cracovii popełnił jednak błąd techniczny.

• Zmienia też Probierz. Plac gry opuścił Thiago. W jego miejsce wszedł Filip Piszczek.

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Bartosz Kwiecień zmienił Krisa Twardka.

• Maciej Bortniczuk zastąpił Przemysława Mystkowskiego.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii. Maciej Makuszewski wszedł za Bidę.

• Dawid Szymonowicz skosił Przemysława Mystkowskiego. Żółta kartka.

• Pelle van Amersfoort trafił do siatki po podaniu Floriana Loshaja! Był jednak na minimalny spalonym. Gol nie został uznany.

• Marcos Alvarez zmienił Rivaldinho.

• Florian Loshaj zameldował się w miejsce Milana Dimuna.

• Potrójna zmiana w zespole Cracovii. Sebastian Strózik wszedł za Diego.

• Jagiellonia wymieniła kilka podań. Przyblokowany w polu karnym Jesus Imaz nieczysto trafił w piłkę.

• Matej Rodin wyłuskał piłkę Przemysławowi Mystkowskiemu, ale doznał przy tej interwencji urazu.

• Sergiu Hanca mógł zaskoczyć Dziekońskiego bezpośrednio z rzutu rożnego.

• Bartosz Bida został napomniany żółtą kartką za faul na Thiago.

• Sergiu Hanca huknął pod porzeczkę po zgraniu Rivaldinho. Dziekoński odbił na rzut rożny.

• Obie drużyny drugą część gry zaczęły bez zmian.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia do przerwy prowadzi z Cracovią 2:1.

• Milan Dimun przymierzył z woleja. Odbił piłkę przed siebie Dziekoński!

• Dwie minuty dołożył Paweł Gil do pierwszej odsłony.

• Trener Cracovii domagał się czerwonej kartki dla Błażeja Augustyna.

• Błażej Augustyn zatrzymał wychodzącego na dogodną pozycję Rivaldinho.

• Michał Probierz nie zgadzał się z decyzją arbitra i został ukarany żółtą kartką.

• Martin Pospisil zacentrował z rzutu wolnego. Do piłki wyskoczył Taras Romanczuk i w nieco ekwilibrystycznej pozycji uderzył ją głową. Niemczycki skapitulował po raz drugi.

• GOOOOOOOOOL! TARAS ROMANCZUK! 2:! DLA JAGIELLONII!

• Sergiu Hanca dostrzegł niepilnowanego w polu karnym Milana Dimuna. Pomocnik Cracovii uderzył potężnie, ale tylko obił poprzeczkę!

• Zablokowany strzał Sergiu Hanki. Chwilę później próbował także Damir Sadiković. Również został zablokowany.

• Słabo dysponowany jest dzisiaj Kris Twardek. Rafał Grzyb postanowił przesunąć na prawą obronę Prikryla, a Twardek będzie grał wyżej.

• Tomas Prikryl miękko wrzucił futbolówkę na piaty metr. Bartosz Bida uprzedził Dawida Szymonowicza i głową zaskoczył Karola Niemczyckiego.

• GOOOOOOOOOOOL! BARTOSZ BIDA! Jagiellonia wyrównała!

• Rivaldinho strzelał z dystansu po błędzie Krisa Twardka. Uderzył prosto w Dziekońskiego.

• Taras Romanczuk główkował po rzucie rożnym. Kapitan Jagiellonii od razu reklamował zagranie ręką.

• Rivaldinho trącił piłkę o dośrodkowaniu z prawej strony. Futbolówka trafiła w słupek.

• Dziekoński chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu Pelle van Amersfoorta.

• Diego nie najlepiej zacentrował z prawej strony. Koszmarnie skiksował jednak Błażej Augustyn i piłka trafiła do Thiago. Brazylijczyk tym razem oddał ładny, techniczny i pokonał Dziekońskiego.

• GOOOOOOOL! 1:0 DLA CRACOVII! THIAGO!

• Kris Twardek wrzucił piłkę z prawej flanki. Składał się do strzału Przemysław Mystkowski, ale nie zdołał uderzyć.

• Krótko rozegrany róg nie przyniósł zagrożenia pod bramką Jagiellonii.

• Thiago przedzierał się prawym skrzydłem. Wywalczył rzut rożny dla Cracovii.

• Thiago wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał. Bardzo niecelne wykończenie akcji.

• Taras Romanczuk wzięty w kleszcze przez Dimuna i Rivaldinho. Gwizdek arbitra.

• Bartłomiej Wdowik z autu w pole karne do Bartosza Bidy. Piłka w rękach Niemczyckiego.

• Atak gospodarzy. Cornel Rapa przechwycił podanie Martina Pospisila.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Gil z Lublina. W wozie VAR zasiądą Paweł Raczkowski i Tomasz Listkiewicz.

• Cracovia przełamała się po bardzo długiej i niechlubnej serii. Drużyna "Pasów" po raz pierwszy w roku zgarnęła trzy punkty. Stało się tak w meczu z Lechem Poznań (2:1). Krakowianie nie mogą być pewni ligowego bytu. Nad ostatnią Stalą Mielec mają tylko cztery oczka przewagi, a mielczanie rozegrali mecz mniej.

• Jagiellonia po zaskakującym pokonaniu Lecha Poznań (3:2) znów przegrała. W zeszłej kolejce sposób na nią znalazł Śląsk Wrocław (0:1). Była to już jedenasta porażka w sezonie.

• Podstawowy skład Cracovii:

• Jagiellonia rozpocznie w następującym zestawieniu:

• 24. kolejka PKO Ekstraklasy rozpocznie się w Białymstoku. Dwunasta w tabeli Jagiellonia zagra z czternastą Cracovią. Początek meczu o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

Jagiellonia - Cracovia LIVE! Ten sezon jest przegrany?

Jagiellonia - Cracovia LIVE! Ten sezon jest przegrany? ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. 24. kolejkę PKO Ekstraklasy zaczniemy na Podlasiu. Dwunasta drużyna zagra z czternastą. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE

Jagiellonia po zaskakującym pokonaniu Lecha Poznań (3:2) znów przegrała. Tym razem sposób na nią znalazł Śląsk Wrocław (0:1). Była to już jedenasta porażka w sezonie: już piąta w tym roku.

W przypadku Cracovii mówimy o przełamaniu bardzo długiej i niechlubnej serii. Drużyna "Pasów" po raz pierwszy w roku zgarnęła trzy punkty. Stało się tak w meczu z Lechem Poznań właśnie (2:1).

Cracovia w jakimś sensie może jeszcze ratować sezon Pucharem Polski, w którym pozostał jej półfinał z Rakowem Częstochowa i ewentualny finał w obronie trofeum z pierwszoligową Arką Gdynia. Jagiellonia drugiego frontu nie ma. Na siedem kolejek przed końcem rozgrywek można śmiało stwierdzić, że nie zajmie miejsca na podium i tym samym nie będzie reprezentować Polski na arenie międzynarodowej.

Dziś przy linii spotkają się były przełożony z podopiecznym, czyli Michał Probierz z Rafałem Grzybem.

Rafał Grzyb, trener Jagiellonii: - U trenera Probierza dorastałem jako piłkarz. Wiele lat pod jego wodzą grałem, za co mu serdecznie dziękuję. Dzięki jego pracy funkcjonuję na tym poziomie, na którym jestem. Nasza konfrontacja? To przyjemne gdy uczeń i nauczyciel stają naprzeciw siebie. Będzie mi miło spotkać trenera Probierza w innej roli niż wcześniej. My będziemy jednak poza linią, a najważniejsze wydarzy się przecież na boisku

Michał Probierz, trener Cracovii: - Nie żałuję ostatniego odejścia z Jagiellonii. Z Cracovią też grałem w Europie, też zdobyłem trofeum, zbudowałem jakiś zespół. Wielu jest malkontentów, ale niestety mamy taki przejściowy sezon. Wszystkie zespoły mają problemy. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że poranny telefon masażysty to jest najgorsze, co może być.

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia:
Jagiellonia: Runje, Nastić, Olszewski, Cernych
Cracovia: Rocha, Pestka, Kanach, Vestenicky, Jablonsky

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Cracovia - Jagiellonia 3:1 (Ekstraklasa, 07.11.2020)
Cracovia - Jagiellonia 1:2 (Ekstraklasa, 21.06.2020)
Cracovia - Jagiellonia 0:1 (Ekstraklasa, 31.05.2020)

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!