Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań ONLINE. Gdzie...

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jaga dobije Lecha?

PKO Ekstraklasa, 15. kolejka
2018-11-11 18:00

Jagiellonia Białystok

2

Lech Poznań

2

• Dziękuję za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Sprawiedliwy wynik w Białymstoku. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Lecha, natomiast druga to już przewaga Jagiellonii. Oba zespoły miały swoje sytuacje, ale muszą się punktami podzielić.

• Koniec spotkania!

• Arbiter dolicza aż 7 minut!

• Bezjak z dystansu i bliski szczęścia napastnik gospodarzy, ale pomylił się minimalnie.

• Ostatnia roszada w Lechu, Tomczyk za Gytkjaera

• Zmiana także w zespole gości, boisko opuścił Tiba, a zastąpił go Gajos.

• Sędzia wznawia grę!

• Trener Mamrot wykorzystał przerwę i zmienił Novikovasa, a wprowadził Sheridana.

• Mecz przerwany ze względu na odpalenie rac przez kibiców!

• Jóźwiak oddał mocny techniczny strzał, piłka odbiła się od Burligi, ale na szczęście dla gospodarzy futbolówka minęła słupek.

• Strzał Kwietnia z dystansu, ale ten strzał bardzo niecelny.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, Kwiecień zastępuje Poletanovicia.

• Trałka trafia do siatki!......., ale sędzia odgwizdał słusznego spalonego .

• Żółta kartka dla Guilherme.

• Zmiana także w ekipie z Białegostoku, Bezjak zastępuje Świderskiego

• Pierwsza zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Jevtić, a na murawie melduje się Amaral

• Poletanović ukarany żółtą kartką.

• Lech w ataku pozycyjnym, piłka trafiła do Kostevycha, a ten idealnie dośrodkował do Gumnego, którego strzał świetnie obronił Kelemen!

• Kolejna okazja Świderskiego, ale tego strzału lepiej nie komentować.

• Napór gospodarzy, rożny za rożnym, akcja za akcją, a teraz Świderski był sam na sam z Buriciem, ale na ofsajdzie napastnik "Jagi"

• Dobra akcja gospodarzy, Novikovas zgrał piłkę do Poletanovicia, ten idealnie obsłużył Świderskiego, który pewnie umieścił piłkę w bramce.

• Jagiellonia wyrównuje!

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Zapraszamy za 15 minut!

• Po straconej bramce zawodnicy gości zaczęli grać coraz lepiej i zdobyli dwie bramki, dzięki czemu schodzą na przerwę w lepszych humorach. Gracze Jagiellonii muszą wziąć się w garść jeżeli chcą stawić opór gościom z Poznania.

• Koniec pierwszej połowy!

• Doliczona minuta!

• Tiba z rożnego prosto na głowę Rogne, który nie trafia w światło bramki.

• Novikovas z dystansu, ale piłka poleciała w trybuny.

• Dobra okazja dla Świderskiego, ale uderzył prosto w Buricia

• Żółta kartka dla Wasielewskiego

• Błąd Novikovasa, który zagrał do Gytkjaera, ten odegrał Jóźwiakowi, skrzydłowy zagrał do Jevticia, a Szwajcar do Wasielewskiego, który technicznym strzałem pokonał Kelemena.

• Lech wychodzi na prowadzenie!

• Dośrodkowanie Jevticia w pole karne do Gytkjaera, ten nie trafił w piłkę, ale na szczęście dla zawodników gości piłka trafiła pod nogi Rogne, a Norweg wyrównał stan meczu.

• Wyrównanie!

• Składna akcja Jagiellonii, piłkę przejął Gumny, ale sprytnie odebrał futbolówkę Świderski zagrywając do Frankowskiego, a ten z zimną krwią wpakował piłkę do siatki

• Gospodarze obejmują prowadzenie!

• Jevtić w indywidualnej akcji, ale po interwencji obrońcy upadł na murawę, sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia

• Frankowski z ostrego kąta, ale prosto w Buricia

• Burliga dośrodkował w pole karne, a tam bliski szczęścia Poletanović, ale uderzył minimalnie niecelnie.

• Spokojny początek meczu, obie drużyny podchodzą do siebie z respektem

• Zaczynamy!

• Rezerwowi Lech Poznań: Putnocky, Janicki, Tomasik, Gajos, Radut, Amaral, Tomczyk.

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Jagiellonia: Sandomierski, Klemenz, Bezjak, Sheridan, Machaj, Kwiecień, Grzyb.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu kończącego 15. kolejkę Lotto Ekstraklasy. W Białymstoku na stadionie przy ul. Słonecznej Jagiellonia podejmie Lecha Poznań.

PI

©Fot. Waldemar Wylegalski

Jagiellonia - Lech ONLINE. W najciekawszym niedzielnym meczu Ekstraklasy Jagiellonia podejmie będącego w sporym kryzysie Lecha Poznań. Czy Kolejorz pod wodzą Dariusza Żurawia wygra z faworyzowaną drużyną z Białegostoku? Relacja LIVE na Gol24!

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań ONLINE

Białostoczanie domowym spotkaniem z Kolejorzem zakończą pierwszą rundę sezonu regularnego. W wypadku zwycięstwa do rewanżów przystąpią z drugiego miejsca, a przy wpadce Lechii Gdańsk – nawet z pozycji lidera ekstraklasy.

– Nie skupiamy się na tym, czy będziemy liderem na półmetku, czy będzie nim ktoś inny. Liczy się to, by pokonać Lecha – zaznacza Romanczuk.

Przed sezonem poznański klub przeprowadził ofensywę transferową, wydając gigantyczne – jak na polskie warunki – pieniądze (sam Joao Amaral kosztował ponad milion euro). Oczekiwania były zatem ogromne, a początek sezonu je potwierdził. Kolejorz ruszył z kopyta, wygrywając cztery mecze z rzędu.

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań na żywo online w Player.pl >>>

W piątej kolejce w Poznaniu lanie gospodarzom sprawiła jednak krakowska Wisła (5:2). Od tego momentu i gra, i nastroje w stolicy Wielkopolski zaczęły się stopniowo psuć.

Apogeum nastąpiło w ostatnich tygodniach. Kolejorz w kompromitującym stylu pożegnał się z Pucharem Polski, przegrywając 0:1 w Częstochowie z Rakowem. W ekstraklasie najpierw dostał baty w Szczecinie od Pogoni (0:3), a potem uległ u siebie 0:1 Lechii Gdańsk.

Ktoś za wstydliwe wpadki musiał zapłacić. Tym kimś, jak to zwykle u nas bywa, okazał się trener. Zwolniono Ivana Djurdjevicia, który zapowiedzi miał szumne, ale nie broniły go ani gra zespołu, ani atmosfera wokół niego.

W mediach momentalnie zatrzęsło się od potencjalnych nazwisk kolejnego szkoleniowca. Najgłośniej mówi się o byłym selekcjonerze kadry narodowej – Adamie Nawałce, padają też nazwiska znanych trenerów zagranicznych. Do Białegostoku wielkopolski zespół przyjedzie jednak pod wodzą dotychczasowego opiekuna rezerw – Dariusza Żurawia.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań?

Nie zagrają:

Jagiellonia: Savković, Wójcicki
Lech: Cywka, Klupś

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lech - Jagiellonia 0;2 (Ekstraklasa, 09.05.2018)
Lech - Jagiellonia 5:1 (Ekstraklasa, 11.03.2018)
Jagiellonia - Lech 1:1 (Ekstraklasa, 13.10.2017)

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online i na stronie ncsplugo.pl. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24.pl.