Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać...

2

ŁKS Łódź

0

• Koniec meczu! Jagiellonia po bardzo dobrym meczu pokonuje ŁKS Łódź 2:0!

• Maksymilian Rozwandowicz ogląda drugą żółta kartkę i ŁKS kończyć będzie ten mecz w 10.

• Przemysław Mystkowski zmienia Patryka Klimalę.

• ŁKS nie składa broni. Dani Ramirez uderzył z ostrego kąta, ale świetnie broni Damian Węglarz.

• Marko Poletanović zmienia Jesusa Imaza.

• Fatalny błąd Jana Sobocińskiego, który niczym trampkarz dał sobie odebrać piłkę. Jesus Imaz zdołał dograć w pole karne i Patryk Klimala z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala podwyższa prowedzenie!

• Schodzi również Łukasz Sekulski, którego zmienia Rafał Kujawa.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Piotr Pyrdoł zmieniony przez Pirulo.

• Fatalny kiks Jesusa Imaza. Hiszpan uderza bardzo niedokładnie.

• Maciej Wolski zmienia Michała Trąbkę.

• Tym razem Arkadiusz Malarz nie miał żadnych szans! Martin Pospisil dograł perfekcyjnie i Bartosz Kwiecień spokojnym strzałem głową pokonuję doświadczonego golkipera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Kwiecień! Do trzech razy sztuka!

• Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u! Ivan Runje zderzył się z Janem Grzesikiem, ale sędzia nakazuje grać dalej. Nie było faulu.

• Paweł Gil wyciąga żółty kartonik i pokazuje go Maksymilanowi Rozwandowiczowi.

• Kompletnie nieudane uderzenie Martina Kostala. Od bramki zacznie Arkadiusz Malarz.

• Kazimierz Moskal ukarany żółtą kartką przez Pawła Gila. Szkoleniowiec ŁKS-u musi trochę ostudzić emocje.

• Bartosz Kwiecień wygrał pojedynek w polu karnym ŁKS-u i znowu zabrakło bardzo niewiele!

• Martin Kostal wchodzi na murawę, a schodzi z niej Tomas Prikryl.

• Bodvar Bodvarsson świetnie wybija piłkę spod nóg Sekulskiego, który w ciągu 2 minut miał 2 10000% okazję!

• Ależ fatalne zachowanie Łukasza Sekulskiego! Napastnik ŁKS-u otrzymał perfekcyjnie podanie i zamiast pędzić w stronę bramki to wdał się w niepotrzebny drybling i stracił posiadanie!

• Taras Romańczuk przerywa kontratak rywali i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Patryk Klimala miał sytuację sam na sam z bramkarzem. Zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i Arkadiusz Malarz zdołał ją przejąć.

• Goście rozpoczynają od środka drugą część meczu.

• Koniec pierwszej połowy, która przyniosła nam bardzo dużo emocji! Nie oglądaliśmy bramek, ale oglądaliśmy wiele bardzo ciekawych akcji!

• Jednak nie ma rzutu karnego! Wcześniej na spalonym był Patryk Klimala.

• Arbiter główny długo słucha jeszcze podpowiedzi z wozu VAR. Czekamy na ostateczną decyzję.

• Rzut karny dla Jagiellonii! Faul Rozwandowicza na Pospisilu!

• Adrian Klimczak potrzebuje pomocy medycznej.

• Znowu zakotłowało się pod bramką ŁKS-u! Arkadiusz Malarz w ostatniej chwili zdejmuje piłkę z głowy Patryka Klimali!

• Centymetrów zabrakło, a Patryk Klimala cieszyłby się z strzelonego gola! Dzieję się w Białymstoku!

• Znowu było bardzo blisko, ale tym razem po drugiej stronie boiska! Michał Trąbka uderzył z 12 metra i trafił w słupek! Zawodnikom Jagiellonii spadł wielki kamień z serca!

• Co teraz zrobił Arkadiusz Malarz! Cały stadion już cieszył się z bramki Bartosza Kwietnia, który uderzał głową z 5 metra, ale doświadczony golkiper intuicyjnie odbija futbolówkę!

• Teraz Arkadiusz Malarz popisuje się nie lada refleksem! Patryk Klimala oddał kąśliwy strzał, ale doświadczony golkiper nie dał się zaskoczyć!

• Michał Trąbka znowu zagroził bramce gospodarzy! Świetnie odnalazł się w polu karnym i zabrakło naprawdę niewiele a wpakowałby piłkę do siatki!

• Guima ukarany żółtą kartką.

• Michał Trąbka postraszył bramkarza gospodarzy! Sprytnym strzałem próbował przelobować Damiana Węglarza. Zabrakło trochę siły.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez graczy Jagiellonii, tylko że Patryk Klimala trafia prosto w mur.

• Dani Ramirez świetnie odnalazł się w polu karnym Jagi, ale po raz kolejny bardzo dobrze broni Damian Węglarz!

• Niezłe dośrodkowanie Pospisila, ale najwyżej w polu karnym wyskakuje Sobociński.

• Juan Camara faulowany pod polem karnym przeciwnika! Będzie groźna okazja dla gospodarzy.

• Dobra interwencja Jakuba Wójcickiego, który zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Znowu Patryk Klimala zrobił szum pod bramką ŁKS-u, jednak tym razem oddał całkowicie nieudany strzał.

• Patryk Klimala ruszył w stronę bramki rywala, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

• Pierwsza bardzo groźna okazja gości! Dani Ramirez wpadł w pole karne, uderzył, ale świetnie broni Damian Węglarz!

• Paweł Gil używa gwizdka po raz pierwszy!

• Rozbrzmiał hymn Jagiellonii! Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Historia ŁKS-u jest zupełnie inna. Podopieczni Kazimierza Moskala długo okupowali ostatnią pozycję w tabeli, a teraz przyszło całkowite odrodzenie. Beniaminek w ostatnich 3 meczach zdobył 7 punktów i zdołał wygrzebać się ze strefy spadkowej.

• Sytuacja obu drużyn zmienia się jak w kalejdoskopie. Jagiellonia nieźle rozpoczęła sezon i długo kręciła się w okolicach najwyższych miejsc w tabeli. Teraz wygląda to nieco inaczej, gdyż ekipa z Białegostoku w ciągu ostatnich 6 spotkań wygrała tylko raz.

• Długi weekend powoli dobiega końca. Dzisiaj czeka nas jednak jeszcze sporo piłkarskich emocji. Niedzielę z PKO Ekstraklasą rozpoczynają zawodnicy Jagiellonii Białystok i ŁKS-u Łódź! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź ONLINE. Po blisko siedmiu latach przerwy beniaminek ponownie sprawdzi się w stolicy Podlasia. Też w ramach ekstraklasy, ale już na wyremontowanym stadionie. Czy potwierdzi zwyżkę formy? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź ONLINE

W kryzysowym momencie ŁKS nie zwolnił Kazimierza Moskala. Dziś zbiera owoce tej decyzji. Trener wyprowadził zespół na prostą; dwa zwycięstwa przedzielone remisem pozwoliły bowiem opuścić strefę spadkową.

ŁKS potrafił wygrać wysoko z Koroną Kielce (4:1) i pewnie z Rakowem Częstochowa (2:0).
W tak zwanym międzyczasie podzielił się punktami z Górnikiem Zabrze - na wyjeździe. Formę odzyskali nie tylko obrońcy, ale również lider drugiej linii - Dani Ramirez. Hiszpan trafił ostatnio po raz trzeci.

- - Jesteśmy w dobrym okresie. Październik był dla nas zdecydowanie lepszy od wcześniejszych dwóch miesięcy. Będziemy to chcieli podtrzymać i nie jest ważne, że gramy na wyjeździe i z dobrym zespołem lekko podrażnionym ostatnią porażką - podkreśla Moskal.

W Białymstoku ŁKS zagra z Jagiellonią, która nie przekonuje ani swoich kibiców, ani niezależnych fachowców. Drużyna Ireneusza Mamrota znajduje się w środku tabeli. Posiada ledwie oczko więcej od Lecha Poznań. W zeszłej kolejce przegrała 1:3 z liderującą Wisłą Płock.

W mediach pojawiły się plotki, że posada trenera Mamrota jest zagrożona. Były piłkarz Jagiellonii, Tomasz Frankowski, apeluje o rozsądek: - Dwa lata spędzone tutaj przez tego trenera są podstawą, aby sądzić, że zespół pod jego wodzą będzie cały czas w czubie tabeli.

Niedzielne zawody w Białymstoku poprowadzi sędzia Paweł Gil (Lublin).

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź:

Jagiellonia: Scepović
ŁKS: Kołba (dyskwalifikacja)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Jagiellonia - ŁKS 2:1 (Ekstraklasa, 06.05.2012)
ŁKS - Jagiellonia 1:1 (Ekstraklasa, 26.11.2011)

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Rafał Dębiński - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30. Zapraszamy!