Mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie...

Mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 6. kolejka
2018-08-26 15:30

Jagiellonia Białystok

2

Miedź Legnica

3

• Koniec meczu! Jagiellonia przegrywa pierwszy mecz, po serii czterech zwycięstw z rzędu. Miedź z kolei pokazała, że nie będzie w tej lidze chłopcem do bicia!

• Żółta kartka dla Piaseckiego

• Za Pospisila wszedł Klimala.

• Augustyniak zdołał uniknąć spalonego i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy! Niesamowity obrót spraw w Białymstoku!

• Co za zmiana sytuacji! Goool dla Miedzi. Rafał Augustyniak na 3:2 dla gości!

• Piasecki, mając na plecach Klemenza, wyłożył piłkę do Forsella, który pewnie pokonał Kelemena. Świetny mecz Fina, świetna asysta Piaseckiego!

• Goool! Mamy już 2:2, ponownie Forsell!

• Powalczył przed polem karnym Romańczuk, oddał do Pospisila, który pięknie obsłużył go podaniem w polu karnym. Ukrainiec z polskim paszportem poszedł do końca i uderzył z ostrego kąta, pokonują bramkarza Miedzi.

• Goool! Romańczuk ponownie daje Jagiellonii prowadzenie!

• Zmiana w Miedzi. Schodzi Santana, w jego miejsce Borja Fernandez

• Atakuje teraz Jagiellonia, ale na razie kończy się na stałych fragmentach.

• Długo nie cieszyła się z prowadzenia Jagiellonia. Pięknym uderzeniem po długim rogu sprzed pola karnego popisał się Forsell po podaniu Ojamaa'y.

• Goool! Forsell wyrównuje cudownym uderzeniem!

• Zmiana w Miedzi. Za Marquitosa wszedł Łobodziński.

• Świetna podanie prostopadłe z lewej strony Novikovasa do Bezjaka. Napastnik Jagiellonii wykorzystał wyjście Kanibołockiego i błąd w kryciu De Amo.

• Goool! Bezjak i 1:0 dla Jagiellonii!

• Obie drużyny mają apetyty na bramkę, ciągle brakuje jednak dobrego wykończenia akcji, a bez tego o gola będzie trudno.

• W Jagiellonii z kolei Kwiecień zmienia Grzyba.

• Zmiana w Miedzi. Za Bożicia wszedł De Amo

• Ojamaa dostał piłkę przed polem karnym, zwiódł obrońcę i uderzył po ziemi. Piłka odbiła się jednak od nóg rywala i powoli doturlała się do Kelemena.

• Na uderzenie lewą nogą zdecydował się Forsell. Jego uderzenie zostało odbite i mamy rzut rożny.

• Miedź Legnica stara się teraz atakować, ale brakuje precyzji w ostatnich podaniach.

• Po rzucie rożnym ogromne zamieszanie w polu karnym Miedzi, uderzył Romańczuk, ale trafił w instynktownie broniącego Kanibołockiego.

• Guilherme przedarł się lewą stroną w pole karne, wyłożył piłkę wzdłuż bramki i ofiarnie wyekspediował ją ze strefy zagrożenia Bożić. Doznał w tej interwencji jakiegoś urazu i leży teraz na murawie.

• Forsell zdecydował się na uderzenie z ponad 35 metrów, ale piłka poszybowała w złym kierunku.

• Faul Romańczuka na własnej połowie. Rzut wolny dla Miedzi sprzed pola karnego Jagi.

• Kanibołocki wypiąstkował piłkę poza pole karne po dobrej wrzutce Romańczuka z prawej strony.

• Strzał sprzed pola karnego zdołał oddać Bezjak, ale piłka zblokowana przez obrońców i spokojnie łapie ją bramkarz gości.

• Początek drugiej połowy.

• Piaaaasecki! Kelemen ratuje gospodarzy. Koniec pierwszej odsłony. Aż dziw bierze, że ciągle wynik ani nie drgnął. Mieliśmy przecież kilka dogodnych okazji z obu stron. Wracamy za kwadrans.

• Blisko, bardzo blisko gola dla Jagiellonii. Klemenz odrobinę za wysoko - głową.

• Kartka dla Romanczuka. Ukrainiec z polskim paszportem nawet nie protestuje.

• Bezjak dokręcał z rzutu wolnego. Piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką.

• Kolega sfaulował kolegę: Pikk opatrywany po wejściu Kanibołockiego. Czekamy na wznowienie gry.

• Bozić znów wyręczył bramkarza. Dobrze dzisiaj gra ten stoper. Zbliżamy się do końca pierwszej odsłony.

• Przewrotka Bezjaka, ale nieudana. A wcześniej groźnie pod bramką Jagiellonii, gdzie interweniował Kelemen.

• Czujny na przedpolu Kelemen zapobiegł utracie bramki. Czaił się Piasecki. Pół godziny gry za nami. Jesteśmy świadkami całkiem otwartego meczu.

• Pikk szybko odpowiada - też niecelnie; nad poprzeczką.

• SŁUPEK! Ależ blisko teraz Jagiellonia. Nieznacznie pomylił się Pospisil.

• Jak na tak trudny teren to Miedź ma naprawdę sporo swobody.

• Jagiellonia łapie głęboki oddech. Znowu zakotłowało się w jej polu karnym. Santana sugerował nawet zagranie ręką. Gwizdek sędziego milczy.

• Dwa dośrodkowania Forsella - najpierw z wolnego w swojego zawodnika, potem do Piaseckiego, ale ten bardzo źle uderzył z piętki.

• Piłka w bramce Jagiellonii, ale gol nie został uznany! Po wrzutce Augustyniak został złapany na ofsajdzie. Zdaje się, że słuszna decyzja.

• Zdecydowanie najlepsza akcja w meczu: Wójcicki wrzuca na głowę Savkovicia i... piłka o centymetry mija prawy słupek.

• Mamy też drugą próbę Miedzi. Niestety Piasecki pomylił się, uderzając obok bramki.

• W odpowiedzi Novikovas. Po koźle, obok lewego słupka.

• I w końcu akcja beniaminka. Santana oddał nawet celny strzał. Kelemen poradził sobie jednak bez najmniejszych problemów. Dalej przy piłce Jagiellonia.

• Nie było zagrożenia w szesnastce po stałym elemencie gry. Goście mają kłopot z wyjściem z własnej połowy. Brakuje spokoju i dokładności w rozegraniu piłki.

• Wójcicki dośrodkował w pole karne i wywalczył rzut rożny.

• Groźnie w polu karnym Miedzi! Po akcji Novikovas - Guilherme okazję miał Bezjak. Napastnik Jagiellonii próbował strzału, ale został zablokowany w szesnastce.

• Początek bez fajerwerków. Sporo niedokładności z obu stron. Czekamy na sytuacje strzeleckie.

• Pierwszy gwizdek w spotkaniu - zaczynamy. Od środka rozpoczęli przyjezdni.

• W Białymstoku chłodno i deszczowo, ale na widowni na szczęście przyzwoita frekwencja. Jagiellonia w podstawowym komplecie strojów, Miedź na niebiesko. Piłkarze obu drużyn właśnie wychodzą na plac gry.

• Tak z kolei przedstawia się osiemnastka gospodarzy. Nie ma w niej Ivana Runje, ani Przemysława Frankowskiego:

• Oto ustawienie i ławka rezerwowych gości:

• Jagiellonia pożegnała się z el. Ligi Europy i w głowie ma już tylko walkę o tytuł mistrzowski. Początek notuje całkiem obiecujący. Przegrała jedynie z liderującą Lechią Gdańsk (0:1) i to w meczu, w którym stworzyła sobie mnóstwo sytuacji. W ostatniej kolejce okazała się lepsza od Piasta Gliwice (2:1).

• Miedź rzeczywiście jest daleko w tabeli, ale na razie nie przegrała więcej niż różnicą dwóch bramek. Punkty zdobyła przeciw Pogoni Szczecin (1:0) i Koronie Kielce (1:1). Widać, że zespół uczy się nowej ligi. No i czeka na Hiszpanów mających poukładać grę. Dziś obaj zaczynają na ławce.

• Za nieco ponad kwadrans usłyszymy pierwszy gwizdek przy Słonecznej w Białymstoku. Trzecia w tabeli Jagiellonia zmierzy się z dwunastą Miedzią. To mecz aktualnego wicemistrza kraju z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy.

Bartłomiej Modzelewski

Jagiellonia - Miedź LIVE! Beniaminek w gościach u wicemistrza

Jagiellonia - Miedź LIVE! Beniaminek w gościach u wicemistrza ©Anatol Chomicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica ONLINE. Jagiellonia zaczyna kolejny już sezon w bardzo dobrej formie. Jedna porażka na samym początku, a teraz podopieczni Ireneusza Mamrota pokonują każdego kolejnego rywala. Zwycięstwo w tym meczu, pozwoli wicemistrzom Polski wskoczyć na fotel lidera. Przynajmniej do wieczora, kiedy to swój mecz zakończy Lech Poznań. Relacja LIVE w GOL24 od 15:30.

Mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica ONLINE

Tydzień temu Jagiellonia rzutem na taśme pokonała Piasta Gliwice. Gdy wydawało się już, że wicemistrz Polski zaliczy pierwszy remis w tym sezonie, Arvydas Novikovas wpakował piłkę do siatki tuż przez końcowym gwizdkiem.
Niestety dla fanów Jagiellonii te zwycięstwo zostało opłacone wieloma urazami, które wynikły z przemęczenia. Z boiska już w pierwszej połowie zeszli Mateusz Machaj oraz Ivan Runje. Do nieobecnych należą też Bartosz Kwiecień, Łukasz Burliga czy Przemysław Frankowski. Trzon ekipy z Białegostoku został naruszony i Ireneusz Mamrot przestrzega przed pojedynkiem z Miedzią.

- Nie możemy usypiać naszej czujności przed meczem z Miedzią, patrząc jedynie na tabelę. W dotychczas rozgrywanych spotkaniach legniczanom brakowało skuteczności, a ona kiedyś musi przyjść. Wraz z drużyną nie mamy wpływu na to, czy ktoś nakłada na nas presję. Jednego jesteśmy pewni, za rok ponownie chcemy zagrać o europejskie puchary, bo to nas rozwija – mówił przed meczem Ireneusz Mamrot

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica na żywo online w Player.pl >>>

To prawda, że beniaminkowi brakowało w pierwszych kolejkach szczęścia. Gra ekipy z Legnicy wyglądała naprawdę nieźle, ale wyników nie ma. 4 punkty w 5 meczach to nie jest dorobek, który zadowala fanów. Drużyna Miedzi ma w swoim składzie wielu doświadczonych zawodników. Beniaminek to nazwa tylko na papierze, bo gdy spojrzymy na dorobek Łukasza Garguły czy Wojciecha Łobodzińskiego to wielu zawodników może tylko patrzeć na to z zazdrością. Nazwiska jednak nigdy nie wygrywają, a Dominik Nowak musi popracować nad skutecznością swoich podopiecznych.

Zwycięstwo w tym meczu, pozwoli Jagiellonii wskoczyć na fotel lidera. Przynajmniej do wieczora, kiedy to swój mecz zakończy Lech Poznań. Miedź walczy o to aby wskoczyć na dobrą ścieżkę.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica?

Nie zagrają:

Jagiellonia: Mateusz Machaj (kontuzja), Ivan Runje (?), Bartosz Kwiecień (?), Łukasz Burliga (?), Przemysław Frankowski (?)
Miedź: Borja Fernandez, Juan Camara (decyzje trenera)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Jagiellonia - Miedź 3:0 (1 liga, 07.04.2007)
Miedź - Jagiellonia 1:1 (1 liga, 26.08.2006)

Mecz Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Wolski – Wojciech Jagoda. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:30