Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Gdzie...

1

Wisła Płock

0

• Koniec meczu! Rzutem na taśmę Jagiellonia pokonuje Wisłę Płock!

• Stefan Scepović, po centrze z rzutu wolnego, obija poprzeczką, ale dobitka Jakuba Wójcickiego była już skuteczna!

• GOL DLA JAGI! JAKUB WÓJCICKI!!!

• To może być piłka meczowa dla gospodarzy. Arvydas Novikovas był faulowany przez Cezarego Stefańczyka blisko pola karnego Wisły.

• Żółta kartka dla Martina Adamca.

• Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa . Tak się nie robi, panie Kwiatkowski.

• Zupełnie niewidoczny Ricardinho zdecydował się na strzał. Fatalny - daleko od bramki Jagiellonii.

• Mocne dośrodkowanie Guilherme w pole karne. Sędzia dopatrzył się faulu w walce o górną piłkę. Thomas Dahne wznawia grę od rzutu wolnego.

• A teraz upomniany Grzegorz Kuświk. Za nieprzepisową walkę Martinem Pospisilem w środku pola.

• "Żółtko" dla Zorana Arsenicia za skoszenie Nico Varelę. Chorwata też czeka wolny (przyszły) weekend

• Nemanja Mitrović uprzedza Grzegorza Kuświka we własnym polu karnym. Nie ryzykują,c, wybija piłkę na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Dominika Furmana. Tym samym nie zagra w następnym spotkaniu.

• Jakub Wójcicki znowu w roli głównej. Zagrywa w pole karne w stylu Łukasza Piszczka, ale za plecy Stefana Scepovicia. Po chwili Serb był na spalonym.

• Dobre, choć trochę za krótkie piąstkowanie Thomasa Dahne. Martin Pospisil...pospieszył się ze strzałem - posyła piłkę wysoko nad bramką.

• Od razu do akcji ofensywnej podłączył się Jakub Wójcicki. Wywalczył rzut rożny.

• Martin Kostal kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Jakub Wójcicki.

• 9 066 widzów w Białymstoku.

• Grzegorz Sandomierski z trudem odbija piłkę na korner po strzale Grzegorza Sandomierskiego!

Korner nie przynosi zagrożenia.

• Serb pokazywał sędziemu technicznemu, że przyczyną jego niedyspozycji są ślady korków na piszczelu. Wróci jednak do gry.

• Stefan Scepović ucierpiał w starciu z rywalem. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Pojedynek Cezarego Stefańczyka z Martinem Kostalem na prawej stronie. Obrońca Wisły zdołał dośrodkować na bliższy słupek, ale do nikogo.

• Za Oskara Zawadę na murawie pojawia się Grzegorz Kuświk.

• Thomas Dahne łapie piłkę tuż przed linią końcową. Gdyby nie ta interwencja, to Jagiellonia miałaby rzut rożny.

• Martin Adamec zmienia Marko Poletanovicia.

• Nie ma gola dla Jagiellonii! Martin Kostal urwał się lewą stroną, po czym podaje idealnie na 10. metr do niepilnowanego Stefana Scepovicia. Ten uderza, bez przyjęcia, tuż obok lewego słupka!

• Justinas Marazas zmienia Jakuba Łukowskiego.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Nico Vareli nie znajduje adresata. Po chwili wrzucał lewą nogą Cezary Stefańczyk, ale Oskar Zawada został przyblokowany.

• Żółta kartka dla Tarasa Romanczuka za faul.

• Zagotowało między Tarasem Romanczukiem a Dominikiem Furmanem. Od razu do nich doskoczyli zawodnicy obu drużyn i sytuację musiał wyjaśniać sędzia.

• I jeszcze jeden rzut wolny dla Wisły, tym razem z prawej strony. Gospodarze wybijają piłkę na woleja Nico Vareli, ale jego nieczyste uderzenie broni bramkarz.

• Niewiele pomylił się Dominik Furman! Uderza tuż obok prawego spojenia!

• Z kontrą wyszli goście. Oskar Zawada dał się sfaulować Marko Poletanoviciowi ok. 20 metrów od bramki.

• W odpowiedzi Taras Romanczuk podaje do martina Kostala, ale ten traci piłkę w prosty sposób.

• Kapitalna dogodna okazja "Nafciarzy"! Oskar Zawada wyskakuje najwyżej do centry Cezarego Stefańczyka, ale uderza głową nad poprzeczką!

• Angel Garcia ratował się faulem, by przerwać akcję Arvydaa Novikovasa. Nietypowe rozegranie rzutu wolnego, po którym Tarras Romanczuk przegrywa walkę o górną piłkę z... Dominikiem Furmanem.

• Po akcji Jakuba Łukowskiego Wisła ma rzut rożny. Białostoczanie wybijają piłkę po wrzutce Dominika Furmana pod nogi Łukowskiego. "Kontry nie będzie" - posyła piłkę w (puste) trybuny.

• Stefan Scepović dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Dośrodkowanie Nico Vareli zostało zablokowane. Goście mieli aut na wysokości "szesnastki" Jagiellonii, ale... wycofali piłkę aż do własnego bramkarza.

• Druga odsłona rozpoczęta.

• Stefan Scepović będzie grać od 46. minuty za Patryka Klimalę

• Wracamy do Białegostoku, gdzie kończy się przerwa w meczu Jagiellonia - Wisła Płock. Po pierwszych trzech kwadransach jest bezbramkowy remis chociaż dwie "setki" zmarnował Zoran Arsenić, a Arvydas Novikovas skierował nawet piłkę do siatki, ale z pozycji spalonej.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia bezbramkowo remisuje z Wisłą Płock.

• Więcej dzieje się na trybunach niż na boisku...

• Ostro bita piłka przez Dominika Furmana ląduje w rękawicach Grzegorza Sandomierskiego.

• Ivan Runje faulował Oskara Zawadaę na lewej stronie. Chorwat nie może uwierzy, że sędzia podyktował rzut wolny.

• Centra Martina Kostala nie znajduje adresata. Przesadził z siłą włożoną w zagranie z lewej strony.

• Wymuszona zmiana w ekipie gości. Nico Varela wchodzi za kontuzjowanego Giorgiego Merebaszwiliego.

• 4/3 Strzały/strzały celne 1/0

• Ale tę okazję to powinien wykorzystać Zoran Arsenić. Kolejny raz był sam w polu karnym po rzucie wolnym, a mimo to był zaskoczony, że piłka znalazła się pod jego nogami!

• Wydaje się, że z Gruzinem jest wszystko w porządku.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Giorgi Merebaszwili, który ucierpiał w starciu z rywalem. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• GOL DLA JAGIELLONII... NIE ZOSTAŁ UZNANY! Thomas Dahne z trudem odbił piłkę po uderzeniu Tarasa Romanczuka, ale kierujący piłkę do siatki Arvydas Novikovas był na spalonym!

• Świetne podanie z głębi pola dostał teraz Arvydas Nivkovas. Pognał co sił w stronę bramki "Nafciarzy", ale w polu karnym - po profesorsku - powstrzymał go Angel Garcia. Kapitalna interwencja defensora Wisły uratowała kolegów przed utratą gola.

• 57% Posiadanie piłki 43%

• Spalony czy nie, murawa pozostawia wiele do życzenia

• Pojedynek bark w bark Cezarego Stefańczyka z Guilherme w narożniku. Brazylijczyk padł na murawę jak rażony piorunem.

• Marko Poletanović decyduje się na strzał z ok. 30 metrów. Piłka po kilku kozłach wpada do "koszyczka" Thomasa Dahne.

• Guolherme wrzuca idealnie na głowę... Dominika FUrmana.

• Zdaniem sędziego Alan Uryga faulował Arvydasa Novikovasa ok. 30 metrów od bramki gości.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Guilherme z Martinem Pospisilem. Czech podaje jednak nie w tempo...

• Do akcji ofensywnej skrzydłem podłączył się Zoran Arsenić. Nie zdołał dobrze zagrać w pole karne.

• Po chwili centrował Ricardinho. Nie znalazł adresata w polu karnym.

• Jakub Łukowski centruje z prawej strony do Oskara Zawady. Ten nie zdołał dobrze opanować piłki, co wykorzystał Nemanja Mitrović.

• Zupełnie niepilnowany Zoran Arsenić wyskakuje najwyżej do centry i uderza głową w stronę prawego słupka! Thomas Dahne zdołał odbić piłkę do boku!

• Litwin znowu w roli głównej. Chciał uciec skrzydłem i dośrodkować, ale zahaczył go Giorgi Merebaszwili. Rzut wolny ok. 10 metrów od narożnika pola karnego.

• Martin Pospisil chciał uruchomić prostopadłym podaniem Patryka Klimalę. Ten był jednak na spalonym.

• W odpowiedzi próbował teraz Arvydas Novikovas. Posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Po chwili Oskar Zawada był faulowany przez Ivana Runje. Po centrze Dominika Furmana gospodarze wybijają piłkę przed "szesnastkę", skąd daleko od bramki uderzył Giorgi Merebaszwili.

• Cezary Stefańczyk próbował przedrzeć się prawą stroną. Bez problemu poradził sobie z nim Guilherme.

• Na gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego ze środka zaczynają gospodarze!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

• Krótka ankieta

• Rezerwowi Jagiellonii: Wiktor Kaczorowski - Andrej Kadlec, Jakub Wójcicki, Stefan Scepović, Bodvar Bodvarsson, Martin Adamec, Szymo Łapiński.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są na najniższym stopniu podium z dorobkiem 36 punktów. do drugiej Legii tracą 6 punktów, a liderującej Lechii - 9. Za piłkarzami prowadzonymi przez Ireneusza Mamrota jest spora grupa pościgowa - Piast, Pogoń i Korona zgromadzili po 34 "oczka", a o jedno mniej ma Lech.

Z kolei płocczanie, którzy w ostatnich pięciu grach zdobyli zaledwie 2 punkty, są na przedostatnim miejscu w tabeli (20 punktów). Tyle samo ma będący "piętro" wyżej Górnik, a po 21 punktów na koncie mają Miedź i Śląsk .

• Rezerwowi Wisły Płock: Bartłomiej Żynel - Marcin Warcholak, Nico Varela, Grzegorz Kuświk, Krystian Miś, Semir Stilić, Justinas Marazas.

• Już tylko 20 minut dzieli nas do starcia w Białymstoku, gdzie Jagiellonia zmierzy się z Wisłą Płock!

Bartosz Głąb

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Wisłą Płock. Białostoczanie tym spotkaniem przywitają się w tym roku z własną publicznością, a po pierwszym tegorocznym pojedynku apetyty kibiców "Jagi" są mocno rozbudzone. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE

Oglądaj mecz Jagiellonia - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

W poprzedni weekend oba zespoły zaprezentowały się chyba na miarę swoich możliwości.
Jagiellonia Białystok zdecydowanie rozbiła w meczu wyjazdowym Miedź Legnica, natomiast Wisła Płock uległa u siebie Legii Warszawa 0:1 będąc dużo gorsza od przeciwników. Białostoczanie chcą kontynuować zwycięską passę, bo końcówka zeszłego roku nie była dla nich najlepsza. W trzech ostatnich spotkaniach ubiegłego roku Jagiellonia zdobyła zaledwie dwa punkty. Mimo to dzięki słabości rywali "Jaga" znowu wróciła na trzecią pozycję w lidze i dzisiaj liczy na zmniejszenie straty do liderującej Lechii Gdańsk.

Natomiast "Nafciarze" już chyba powoli zapominają jak smakuje zwycięstwo, bo ostatni komplet punktów zanotowali na początku listopada zeszłego roku. Przed tygodniem w Płocku zaprezentowali się naprawdę słabo i wynik 0:1 z Legią był tak naprawdę najniższym wymiarem kary. Właśnie w spotkaniu z Legią zadebiutowało dwóch doświadczonych ligowców, którzy mają ratować ten sezon dla płocczan, mowa oczywiście o Arielu Borysiuku i Grzegorzu Kuświku.

W jesiennym meczu obu ekip, który odbył się na początku września zeszłego roku padł remis 1:1. Najpierw prowadzenie dla "Nafciarzy" dał Ricardinho, ale w drugiej części spotkania Lukas Klemenz zdołał doprowadzić do wyrównania zapewniając swojej drużynie jeden punkt. Pod koniec pierwszej połowy meczu rzutu karnego nie wykorzystał Arvydas Novikovas.

NIE ZAGRAJĄ

Jagiellonia Białystok: Kadlec, Kelemen, Imaz, Savković (kontuzje);

Wisła Płock: Angielski (kontuzja), Rasak (kartki), Szwoch (rehabilitacja).

FORMA W OSTATNICH MECZACH

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 0:3 (LOTTO Ekstraklasa)

WISŁA PŁOCK
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1 (LOTTO Ekstraklasa)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Guilherme, Mitrović, Runje, Arsenić - Kostal, Romanczuk, Pospisil, Poletanović, Novikovas - Klimala;

Wisła Płock: Dahne - Garcia, Dźwigała, Uryga, Łasicki - Merebaszwili, Borysiuk, Ricardinho, Furman, Łukowski - Zawada.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock?

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Wisła Płock od 15:25 przeprowadzi CANAL+ Sport HD i nSport+ HD. Mecz prosto ze stadionu w Białymstoku skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki. Wstęp do meczu rozpocznie się o 15:10.

15:30 mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock