Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec ONLINE....

Jagiellonia Białystok

2

Zagłębie Sosnowiec

1

• Piłka ląduje w rękawicach Kelemena i sędzia kończy mecz! Jagiellonia wygrywa pierwszy mecz od 16 lutego!

• Ostatnia szansa dla Zagłębia! Rzut wolny pod polem karnym rywala!

• Marko Poletanović zmienia Jesusa Imaza, a sędzia dolicza 6 minut.

• Lukas Hrosso ukarany żółtą kartką.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, po którym mocno ucierpiał Nemanja Mitrović.

• Taras Romanczuk dostał świetne podanie, ale nieczysto trafił w piłkę i przelatuje ona obok bramki rywala!

• Strzał Tomasza Nowaka szybuje wysoko nad poprzeczką bramki Mariana Kelemena.

• Bodvar Bodvarsson zmienia Martina Kostala.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Do trzeciej próby podszedł Vamara Sanogo i pewnie zdobywa bramkę! To była ciekawa sytuacja!

• Co tu się wydarzyło! Szymon Pawłowski najpierw zdobył gola z karnego, ale sędzia nakazał go powtórzyć, gdyż w pole karne wbiegł Udovicić, a przy drugiej próbie świetnie broni Marian Kelemen! Teraz sędzia nakazuje jeszcze raz uderzyć, ponieważ bramkarz Jagiellonii za szybko opuścił linię bramkową! Za to zagranie bramkarz gospodarzy ukarany żółtą kartką! To jest hit!

• Za to zagranie Taras Romańczuk ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Zagłębia! Taras Romańczuk ratował swój zespół przed stratą gola rękami!

• 6541 widzów zasiadło dzisiaj na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

• Dośrodkowanie Wójcickiego zostało zablokowane przez Mraza i gospodarze będą mieć rzut rożny.

• Patryk Klimala opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Jakub Wójcicki.

• Vamara Sanogo ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Olaf Nowak ukarany żółtą kartką.

• Novikovas przejął zagraną piłkę, ale nie zdołał stworzyć sobie okazji do strzału.

• Gra w ostatnich minutach mocno zwolniła. Jagiellonia kontroluje przebieg meczu.

• Kolejne uderzenie Adamca, jednak teraz piłka ląduje gdzieś w trybunach.

• Giorgos Mýgas uderzył mocno, ale minimalnie niecelnie! Zabrakło dokładności!

• Świetne uderzenie Martina Adamca! Bramkarz gości z problemami, ale odbija piłkę.

• Guilherme był partnerem w tej "bójce" i również trafia do notesu sędziego.

• Giorgos Mygas za przepychankę z rywalem również ukarany żółtą kartką.

• Martin Toth ukarany żółtą kartką.

• Michael Heinloth bardzo niepewnie interweniował w obronie. Mogło to się skończyć gorzej niż rzutem rożnym dla rywala...

• Sędzia rozpoczyna drugą część meczu!

• Tomasz Nawotka po przerwie już na murawie się nie pojawi. Zmienia go Tomasz Nowak.

• Koniec pierwszej, bardzo długiej połowy tego meczu. Jagiellonia pewnie prowadzi z Zagłębiem Sosnowiec 2:0! Wracamy za 15 minut!

• Jesus Imaz za krótko zagrał do Novikovasa, który gdyby przejął piłkę to wyszedłby sam na sam z bramkarzem rywala.

• Guilherme świetnie przerwał akcję Sanogo. Gdyby nie jego interwencja to Francuz wyszedłby sam na sam z Kelemenem.

• Valdas Ivanauskas żywo dyskutował przy linii bocznej z arbitrem technicznym i szkoleniowiec Zagłębia został wyrzucony na trybuny!

• Sędzia zaliczył aż 9 minut do pierwszej połowy. Trochę zaskakująca decyzja...

• Nemanja Mitrović ukarany żółtą kartką.

• Giorgi Gabedewa z powodu urazu opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Olaf Nowak.

• Martin Kostal zatańczył w polu karnym rywala, ale ostatecznie sam zagubił się w swoim dryblingu i stracił piłkę.

• Sędzia sprawdzał jeszcze powtórkę czy Jesus Imaz nie zagrał ręką tuż przed podaniem do Novikovasa, ale tylko potwierdził, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami! 2:0!

• Arvydas Novikovas jednym zwodem minął dwóch rywali i zewnętrzną częścią stopy dograł idealnie na głowę Klimali! Bramkarz gości bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala! To jego pierwszy gol w Ekstraklasie!

• Kompletne nieporozumienie pomiędzy Guilherme i Imazem. Jagiellonia straciła niezłą okazję.

• Arvydas Novikovas faulowany w niedalekiej odległości od bramki przeciwnika. Będzie szansa na groźne dośrodkowanie.

• Niedokładne wstrzelenie piłki Udovicicia. Od bramki zacznie Jagiellonia.

• Szymon Pawłowski zostaje ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Rzut karny dla Jagiellonii! Taras Romańczuk został popchnięty przez rywala!

• Pierwszy kwadrans przebiegł zdecydowanie pod dyktando gości. Jagiellonia kompletnie nie ma pomysłu.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale świetna interwencja Ivana Runje uspokaja sytuację.

• Za lekki strzał Pawłowskiego. Kelemen spokojnie broni.

• Vamara Sanogo przewraca się tuż przed polem karnym rywala! Będzie bardzo groźna okazja dla gości!

• Sędzia jednak anulował gola! Mateusz Cichocki był na ofsajdzie!

• Szymon Pawłowski dograł w pole karne, tam do piłki dopadł Cichocki i pokonał Mariana Kelemena! Sędzia jeszcze sprawdza czy nie było spalonego.

• Zbigniew Dobrynin użył gwizdka po raz pierwszy!

• Kibice gospodarzy odśpiewują hymn swojej drużyny, a to oznacza, że zawodnicy wychodzą z tunelu!

• Oba zespoły potrzebują zwycięstwa niczym powietrza. Zagłębie Sosnowiec jest coraz bliżej strefy bezpiecznej, natomiast Jagiellonia rozpaczliwie walczy o awans do górnej ósemki. Kto dzisiaj zwycięży?

• Dzień dobry Państwu! Witamy bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Jagiellonia - Białystok - Zagłębie Sosnowiec!

Leszek Jaźwiecki

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec rozegrają dzisiaj ostatniej wyjazdowe spotkanie w rundzie zasadniczej. Rywalem beniaminka w Białymstoku będzie słabo ostatnio się spisująca Jagiellonia. Początek spotkania, którego arbitrem będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi, o godzinie 15.30. Walczący o utrzymanie sosnowiczanie nie stoją w tym pojedynku na straconej pozycji.

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Jeszcze kilkanaście tygodni temu nikt nie miałby wątpliwości kto będzie faworytem spotkania w Białymstoku. Wiosną wicemistrzowie Polski spisują się grupo poniżej swoich możliwości i zachodzą nawet obawy czy zagrają w grupie mistrzowskiej. Jagiellonia wiosną zdobyła zaledwie 8 punktów, a na zwycięstwo czeka już od sześciu kolejek.

- Drużynę Zagłębia już wszyscy zdążyli skreślić, a gdy spada to obciążenie psychiczne i zespół zaczyna grać lepiej. Rywale wygrali swoje dwa ostatnie spotkania i ich wiara jest z pewnością dużo większa– mówił przed tym spotkaniem trener Jagi Ireneusz Mamrot. - My wpadliśmy w dół i jedno zwycięstwo może nam wiele zmienić. To jest nam najbardziej potrzebne i nie ma co patrzeć na inne rzeczy. Trzeba zagrać swój najlepszy mecz w tej rundzie i go wygrać - dodał szkoleniowiec wicemistrzów Polski.

Oglądaj mecz Jagiellonia - Zagłębie Sosnowiec na żywo online w Player.pl >>>

Sosnowiczanie pojechali na drugi koniec Polski w dobrych nastrojach. Zagłębie zajmuje co prawda jeszcze ostatnie miejsce w tabeli, ale zdołało zrównać się punktami z Wisła Płock, a do bezpiecznej strefy brakuje im zaledwie trzy punkty. W dużej mierze to zasługa Szymona Pawłowskiego, który jest liderem zespołu. W doskonałej formie jest też Żarko Udovicic. Serb w tym sezonie strzelił osiem goli, do których dołożył osiem asyst.

- Cieszą takie statystki na pewno, ale najważniejsze jest dobro drużyny - mówi skromnie Serb. - Czujemy się coraz mocniejsi, pewniejsi i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

W Białymstoku nie zagra Piotr Polczak, który ma złamana jedną z kości stopy i w tym miesiącu już nie zagra. Do Białegostoku niem pojechał także mający problemy ze zdrowiem Giorgi Iwaniszwili i Lukas Gressak. Za kartki musi pauzować Mateusz Możdżeń. Mimo tych problemów Zagłębie pojechało na Podlasie by zgarnąć całą pulę.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec?

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Jagiellonia - Zagłębie Sosnowiec rozpocznie się o godz. 15:10 w nSport+. Początek transmisji ze spotkania Jagiellonia - Zagłębie Sosnowiec od godz. 15:25 w nSport+. Mecz komentować będą Przemysław Pełka i Wojciech Jagoda (z Białegostoku).

15:30 mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec