Mecz Juventus - FC Barcelona ONLINE. Bez Ronaldo, tuż po...

Mecz Juventus - FC Barcelona ONLINE. Bez Ronaldo, tuż po rezygnacji Bartomeu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa G
2020-10-28 21:00

Juventus Turyn

0

FC Barcelona

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Koniec meczu! FC Barcelona zasłużenie wygrywa w Turynie z Juventusem 2:0! Barcelona wychodzi na pewne prowadzenie w swojej grupie.

• Ansu Fati otrzymał piłkę w polu karnym Juventusu, był sam na sam z bramkarzem, ale postanowił jeszcze zagrać do Braithwhitea. Podanie było niedokładne i Barcelona prowadzi wciąż tylko 2:0.

• W samej końcówce jeszcze Martin Braithwaite zmienia Pedriego.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Lionel Messi chyba ustala już wynik spotkania! Barcelona prowadzi 2:0!

• Federico Bernerdeschi wpadł w polu karnym Juventusu na Ansu Fatiego i Barcelona w końcówce ma jeszcze rzut karny!

• Zmiana w zespole Barcelony. Junior Firpo zmienia Antoine Griezmanna.

• Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul w środku pola otrzymał Marih Demiral.

• Oraz Federico Bernardeschi zmienił Adriena Rabiot.

• Dwie zmiany w szeregach Juventusu. Arthur pojawia się na murawie w miejsce Rodrigo Bentancura

• Alvaro Morata dograł piłkę w pole karne Barcelony do Paulo Dybali, ten jednak wychodząc na czystą pozycję, zagrał piłkę ręką.

• Adrien Rabiot ukarany żółtą kartką za ostry faul na Lionelu Messim.

• Po raz kolejny Lionel Messi fenomenalnie uwolnił podaniem Antoine Griezmanna, ale Francuz minimalnie spudłował!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w szeregach Juventusu. Weston McKennie pojawia się w miejsce Dejana Kulusevskiego.

• Z drugiej strony w pole karne Barcelony wpadł Juan Cuadrado i upadł. Jednak arbiter postanowił ukarać Kolumbijczyka żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Lionel Messi minął przeciwnika i wpadł w pole karne Juventusu, gdzie został przewrócony. Sędzie nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Żółtą kartką za faul w kole środkowym ukarany Merih Demiral.

• Dejan Kulusevski uderzył zza pola karnego, ale piłka powędrowała nad bramką Neto.

• Druga zmiana w Barcelonie. Ansu Fati pojawia się na murawie w miejsce Ousmane Dembele.

• Messi zagrał w pole karne do Pedriego, ten świetnie oszukał rywali i oddał strzał, który jednak został zablokowany przez graczy "Starej Damy".

• Zbyt koronkowa akcja Barcelony w polu karnym gospodarzy. Messi wyłożył piłkę Dembele, ten jednak chciał oddać jeszcze do Argentyńczyka, tyle że zrobił to niedokładnie.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Sergi Roberto.

• GOL!? NIE! Po Raz trzeci bramka Alvaro Moraty nie zostaje uznana! Po raz trzeci napastnik Juventusu na spalonym!

• Barcelona zamknęła gospodarzy na własnej połowie, ale na razie niewiele z tego wynika.

• O strzał z dystansu pokusił się Rodrigo Bentancur, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na drugą połowę za kontuzjowanego Ronalda Araujo wchodzi Sergio Busquets.

• Na drugą część pojedynku zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Turynie. FC Barcelona zasłużenie prowadzi do przerwy z Juventusem po bramce Ousmane Dembele.

• Dejan Kulusevski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• W końcówce pierwszej połowy po niefortunnym zderzeniu z rywalem na murawie leży Ronald Araujo

• W końcówce pierwszej połowy Juventus wreszcie przejął piłkę, ale nie potrafią przedostać się nawet w okolice pola karnego rywali.

• Barcelona zdecydowanie prowadzi kontrole nad meczem, ale i niespecjalnie chce atakować by podwyższyć rezultat. Natomiast Juventus nie potrafi znaleźć lekarstwa na przejęcie piłki i sforsowanie defensywy rywali.

• Stuprocentowa szansa dla Barcelony na zdobycie bramki! Messi zagrał do Dembele, ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, kopnął w Szczęsnego, a chwilę później przy próbie dobitki Antoine Griezmann nie trafił w piłkę!

• Bardzo długa akcja Barcelony, Griezmann dograł w pole karne, gdzie do piłki dopadł Jordi Alba. Jednak ten potężnym strzałem mocno przestrzelił!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! A jednak nie! Po fantastycznej wrzutce Cuadrado, Alvaro Moranta ponownie na pozycji spalonej!

• Dobrze zapowiadający się kontratak Barcelony w świetnym stylu, wślizgiem skasował Kulusevski.

• Koronkowa akcja Barcelony, piłka trafiła do Lionela Messiego, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.

• Barcelona bardzo długo konstruowała akcja, po czym trafiła ona do Jordiego Alby, ale ten fatalnie dośrodkował.

• Świetna, kombinacyjna akcja gospodarzy, dośrodkowanie piłki w pole karne, ale Alvaro Morata faulował w ataku.

• Danilo zdecydował się na mocny strzał z dystansu. Jednak piłka powędrowała wysoko nad bramką Neto.

• Alvaro Morata wpadł w pole karne Barcelony, minął Neto i wpakował piłkę do bramki gości! Jednak arbiter przy podaniu do Moraty dopatrzył się pozycji spalonej.

• Świetna indywidualna akcja Ousmane Dembele, który zdecydował się na mocny strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie wpadła w samo okienko bramki Wojciecha Szczęsnego!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Barcelona obejmuje prowadzenie po trafieniu Ousmane Dembele!

• Mocne dośrodkowanie piłki w pole karne Barcelony przez Juana Cuadrado, ale tam futbolówki nie zdołał przyjąć Federico Chiesa.

• Dembele chciał stworzyć przewagę z prawej strony boiska, ale jego indywidualna akcja pod polem karnym rywali skończyła się szybką stratą.

• Wydawało się świetne prostopadłe podanie do Paulo Dybali, jednak szybciej przy piłce był Neto.

• Teraz po stronie Barcelony fatalny błąd w defensywie! Pjanić niedokładnie zagrał pod własnym polem karnym, do piłki dopadł Kulusevski, ale w ostatniej chwili piłkę odebrał mu jeden z obrońców Barcelony!

• Barcelona powinna prowadzić! Piłka po raz kolejny znalazła się w polu karnym gospodarzy. Najpierw strzał Pjanića kapitalnie obronił Szczęsny, a chwilę wcześniej uderzenie Griezmanna trafiło w słupek!

• Po fatalnym podaniu Demirala, przed szansą stanął Lionel Messi, wpadł w pole karne Juventusu i oddał strzał, który został zablokowany przez Bonucciego!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Alianz Stadium w Turynie! Za moment początek hitowego pojedynku 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów!

• Ławka rezerwowych Juverntusu FC: Buffon (Br), Pinsoglio (Br.), Bernandeschi, De Winter, Frabotta, McKennie, Portanova, Arthur, Ramsey, Riccio.

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: Pena (Br.), Tenas (Br.), Alena, Braithwaite, Busquets, Dest, Fati, Firpo, Puig, Trincao.

• W obu zespołach brakuje kilku znaczących graczy. W Juventusie zabraknie dzisiaj przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który przechodzi kwarantanne, ale także Alexa Sandro i Matthijsa de Ligta. Natomiast w drużynie gości z powodu różnych kontuzji zabraknie Coutino, Umtitiego i ter Stegena. Z powodu otrzymania czerwonej kartki w poprzednim meczu, teraz nie zagra także Gerard Pique.

• Natomiast FC Barcelona po siedmiu kolejkach zajmuje dopiero dwunaste miejsce z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów. Jednak "Duma Katalonii" rozegrała tylko pięć spotkań więc aktualna tabela nie jest miarodajna. W poprzedni weekend zespół z Katalonii przegrał u siebie z Realem Madryt 1:3.

• W krajowych rozgrywkach ani jednej, ani drugiej drużynie nie idzie najlepiej. Juventus po pięciu meczach zajmuje dopiero czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. W poprzedni weekend "Stara Dama" tylko zremisowała u siebie z Hellas Verona 1:1.

• W 1. kolejce rozgrywek oba zespoły wygrały swoje mecze. Juventus FC pokonał na Stadionie Olimpijskim w Kijowie drużynę Dinamo Kijów 2:0 po dwóch trafieniach Alvaro Moraty, natomiast FC Barcelona rozbiła u siebie węgierski Ferencvaros TC aż 5:1!

• W najciekawszym spotkaniu 2. kolejki piłkarskiej ligi mistrzów Juventus FC podejmie na Alianz Stadium drużynę FC Barcelona! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

Juventus - FC Barcelona LIVE! Bez Ronaldo, tuż po rezygnacji Bartomeu

Juventus - FC Barcelona LIVE! Bez Ronaldo, tuż po rezygnacji Bartomeu ©AFP/East News

Mecz Juventus - FC Barcelona ONLINE. Kibice "Dumy Katalonii" potrzebowali dobrych wieści po przegranym meczu z Realem Madryt. I takie wieści nadeszły. Okazuje się, że dzisiaj nie zagra przeciw ich drużynie Cristiano Ronaldo, a prezydent Josep Maria Bartomeu w końcu podał się do dymisji. Czy jednak drużynę stać na zdobycie Turynu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Juventus - FC Barcelona ONLINE

Barcelona liże rany po najważniejszym meczu w roku. 1:3 u siebie, z Realem dalekim od formy to powód do zaniepokojenia. Bartomeu jednak głowy już sobie tym nie zaprząta, bo wczoraj potwierdził, że odchodzi z klubu po sześciu latach swoich rządów. Kibice tę decyzję przyjęli z ulgą, ale jednocześnie wielu z nich uważa ją za spóźnioną. Mówią: powinien był odejść od razu po 2:8 z Bayernem.

Tę edycję Ligi Mistrzów Barcelona zaczęła od wysokiego zwycięstwa nad węgierskim Ferencvarosem. Wynik 5:1 może być trochę mylny, bo rywal miał wiele okazji, by przegrać nieznacznie. Juventus w Kijowie pokonał 2:0 tamtejsze Dynamo. Błysnął Alvaro Moarata, który dziś także awizowany jest do wyjściowej jedenastki.

Największym zmartwieniem Juventusu (i zarazem szansą dla Barcelony) okazuje się dalsza absencja Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nadal ma koronawirusa, więc przepadnie mu czwarty mecz. Bez niego zespół dwukrotnie zremisował w lidze 1:1; z Crotone i z Cagliari.

Juventus - FC Barcelona PRZEWIDYWANE SKŁADY
Juventus: Szczęsny - Cuadrado, Demiral, Danilo, Frabotta - Kulusevski, Bentancur, Rabiot, Chiesa - Dybala, Morata.
Barcelona: Neto - Dest, Araújo, Lenglet, Alba - Pjanić, De Jong - Dembélé, Messi, Fati - Griezmann.

Nie zagrają w meczu Juventus - FC Barcelona
Juventus: Ronaldo, de Ligt, Chiellini, Sandro
Barcelona: Piqué, Coutinho, Ter Stegen, Umtiti

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Juventus - Barcelona 0:0 (Liga Mistrzów, 22.11.2017)
Barcelona - Juventus 3:0 (Liga Mistrzów, 12.09.2017)

Juventus - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz za darmo w aplikacji i na stronie TVP Sport, natomiast za opłatą w IPLA TV. W TVP komentuje Dariusz Szpakowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00. Zapraszamy!