Mecz Juventus Turyn - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

ACF Fiorentina

0

• Koniec meczu! Juventus gromi Fiorentinę 3:0 i umacnia się na pozycji lidera!

• Świetny drybling Paulo Dybali. Argentyńczyk spokojnie wpadł w pole karne, oddał strzał z bliskiej odległości, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Młody Holender wygrał pojedynek główkowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zmieścił piłkę z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Matthijs de Ligt zdobywa bramkę!

• Ostatnia roszada w tym meczu. Pol Lirola opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Kevin Agudelo.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Adrien Rabiot zmieniony przez Blaise Matuidi.

• Federico Bernardeschi wchodzi, a murawę opuszcza Douglas Costa.

• Federico Ceccherini za przewinienie w polu karnym ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tym razem Cristiano Ronaldo uderza bardzo pewnie!

• Sędzia jeszcze sam obejrzy cała sytuację! Czy będzie szansa na drugiego gola?

• Drugi rzut karny dla Juventusu! Federico Ceccherini fauluje rywala!

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez graczy Fiorentiny! Zabrakło bardzo niewiele, a mielibyśmy remis!

• Riccardo Sottil zmienia Patricka Cutrone.

• Rabiot huknął w stronę bramki, ale znowu spokojnie broni Bartłomiej Drągowski!

• Zamieszanie w polu karnym Fiorentiny, po którym gracze Juventusu domagali się odgwizdania drugiego rzutu karnego! Tym razem gwizdek sędziego milczy!

• Gonzalo Higuain opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Paulo Dybala!

• Przepiękna interwencja Bartłomieja Drągowskiego! Polski golkiper w niemożliwej sytuacji wyciągnął się jak struna i końcówkami palców odbił piłkę!

• Ależ poteżny strzał Marco Benassiego! Wojciech Szczęsny nie miałby żadnych szans, ale piłka minimalnie minęła bramkę Juventusu!

• Dusan Vlahović zmienia Rachida Ghezzala.

• Cristiano Ronaldo na spalonym. Stracona okazja na zdobycie gola.

• Adrien Rabiot mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna będzie pomoc medyczna, a może nawet zmiana. Zobaczymy czy Francuz da radę kontynuować grę.

• Piłka odbita od Bonucciego wylatuje na rzut rożny. Mogło być groźnie, ale Szczęsny do samego końca był czujny.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Douglasa Costy. Bartłomiej Drągowski zacznie od bramki.

• Rachid Ghezzal już na początku drugiej połowy ogląda żółtą kartkę.

• Wracamy do Turynu! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Juventus zgodnie z przewidywaniami prowadzi w tym meczu, ale Fioreintina stawia im trudne warunki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo zdobywa bramkę, ale Bartłomiej Drągowski wyczuł zamiary Portugalczyka! Było blisko, a Polak obroniłby ten rzut karny!

• German Pezzella ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Juventusu! Do piłki podejdzie Cristiano Ronaldo!

• Czy było zagranie ręką w polu karnym Fiorentiny?! Sędzia sprawdza na monitorze czy German Pezzella przewinił!

• Pierwsza indywidualna kara dla zawodnika gospodarzy. Ukarany został Leonardo Bonucci.

• Federico Chiesa przegrał pojedynek biegowy na skrzydle. Viola traci szansę na zagrożenie bramki Juventusu.

• Federico Chiesa ogląda żółtą kartkę.

• Teraz to Bartłomiej Drągowski udowodnił swoje znakomite umiejętności! Zdołał odbić bardzo mocny strzał Rodrigo Bentancura!

• Kolejne mocne uderzenie z dystansu na bramkę Juventusu! Tym razem Frederico Chiesa znacznie się pomylił!

• Golkiper Starej Damy znowu musiał stanąć na wysokości zadania! Teraz świetnie obronił strzał z dystansu rywala!

• Co za interwencja Wojciecha Szczęsnego! Polak końcówkami palców odbił strzał piętą Frederico Chiesy!

• Leonardo Bonucci świetnie przerywa indywidualną akcję Chiesy! Mogło być groźnie!

• Bartłomiej Drągowski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Kolejna pewna interwencja polskiego golkipera.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Douglasa Costy, ale świetnie piąstkuje Bartłomiej Drągowski!

• Miralem Pjanić przewraca się w polu karnym Fiorentiny! Stadion zawrzał, tylko że gwizdek sędziego milczy!

• Erick Pulgar huknął w stronę bramki Juventusu i Wojciech Szczęsny notuje pierwszą pewną interwencję w tym spotkaniu!

• Gonzalo Higuain znakomicie opanował futbolówkę w polu karnym rywala, ale jego strzał został w ostatnim momencie zablokowany!

• Adrien Rabiot podłączył się do akcji ofensywnej, wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Hymn Juventusu wita wychodzących na murawę piłkarzy! Swoich kolegów wyprowadzają kapitanowie - Leonardo Bonucci i German Pezzella!

• Polskich kibiców najbardziej interesuje jednak dyspozycja bramkarzy obu zespołów. Zarówno Wojciech Szczęsny jak i Bartłomiej Drągowski są filarami swoich zespołów. Kto dzisiaj wyjedzie z Allianz Stadium szczęśliwszy?

• Faworytem tego meczu jest oczywiście Juventus. Ekipa z Turynu zadomowiła się na pozycji lidera i mimo ostatniej porażki z Napoli nadal ich formę można uznać za bardzo dobrą. Motorem napędowym Starej Damy jest Cristiano Ronaldo, który w każdym z meczów rozegranych w 2020 roku strzelił przynajmniej jednego gola.

• Dzień dobry Państwu! Czas na 21 kolejkę Serie A, w której obejrzymy polski pojedynek golkiperów! Na relację LIVE z meczu Juventus - Fiorentina zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Juventus Turyn - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Juventus Turyn - Fiorentina ONLINE. Faworyt meczu Juventus - Fiorentina jest tylko jeden. Mistrzowie Włoch przewodzą w ligowej tabeli i w ostatnim czasie grają bardzo dobrze. Po porażce z Napoli czują tylko złość i dołująca w tym sezonie Fiorentina może być dzisiaj "chłopcem do bicia". Relacja na żywo z meczu Juventus - Fiorentina w GOL24.pl!

Mecz Juventus Turyn - Fiorentina ONLINE

Stara Dama przed meczem z Napoli notowała znakomitą serię pięć pewnych zwycięstw z rzędu. Dzięki temu udało im się odskoczyć Interowi Mediolan, który nadal stawia im trudne warunki w walce o mistrzostwo Włoch.
Po porażce z ekipą spod Wezuwiusza, podopieczni Maurizio Sarriego czują typowo sportową złość. Teraz mogą wrócić na zwycięski szlak, gdyż do Turynu przyjeżdża mocno obita Fiorentina. Viola miała bić się o europejskie puchary, a zamiast tego kręci się w dolnych rejonach tabeli. W odróżnieniu od mistrza Włoch przeplatają niezłe mecze te dużo gorszymi i dlatego okupują 14. miejsce Serie A.

Polskich kibiców najbardziej elektryzuje bramkarski pojedynek obu drużyn. Po jednej stronie między słupkami stanie Wojciech Szczęsny, natomiast po drugiej Bartłomiej Drągowski. Obaj zawodnicy są żelaznymi elementami swojej drużyny i gdy są zdrowi grają praktycznie w każdym spotkaniu. Dzisiaj o wiele trudniejsze zadanie będzie miał były bramkarz Jagiellonii Białystok, który w tym sezonie zbiera bardzo pochlebne recenzje i według mediów i kibiców jest jednym z najlepszych zawodników Fiorentiny.

Statystyki bezpośrednich pojedynków tych zespołów również stawia w lepszej sytuacji Starą Damę. Na ostatnich 10 spotkań Fiorentina wygrała tylko raz. Czy dzisiaj Bartłomiej Drągowski zdoła powstrzymać Ronaldo i spółkę?

Mecz Juventus Turyn - Fiorentina TRANSMISJA TV

Transmisja telewizyjna meczu Juventus Turyn- Fiorentina na żywo od godz. 12:25 w Eleven Sports 1. Spotkanie komentować będą Piotr Dumanowski i Dominik Guziak.

12:30 mecz Juventus Turyn - Fiorentina live