Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Korona Kielce

3

Arka Gdynia

3

• Koniec meczu! Niesamowity powrót piłkarzy Arki! Gdynianie przegrywali 0:3, ale ostatecznie zremisowali 3:3!

• Z konieczności golkipera Korony w bramce zastąpił obrońca Grzegorz Szymusik.

• Kontuzja Jakuba Osobińskiego. Interweniuje sztab medyczny.

• Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy.

• Maciej Rosołek został napomniany żółtą kartką.

• Adam Deja uderzył z pola karnego, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOL! ADAM DEJA! Niebywałe! Arka odrobiła trzy bramki straty!

• Radosław Seweryś zastąpił Marcina Szpakowskiego.

• Jakub Rybus wszedł w miejsce Jacka Kiełba.

• Zvonimir Petrović zastąpił Marko Pervana.

• Łukasz Wolsztyński uderzył głową, ale tylko obił poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOL! MACIEJ ROSOŁEK! Arka przegrywa już tylko 2:3!

• Michał Marcjanik zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• GOOOOOOOOOL! MICHAŁ MARCJANIK! Arka przegrywa 1:3.

• Marcus da Silva wszedł w miejsce Adama Dancha.

• Po szybkiej kontrze Jacek Kiełb dograł do Jakuba Łukowskiego, a ten nie dał szans Kajzerowi.

• GOOOOOOOOL! 3:0 DLA KORONY! JAKUB ŁUKOWSKI!

• Adam Deja uderzał z rzutu wolnego z 18 metrów. Prosto w mur.

• Strzelał na bramkę Korony Artur Siemaszko. Skuteczny blok Filipe Oliveiry.

• Jakub Osobiński piąstkuje piłkę po wrzutce z rzutu rożnego.

• Daniel Stefański rozpoczął drugą część meczu. Gramy!

• Łukasz Wolsztyński wszedł w miejsce Memicia.

• Do przerwy Korona prowadzi u siebie z Arką 2:0!

• Haris Memić został napomniany żółtą kartką.

• Jacek Kiełb przymierzył precyzyjnie z szesnastu metrów! Daniel Kajzer pokonany po raz drugi.

• GOOOOOOOOL! 2:0 DLA KORONY! JACEK KIEŁB!

• Jacek Kiełb uderzał z pięciu metrów. Trafił w boczną siatkę.

• Skuteczna kontra gospodarzy. Jakub Łukowski zaskoczył Daniela Kajzera strzałem z ostrego kąta.

• GOOOOOOOL! 1:0 DLA KORONY! JAKUB ŁUKOWSKI!

• Artur Siemaszko wszedł w miejsce Fabiana Hiszpańskiego.

• Przerwa w grze. Kontuzja Fabiana Hiszpańskiego.

• Jakub Łukowski potężnie uderzył z rzutu wolnego! Kajzer odbił na rzut rożny.

• Luis Valcarce został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Osobiński z problemami łapie piłkę po wrzutce w pole karne.

• Adam Deja przymierzył na bramkę Korony. Piłka minęła cel.

• Gwizdek Daniela Stefańskiego. Mecz już się rozpoczął!

• Żółto-niebiescy, jeśli myślą o bezpośrednim awansie do PKO Ekstraklasy, mają obowiązek sięgnąć w tym spotkaniu po trzy punkty. Gdynianie przed 32. kolejką do drugiego Radomiaka tracili trzy "oczka".

• Korona i Arka w poprzednim sezonie rywalizowały jeszcze w PKO Ekstraklasie. – Arka jest w innym miejscu, bo ciągle walczy o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. My mieliśmy sezon, w którym była przebudowa, dużo zmieniło się w klubie i zespole. Budujemy drużynę na przyszły rok, aby włączyć się do walki o awans - zaznaczył trener Korony Dominik Nowak.

• Oto wyjściowa jedenastka Arki Gdynia:

• Korona Kielce rozpocznie w następującym składzie:

• Piłkarze Korony Kielce w sobotę o 17 na Suzuki Arenie rozpoczną mecz 32. kolejki Fortuna 1 Ligi z Arką Gdynia. Gospodarze nie grają już o nic, a piłkarze Dariusza Marca walczą nadal o bezpośredni awans. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia ONLINE. Piłkarze Korony Kielce w sobotę o 17 na Suzuki Arenie rozpoczną mecz 32. kolejki Fortuna 1 Ligi z Arką Gdynia. Gospodarze nie grają już o nic, a piłkarze Dariusza Marca walczą nadal o bezpośredni awans. Relacja na żywo z meczu Korona - Arka live w GOL24.pl.

Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia ONLINE

- Nastroje są bardzo dobre. wszyscy są skupieni na tym spotkaniu. To ważny mecz, gramy z zespołem z czołówki, który walczy o bezpośredni awans. My też mamy swój cel, chcemy wygrać. To nie jest mecz "o nic" - mówi trener Dominik Nowak.

– Do końca profesjonalnie wykonujemy swoją pracę.
Sumiennie przygotowujemy się do tego spotkania z wiarą, że przy wsparciu kibiców odniesiemy zwycięstwo. Żaden metr boiska nie będzie odpuszczony. My też musimy pokazywać swój charakter, pomysł na grę. Z tego jesteśmy rozliczani. Nie przechodzimy obojętnie obok spotkań. Ostatnio w Rzeszowie były dobre momenty, ale wiemy w ilu mogliśmy zrobić więcej i wygrać to spotkanie. W sobotę na boisko też wyjdziemy jako zespół, który chce wygrać. Będziemy chcieli pokazać dużą determinację. Nie odpuścimy żadnego metra – zaznacza Dominik Nowak.

Jak szkoleniowiec ocenia atuty Arki? – Musimy zwrócić uwagę na siłę fizyczną piłkarzy z Gdyni. To wysoki zespół, dobrze radzi sobie przy stałych fragmentach. Musimy być bardzo agresywni. Jeżeli zostawimy dużo miejsca, to Arka ma kilku piłkarzy, którzy potrafią to wykorzystać. Jednym z nich jest Christian Alman, to jeden z lepszych środkowych pomocników w tej lidze, dałby sobie rade w ekstraklasie. Nasz środek pomocy też wygląda dobrze. Chcemy prezentować swój styl i grać coraz szybciej w tej strefie. Wierzę, że będzie to przynosić efekty – dodaje trener Korony Kielce.

Korona i Arka w poprzednim sezonie rywalizowały jeszcze w PKO Ekstraklasie. – Arka jest w innym miejscu, bo ciągle walczy o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. My mieliśmy sezon, w którym była przebudowa, dużo zmieniło się w klubie i zespole. Budujemy drużynę na przyszły rok, aby włączyć się do walki o awans. To zespoły z tradycjami, więc liczymy na ciekawe widowisko i dobry mecz na wysokim poziomie. Robimy wszystko, żeby wszyscy zawodnicy byli gotowi do gry w meczu z Arką. Mamy dwa, trzy znaki zapytania jeśli chodzi o skład na to spotkanie. Proszę kibiców, żeby przyszli na ten mecz, wsparli nas. Obiecuję, że ten zespół będzie walczył o każdą piłkę, o każdy metr boiska. Chcemy budować charakter tej drużyny – zapewnia Dominik Nowak.

Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać w tv mecz Korona Kielce - Arka Gdynia na żywo? Mecz Korona Kielce - Arka Gdynia nie będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo online na platformie IPLA, ale bez komentarza i z jednej kamery. Tekstowa relacja na żywo z meczu Korona Kielce - Arka Gdynia w GOL24.pl.