Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Kielczanie dawno nie wygrali. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2020-09-30 18:10

Korona Kielce

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Koniec! Bruk-Bet miażdży Koronę, której sytuacja robi się coraz bardziej skomplikowana.

• 4 minuty doliczone.

• Znakomite dwie interwencje Kozioła! Świetny refleks bramkarza gospodarzy.

• Przemysław Szarek ukarany żółtą kartką.

• Schodzi też Samuel Stefanik, a wchodzi Patryk Czarnowski.

• Podwójna zmiana w ekipie z Niecieczy. Romana Gergela zmienia Vlastimir Jovanović.

• Ostatnia zmiana w drużynie Macieja Bartosza. Marel Gąsior opuszcza boisko na rzecz Dawida Lisowskiego.

• Adam Radwański ukarany żółtą kartką.

• I jeszcze jedna zmiana Piotr Basiuk za Iwo Kaczmarskiego.

• Artur Piróg zmienia Macieja Firleja.

• Wchodzi też Jakub Górski, który zmienia Wiktora Długosza.

• Adam Radwański zmienia Patrika Misaka.

• Co za interwencja Marka Kozioła! Obronił strzał rywala z 5 metrów!

• Piotr Wlazło wygrał pojedynek w polu karnym. Piłkę przejął Kacper Śpiewak, który świetnie się zastawił i skierował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kacper Śpiewak zalicza wejście smoka!

• Tomasz Loska potrzebuje pomocy medycznej.

• Martin Zeman kończy swój występ, gdyż w jego miejsce pojawia się Kacper Śpiewak.

• Iwo Kaczmarski ukarany żółtą kartką.

• Piotr Wlazło fauluje pod swoim polem karnym. Korona ma świetną okazję do zdobycia gola.

• Marek Kozioł uprzedza rywala i uspokaja sytuację w defensywie.

• Ależ było blisko pięknego gola! Roman Gergel oddał strzał pięta i piłka minimalnie minęła bramkę Korony!

• Jacek Podgórski zamykał akcję swojego zespołu! Zabrakło mu trochę szczęścia i dokładności.

• Sprytne, ale lekkie uderzenie Iwo Kaczmarskiego. Tomasz Loska broni bez żadnego problemu.

• Sędzia rozpoczyna drugą cześć meczu!

• Na murawie melduje się również Zvonimir Petrović, a opuszcza ją Mateusz Cetnarski.

• Zmiany w obu drużynach. Paweł Żyra schodzi, a wchodzi Michal Bezpalec.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bruk-Bet jest dużo konkretniejszy i prowadzi w Kielcach 2:0.

• Przemysław Szarek w ostatniej chwili wybije piłkę sprzed rozpędzonego Stefanika.

• Kompletnie niekryty defensor Bruk-Betu oddaje świetny strzał głową i Marek Kozioł nie miał żadnych szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artem Putiwcew zdobywa bramkę!

• Martin Zeman fatalnie marnuje znakomitą okazję do podwyższenia wyniku!

• Roman Gergel utrzymał się przy piłce i oddał strzał. Świetnie broni jednak Marek Kozioł.

• Samuel Stefanik przegrywa pojedynek 1vs1 z bramkarzem Korony!

• Maciej Firlej świetnie odnalazł się w polu karnym przeciwnika. Artem Putiwcew uratował swój zespół bardzo ofiarną interwencją.

• Zakotłowało się w polu karnym Korony. Paweł Żyra został jednak skutecznie zablokowany.

• Kolejna świetna akcja Korony, ale po raz kolejny nie przekłada się to na bramkę!

• Pewne piąstkowanie bramkarza Korony i niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

• Niewiarygodne! Korona atakowała, ale do goście zdobywają bramkę. Fatalny błąd popełnił Remigiusz Szywacz, co skrzętnie wykorzystał najlepszy strzelec Bruk-Betu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roman Gergel daje prowadzenie Bruk-Betowi!

• No to musi być gol! Paweł Łysiak miał piłkę na 7 metrze od bramki i zdołał zagrozić Tomaszowi Losce.

• Słabo rozegrany rzut wolny przez gości. Fatalnie zmarnowana okazja.

• Kolejna świetna okazja gospodarzy! Wiktor Długosz miał dużo miejsca, ale i tak nie trafił w światło bramki.

• Jacek Podgórski podłączył się do akcji ofensywnej, wyłożył piłkę Centarskiemu, którego strzał został jednak zablokowany.

• Maciej Firlej przeprowadził znakomitą akcję indywidualną! Zabrakło tylko, albo aż, dobrego wykończenia.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu, ale bardzo pewnie broni Tomasz Loska.

• Piotr Lasyk daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Niewątpliwie obie drużyny mają w tym sezonie jeden cel - awans do PKO Ekstraklasy. Minimalnym faworytem jest Bruk-Bet, gdyż to właśnie Słoniki grają ostatnio dużo lepiej. Korona ma spore problemu i nie wygląda to dobrze.

• Termalica świetnie wystartowała. Zaliczyła komplet czterech zwycięstw. Passę meczów bez porażki miałaby dłuższą, gdyby w weekend nie zepsuła końcówki z Arką Gdynia.

• Korona zajmuje dopiero jedenaste miejsce. W ostatnich trzech meczach ugrała ledwie dwa punkty. Mimo wielu okazji na gola ostatnio zremisowała z Miedzią Legnica 1:1.

• Witamy! W środowym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi Korona Kielce zagra u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zapraszamy na relację na żywo.

Korona - Termalica LIVE! Kielczanie dawno nie wygrali

Korona - Termalica LIVE! Kielczanie dawno nie wygrali ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Interesująco zapowiada się widowisko na Suzuki Arenie. Spadkowicz z ekstraklasy w ramach 6. kolejki podejmie jednego z kandydatów do awansu, który ostatnio przegrał w dość nieszczęśliwych okolicznościach. Relacja LIVE od godziny 18:10 w GOL24.

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Termalica świetnie wystartowała. Zaliczyła komplet czterech zwycięstw. Passę meczów bez porażki miałaby dłuższą, gdyby w weekend nie zepsuła końcówki z Arką Gdynia. Krótko przed doliczonym czasie dla spadkowicza trafił bowiem Rafał Wolsztyński.

Trener Termaliki Mariusz Lewandowski powiedział jasno, że rywalowi nie należały się trzy punkty.
- Z Koroną czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Chcemy rozpracować każdy detal przeciwnika, który na swoim boisku jest groźny. Oprócz Łukasza Budziłka wszyscy są gotowi do gry - mówi przed wizytą w Kielcach szkoleniowiec "Słoników".

To będzie szczególny mecz dla Vlastimira Jovanovicia. Pomocnik wcześniej występował w Koronie, dla której rozegrał 176 meczów. - Mam sentyment do tego klubu. Doświadczyłem z nim wiele fajnych chwil - potwierdził. - Oglądałem dwa-trzy mecze Korony po spadku. Jest tam wiele młodych, ambitnych zawodników. Każda drużyna będzie mieć kłopot z Koroną, bo u niej wraca ten charakter sprzed lat.

Korona zajmuje dopiero jedenaste miejsce. W ostatnich trzech meczach ugrała ledwie dwa punkty. Mimo wielu okazji na gola ostatnio zremisowała z Miedzią Legnica 1:1. - Nie zagra Emile Thiakane ani Grzegorz Szymusik - potwierdza trener Maciej Bartoszek. - Słoni się nie boję - dodaje.

Początek spotkania o godzinie 18:10. Zawody poprowadzi sędzia Piotr Lasyk (Bytom).

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:10.