Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Walczą o to samo. Nie ma VAR-u

PKO Ekstraklasa, 30. kolejka
2019-04-13 18:00

Lech Poznań

0

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec meczu! Po dublecie Jesusa Imaza Jagiellonia wywozi z Poznania komplet punktów!

• Guilherme wystartował do podanie Martina Kostala. Brazylijczyk był jednak na spalonym.

• Joao Amaral przenosi piłkę nad poprzeczką. Do bramki miał niespełna 20 metrów.

• 4 minuty dłużej potrwa druga odsłona.

• Głowami zderzyli się Wołodymyr Kostewycz z Jakubem Wójcickim. Przerwa w grze.

• ... i Martin Kostal na murawie. W stronę ławki udaje się bohater spotkania Jesus Imaz.

• ... za Tarasa Romanczuka pojawia się Bartosz Kwiecień.

• Maciej Makuszewski zmienia Darko Jevticia...

• Robert Gumny zdecydował się na solową akcję. Wzięty w "sandwich" przez dwóch rywali w łatwy sposób traci piłkę.

• Gospodarze nie są w stanie sforsować żółto-czerwonej ściany Wymieniają wiele podań, ale nie przybliżają się w okolice pola karnego Jagiellonii.

• Darko Jevtić minimalnie niecelnie, tuż obok spojenia!

• Rzut wolny dla gospodarzy blisko narożnika pola karnego.

• Korner dla Lecha. Po rykoszecie piłkę łapie Marian Kelemen.

• Bez zagrożenia pod bramką Matusa Putnocky'ego.

• Piłka po strzale Martina Pospisila przelatuje nad bramką Lecha. Po drodze był rykoszet -rzut rożny.

• Łukasz Trałka kończy występ. Na murawie jest już Maciej Gajos.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Guilherme. Wydaje się, że może grać dalej.

• Bodvar Bodvarsson zagrywa z pola karnego przed bramkę... do nikogo. Czekał na piłkę Jesus Imaz, ale po rykoszecie minęła go w bezpiecznej odległości.

• Radość gości po drugiej bramce

• Joao Amaral zmienia Tymoteusza Klupsia.

• 7/3 Strzały/strzały celne 9/2

Dwa celne strzały Jesusa Imaza daję dwubramkowe prowadzenie w Poznaniu.

• Ostro bita piłka na bliższy słupek, skąd Ivan Runje trąca ją w stronę pola bramkowego, a Jesus Imaz z bliska kieruje do siatki!

• DUBLET JESUSA IMAZA!!!

• Atak gości prawą stroną przynosi rzut rożny po interwencji Łukasza Trałki.

• Żółta kartka dla Nikoli Vujadinovicia.

• Martin Pospisil przepuszcza sprytnie piłkę przed polem karnym Lecha do Jesusa Imaza, W ostatniej chwili uprzedził go Tymoteusz Klupś.

• Po chwili bramkarz gości znowu w roli głównej! Odbija przed siebie groźny strzał Kamila Jóźwiaka! Żaden z lechitów nie zdążył z dobitką!

• Po krótkim rozegraniu Darko Jevtić wrzuca miękko w pole karne do Nikoli Vujadinovicia, którego strzał głową z bliska na poprzeczkę odbija Marian Kelemen!

• Po interwencji Marko Poletanovicia Lech ma korner.

• Martin Pospisil uderza bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie Roberta Gumnego było dalekie od ideału. Marina Kelemen wznawia grę z "piątki".

• Kolejny korner dla gości. Nikola Vujadinović wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Pewnie na 5. metrze interweniuje Matus Putnocky. Spokojnie łapie piłkę.

• Łukasz Trałka blokuje strzał Tarasa Romanczuka. Goście mają rzut rożny a po nim jeszcze jeden.

• Ucierpiał teraz Nikola Vujadinović, którego skosił Martin Pospisil. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Jakub Wójcicki jest opatrywany przez sztab medyczny. Jagiellonia przez moment w "dziesiątkę"

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Poznania, gdzie kończy się przerwa w meczu Lech -Jagiellonia. Po pierwszych trzech kwadransach goście prowadzą po bramce Jesusa Imaza z rzutu karnego. Niech lekkim spoilerem będzie fakt, że obie strony - przy innych wynikach - są w "górnej" ósemce.

Jak będzie po ostatnim gwizdku sędziego?

• +3' Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia, po bramce Jesusa Imaza z rzutu karnego w doliczonym czasie gry, prowadzi w Poznaniu z Lechem!

• +3' JESUS IMAZ NIE MYLI SIĘ!!!

Hiszpan popisuje się "Panenką", myląc Matusa Pucnokyc'ego - ten rzucił się w stronę lewego słupka!

• +1' Rzut karny dla Jagiellonii! Ręką w polu karnym zagrał Thomas Rogne!

• Bartosz Frankowski dolicza minutę do do pierwszej połowy.

• Nonszalancka gra Lecha "w tyłach" daje Jagiellonii rzut rożny. Nie udało się tego przekuć na zagrożenie pod bramką Matusa Putnocky'ego.

• Marko Poletanović poradził sobie na skrzydle z Kamilem Jóźwiakiem.

• Darko Jevtić zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Metr,półtora obok prawego słupka.

• Po chwili korner dla piłkarzy Dariusza Żurawia. Bez zagrożenia.

• Ostre wstrzelenie piłki z prawej flanki przez Tymoteusza Klupsia przed bramkę. Marian Kelemen pewnie interweniuje.

• Najczęściej lewą stroną próbuje atakować Lech. Kamil Jóźwiak jest dobrze dysponowany, ale od razu blisko niego jest 2-3 zawodników w żółto-czerwonej koszulce.

• Jesus Imaz w roli lewoskrzydłowego centruje przed bramkę gospodarzy, skąd Matus Putnocky piąstkuje dość nerwowo. Po chwili zakotłowało się w polu bramkowym! Poznaniacy wyszli jednak szczęśliwie z opresji.

• Kamil Jóźwiak fauluje Ivana Runje w polu karnym Jagiellonii. Nie ma kartki dla piłkarza Lecha.

• Na innych boiskach

• 3/0 Strzały/strzały celne 0?0

• Goście wybijają piłkę przed pole karne po centrze Darko Jevticia. Dopada do niej Kamil Jóźwiak, którego strzał został zablokowany.

• Taras Romanczuk powalił na murawę rozpędzonego Tymoteusza Klupsia blisko prawego narożnika pola karnego.

• Darko Jevtić zwlekał ze strzałem z pola karnego. Poradzili sobie z nim białostoczanie.

• Tymoteusz Klupś centruje z prawej strony w pole karne do niepilnowanego Kamila Jóźwiaka. Ten uderza z woleja bardzo niedokładnie.

• Guilherme na blisko dziesięciometrowym (!) spalonym.

• Teraz dobrze radzi sobie w powietrzu Ivan Runje.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Wołodymyra Kostewycza z lewej strony w pole karne. Wyżej od Christiana Gytkjaera skoczył Zoran Arsenić.

• Zwichnięty bark Arvydasa Novikovasa uniemożliwił mu dalszy występ w meczu. Na razie nie wiadomo ile potrwa jego przerwa w grze.

• Kolejny atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny. Darko Jevtić przeciągnął dośrodkowanie z narożnika...

• Tymoteusz Klupś w roli lewoskrzydłowego wywalczył aut na wysokości pola karnego Jagiellonii. Nie udało się Kolejorzowi stworzyć zagrożenia.

• Nierozgrzany Martin Pospisil podaje za mocno po linii do rozpędzonego Andreja Kadleca.

• Po centrze z rzutu wolnego piąstkował Matus Putnocky. Dodatkowo bramkarz Lecha był faulowany.

• Wymuszona zmiana w ekipie gości. Za Arvydasa Novikovasa na murawie pojawia się Martin Pospisil.

• .... konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Rzut wolny dla gości po faulu Kamila Jóźwiaka na Arvydasie Novikovasie blisko narożnika pola karnego. Litwin trzyma się za bark...

• Guilherme na spalonym.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Pedro Tiba. Został zablokowany.

• "Stempel" Tarasa Romanczuka na stopie Łukasza Trałki. Pomocnik Lecha nie podnosi się z murawy, trzymając się za prawą stopę.

• Atak Lecha środkiem pola i błyskawiczne przyspieszenie na prawe skrzydło. Piłki w boisku nie opanował Kamil Jóźwiak.

Po chwili Christian Gytkjaer faulowany przez Zorana Arsenicia.

• Na gwizdek Bartosza Frankowskiego ze środka zaczynają gospodarze!

• Obie jedenastki są już na murawie! Za moment losowanie stron!

• Ławka Jagiellonii: Sandomierski, Adamec, Lasickas, Kwiecień, Nawrocki, Kostal, Pospisil.

• Ławka Lecha: Burić, Janicki, Tomasik, Makuszewski, Amaral, Gajos, Żamaletdinow.

• Jagiellonia, która awansowała we wtorek do finału Pucharu Polski, też nie jest jeszcze pewna występów w grupie mistrzowskiej. Zagra na remis? Taki wynik może zapewnić jej ten awans.

• Przy Bułgarskiej mecz jeszcze ważniejszy niż ten z Legią. Jeżeli Lech się potknie to może spędzić resztę sezonu w grupie spadkowej! A tego nie doświadczył w żadnym z sezonów po reformie ESA37.

JCZ

Lech Poznań - Jagiellonia

Lech - Jagiellonia LIVE! Walczą o to samo. Nie ma VAR-u ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Przy Bułgarskiej nie zabraknie wielkich emocji. Oba zespoły wciąż nie są bowiem pewne występów w grupie mistrzowskiej. Czy padnie wynik, który usatysfakcjonuje... obie strony? Relacja LIVE w GOL24 od 18:00.

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE

Mijają dwa tygodnie od momentu kiedy Lech uwolnił się od Adama Nawałki. Efekt natychmiastowy okazał się pożądanym - zespół przełamał się i zwyciężył z Pogonią Szczecin (3:2). Zaraz potem nastąpiła jednak porażka w Gdańsku z Lechią (0:1), która odroczyła kwestię awansu (lub nie) do grupy mistrzowskiej na ostatnią kolejkę fazy zasadniczej.

Lech na pewno znajdzie się w czołowej ósemce, jeśli wygra z Jagiellonią.
Może z nią zremisować, ale wtedy konieczne będą potknięcia (porażki lub remisy) Wisły Kraków albo/i Pogoni Szczecin. Porażka z Jagiellonią (przy równoczesnym zwycięstwie Wisły) równać będzie się występom w grupie spadkowej. A takiego upokorzenia "Kolejorz" nie zaznał nigdy wcześniej.

Tymczasowy trener Dariusz Żuraw przekonuje, że ma plan na Jagiellonię, ale kibice poznają go dopiero po pierwszym gwizdku. Niewykluczone, że jakąś z ról odegra Joao Amaral. Portugalczyk jest już zdrowy i gotowy do gry w pełnym wymiarze czasowym.

- Dla mnie jest ważne, żeby zespół grał 90 minut o zwycięstwo. Sytuacje są różne i na wszystkie musimy być przygotowani. Wiadomo, że chciałoby się szybko zdobyć bramkę, za chwilę poprawić na dwa, trzy, jednak przeciwnik ma takie same plany. Bez względu na to jak się ten mecz potoczy, musimy być gotowi na różne scenariusze. Ważne żebyśmy ani na moment nie zwątpili w to, że jesteśmy w stanie zrobić dobry wynik - uważa trener Żuraw.

Oglądaj mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok na żywo online w Player.pl >>>

Jagiellonia zdobyła jeden punkt więcej od Lecha, dzięki czemu w tabeli zajmuje szóste miejsce. Jej porażka wcale nie musi oznaczać konieczności występów z najsłabszymi. Wystarczy bowiem, że przegra Pogoń albo Wisła i drużynę z Białegostoku nadal będziemy obserwować w spotkaniach z czołówką Lotto Ekstraklasy.

Przypomnijmy, że Jagiellonia jest świeżo po zapewnieniu sobie awansu do finału Pucharu Polski. We wtorek dzięki dwóm trafieniom Tarasa Romanczuka pokonała Miedź Legnica (2:1). Może okazać się zatem tak, że mimo przeciętnego sezonu w maju podniesie o jedno trofeum więcej od Lecha.

Zawody poprowadzi Bartosz Frankowski. Arbiter z Torunia nie będzie mógł skorzystać z wideoweryfikacji (VAR).

Lotto Ekstraklasa. Kto wygra mecz: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok?

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok:

Lech: Letniowski, Cywka (kontuzje)
Jagiellonia: Savković, Scepović (kontuzje), Mitrović (kartki)

Ostatnie mecze bezpośrednie Lech - Jagiellonia:

Jagiellonia - Lech 2:2 (Ekstraklasa, 11.11.2018)
Lech - Jagiellonia 0:2 (Ekstraklasa, 09.05.2018)
Lech - Jagiellonia 5:1 (Ekstraklasa, 11.03.2018)

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z tego meczu będzie można śledzić w stacji Canal+ Family. W internecie transmisja dostępna na stronie ncplusgo.pl i w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Wolski, Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.